Çilek bayisi olmak istermisiniz.

Çilek Bayii olmak, Çilek Ürünleri’ni satmaya yetkili olmak demektir. Çilek, Türkiye’nin değişik bölgelerinde yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Sizi, hızla büyüyen Çilek’in uzun soluklu, kârlı ve prestijli bayilik mağazacılık sisteminin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Neden Çilek Bayiliği yapmak avantajlı bir iştir.
Türkiye’nin demografik yapısı dikkate alındığında, 0-24 yaş arası kişilerin, sayıca çok kalabalık bir grup oluşturduğu görülmektedir. Dolayısıyla, bu yaş grubuna yönelik ürünler sunan sektörler de her geçen gün hızla büyümektedir.

1995 yılında kurulan Çilek, yalnızca Türkiye’de değil aynı zamanda tüm dünyada, belirli bir yaş grubu için mağaza konsepti fikrini uygulayan ilk ve tek firmadır.

Çilek Bayii olmak için gereklilikler,

Uygun bir noktada, en az 150 m², optimum 225 m², en çok 350 m² büyüklüğünde bir mağaza binası ve ortalama 150.000 – 300.000 YTL işletme sermayesidir. Çilek Mağazaları, ortalama bir yıl gibi kısa bir sürede kendini amorti etmektedir.

Çilek, yalnızca Türkiye’de değil, tüm dünyada beğeni kazanan, özgün tasarımları, zevkli ürünleri ve kalite anlayışıyla yüksek satış hacmine sahip bir markadır.

Çilek, sektöründe hiçbir firmada olmayan bilgi birikimine ve teknolojiye sahiptir. Çilek Bayisi açan girişimcileriyle bu bilgi birikimini paylaşarak mağazalarının kısa bir sürede başarılı ve kârlı bir işletme olmasını sağlar.

Çilek Markası ‘nın hedef kitle tarafından bilinirliği son derece yüksektir. Çilek Bayileri ve talep edilen bir markaya sahip olmanın avantajlarını yaşar. Çilek Girişimcisi, profesyonel bir işletmenin sahibi olurken aynı zamanda prestijli bir markanın mağazacılığını yapmanın gururunu yaşar.

Çilek bayilik mağazacılık sisteminin bir parçası olmaya karar verdiğiniz andan itibaren, Çilek’in uzman profesyonellerini daima yanınızda hissedecek;
”¢ Yer ve bölge seçimi
”¢ Anahtar teslim mağazacılık
”¢ Bölge koruması
”¢ İşletme el kitabı
”¢ Ürün temini ve fiyatlandırması
”¢ Ücretsiz nakliye
”¢ 5 yıl garanti güvencesi
”¢ Satış sonrası hizmet
”¢ Eğitim
”¢ Pazarlama, reklam ve halkla ilişkiler
konularında sürekli destek ve hizmet alacaksınız.

Çilek’in sunduğu imkânlar konusunda ayrıntılı bilgi almak ve birlikte büyük başarılara imza atmak için lütfen aşağıdaki telefondan bize ulaşın.

Sorularınız için
Yurtiçi Bayilik Satış Müdürlüğü: (0224) 721 28 66
E-mail:ali.canlisoy@cilek.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here