Crepes Suzette Franchising Sistemi Dünyada Bir İlk

Crepes Suzette Franchising Sistemi Dünyada Bir İlk 3
Crepes Suzette Krep ve Waffle Franchise Veriyor

Crepes Suzette Franchising

Crepes Suzette Franchising Sistemi Dünyada Bir İlk
Crepes Suzette Franchising Sistemi Dünyada Bir İlk

Ada Boztaş Gıda San.Tiç.Ltd.Şti tarafından kurulan Crepes Suzette; 2014 yılında The Crepes Suzette Markasını Fransa’dan Türkiye’ye getirdi ve ilk şubesini Adapazarı Çark Caddesinde açtı. Crepes Suzette Franchising sistemine yeni sistemler uygulayarak, Crepes Suzette Türkiye bir marka çatısı altında ulusal ve uluslararası sektörünün lider firmaları ile yollarını birleştirdi. Crepes Suzette Türkiye bayilerine bir marka çatısı altında 2 yeni marka hizmeti sunan firmamız, Gaziantep’in meşhur baklavasını ve tatlılarını üreten şirketlerinden FISTIKZADE ile yollarını birleştirdi. Crepes Suzette Franchising

Crepes Suzette konseptine uygulanacak diğer bir marka ise İtalyan Soft Dondurma Grubu olan Happy İce Cream Yelpazesini genişleten firmamız, soft dondurma sektörünün büyük şirketleri arasında bulunan, değişik tarzı ve meyveli soslarıyla iddialı yürüşüne Crepes Suzette ile devam etmeye karar verdi. Crepes Suzette ve Happy İce Cream firmasının yaptığı bu anlaşma sonucunda Soft dondurma ve doğal meyveyi bir araya getirdik ve biz buna Suzette Fruit Bar adını verdik. Konseptimizin içinde yer alacak olan Suzettte Fruit Bar ile müşterilerinize soft dondurmanın tadını, doğal meyveli soft dondurmanın muhteşem birleşimini, baklavalı soft dondurma ve Nutellalı soft dondurma fikrini ve meyve tabaklarını bayilerimizde sunma imkanına sahipsiniz.

Böylelikle; Crepes Suzette Franchising ailesine katılan bayilerine sunduğu hizmeti ve kalitesi ile bayilerine sezonsuz iş imkanı sağlamaktadır. Crepes Suzette Paris, Deluxe sisteminde yaptığı dekorasyonla kahve sektöründe lider olan Lavazza firması ile de anlaşma sağlanmıştır. Bu konseptimiz Türkiye’de sınırlı sayıda ( 20 adet ) verilecektir. Planlanan delux konseptinin ilk mağaza açılışı Adapazarı Çark Caddesinde yapılmıştır. Görsel paylaşımlar için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Crepes Suzette Franchising Şartları için Tıklayınız.

Crepes Suzette Franchising İletişim Bilgileri

Franchising Türkiye Müdürü: Atakan Ay
Franchising Görüşmeşleri İçin Arayın : 0544 624 37 66
E-POSTA: [email protected]
ADRES BİLGİLERİ: ADA BOZTAŞ GIDA SAN.TİÇ.LTD.ŞTİ – CUMHURIYET MAH. TÜL SOK. NO: 1 KAT: 2 DAIRE: 6 SAKARYA ADAPAZARI

Crepes Suzette’nin Anlaşmaya Vardığı Firmalar

Crepes Suzette Anlaşmalı Firmalar
Crepes Suzette’nin Anlaşmaya Vardığı Firmalar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here