Çocuk Koltuğu ile Aile Dostu Taksi

Çocuk Koltuğu ile Aile Dostu Taksi

Daha önce bisikletçi dostu olarak tanıttığımız, taksilerine bisiklet taşıma aparatı yerleştiren Baltic Taxi şimdide belirli arabalarını standart olarak çocuk koltuklu hale getiriyor.

safebaby

Daha önce tanıttığımız Baltic Taxi, müşteri memnuniyeti konusunda yaptığı gelişmlere bir yenisini daha ekledi. Şirket belirli taksilerine standart olarak çocuk koltuğu ekleyerek, hem müşteri memnuniyetini hem de güvenliği ön plana çıkardır.

Güvenli Bebek adı verilen sistemde, şirket şimdilik 6 taksisini bu programa alarak çocuk koltuğu yerleştirdi. 11 yaşına kadar olan çocuklar için kullnılabilinen sistem, diğer çocuk koltuklu taksilere göre daha hızlı ve verimli bir servis sağlıyor. Firma yetkilisi Arita Zvirgzdina,  müşterilerin, taksi şoförlerine, çocuklarını alıp hedef mevkiye güvenle bırakacaklarına inançları çok önemli bir etkendir dedi. Bu neden böyle bir fikirle gelen firma, daha fazla çocuklu ailenin taksi hizmeti alacaklarını düşünüyorlar.

Bisikletçi dsotu taksilerin çatısında bulunan bisiklet aparatında olduğu gibi güvenli bebek hizmetinde de ekstra bir ücret talep edilmiyor. Firma Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here