Çocuk Büyüdükçe Ayarlanabilen Bisiklet

  İş Fikirleri : Çocuk Büyüdükçe Ayarlanabilen Bisiklet

  Orbea’nın Grow serisi, küçük bisiklet sürücülerine büyüdükçe bisikletlerini büyütmelerine olanak sağlayan ayarlanabilir parçalar ile ön plana çıkıyor.

  Bisiklet
  Bisiklet
  Genellikle sürücülerinin performansını, güvenliğini ve izledikleri rotaları geliştirmeyi amaçlayan bisikletlerle karşılaşırken, bu sefer de küçük sürücülerin gelişim süreçlerinde çok sevdikleri bisikletlerinden ayrılmalarına gerek bırakmayan bir yenilikle karşılaştık. Orbea’nın Growserisi, küçük bisiklet sürücülerine büyüdükçe bisikletlerini büyütmelerine olanak sağlayan ayarlanabilir parçalar ile ön plana çıkıyor.
  Piyasadaki pek çok bisiklet farklı yüksekliklerde kullanılmak üzere ayarlanabilir sele ve gidon seçenekleri sunuyor, ancak Grow serisi bunu bir adım daha ileri taşıyarak çocuklar büyüdükçe kullanıcıların bisikletin şeklini ve ebadını değiştirmelerine olanak tanıyan büyütülebilir ana gövde seçeneğini ekliyor. Çocuklar büyüyüp bisikletleri küçük geliyor diye yeni modellere para harcamaktansa, aileler var olan bisikletlerini artık ayarlayabiliyor. Bu da, atıkları azaltarak doğanın korunmasına yardımcı olduğu gibi çocukların da kendileri ile birlikte büyüyen bisikletlerine bağlılıklarını arttırıyor. Bisiklet, şu anda 2 farklı versiyona sahip: 2-5 yaş çocuklar için tasarlanan Grow 1, 329 Avro; 4-9 yaş çocuklar için tasarlanan Grow 2 1V, 342 Avro ve Grow 2 7V, 362 Avro satış fiyatıyla piyasada bulunuyor. Şirket, 8-14 yaş çocuklar için de Grow 3 serisinin yakın bir zamanda piyasaya sürüleceğini duyurdu. Aşağıdaki video, bisikletin nasıl kullanıldığını gösteriyor.

  Hem hesaplı hem de çevre dostu olma avantajları ile Orbea Glow, çevre bilinci yüksek ailelerin ilgi alanında üst sıralara tırmanabilecek gibi görünüyor. Başka hangi ürün küçük ve basit bir değişiklik ile uzun ömürlülüğü böyle arttırabilir ki?

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here