Columbia Firması Dünyayı Dolaşmak İsteyen 2 Kişiyi İşe Alacak

Columbia Firması Dünyayı Dolaşmak İsteyen 2 Kişiyi İşe Alacak
Columbia

Spor aletleri üreticisi Columbia, 2 kişiyi dünyayı dolaşmaları için işe alacak.

Tozlu ortamları sever misiniz? Peki ya bir volkanın zirvesine tırmanmayı ya da tamamen buzdan oluşmuş mağaralarda dolaşmayı ? Peki tüm bunları kameralar karşısında yapmaya ne dersiniz?

Üstteki sorulardan herhangi birine hayır diyebiliyorsanız şansınızı şimdiden kaybettiniz demektir.

 


Sponsorlu Bayilik Teklifi

Panino Pizza Bayilik
columbia-2-kisiye-dunyayi-dolastiracak
Columbia

Spor ekipmanları üreticisi Columbia dünyanın en zorlu yerlerini dolaşarak kamera kaydı yapması için iki kişiyi işe alıyor. Aranılan özellikler arasında seyahat tutkunu olmak, buz tırmanıcılığı konusunda bilgili olmak, marka tanıtabilecek , sosyal medya konusunda bilgili, doğa fotoğrafçılığını bilmek yer alıyor.

Aranılan özellikler görüldüğü üzere oldukça zorlu. ancak altından kalkabileceğini düşünen insanlar için hem harika bir deneyim hem de müthiş bir kariyer onları bekliyor.

Columbia, işe alacağı 2 kişiyi dünyanın çeşitli yerlerine gönderecek, ürünlerini test etmelerini isteyecek ve yaşadıkları maceraları kamera ile kaydederek sosyal medya üzerinden paylaşmalarını bekleyecek.

İşi yapma kabul edilen kişiler bir anlamda hem ürün testerı, maceracı, yönetmen ve aynı zamanda oyuncu olacaklar. Bu anlamda yüzleri çamurla kaplıyken dahi ürünlerin ne kadar başarılı olduğunu göstermek adına iyi görünmeleri gerekecek.

Başvuruda bulunanların tüm bu zorluklara uygun olup olmadığının belirlenmesi için mülakatta çeşitli testler de yapılacağı açıklandı. Testler arasında yürüyüş, tırmanma, yüzme, akıl oyunları gibi çeşitli zorluklar bulunuyor. Testlerin Amerika’nın doğu ve batı kıyılarında, Kanada’da ve İngiltere’de yapılacağı açıklandı. İlk testin yeri ise Oregon Hood Dağı‘nda yapılacak. Columbia’nın Instagram sayfasından başvuru için bilgi alınabilir.

İşe kabul edilecek 2 kişi, aylık 39 bin dolarlık maaşında sahibi olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here