Çıtır Usta 25’lik hedefe erken ulaştı.

Gıda sektöründe hızlı adımlarla ilerleyen Çıtır Usta’nın yükselişi sürüyor. Şube sayısını her geçen gün artıran marka, yılsonu hedefine yarıyılda vardı”¦


Mevcut şube sayısı 17 olan ve kontratı imzalı,dekorasyonu devam eden 8 şube ile birlikte Çıtır Usta, 2010 hedefi olan 25’i yıl bitmeden realize etmiş olacak. 2009 yılında, 9 şube ile hizmet verirken 2010 yılı içinde atağa kalkan marka, yaptığı atılımlarla yatırımcıların dikkatinden kaçmıyor.


Hızla ivme kazanan büyümesinde, yatırımcının ilgisinin de büyük payı olan Çıtır Usta’nın mevcut ve açılacak olanlarla birlikte 15 şubesi franchise olarak hizmette bulunacak. Franchise bedelini 20.000TL olarak belirleyen Çıtır Usta, daha önce 6 projesinde yer aldığı Tesco-Kipa ve Carrefour gibi hipermarket zincirlerinin önümüzdeki dönemdeki yeni projelerinde de çözüm ortağı olarak yer almayı planlıyor.


Geri Alma Garantili Franchising


Çıtır Usta girişimcileri için bir ilk yaparak geri alma garantili franchise sistemi de uyguluyor. Yatırımcı belli bir dönem içerisinde müşteri kaybına uğrar ya da bulunduğu konumda tutulmaz ise, yatırım maliyetinin belli bir kısmını geri alabiliyor. Marka böylece, gıda sektöründe bir ilk yaparak yatırımcısını da düşündüğünü ve yalnız bırakmadığını gösteriyor.


Çıtır Usta Hızla Yayılıyor”¦


Çıtır Usta, Ankara, Bursa ve Zonguldak ‘tan sonra şimdi de Adapazarı’nda yeni bir projede inşaata başlamış durumda ve Eylül 2010 da hizmete başlayacaklarını söylüyorlar. Bunun yanı sıra marka, Trakya’da da yayılımını hızla sürdürüyor. Edirne’den sonra Çerkezköy’de açıldı ve sırada Silivri ve Çorlu şubeleri var.


Olivium AVM Zeytinburnu, Ataköy A Plus AVM, Haramidere – Torium Avm ve Beylikdüzü Perla Vista Avm ise İstanbul’da yakında Çıtır Usta tabelalarının parlayacağı yerler arasında”¦


Yabancı Yatırımcıların da Dikkatinde”¦


Genellikle prestijli AVM’lere konumlanan Çıtır Usta, önümüzdeki dönemde paket servis odaklı çalışmalarını hızlandırma yoluna gidecekleri için cadde veya büyük toplu konutların olduğu lokasyonlarda bayilik vermeyi hedefliyor. Ayrıca Anadolu’dan da çok yoğun talep alan Çıtır Usta, gelecek dönemlerde Anadolu’ya da yayılarak bayilik zincirini genişletmeyi amaçlıyor.


Marka, yabancı yatırımcıların da odağında”¦ En yakın noktalar arasında ise Ortadoğu ve Arap Yarımadası’na sıçrama hedefleri bulunuyor Çıtır Usta’nın. Zira şu sıra Erbil’den gelen birkaç teklifi değerlendiriyorlar.

1 YORUM

  1. bu konuyla ilgili son zamanlarda hizlica gelisen kuzey irak erbil icin bir on gorusme yapmak istyrm 009647712176270

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here