Çok Para Kazandırabilecek 5 iş Modeli

Para Kazanma ile ilgili yayınladığımız konuların arasına yeni iş fikirlerini ekliyoruz ve bu yazımızda seçtiğimiz işlerin bazıları ise Türkiye’de uygulanmamış fikirler. Fikirlerin bazılarının ise yatırım tutarları çok gibi gözüksede kazanç açısından ciddi paralar kazandırmaya değer. İş modellerindeki fiyatlar değişkendir ve karar verirseniz mutlaka ön fizibilite yapmanız gerekmektedir.

4Off Road Araçları Kiralama

Off Road

Off road araçlarının geneli pahalı bu yüzden bu işe pek talep yok gibi gözüküyor. Ama yaptığımız ufak araştırmalarda Range rover, Subaru, Nissan, Jeep Wrangler, Toyota gibi markaların yanı sıra bir çok atv markasınında off road araçlarını kiralamak ister misiniz diye sorduğumuzda genel cevap evet oldu.

Örneğin iyi bir Jeep için hafta sonu 2 günlüğüne 500 lirayı gözden çıkanlar var araç biraz lüks olunca fiyatlarda artmaya başlıyor. Genelde grup olarak taleplerde almanız mümkün. Atv’ler ise saatlik ve günlük olarak kiralanıyor. Ortalama bir atv araçtan ise ayda 6 bin lira kazanmak mümkün bu diğer araçlarda ise aylık kazanç olarak 10 bin liranın üzerinede çıkabiliyor.