Cuzine Mutfak Sektöründe Bayilik Veriyor

Cuzine Bayilik

Temel olarak mutfak ve banyo sektöründe faaliyet gösteren CUZİNE yenilikçi ve modern bir yaklaşımı benimsemekte ve tasarımlarında çağdaş çizgileri kullanmaktadır. Günümüzün mutfak anlayışı daha fazla zaman geçirilen alanlara dönüşmekte ve kullanıcı profilinin de mutfak alanlarından beklentisi bu yönde artmaktadır.

Cuzine
Cuzine

CUZİNE amaç olarak kaliteyi sürekli arttırmayı ayrıca pazardaki ihtiyacı ve kullanıcı beklentilerini anında yakalama ve karşılama arayışı içinde olmuştur. Endüstriyel üretim konusundaki tecrübesi ve teknolojik gelişmelere hızlı adaptasyonu sonuç olarak müşterilerine rekabetçi bir fiyat politikasıyla dönmektedir.

CUZİNE Mutfak ile stratejik iş ortaklığı yapma bilincinde olan girişimcilerle nüfus ve alışveriş potansiyeli yüksek olan noktalarda iş birliğine giderek bayilik vermektedir. Bu stratejik ortaklar, önceden belirlenmiş hedef ve stratejiler doğrultusunda bayii olarak ortaklık yapmaktadırlar. Türkiye’de şuanda 12, yurt dışında 3 bayii bulunmaktadır. Şirketin hedefleri doğrultusunda, hedeflenen lokasyonlarda yeni bayi alımı devam etmektedir.

Kuruluş Yılı : 2011
Bayi Sayısı : 15

Cuzine Bayilik Şartları

  • Girişimcinin beklenen finansal yapıya ve gelişime uygun organizasyon yapısına sahip olması.
  • İşlek cadde üzerinde yeterli büyüklükte showroom.
  • 50 Bin TL’lik banka teminat mektubu.
  • Bayii mağaza açılışında yapılacak olan ve şirket tarafından onaylanan dekorasyon, bilgisayar, programı v.s. gibi tüm masrafları kendisi karşılayacak ister merkezin önereceği firmalardan isterse kendisinin temin edebileceği bir noktadan destek alabilecektir.
  • Her koşulda müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiş olması.
  • Cuzine mutfak adı altındaki showroom konseptimize uymak.
  • Bayilik Destekleri – Detaylı bilgi almak için arayınız…
  • Bayilik Yatırım Maliyeti – 40-50 Bin TL

Yetkili Kişi : Ömer GÜLER
Telefon : 05309748040
Web sitesi : www.cuzine.com.tr
E-Mail : omer@cuzine.com.tr

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here