Çorapmatik Penti’den

Bugüne dek gazlı içecekler, çikolata, gazete ve dondurma gibi hızlı tüketim ürünlerinin satıldığı otomatlarda şimdi de Penti marka ince kadın çorapları yer alacak.
Türkiye’nin ilk çorap markalarından olan Penti, sektöründe bir ilke imza atarak, yeni bir satış tekniğini uygulamaya koydu. Referans gazetesinin haberine göre, bugüne dek gazlı içecekler, çikolata, gazete ve dondurma gibi hızlı tüketim ürünlerinin satıldığı otomatlarda şimdi de Penti marka ince kadın çorapları yer alacak. Penti otomatlarında, 1.5 YTL’ye soket çorap, 2 YTL’ye diz altı ince ve 3.5 YTL’ye de külotlu ince kadın çorabı satılacak. Pilot uygulama, kadın personelin yoğun olduğu İstanbul’daki iki plazada başladı. Penti otomatları, ay sonuna kadar Kültür Üniversitesi ve Metropolitan Florance Nightingale Hastanesi’ne de yerleştirilecek.
Son dönemde şarkıcı Nil Karaibrahimgil’in tanıttığı desenli çorap reklamları ile dikkat çeken Penti, Öğretmen Çorap Fabrikası AŞ’nin bir markası. 1947’de Yasef ve Mois Kariyo tarafından kurulan ve o yıllarda daha çok öğretmenler tarafından tercih edildiği için “öğretmen” markası ile kadın çorapları üreten şirket, günümüzde ikinci kuşaktan Sami Kariyo tarafından yönetiliyor. (h2)

9 YORUMLAR

  1. BDT ve türki cumhuriyetleri,
    çorap piyasası deneyimlerim
    20 yıl.tüm çorap ihracatcılarında referanslarım geniş olup
    iyi çalışmalar dilerim.
    tel.0541.782.43.46.

  2. bayılık verıyormusunuz bu işi fasta yapabiliriz casablancada bu is için güzel bi pazar var

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here