Çocuk Giyim Bayiliği Panço

Panço Çocuk Giyim olarak ticari hayatımıza 1978 yılında İstanbul’un Eminönü semtinde toptan satış ile başladık. 1984 yılında Şişli`de açılan ilk mağazamız ile perakendeciliğe adım attık. Bugün Türkiye çapında 80 perakende mağazamız ve 250 cornerımız bulunmakta… Panço olarak 34 yılı aşkın süredir “çocuklarımızın sağlığı için kaliteli üretim” ilkesini prensip edindik. Satış politikamız ise güvenilirlik ve güleryüzlü hizmet temelleri üzerinde şekillendi.

Panço Çocuk Giyim Bayilik Şartları
Panço Çocuk Giyim Bayilik Şartları

Firma olarak, Panço ürünlerimiz dışında WINX , BEN10, SÜNGER BOB, PEPEE , GENERATOR REX ve FENERBAHÇE gibi lisanslı ürünler de üretiyoruz. 34 yıldır çocuklarımızı giydiriyoruz… Yüzlerce modelden oluşan koleksiyonumuzu çeşitli Avrupa, Ortadoğu ve Türkmen ülkelerine ihraç ediyoruz. 2012 yılı hedefimiz ise yeni mağazalarımız ile daha büyümek ve daha fazla yere ulaşmak.

Panço Çocuk Giyim Bayilik Şartları
1-Mağaza Bulunduğu İl Veya İlçenin Ticarete Yönelik Potansiyeli Yüksek Caddesinde Veya Alışveriş Merkezinde Min. 100 m2. Olmalıdır.
2-İç Dekorasyon Panço Mağazalarla Aynı Olmak Zorunda.(Bakınız Örnek Mağaza Görüntüleri)
3-Vadeli Alımlarda Banka Teminat Mektubu Ve Peşin Alımlarda Özel Bayi İndirimi Uygulanıyor.
4-Bayilere Özel,Ürün Değişim Hakkı Ve Sezon Sonu İndirimi Veriliyor.
5-Tüm Bayiler M² İle Orantılı Olarak Aynı Ürün Yelpazesine Ve Konseptine Sahip Olmak Zorunda Merkeze Bildirim Olmadan Dış Alım Yapılamaz.Merkez Tarafından Onaylı Dış Alımlarda Anlaşmalı Firmalardan Alınan Özel İndirim
İmkanları Bayilere Yansıtılıyor.
6-Eleman Yetiştirmeye,Vitrin Tasarımına Mağaza Yerleştirimine Kadar Tüm Destekler Firmamızca Sunuluyor.
7-Bayi Firmamızın Kullandığı Bilgisayar Programını Satın Aldığı Takdirde,Bütün Bilgi Aktarımları Ve Yüklemeleri Merkez Tarafından Yapılıyor.
8-Bankalarla Yapılan Özel Anlaşmalardan Ve Kampanyalardan Bayilerde Otomatik Olarak Yararlanmaktadır.
9-Yukarıdaki Bayilik Koşulları Yerine Getirildiği Takdirde Firmamız Çıkaracağı Görsel İlanlarda Anlaşma Yapılan Bayinin Adına Yer Veriliyor.

Detaylı bilgi için info@panco.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here