Clean-Art Nano Teknoloji Türkiye Geneli Bayilikler Verecektir

Clean-Art Nano Teknoloji Türkiye Geneli Bayilikler Verecektir
Clean-Art

Clean-Art Nano Teknoloji Otomotiv sektörüne hizmet veren bir firmadır Seramik kaplama, Boya koruma ve Detaylı temizlik Alanında hizmet veren butik bir firmadır.

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Yatırım maliyeti 20.000 ile 30.00 TL arasında Bayilik şartları karşılıklı olarak görüşülecektir Kar marjı yüksektir ortalama aylık kazanç 10.000 ile 15.000 TL arasındadır Bayilik bedeli alınmıyor
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 2
Franchising / Bayilik Destekleri: Personel Destekleri, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri, Finansal Destekler

Clean-Art
Clean-Art

Franchise Bayi Yetkilisi: Serdar ESEN
Telefon numaraları: 0538 887 0536
Mail: [email protected]
Web: www.cleanartnano.com
Adres Bilgileri: Biga/Çanakkale

Clean-Art Hakkında

Firmamız güvenilir, kaliteli ürünler sunarak, dürüst hizmet ve satış politikası ile çok kısa sürede sektördeki önemli firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarında yeniden bizimle birlikte çalışmayı tercih etmesi, firmamıza duyulan güvenin göstergesidir. Bu güveni boşa çıkarmamak için sistemli bir şekilde çalışmaya devam etmekteyiz.

Kaliteden ödün vermemek için düzenli olarak yöntemlerini gözden geçiren firmamız bu alanda önerdiği metot ve araçların yanısıra, müşterilerinin tercihlerine göre kullanabilecek teknik birikime sahiptir.

Müşterimizin memnuniyetini korumak için çok çalışırız. Müşterilerimizi iş ortaklarımız gibi görür ve kendimizle birlikte onları da geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Onlarla birlikte düşünüp sorunlara hem analitik hem de yaratıcı çözümler ararız.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here