Cp Piliç 200 yeni satış mağazası açacak

Bilecik’te 19 milyon dolarlık yatırımla ileri işlenmiş piliç eti ürünleri üretimine başlayan Tayvan merkezli dünyanın en büyük piliç eti ve yem üreticilerinden biri olan CP Piliç, Türkiye’de 200 yeni satış mağazası açmaya hazırlanıyor.

CP Grup Türkiye Başkanı Kasem Jarusawaltd, ” CP’nin diğer ürünleriyle birlikte işlenmiş piliç eti ürünlerinin iç piyasada satışı için mevcut 150 mağazaya ek olarak ilk aşamada 200 yeni satış mağazası açacağız. Franchise modelini de düşünüyoruz. İlk etapta bazı noktalarda deneme yapıyoruz, eğer başarılı olursa franchise modelini yaygınlaştırabiliriz. Bu şekilde toplam 500 satış mağazasına kadar ulaşabiliriz” dedi.

BİLECİK (ANKA) – Bilecik’te 19 milyon dolarlık yatırımla ileri işlenmiş piliç eti ürünleri üretimine başlayan Tayvan merkezli dünyanın en büyük piliç eti ve yem üreticilerinden biri olan CP Piliç, Türkiye’de 200 yeni satış mağazası açmaya hazırlanıyor. CP Grup Türkiye Başkanı Kasem Jarusawaltd, Bilecik fabrikasının şu anda CP’nin dünya çapındaki en yeni ileri işlenmiş piliç eti ürünleri tesisi olduğunu, Bilecik tesisinin bir yıl gibi kısa bir sürede tamamlandığını ve 200’ün üzerinde kişiye istihdam yarattığını söyledi. Kasem Jarusawaltd “CP’nin diğer ürünleriyle birlikte işlenmiş piliç eti ürünlerinin iç piyasada satışı için mevcut 150 mağazaya ek olarak ilk aşamada 200 yeni satış mağazası açacağız. Franchise modelini de düşünüyoruz. İlk etapta bazı noktalarda deneme yapıyoruz, eğer başarılı olursa franchise modelini yaygınlaştırabiliriz. Bu şekilde toplam 500 satış mağazasına kadar ulaşabiliriz” dedi. CP ürünlerinin Türkiye’de ağırlıkla büyük tüm zincir mağazalarda satıldığını belirten Kasem Jarusawaltd “Bizim kendi satış mağazalarımızı açmamız iş ortaklarımızla, kendi bayilerimizle rekabet edeceğimiz anlamına gelmiyor. Satış mağazalarının açılacağı noktalar CP ürünlerinin olmadığı yerler olacak. Kendi mağazalarımızda satılacak ürünlerin toplam satışlar içindeki payı zaten yüzde 6-7’yi geçmiyor. Ağırlıkla satışımız yine zincir mağazalar ve bayilerimiz aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Bu nedenle bir rekabet söz konusu değil” diye konuştu.

“YEMDE PAZAR LİDERİYİZ, PİLİÇ ETİ VE YUMURTADA İLK ÜÇTEYİZ”

CP Türkiye’nin 2010 hedefleri hakkında da bilgi veren Kasem Jarusawaltd, Türkiye’de 5 kesimhanede yılda 117 bin ton piliç eti üretimi yaptıklarını, 2010 için hedeflerinin ise 128 bin tona ulaşmak olduğunu söyledi. Kasem Jarusawaltd, CP’nin dünyada yem üretiminde birinci sırada olduğu gibi Türkiye’de de yüzde 8 pazar payı pazar lideri olduğuna dikkat çekerek üretim hedefleri konusunda şunları kaydetti: “Türkiye’de 6 yem fabrikamız var. 2009’de 774 bin ton olan yem üretimini bu yıl 860 bin tona yükselteceğiz. Piliç etinde ise yüzde 9 pazar payıyla ilk üç içindeyiz. Sofralık yumurtada ise geçen yıl 423 milyon adet olan üretimi bu yıl 550 milyon adede çıkarmayı öngörüyoruz. Sofralık yumurtada yüzde 3 pazar payıyla yine ilk üç içindeyiz.”

“AB’ YE İHRACAT AÇILIRSA KAPASİTEMİZİ HEMEN İKİ KAT ARTIRABİLİRİZ”

Bilecik’te üretim tesislerinde CP Türkiye Başkan Yardımcısı Nezih Gençer ile birlikte bir basın toplantısı düzenleyen Kasem Jarusawaltd, CP’nin Türkiye pazarına inandığını ve yatırımlarına devam ettiğini, yem, piliç eti, sofralık ve damızlık yumurta üretimi yanı sıra şimdi Bilecik’te ileri işlenmiş piliç eti ürünlerinin üretimine de başladıklarını söyledi. “Türkiye’de kazandığımızı Türkiye’ye yatırıyoruz” diyen Kasem Jarusawaltd, Bilecik tesisinin 900 tonu kaplanmış ürünler, 500 tonu da sucuk, sosis gibi ürünler olmak üzere ayda bin 400 ton üretim kapasitesine sahip olduğunu belirterek ” Şu anda piliç döner, nugget, Adana, şinitzel, kroket de dahil 23 çeşit piliç eti ürünü üretiyoruz. Bu ürünlerin Türk insanının ağız tadına uygun olması için çok ciddi çalışmalar yaptık. Dünyadaki deneyimimizi Türkiye’ye aktardık. Ürün yelpazesi her ay artacak. Burada iç pazarın yanı sıra AB’ye ihracat için üretim planlıyoruz. AB’ye ve Rusya’ya ihracat için ön iznimiz var. Eğer AB’ye ihracat açılırsa Bilecik tesislerimizin önemi daha da artacak. CP Grup’un Avrupa pazarında zaten güçlü bir satış ağı var. Türkiye’den ihracat başlarsa biz bu satış ağını kullanabiliriz. İhracatla birlikte aylık kapasiteyi 3000 tona kadar çıkarma olanağına da sahibiz” diye konuştu.

İNEGÖL’DE 10 MİLYON DOLARLIK YENİ YATIRIM

CP Grup Türkiye Başkan Yardımcısı Nezih Gençer, Türkiye’nin yıllık piliç eti üretiminin 1 milyon 250 bin civarında olduğunu belirterek, “Kişi başına üretim 17 kilo düzeyinde. Bu rakamın dünya ortalaması olan 25 kiloya ve 40 kilo olan Avrupa ortalamasına yaklaşması lazım. Bu da Türkiye’de pazarın büyümesi için potansiyelin yüksek olduğunu gösteriyor. İhracat tabi ki önemli, ancak iç pazarın büyümesi de en az o kadar önemli. Mevcut üretim iç piyasaya ancak yetiyor. Mevcut üretimi dikkate aldığımızda ihracat yıllık üretimin yüzde 10-15’ine ulaşabilir. Daha büyük rakamlara çıkmak için yeni yatırımlar gerekiyor. Bizim öngörümüz Irak, İran, Ortadoğu gibi pazarların açılmasıyla 2009’da 150 bin ton olan ihracatın 200 bin tona ulaşacağı yönünde. Türkiye bu pazarlarda daha şanslı. Rusya ağırlıkla ithalatını ABD’den yapıyor. Biz sembolik de olsa bu ülkeye ihracat yaptık ama, Rusya pazarına mevcut fiyat düzeyleriyle girmek zor” dedi. Gençer, CP Türkiye olarak Irak pazarına ihracat yaptıklarını hatırlatarak, “2009’da CP olarak toplam 10 milyon dolar ihracat yaptık. Bu yıl 15 milyon dolar ihracat yapmayı hedefliyoruz” bilgisini verdi. AB’ye işlenmiş ürün ihracatının yeniden başlaması konusunda umutlu olduğunu da vurgulayan Nezih Gençer, “Ekim’in ilk haftasında AB ile uyum müzakereleri çerçevesinde 12. fasikül görüşmeleri başlayacak. Bu görüşmelerin ardından ileri işlenmiş kanatlı ürünleri ihracatının açılması söz konusu olabilir” değerlendirmesinde bulundu. Nezih Gençer, CP’nin yeni yatırımları çerçevesinde Bursa İnegöl’de 10 milyon dolarlık yatırımla yumurta için damızlık kümesi ve kuluçkahane yatırımında son aşamaya geldiklerini ve yılda 9.5 milyon civciv üretecek tesisin 6-7 Ekim 2010 tarihinde açılacağını açıkladı.

CP PİLİÇ TOM&JERRY İLE ÇOCUKLARIN KALBİNİ KAZANACAK

Nezih Gençer, Bilecik tesislerinde güçlü bir Ar-Ge departmanı bulunduğunu, burada sürekli yeni ürün geliştirme çabası içinde olacaklarını, pazardaki gelişim seyrine göre hazır yemek üretimine de başlayacaklarının belirterek, “İyi yemeğe her yerde ihtiyaç var. CP kendini dünyanın mutfağı olarak konumlandırıyor. 15 ülkede yatırımı var ve yaklaşık 3.5 milyarlık nüfusa hitap ediyor. Hazır yemeğe Avrupa’da, ABD’de ilgi her geçen gün artıyor. Türkiye’de çalışan nüfus arttıkça hazır yemeğe talep yoğunluk kazanacak. Biz bu konuda iddialıyız. Şu anda hazır yemekte piliç eti ürünleriyle varız, yakın bir gelecekte sulu yemekler de dahil hazır yemek pazarına daha aktif gireceğiz. 1-2-3 kişilik hazır yemekler üreteceğiz” dedi. Nezih Gençer, çocukların protein ihtiyaçlarının karşılanmasında piliç etinin önemine vurgu yaparak, “Ünlü çizgi film karakterleri Tom&Jerry’in Türkiye’de isim haklarını Warner Bross’tan satın aldık. Şimdi çocuklara daha yakınız. Tom&Jerry piliç eti ürünlerinin çocuklar tarafından ilgiyle karşılanacağına inanıyoruz. Tom&Jerry karakterleri ile şu anda nugget, kroket ve pop corn tarzı ürünler çıkarıyoruz. Tom&Jerry karakterlerinden farklı ürünler üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.(ANKA) (NÇ/ÖMR)

143 YORUMLAR

 1. Merhaba ben manisa Gölmarmara ozanca mahalisine bayilik almak istiyorum 05416822837 şimdiden teşekkür ler..

 2. Merhabalar Konya merkezde ikamet etmekteyim.Konya’nın Merkezi biryerinde tavuk ve tavuk ürünleri dükkanı açmayı düşünüyorum.Ürün tercihimde sadece CP Piliç ile çalışmak istiyorum.Bilgilendirilmek üzere sayın yetkililerden benimle iletişime geçmelerini rica ediyorum saygılar… gulsahcesurr@hotmail.com 05320692660

 3. Aydın Didim Karakuyu caddesinde 183 metre kare büyüklügünde tavukcu dükkani acmak istiyoruz dükkan kendimizin bayiligi düsündük ve bu işi profesyonel olarak yapmak istiyorum. Bilgi icin mail atmanizi bekliyorum. lütfen cevap.
  saygılar
  Mesut Ayık
  0543 410 10 34
  mesut09@live.com

 4. Merhaba ben usakta ikamet etmekteyim suan aktif olan piliç şarküteri dükkanı var usak in merkezi ve elit bir yerinde dükkanı mi cp plic üzerine tüm ürünlerinin olduğu bir piliç market tarzında bir yere çevirmek istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim ulasabilceniz numaram 05413933868

 5. Kızıltepe için bayilik istiyorum çok uygun dükkan gerekli sermayem var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  0541 505 4799

 6. Çankırı’da merkezde Cp piliç ile çalışmak, mümkünse piliç market açmak istiyorum. Şartlar ve koşullar nedir? Teşekkürler!
  tlf: 0 507 212 51 13

 7. Çankırı’da merkezde Cp piliç ile çalışmak, mümkünse piliç market açmak istiyorum. şartlar ve koşular nedir? teşekkürler!

 8. kolay gelsin Bayilik için eskişehir düşünüyorum yşartlarınızı görüşmek istiyorum.
  Cep Telf.:545 642 03 74

 9. Ankara bala bölgesinde CP yem bayisi acmayi dusunuyorum sartlariniz nelerdir . Sayin yetkili arkadaslar beni bilgilendirirseniz sevinirim. Hoşcaklın.05334807922

 10. İstanbul çatalca yada Orta Karadeniz bölgesinde yetiştiricilik yapmayı düşünüyoruz. Yumurta ve tavuk eti üretiminize katkıda bulunabiliriz. şekil ve şartları nelerdir? 05321320961 mesut_oren@hotmail.com

 11. Bizim tavuk dukanimizvar biz cp bayisi olmak istiyoruz sart sartlari nizi ‘ve detayli bulging oath yorum 05373002953

 12. Yumurta uretiminize bolgesel olarak katkida bulunmak istiyoruz bu dusunceyle karadeniz bolgesinde bir tavuk ciftligi kurmak istesek urunlerimizi sadece size versek boyle bir dusnceye yaklasiminiz ne olur bilgilendirrirseniz sevinirim ilginize tesekkurler simdiden

 13. Istanbul maltepe de münübüscüler caddesinde 300 metre kare büyüklügünde tavukcu dükkani acmak istiyoruz dükkan kendimizin bayiligi düsündük ve yapmak amacimiz yardimci olursaniz seviniriz. Bilgi icin mail atmanizi bekliyoruz saygilar. lütfen cevap.

 14. selamlar ben ankarada bır bayılık almak ıstıyorum bana nasıl yardımcı olabılırsınz anlaşmalarınız nasıl 05452598609

 15. iİST avcılar yada esenyurta tavuk dükkanı açmak istiyorum bu konuda bize yardıcı olur yada yönlendirirseniz seviniyim 0537 775 66 61 yardımcı olursanız sevinirim

 16. konya ereğli bölgesinde yem bayiliği düşüncem var maıl adresimden ulaşabılırsenız görüşmek istiyorm

 17. açmış oldugum iş yerinde firmanızın tavuk ürünlerini satmak istiyorum bunun için şartlarınız nedir ne yapmam gerekir tel 0535 586 45 88 numaramdan bilgi verirseniz sevinirim

 18. lüleburgazdan selamlar , ben sizin yani cp ürünlerinin bayiliğini yapmak arzusundayım 34 yaşındayım ve gerçekten sizin ürünlerinizi satmaktan mutluluk duyacağım.lütfen bana yardımcı olun gerekli şartlar nelerdir beni bu konuda bilgilendirin.şimdiden çok teşekür ederim

 19. bana nasıl yardımcı olursunuz frmanızda yumurta tavukları varmı bayınız oluyum yerım var organık yumarta yapmak ıstıyom vede et satışında şubenızde olurum bayılık şartlarınız ne bılmıyom bilgınıze arz ederım

 20. antalya kumlucada bayilik almak istiyorum bayilik için gereken şartlar nasıl yapmam gereken nelerdir yardımcı olursanız sevinirim tşk.

 21. ıstanbul ortakoy dereboyu caddesınde sarkuterı acmak ıstıyorum. istanbulda olmayan daha cok ızmır ve farklı ıllerde bulunan islenmis cıg tavuk satısı dusunuyorum. 15 20 cesıt urun satısı dusunuyorum orneklerı ızmırde mevcut hazır taze tavuk schnıtzel tavuk kalamar kasarlı rulo tavuk soslu kemıksız kalca but soslu kanat tavuk koftesı ve dıgerlerı taze olarak satılacak calsan aıleler ıcın buyuk kolaylık aynı zamanda tabıkı cevırme guvenılır bılınır fırma tercıhım ılk etapta 3 sube acmak ıstıyorum sartlarınızı bıldırırsenız gorusmek ısterım tesekkurler

 22. BATMAN DA CP PİLİÇ BAYİSİ AÇMAK İSTİYORUM .BESİCİLİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM .ALANIMLA İLGİLİ OLDUĞUNDAN BUNUNLA UĞRAŞMAK İSTİYORUM.TLF 05424961673 LÜTFEN BENİ GERİ ÇEVİRMEYİN BATMAN DA CP PİLİÇ YOK.

 23. İstanbulun gelişimine açik olan beylikdüzü ilçesinde bayilik açmak istiyorum.Şartlarınız ve yer hakkında bilgi dönüşünü rica ediyorum.

 24. ben malatyadan yazıyorum
  malatya da c.p üzerne bayilik olmadığını gördüm eğer şartlarınızı öğrenebilirsem burada bayilik açmak istiyorum lise mezunu bayanım burada tavuk tüketimi çok fazla eminim malatyalılar c.p pilici çok seveceklerdir mesajıma cevap verirseniz seviirim

 25. merhaba ankara keçiörenden bayilik almak istiyorum şartlarınızı öğrenebilirmiyim irtibata geçerseniz cok sevinirim

 26. ANKARA KEÇİÖRENDE BAYİLİĞİNİZİ ALMAK İSTİYORUM BİLGİLENDİRİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM

 27. bana fiyatlarınız söyleyin ne kadar cazip gelirse tonnavaş önemli deyil günlük bir tır ürünlerinizi alırım parası nakit ve peşindir demirkol et market şirket müdürü salih demirkol fiyat vermek için bu numardan ulasabilirsiniz 05337729687

 28. ankara keçiörende bayiliğinizi almak istiyorum şartlarınızı bildirirmisiniz.05352857030 teşekkür ederim

 29. karabük merkezde 3 adet bayilik var.olmayan besbinevler yada yenişehir bölgesine bayilik acmak istiyorum.şartları kimden ögrenebilirz.toplam maliyeti ne kadar tutar.

 30. MANİSA TURGUTLUDA CP BAYİLİK ALMAK İSTİYORUM ŞARTLARINIZ NEDİR BİLDİRMİSİNİZ

  SAYGILARIMLA

 31. İİ ÇALIŞMALAR SİİRTTEN BAYİLİK ALMAK VE SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 32. Bursa'da ikamat etmekteyim bayilik almak istiyorum .Şartlarınız hakkında bilgi alabilirmiyim.

 33. mrb trabzon merkezde 2 hastane yolu üzerinde karşılıklı 2 durak yanında cp bayiliği almak istiyorum trabzonun böle bi markaya çok ihtiyacı var ve ben buna talibim nerelere başvurabilirim yardımcı olursanız sevinirim 05359489060

 34. Ağrıdan bayiniz olmak istiyorum 05418181365 Van'da bulunan bayiniz kayınpederim olur referans isterseniz gösterebilirim iyi günler…

 35. bayilik verdiğinizi netten öğrendim.ben lise mezunuyum işsizim.bulunduğum bölge pilici çok tüketen bölgelerden bayilik almak istiyorum..şartlarınızı öğrenebilir miyim? yardımcı olursanız sevinirim.bu arada hakkari/ yüksekova da kalmaktayım..tşk

 36. Ben emekli bir kişi olarak yeni bir iş yeri açmak istiyorum.Bayilik verecekmişsiniz şartlarınız nedir bilmek istiyorum.iş yeri kocaeli 'nde olacak sayılarımla,

 37. manisanın gördes ilçesinde bir şovrum yada şarküteri açmak isitiyorum burada cp ürünlerini satmak istiyorum 0534 388 4095

 38. Hakkari yüksekova'da kalıyorum bayilik istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim..tşk…

 39. bayilk şartları nelerdir istanbulda yumurta toptancılığı yapmak istiyorum .şartlarınız nelerdir.

 40. CP Piliçden başka piliç yemem emekli oldum şimdi Piliç market açmak istiyorum Lütfen yardımcı olun.

 41. Merhabalar bende bayilik almak istiyorum Potansiyelik çok yüksek olduğu bir ilçede yaşiyorum vede satış oranları ne olduğunu şartlarınızı bildirirseniz mennun olurum…cep:05425530353 mail:benissa_53@hotmail.com

 42. Adana İlinde Bayilik Almak İsterim, Bayilik almak için şartlarıhakkında bilgi almak istiyorum. Teşekkürler. s

 43. DİYARBAKIR SİLVAN BAYİLİK ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ? TEŞEKKÜRLER İRTİBAT,05384177163

 44. merhaba ben karabükün en gözde yerlerınden şirinevler e bayiliğinizi almak istiyorum mail yada telefonla bana ulaşabılırmısınız en kısa surede cevap beklıyorum teşekkurler….

 45. ben cp mardin bayiliği için sizden bağlantı kurmanızı bekliyorum lütfen bilgilendirirseniz memnun olurum 05416487033

 46. inegölde iyi noktada tam teşekul marketm cp pliç bayiisi ve satış noktası olmk istyurm bilgilendrrsenz sevınrım .adresim sefa maerket şarküteri .burhaniye mah.no 38/A k.samipaşa cd

 47. slm ben gaziantepten uğur günlük 1,500kg piliç satıyorum agırlıklı olarakta cp noktalarım otel restaurant kebapçı dönerciler toptan ve parekende olarak faliyet gösteriyorum işyerim karşıyakda cp noktası olmak istiyorum nakit veya kredi kartıyla çalışırım ikitane sogutuculu aracım var yardımcı olursanız sevinirim

 48. merhaba ürünlerinizi severek tüketiyoruz Niğde Merkezde bayilik almak istiyoruz şartlar nedir bilgilendirirseniz sevinirim

 49. merhaba ben kars merkezde bayilik açmak istiyorum şartlarınız nelerdir lütfen bilgi verirmisiniz 532 414 48 00

 50. KARABÜKTE BAYİNİZ OLMAK İSTİYORUM SARTLAR İÇİN BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM 5432964181

 51. KARABÜKTE BAYİNİZ OLMAK İSTİYORUM SARTLAR İÇİN BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM

 52. merhaba ben BURSA/ demirtaş nahiyesinde bayilik alıp açmak istiyorum. burada hiç bayilik yok . piliçler sadece büyük marketlerde satılıyor. Bursadada olabilir. ne yapmak gerektiğini lütfen bildirin. teşekürler

 53. slm ben sizin bu bayiliği almak istiyorum eğer sizde hoş görürseniz DİYARBAKIRIN en büyük ilçesi BİSMİLDE BU BAYİLİĞİ AÇMAK İSTİYORUM EĞER VERECEKSENİZ BABANA BURDAN ulaşın 0536 910 91 51

 54. iyi gunler ben ığdır dan yazıyorum bayilik almak istiyorum şartlarınız nasil nelerdir 05316466303

 55. slm ben zonguldak bolgesinde bayilik istıyorum ekonomi yönunden sı,kıntımız yok bu bolgede 600 noktaya donuk urunumuzle hitap eedıyoruz sızınde bayılıgınıze talıbız bu arada alaplı eregli bayiliginizide alabılırız bız gercek anlamda bu işte profosyeneliz ilgilenirseniz çok seviniriz saygılar bu arada şu anki bu bolgedeki yapılan işin satışlarınızın çok çok kat kat fazlasını sıze temınatla garanti edıyoruz firmamızla fırmamız asagı yukarı 6 aya yakın bır suredır ereglı alaplı bayılıklerınızı yakın olarak takıp edıyoruz sizinle goruşmek ciddi anlamda bu iş konusunda çalışmak istiyoruz ilgilerinizi beklıyoruz saygılar

 56. ben gaziantepte ikamet ediyorum ve bayiliğinizi almak istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim teşekürler 05432510036

 57. ben zonguldak-çaycuma,gökçebey ilçelerinde bayilik almak veyaFranchise almak istiyorum.maddi yönden maliyeti ve açmak için şartlarınız nelerdir öğrenebilirmiyim.0532 501 1729

 58. merhaba ben mevlüt özkan ankarada bayilik acmak istiyorum şartlarınız nelerdir bilgilerinize arz ederim teşekkürler

 59. merhaba her firma sadece bayilik ne kadar semaye gerekli gibi yorumlar ekliyorlar neden firmalar cp piliçin üretimleriyle ilğili soru sormuyorlar yani bu üretimler sağlıklımı kimyasal kulanılıyormu insan sağlığına zararlımı soran yok sadece ticaret için her firma soru yağmurunda benim yorumum cp piliç kimyasal kullanmasın temizleyici malzemeleri doğal ürünler kullansın insanların sağlığına zarar vermesin derim ve türk halkımız sağlıklı beslensin belki cp piliç çiler kıza bilir maliyet yükseliyor diye bilirler ama maliyet insan sağlığından degerli değildir şu savunmada olabilir bizim tüm izinlerimiz var ama malesef bu ülkede hiç bir gıdacı veterinerin bilğisi sağlık alanında yoktur olmuş olsa dikkatli davranırlar mesela örnek fabrikada üretim anında kulanılan temizleyiciler kesinlikle kimyasaldır ve insan sağlıgına zararlıdır lütfen firma sahibi arkadaşlar sadece satış degil üretimide bilmemiz lazım herkeze bol kazanç iyi çalışmalar.

 60. slm. Ben istanbul sancaktepe de ikamet etmekteyim kendimize ait dükkanda bayiliğiniz olmak istiyorum ayrıntılı bir şekilde bilgilendiribelir misiniz teşekkürler.

 61. istanbul üsküdar da bayilik açmak istiyorum şartlarınız nelerdir bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler.

 62. Zonguldak-Kdz. Ereğli Bölgesine bayilik almayı düşünüyorum.Sektörün içerisindeyim. Şartlar için bilgi vermenizi bekliyorum.
  05347400885

 63. iii günler uşakta bayilik almak isytiyorum şartlarınız nedir ögrene bilirmiyim 05556845251

 64. Trabzon Tonya İlcesin'e cp Piliç sadış yeri açmak istiyorum.Konuyla ilgili satış noktası,bayiliğiniz için aranan şartları öğrenmek istiyorum.

 65. İYİ GÜNLER TRABZONDA FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI AÇMAK İSTİYORUM CP ÜRÜNLERİNİN BANA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ MALİYETİ ŞARTLARI NELERDİR LÜTFEN BİLGİ ALMAK İSTİYORUM ALİ UZUN 0532 3153322

 66. iyi günler ankarada bayilik almak istiyorum detaylı bilgi rica ediyorum..saygılar 05446228215

 67. emekli öğretmenim ürünlerinizi beğeniyle kullanıyorum bayiniz olmak iStiyorum nerelere başvuracağız ne yapacağız nasıl bijgi alabiliriz saygılar

 68. muğla/fethiyede piliç bayiliği almak istiyorum bayilik için gerekli şartlarınızı öğrenebilirmiyim teşekkürler.

 69. ankarada bayiniz olmak istiyorum bayilikle ilgili ön bilgi verirseniz sevinirim. 0555 528 56 53 0505 901 52 57 0312 392 24 48

 70. iyi günler cp piliç ankarada bayiliğinizi yapmak istiyorum ..bilgilendirirseniz sevinirim..saygılar…

 71. slm ben mersinden bahri bayilik şartları ve kilo başı ne kadar kar kaldığını öğrenebilirmiyim

 72. bursada bayilak almak istiyorum şartarı nelerdir.Bilgi verirmisiniz.05325964727

 73. hayvan sağlığıve yetıstırcılığı (veterıner teknıkerıyım).ayrıcaişletmelısans mezunuyum .ümranıyede ıkamet etmekteyım.fırmanızda calışmakiştııtorum.5322537798

 74. selam sayın yetkili ben samsunda sizin urunlerinizi satmak istiyorum şartlarınız ve gerekli ön bilgi edinmek istiyorum,

 75. merhaba ben tavuk pazarlama elamanıyım adanada faliyet gösteriyorum günlük 1 ton satışım var ama su an çalşıştıgım firmalarla fiyat konusunda anlasamıyorum sizin fiyatlarınız nasıl uygun olması halınde sizinle calısabilirim irtibat tlf 05448914397

 76. bodrum bitezde yaşamaktayım cp nin yem bayiliği almak istiyorum.şartlarınız nelerdir.bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.teşekkürler,kolaygelsin iyi çalışmalar….

 77. merhaba ben istanbul anadolu yakasında oturmaktayım kendimize aiit 500 metra kare iş yeri var boş bir halde burada yumurta satışı yapmak amacıyla bayılık istiyorum bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim msn adresim kadir_78-34@hotmail.com saygılarımla kadir aksu

 78. merhaba bende istanbuldan bayilik almak istiyorum.Bilgilendirirseniz çok sevinirim. 0535 617 57 36

 79. BEN EYUP GENC ANTAKYA HATAYDAN , BAYILIK ALMAK ISTIYORUM , NE YAPMAM GEREKMEKTEDİR , BANA BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM …. 0535 731 9229

 80. iyi günler burdur da yşıyorum büyükbaş hayvan tecirliğiyle uğraşıyoruz.haftalık 40-50 tane dana,düve işliyoruz pazarda ayrıca 4 yıllık üniversite mezunuyum.sizle çalışmak istiyorum burdura yem bayiliği verirseniz alabiliriz.ayrıca çiftliğinize hayvan temini yapabiliriz bizim burdur sizinde bildiğiniz gibi hayvancılığn merkezi ilgilenip ararsaniz sevinirim.

 81. sayın yetkili,izmirde ikamet etmekteyim,işlenmiş tavuk ve yumurta satışı yapmak istiyorum firmanızın ürünlerini kendimde tüketiyorum o yüzden firmanızı şeçtim koşullarınız nedir,nasıl çalışabiliriz bilgilendirirseniz sevinirim saygılarımla

 82. merhaba ben istanbul bagcılarda oturuyorum cadde üzeri köse basında dükkanım var bayilik almak istiyorum daha önce kendi marketim vardı 10 yıl işlettim ticaretten anlıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 83. aydın kuşadasında yumurta ve tavuk bayiliyinizi almak istiyorum şartlarınız hakkında bilgi edinmek istiyorum. yada sitenizde bu konu hakkında daha çok bilgiye yer vere bilirsiniz. 05546359579

 84. Potansiyelik çok yüksek olduğu ve yumurta konusunda rakibin olmadığı bir bölgede Sadece yumurta satışı yapmak istiyorum. merkezi yerde faliyete geçmeye hazır dükkanım var bayilik tekliflerinize açığım.Açacağım dükkana ciddi olarak yardımcı olacak destek verecek firmalarla çalışmak isterim…

  Tuncay SARIKAYA
  05419105201

 85. büyük baş hayvan yem bayiliği almak istiyorum bayilik şartlarını ögrenmek istiyorum bilgi verirseniz memnun olurum

 86. kastamonuda satış mağzanız var mı yoksa açılacak mı ben tezgahrarlık yapıyorum çalışmak istiyorum firmanızda

 87. bayilik almak istiyorum bursa yada istanbul olması farketmez haber bekliyorum şartlarıda istiyorum 05327833179

 88. ben diyarbakırda böyle sizin gibi büyük düşünen bir firmadan bayilik almak istiyorum birbirimize yardımcı olacak şekilde markamızı tanıtıp en iyi şekilde satış sağlamak istiyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

 89. sayın yekililer bugibi işler icin sart ve yerlerini belirtmemişler şartları belirtirseniz memmun olurum saygılar

 90. Franchise almak için ne kadar bir sermayeye sahip olmak gerekir ?
  Biz tüketiciler gıda konusunda daima daha fazla tüketim yapmaktayız ve olmazsa olmaz tüketim malzemeleri arasında yer almakta olan piliç ürünleri franchise için çok yerinde bir karar olacaktır. Detaylı bilgi verilmesi konusunda yardımlarınızı rica ederim..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here