Cızbız köfte

Üç nesildir köftecilik yapan Tatlıdil Ailesi, Cızbız Köfte markası ile ilk defa 1991 yılında insanların karşısına çıktı. İlk şubesini Atrium Alışveriş Merkezinde açan Cızbız köfte, şu anda İstanbul’da 19’u olmak üzere 21 şubesi bulunuyor.

İstanbul dışına 2008 yılına kadar franchise vermeyen şirket, bu yıl itibariyle İstanbul dışına franchise vermeye başladı. İsim hakkı olarak 30 bin TL talep eden şirket; cirodan pay almıyor, reklam katılım bedeli istemiyor, mekan tamamıyla şirket tarafından dizayn ediliyor, yapım aşamasında personel alımı yapıyor ve eğitimi veriyor. Mekanın açılışından 15 gün geçinceye kadar profesyonel kadroları sisteminizi kuruyor. Şubeyi satın alma faaliyetinden muaf tutuluyor.

Uygun fiyatlarla tüm malzemeleri kendileritedarik eden cızbız köfte, Franchiselerinden sadece işletmesinin başında bulunmasını, işletmeye dair marka tanırlılığı, ciro arttırımı, müşteri memnuniyeti gibi projeler üretmesini istiyor.

Daha ayrıntılı bilgi için www.cizbizkofte.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Sponsor

2 YORUMLAR

  1. ben anlayamadım 30bin ytl tüm istenilen sermaye bu kadar mı acaba?beni bu konuda bigilendirirmisiniz ve tüm dekor size mi ayit acaba ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here