Cool Fat Burner, dünyanın ilk ispatlanmış yağ yakıcısı

Cool Fat Burner, dünyanın ilk ispatlanmış yağ yakıcısı. Bilimsel bir ürün olan Fat Burner, diyet yapmadan fazla yağlarınızdan kurtulmanızı sağlıyor.

coolfat

İlk olarak 2010 yılında geliştirilerek el üretimi olarak bir evin bodrum katında geliştirilen cihaz ABD’nin San Diago  Eyaleti’nde bulunan Kaliforniya Üniversitesi bünyesinde araştırıldı. 500 kaloriyi 2 saat gibi bir sürede yaktığı belirlenen cihaz şaşkınlıkla karşılandı.

Araştırmacılar tarafından üzerinde çeşitli testler yapılan cihaz oldukça olumlu sonuçlar verdi ve geliştiricisi tarafından seri üretime geçme kararı alındı. Cihaz sadece yağları yakmıyor ayrıca kasların gelişimine de destek oluyor. Vücuttaki “Brown Fat” yani kahverengi yağları yakmak üzere geliştirilmmiş cihaz yüksek oranda yağ yakabiliyor.

Ürün 1 gün içinde bir maraton koşucusu kadar kalori yakmanızı sağlarken çeşitli üniversiteler tarafından da ispatlanmış ve bilimsel bir yapıya sahip. Ürünün farklı türleri ve farklı yapıları bulunuyor. Fazla kilolarını vermek ya da kaslarını güçlendirmek isteyenler için farklı çeşitleri bulunan ürün Indiegogo üzerinde tanıtılıyor. Kampanyasının bitmesine yaklaşık 23 gün kalmış olan ürün tam 123 bin dolarlık fon elde etmeyi başarmış durumda. Ürünün fiyatı ise çeşitlerine ve kampanyalara göre değişiyor. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here