Coffee News Türkiye

Coffee News Türkiye

Coffee News

Coffee News 1988 yılında Kanada’da doğmuş ve Dünyanın 52 ülkesinde her hafta yayınlanan bir gazetedir. Coffee News içeriğinde her hafta yenilenen komik ve sıra dışı haberler, hikâyeler, ilginç olaylar, burçlar, bulmaca, yerel haberler ve daha birçok eğlenceli yazı yer almaktadır.

Coffee News içeriği “eğlence” temel alınarak hazırlandığı için içerisinde olumsuz bir haber yer almaz. Böylelikle gündelik yaşamda yeteri kadar karşılaşılan kötü haberlerden ve hayatın hızlı akışından yorulan okuyucular için Coffee News bir mola ve dinlenme aracıdır. Coffee News okuyucularının hayata bir an olsun gülümseyerek bakabilmesini amaçlar.

Coffee News yayınladığı bölgenin en uğrak mekânlarında (kafeler, restoranlar, bekleme salonları, sinema ve tiyatro salonları, taksiler, benzin istasyonları, kuaförler) her hafta ücretsiz olarak okuyucusu ile buluşmaktadır.

17 YORUMLAR

 1. Bence düşük sermayeli başlangıç maliyeti ve kar modeli olduğu için çok güzel bir sistem , türkiye ofisindekiler de profesyonel ve birebir destek veriyorlar. Herkese tavsiye ederim !

 2. bu yorumların hepsi çok komik mesajlar hep satılık diyor demekki çok karlı bir iş değilmiş.

 3. Bu fikir dünyada iş yapıyormu bilmiyorum ama şunu çok iyi biliyorumki Türkiyede iş yapmadığı bir gerçek, nerden biliyorum diye aklınıza soru takılmışsa hemen belirteyimki bende bu gazetenin bir bölgede lisansiyesiydim ben bıraktım ve şu an işsizim gerisini siz düşünün…

 4. MERHABA, COFFEE NEWS MECİDİYEKÖY LİSANSI SATILIKTIR. KARDEŞİMİN ASKERLİK DURUMU YÜZÜNDEN EN UYGUN FİYATA EN KISA ZAMANDA DEVRETMEK İSTİYORUM.İLGİLENEN ARKADAŞLARIN 0535 262 10 53 VEYA [email protected] ADRESLERİNDEN ULAŞMALARINI RİCA EDERİM.

 5. MERHABA BENDE COFFEE NEWS LİSANSI ALMAK İSTİYORUM AMA NASIL ÇALIŞILACAĞI İLE İLGİLİ BİLGİM YOK YARDIMCI OLURMUSUNUZ

 6. COFFEENEWS – ANKARA ÜNIVERSITELER BÖLGESI LISANSI SATILIKTIR- COFFEE NEWS

  Hacettepe Üniversitesi (Beytepe),
  ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi),
  Bilkent,
  TOBB,
  Beysukent,
  Çukurambar,
  Söğütözü.
  Bölgelerini kapsayan Coffeenews Lisansı Satılıktır…

  -Girişimci gençlere önerebileceğim en iyi ve "ekonomik" fırsat diyebilirim.. Reklam alma işi özellikle bu bölgelerden dolayı daha da kolaydır. Geliri de yaptığınız işe göre çok uygundur.
  -Lisansımı satış sebebim; Ankara'dan başka bir şehre taşınıyor olmamdır.
  -Ayrıntılı bilgiyi bana ulaştığınız takdirde konuşabiliriz.

  mail:[email protected]
  tel1: 0(505)717 31 19
  tel2: 0(505)808 61 29
  tel3: 0(532)700 33 70

 7. Bende almak istiyorum lisansı, kimden nasıl alacağız yardımcı olursanız sevinirim.
  MF:Gerekli bilgileri kendi sitesitenden alabilirsiniz.

 8. Dünyada şu an aktif olarak faliyet gösteren yüzlerce Coffee News takım arkadaşları mevcut. Coffee News bölge lisansınızı alıp işe koyulduğunuzda, Türkiye Ofisi’nin yanında, bunların hepsi sizinle deneyimlerini paylaşmaya hazırlar.

 9. COFFEE NEWS MUĞLA LİSANSİYESİ OLARAK HİÇ ANLAMADIĞIM REKLAM SEKTÖRÜNE COFFEE NEWS İLE GİRİŞ YAPTIM VE İNANILMAZ BİR ÇEVREM OLDU.İŞ POTANSİYELİMDE COFFEE NEWS GİBİ SAYGIN BİR İŞİ YAPARAK ARTTI.HERKESE TAVSİYE EDERİM

 10. caffe news lisansörü olmak istiyorum, yapmam gereknler hakkında tarafıma bilgi verirseniz sevinirim…iyi çalışmalar.
  [email protected]

  MF:Gerekli bilgileri kendi sitesitenden alabilirsiniz.

 11. Merhaba,
  Bende Balıkesir merkez ve Susurluk Lisans sahibiyim. Coffee News'i herkese tavsiye ediyorum. Hem neşeli, hem hareketli, hem de para getiren bir iş

 12. Bir Arkadaşım bu işi yapıyor ve çok memnun. Birbuçuk yılda çevresi inanılmaz genişledi.

 13. Merhabalar. Ben Coffee News Sivas Lisansiyesiyim. Şu anda gazetem 6 aydır yayında. Ve 6 aydır Sivas'ta çok güzel yerlere gelmeyi başardım. Gazete hem içerik olarak,hem de özellik olarak çok üstün nitelikte. Bir okuyan kesinlikle bir daha okumak istiyor. İşe reklam boyutundan bakacak olursak, geri dönüşler mükemmel. Hiç kimse reklamdan ses gelmiyor demiyor. Bence,Yatırım yapacaklar için güzel fırsat…

 14. Ben coffee news lisansiyesi olarak herkese tavsiye ederim.Şu an Türkiye'nin 80 bölgesinde faaliyette..Hedef 100 bölge..İlgilenen arkadaşlar varsa onlara tavsiyem ellerini çabuk tutmalari..Çünkü merkez ofis inanılmaz bir talep patlaması yaşıyor..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here