Cixmy Franchising Veriyor

2011 yılında kurulan Cixmy Aksesuar Tic. Ltd. Şti. Dünya’nın en kaliteli üreticilerinin bulunduğu İngiltere, İtalya ve Uzakdoğu’dan birbiriden şık aksesuarlar ithal ederek, aynı zamanda Türkiye’ deki aksesuar üreticilerini yönlendirerek 2008 yılına kadar sektörün toptan ürün ihtiyacını karşılamıştır. Bu süre zarfında edindiği deneyimlerle perakende sektöründeki eksikleri tespit ederek Cixmy Accessories markasını kurmuştur. Cixmy Accessories, her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesi, kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışı, dinamik kadrosu, yenilikçi yapısı, trend yaratan tasarımları ve mağaza konsepti ile farklılığını göstermiş ve sektörde öncülüğünü korumuştur. Türkiye’nin dört bir köşesine ulaşan dağıtım ağı ile müşterilerine kusursuz hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin toptan ve perakende ihtiyacını başarılı bir şekilde karşılamaya devam eden Cixmy Accessories aynı zamanda Almanya, Norveç, Rusya, Romanya ve Amerika Birleşik Devletleri gibi çeşitli ülkelere ürünlerini ihraç etmektedir. Uzun süren Ar-Ge çalışmalarının ışığında ilk mağazasını Antalya’ da hizmete açmıştır. Sürekli gelişim ve yenilik içerisinde olan Cixmy Accessories modern ve şık mağazaları, zengin ürün yelpazesi, güleryüzlü ve profesyonel ekibi ile güçlü bir mağaza zincirine dönüşmüştür.

Cixmy Franchising
Cixmy Franchising

NEDEN CIXMY ACCESSORIES FRANCHİSİNG?
Kurumsal kimliği ve mağaza konsepti, özel olarak özgün şekilde tasarlanmıştır. Modern çizgisi ve ürün öncelikli mimarisi ile sektöründe ayrıcalıklı bir konumdadır.

Günümüz modasına uygun, “Trendy Ürün” seçimi ve bu ürünlerin etkili teşhiri Cixmy Accessories’in öncelikleri arasındadır. Bu konuda yapılan ARGE çalışmalarının ve pazar analizlerinin sonucunda belirlenen renk seçimi, mağaza iç ve dış aydınlatma ekipmanları, ürün teşhir standları ve ürün tantım enstrümanları, kurumsal yapının değişmezlerindendir.

Cixmy Accessories, ülke genelinde bayileşme sürecinin bir parçası olarak “Corner Bayilik” sistemi ile müşterek ticari faaliyetler sürdürmektedir. Bu kapsamda Türkiye genelinde YKM mağazaları ve birçok ünlü marka ile aktif olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Just for your beauty (sadece güzellik için) sloganı ile seslenen Cixmy dünyadaki aksesuar trendlerini ve modern havasını mağazalarında yansıtmaya devam etmektedir.Modaya yön vererek kadınların vazgeçilmez markası olmuştur.

Cixmy Franchising Konusu
Franchising işleminde, franchising veren franchisor ile, franchising alan franchisee olmak üzere iki taraf bulunmakta, işlem konusu olan işletme, marka ya da isim hakkına da Franchise denmektedir. Franchisor, piyasada tanınmış ve yerleşmiş bir ismin ya da markanın işletme hakkını veren taraftır. Franchisor; isim, marka, işletme hakkı yanında, girişimciye teknik, idari, mali, pazarlama ve eğitim konularında hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler girişimcinin başarısını arttırıcı etki yapmaktadır. Franchisee ise işletmesini bağımsız olarak yöneten, isim, işletme hakkı ya da marka ve diğer hizmetleri belirli bir bedel karşılığında alan taraftır.

Franchising sisteminde taraflar arasında, sözleşme ile tespit edilen uzun dönemli bir iş ilişkisi bulunmaktadır. İki taraf arasında yapılan görüşmeler sonucunda şartları belirlenen sözleşmedeki en önemli konulardan birisi, franchisee tarafından yapılacak ödemelerdir. Yatırımcı bir franchise satın aldığında, yılların tecrübesi ile birlikte denenmiş ve başarısı kanıtlanmış bir metodu da satın almaktadır. Franchising anlaşması süresince franchisor, franchisee’e tanıtım, reklam, eğitim, malzeme gibi her türlü hizmet ve desteği sunmaktadır. Ayrıca, franchisor franchise satın alan işletmeyi çok yakından izlemektedir. Çünkü franchisee’nin iyi ismini lekeleyecek bir hareketi ya da kötü söylentiler, sistemi olumsuz olarak etkileyebilmektedir.

Cixmy Franchising iletişim Bilgileri
Mail : info@cixmy.com.tr
Cixmy İletişim sayfasına gitmek ve Cixmy Franchising Başvurusu yapmak için bu linke tıklayınız.

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here