Cubetto 3 Yaş Ve Üstü İçin Eğitim Seti Projesine 350.000 Dolar Yatırım

Cubetto 3 Yaş Ve Üstü İçin Eğitim Seti Projesine 350.000 Dolar Yatırım 2

Cubetto çocuklarınızın eğlenerek öğrenebileceği mükemmel bir proje. Hem erkek hem kız çocuklarının ilgisini rahatlıkla çekebilecek bir ürün olan Cubetto ile çocuklarınız öğrenerek eğlenecek. Somut bir programlama dili kullanan Cubetto zeka gelişimi için geliştirilmiş ve güçlendirilmiş bir oyuncak. Eğlenceli bir şekilde çocukların sezgisel algılarının güçlendirilmesine yardımcı olan Cubetto kickstarter yatırımcıları ile buluşarak projesine destek arıyor. Çocukların renkli bloklar sayesinde bir dizi kodlama yapmasına yardımcı olan Cubetto sayesinde çocuklarınız evlerini bulması kolaylaşabilir.

oyuncak
Cubetto

Henüz okuma ve yazma bilmeyen çocuklar Cubetto kodlaması sayesinde sorunlara çözüm bulabilirler. Hangi dili konuşuyor olursanız olun, bunun hiç bir önemi yok. Cubetto ile bütün insanlar ve çocuklar rahatlıkla anlaşabilirler. Cubetto’nun yaptığı şey bilgisayar programlama kavramları ile Montessori öğrenme ilkerini birleştirerek hizmet verir. Cubetto kutusunun içerisinde yer alan parçalar şunlar. Kurulu bir şekilde Cubetto. 16 adet blok. 1X1 m boyutunda dünya haritası ve son olarak bir öykü kitabı. Cubetto nereye nasıl gideceğini söyleyen ahşap bir robottur.

çocuk oyuncağı
Cubetto

Bu ahşap robot çocuklarınız için güler yüzlü bir arkadaş görevini üstlenir. Çocuklara kodlama yöntemi ile eğitmek için tasarlanan bu mükemmel proje Cubetto kickstarter yatırımcıları ile projeyi geliştirmek vve seri üretime geçirmeyi planlıyor. Bu hedef uğruna kickstarter’dan alt limit olarak 100.000 dolar fon talep eden Primo oyuncakları hedefine kısa sürede ulaştı hatta bu hedefi 3’e katlamayı başardı. Talep ettiği yatırımın karşılığında 350.000 dolara yakın fon toplamayı başaran Primo oyuncakları kickstarter’dan proje kalkana kadar fon toplamaya devam edecek. Projenin sonunda topladığı fon ile seri üretime geçip bütün dünyaya pazarlanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here