Çirkin Bijuteri Franchising Veriyor

Yeni bir işletme kurmak veya kurulu bir işletmeyi gerek ulusal gerekse uluslararası sosyal, ekonomik ve politik koşullar ve bu koşullarda meydana gelen sürekli değişimlere uyumlu kılarak başarıya eriştirmek ferdi yatırımcılar açısından çok güçtür. Küçük işletmelerin bu güçlükleri çözmeleri, özellikle büyük işletmelerin sağladığı olanaklardan yararlanarak daha kolay olmaktadır.

Çirkin Bijuteri Franchising
Çirkin Bijuteri Franchising

Bir dağıtım ve pazarlama sistemi olan Franchising, iki taraf arasında süreklilik gösteren ve ticari ilişkiye dayanan bir anlaşmadır. Franchising, bir işletme sistemi çerçevesinde yapılan satış etkinliklerinde denenmiş, kendini ispat etmiş bir markanın desteği ve güvencesi altında iş yapan, birbirinin kopyası firmaların mal ve hizmet dağılımına yönelik olarak belli bir bedel karşılığında söz konusu marka ve sistemin sahibi olan firma (Franchisor) ile girmiş oldukları bağımsız bir ticari ilişki türüdür.

Çirkin Bijuteri Franchising sisteminin avantajları 
Franchising sisteminin çok önemli avantajları bulunmaktadır:

  • Piyasada tanınmış ve yerleşmiş bir firmanın ismi ile işe başlamak, yatırımcı için sıfırdan başlamaktan daha kolay ve avantajlı olmaktadır.
  • Franchisor, marka, işletme ve isim hakkı yanında franchisee’ye, eğitim, reklam,tanıtım, malzeme, promosyon gibi konularda da destek sağlamaktadır.
  • Dünya piyasalarındaki yoğun rekabet göz önüne alındığında, bu sistem ile yatırım yapmak, yatırımcılar için daha kolay ve risksiz olmaktadır.
  • Franchise tanınmış bir marka, isim ya da işletme hakkını alırken, ek olarak ulusal ve uluslararası bir standardı da elde etmektedir.
  • Ülke ekonomisi açısından franchising sisteminin avantajı, sistem sayesinde ülkeye yeni ürün ve hizmetler yanında yeni teknolojiler ve iş organizasyonlarının gelmesidir.

Çirkin Bijuteri Franchising İletişim Bilgileri
Adres : (Genel Merkez)Bağlarbaşı Mah. Bağlarbaşı Cad. No: 97 Gaziosmanpaşa İSTANBUL
Tel : (0212) 578 71 72
Fax : (0212) 578 71 82
Mail : cirkin@cirkin.com.tr

Çirkin Bijuteri Franchising Başvuru Formuna gitmek için bu linke tıklayınız.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here