Cremeria Milano Franchise Şubesi Açabilirsiniz

Klasik İtalyan metoduyla dondurma üreten Cremeria Milano, Guido Benucci tarafından kurulmuş. Milano, Prag ve Bratislava’da şubeleri bulunan şirket, İstanbul’daki ilk şubesini Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde 2006 yılında açmıştı. Ardından Nişantaşı, Bebek, Caddebostan ve Şaşkınbakkal şubeleri açıldı. İstiklal Caddesi ve Nişantaşı mağazaları Cremeria Milano tarafından işletiliyor. Diğer şubelerse franchising sistemiyle açılmış.

cremeria milano franchise
cremeria milano franchise

Cremeria Milano, franchising sistemiyle yeni şubeler açacak. Yeni şubeler için öncelik İzmir, Ankara ve Antalya’ya veriliyor. Adana, Mersin, Bursa, Diyarbakır, Mardin ve Gaziantep’ten yoğun franchise talepleri aldıklarını belirten Atılgan, bu teklifleri de değerlendireceklerini söylüyor.

Cremeria Milano’nun franchise giriş bedeli 20 bin euro.
Yıllık ciro üzerinden herhangi bir pay ya da sürekli franchise ödemesi gibi herhangi bir ücret talep edilmiyor. İş ortaklarını seçerken oldukça titiz davrandıklarını vurgulayan Cremeria Milano Türkiye Ortağı Günseli Atılgan, uyum içinde çalışacak, bu işi sevecek kişilerle çalışmayı tercih ettiklerini söylüyor.

Cremeria Milano Franchise Şartları
Cremeria Milano şubeleri için standart bir metrekare planlaması yok. Seçilecek lokasyona göre mağazanın büyüklüğü deşiyor. Bu yüzden mağazalar farklı büyüklükte olabiliyor. Yeni açılacak mağazaların 20-25 metrekare arasında olması planlanıyor.

Cremeria Milano’da satışa sunulan dondurmalar şirketin İstanbul’daki üretim merkezinde, orijinal İtalyan reçetelerine uygun biçimde günlük üretiliyor. Oradan da şubelere dağıtılıyor. Atılgan, “Dondurma üretiminde doğal malzemeler ve mevsimine göre taze meyveler kullanıyoruz. Ürünün raf ömrünü uzatmak amacıyla hiçbir koruyucu ve kimyasal katkı maddesi koymuyoruz. Bizim dondurmalarımızda süttozu, glukoz, tatlandırıcı, aroma ve renk veren boya maddeleri yok” diyor. Cremeria Milano’da klasik İtalyan gelato (sütlü dondurma) ve sorbelerin (sütsüz, meyveli dondurma) yani sıra geleneksel Türk damak zevkine hitap eden tatlar da bulunuyor. Örneğin sakızlı, yoğurtlu, balkabağı, cevizli ve narlı dondurma çeşitleri var.

Cremeria Milano Dondurma Franchise İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 245 29 27
E-posta: gunseli@cremeriamilano.com
Web: cremeriamilano.com

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here