Çılgın Tavuk Bayilik ve Franchise Modelleri

Çılgın Tavuk – Dünyada ve Türkiyede ilk ve özel pişirme sistemi sayesinde makinemiz 35-40 tam tavuk pişirme kapasitesine sahiptir. Pişirme Süresi 20-30 Dakika Arasında değişmekte olup, makinemizde etle temas eden yerler 304 kalite KROM dur. Zaman, işci ve kömür maliyetine son veren son teknoloji pişirme sistemimiz sayesinde et, tavuk, kanat, balık, köfte ve benzeri ürünleri pişirebilme özelliğine sahiptir.Krom malzeme kullanılmasından dolayı temizliği kolaydır. Sağlık koşullarına uygun üretilmiş olup çevre dostudur. Davlumbaz ve Isıcam vardır.

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:
Bayi Olma Koşulları İTT İntegral San. A.Ş., Çılgın Tavuk ’un Türkiye’de Master Franchise olarak tüm lisans haklarına sahiptir.
Çılgınmatik Makinaların işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 10 yıldır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu Makinelerde ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler
• Girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip olmak
• Başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi
• Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilmek

Bayilik Franchise tipleri ; ( 31,12,2015 tarihine kadar Marka Hakkı Alınmamaktadır )
• Çılgın Tavuk A-B-C Konseptinde metrekareye göre fast food restorant Yatırım Maliyeti :Yatırımcı Belirlediği veyahut belirlenen yer ile ilgili Minumum 20 Metrekare de 35.000 DOLAR Bütce ile Başlayabilir, Metre kare Büyüdükce Bütce rakamı artar. Ödeme Koşulları :5.000 TL ödeyerek Franchise Bayilik Sözleşmesi imzalanır.Sözleşmenin imzalanmasından itibaren Karar verilen Metrekare ve Maliyet kesinleştikten sonra Belirlenen toplam tutarın %50 sini ödiyerek operasyon başlar ve Yaklaşık 1-2 Ay içerisinde Hazırlıklar biter ve İşletme Açılacak duruma getirilir ve Kalan Ödeme Açılışdan Önce Ödenir.

Restorantın içeriğinde Şunlar vardır;
1-Komple Restoran Teslim edilir.
2-Çılgın Matik Makinesi
3- Dolap(-18)
4-Çılgın Tavuk DÖNER Makinesi
5- Su Tesisatı Kurulumu
6-Elektrik Tesisatı Kurulumu
7-Sunum Benvari
8-Gizli Kepenk Sistemi
9-Masa-Sandalye
10-Reklam ve İnsört Çalışmaları
11- Havalandırma Sistemi
2-Boya-Duvar Kağıdı Kaplama
13-Meşrubat Dolabı

Çılgın Tavuk makinasının organizasyonunun kurup makinaları konumlandırmak üzere il/ilçe işletmeciliği 2 Farklı Seçenek vardır.

1.seçenek :Bayilik Talep eden şirket veyahut Şahıs Herhangi bir Şarküteri-Büfe-Kafe v.b. yer işletiyorsa önüne PATENTLİ Çılgın Tavuk Makinasını konumlandırmak istiyorsa eğer Şirketimizin Operasyon yaptığı il veyahut ilçede ise ve uygun şartları taşıyorsa Sözleşme ile ÜCRETSİZ Verilir ve işletmeye Makine,eleman,tavuk,Kömür,Reklam Faaliyetleri v.s. faaliyetleri ücretsiz olarak ÇILGIN TAVUK Tarafından Karşılanır.Sadece İstenen Şart günlük 50 Porsiyon Satış Adetidir.

2. seçenek ise Satış noktası 24 ay taksitle 1.000 TL Ödeyerek Makinanın 5 yıllık Kullanım hakkını satın alır ve Karlılığını arttırarak Satış Adeti Kotası uygulanmaz ve Bütün Pazarlama Desteği Faaliyetleri devam eder. 2.seçenek:Bayilik Talep edilen İl-İlçede Çılgın Tavuk Makinelerinin konumlanmasını ve diğer Organizasyonları Yürütebilmek için İl-İlçe Bayiliğidir.Bu Bayilik Tipinde Bayilik Almak İsteyen Firmadan Minumum 5 Makine Organizasyonu Talep edilir.5 makinelik Operasyonda Toplamda 100.000 TL Yatırım Maliyeti gerekir ve 1 adet Soğuk Hava Aracı ile birlikte 25.000 dolar Teminat mektubu İstenir.

Çılgın Tavuk Kiosk
Çılgın Tavuk Kiosk

Çılgın Tavuk Kiosk Evleri ile AVM ve Şehir Merkezlerinde Konumlanarak Franchise Verilmesi.
Yatırım Maliyeti :Yatırımcı Belirlediği veyahut belirlenen yer ile ilgili Minumum 10 Metrekare de 40.000 DOLAR Bütce ile Başlayabilir,Metre Kare Büyüdükce Bütce Rakamı Artar.. Ödeme Koşulları :5.000 TL ödeyerek Franchise Bayilik Sözleşmesi imzalanır.Sözleşmenin imzalanmasından itibaren Karar verilen Metrekare ve Maliyet kesinleştikten sonra Belirlenen toplam tutarın %50 sini ödeyerek operasyon başlar ve Yaklaşık 1 Ay içerisinde Hazırlıklar biter ve İşletme Açılacak duruma getirilir ve Kalan Ödeme Açılışdan Önce Ödenir.

KİOSK un içeriğinde Şunlar vardır;
1-Komple KİOSK Teslim edilir.
2-Çılgın Matik Makinesi
3- Dolap(-18)
4-Çılgın Tavuk DÖNER Makinesi
5- Su Deposu + Gideri
6-Elektrik Tesisatı
7-Sunum Benvari
8-Gizli Kepenk Sistemi
9-Bar Tabureleri
10-Reklam ve İnsört Çalışmaları
11- Havalandırma Sistemi
12-Meşrubat Dolabı

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 23
Franchising / Bayilik Destekleri: Personel Destekleri, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri, Finansal Destekler
Franchise Bayi Yetkilisi: Tolga Tur
Telefon numarası: 0532 521 32 67
Email: info@cilgintavuk.com.tr
Web : www.cilgintavuk.com.tr
Adres Bilgileri: Adalet Mh. Manas Blv. Folkart Towers B Kule No:23/2310 Bayraklı/İZMİR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here