COBI ile Bisikletinizi Akıllı Hale Getirin

COBI ile Bisikletinizi Akıllı Hale Getirin

Dünyanın en küçük bisikleti akıllı hale getiren aparat.

9fddb59db898c38c76efe688359a2a21_large

Bisikletinizi küçük bir aparat kullanarak akıllı hale getirebiliyor, kat ettiğiniz mesafeleri paylaşabiliyor, hızınızı görebiliyor, yaktığınız kalorileri hesaplayabiliyorsunuz. COBI adlı aparat iOS ve Android işletim sistemleri ile rahatlıkla çalışabiliyor.

30 farklı renk çeşidi bulunan ürün aynı zamanda çeşitli çıkartma seçeneklerine de sahip. Bu sayede bisikletinize ve tarzınıza uygun tasarımları da oluşturabiliyorsunuz. Aparat sahip olduğu uygulamalar ile sürekli olarak bisiklet kullanım alışkanlıklarınızı, kat ettiğiniz yolu takip ediyor aynı zamanda gps sistemi ile çalınmalara karşı da koruma sağlıyor. Bisikletinizi kaybetmeniz ve unutmanız durumunda, akıllı telefon uygulaması ile anında yerini belirleyebiliyorsunuz.

Ayrıca bir sosyal ağa sahip uygulama sayesinde diğer bisikletçilerle buluşabiliyor, tecrübelerinizi paylaşabiliyor, en iyi rotaları görebiliyorsunuz.

Ürün Kickstarter üzerinmden 115 dolara satılıyor ve şu anda yaklaşık 220 bin dolarlık fon kaynağı elde etmiş durumda. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here