Coaby Gayrimenkul Franhcising Veriyor

Bayilik Kategorisi : Gayrimenkul Franchising
Firma İsmi : COABY
Kuruluş Yılı : 2012

Coaby
Coaby

Firma Tanıtımı : COABY; cesaretli, atılım yapmak ve işini büyütmek isteyen, yenilikçi ve yaratıcı girişimciler için var olmuş bir sistemler bütünüdür. 2012 yılında ‘COABY GAYRİMENKUL FRANCHISING PAZARLAMA HİZMETLERİ A.Ş.’ tarafından İstanbul’da kurulan COABY, gayrimenkul franchising, pazarlama ve danışmanlık hizmetleri veren bir kurumdur. Dünya’da her yıl büyümeye devam eden gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak ve geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için global düşünme yaklaşımı ve uluslararası bir tecrübe ile oluşturulmuştur.

Franchise operasyon süreçleri ve dünya ile aynı anda ilerleyen yenilikçi teknolojisi sizi rakiplerinizden farklı kılar. COABY tüm Franchise Sahiplerine ve Gayrimenkul Danışmanlarına sektördeki en yenilikçi, yaratıcı, adil, eşitlikçi, profesyonel, etik ve en fazla kazandıran çalışma seçeneklerini sunmaktadır.COABY kendisini, Franchise Sahiplerinin ve Gayrimenkul Danışmanlarının kendi müşterilerine en üstün hizmeti sunabilmelerine adamış bir ekiple çalışmaktadır. COABY sistemi, Franchise Sahiplerinin ve Gayrimenkul Danışmanlarının sektörde en fazla kazanan ve en uzun süreli çalışan kişiler olması üzerine kurulmuştur.

COABY sistemi, Franchise Sahiplerine ve Gayrimenkul Danışmanlarına sisteme katıldıkları andan itibaren gelir kazanma olanağı sunan ‘Kazandırdıkça – Kazandığınız’ bir yapıya sahiptir.

Bayilik Şartları : Büyümeyi isteyen, yenilikçi, değişimlere açık, finansal yeterliliği olan, işletme yönetimi yapmış, ekip kurabilecek ve ekibine rehberlik / koçluk yapabilecek, tam zamanlı işinin başında olacak girişimciler.

Tüm Türkiye ve K.K.T.C.’de franchise ofisleri verilecektir. Verilecek franchise’ların ana arter üzerinde ve en az 150 m2’lik ofislerde olması tercih edilir.

Bayilik Destekleri : Ofis kurulum çalışması, iş planı oluşturma, kadro profili belirleme, kadro oluşturma ve kalıcılığı, portföy çalışma süreçleri, üretkenlik arttırma, pazar payı oluşturma ve kara geçiş süreçlerinde sürekli danışmanlık. Hukuksal ve teknolojik danışmanlık ve eğitim. Ticari marka kullanım standardizasyonları.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 45.000 – 50.000 USD

Ortalama kar marjı, Franchise Sahibi ile yapılacak iş planında kişinin hedeflerine, bölgesine ve yatırım yapma durumuna göre belirlenmektedir.
Bayilik için ek şartlar :
Birinci bölge franchise bedeli $ 10.000.- + KDV’dir.
İkinci bölge franchise bedeli $ 6.000.- + KDV’dir.
Cirodan yüzde alınmıyor. Royalty olarak aylık sabit ücret alınmaktadır. Ulusal Tanıtım Fonu ücreti alınmıyor.

Adres: Feneryolu Mah. Bağdat Cad. No:49 K:2 D:4 Kızıltoprak / Kadıköy
Şehir: İstanbul
İlgili Kişi : Birgül Dalgakıran
Telefon Numarası : (216) 3371770
E-posta : birguld@coaby.com
Web Sitesi : www.coaby.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here