CV video danışmanlığı yaparak para kazanabilirsiniz

  CV video servisi ile para kazanmak.

  İş arıyorsunuz ve sizi işe alacak olan yetkili kişiler Özgeçmişlerinizi inceliyorlar. Sizce yazılı bir özgeçmiş mi, yoksa görüntülü bir özgeçmiş mi daha etkili olurdu?

  özgeçmiş videosu hazırlama
  İkisini de yapmanızda fayda var ancak ilk görüşmelerde kağıtta yazılı olanların işe uygun olduğunuzu göstermesine rağmen kişilik özellikleri bakımından istenilen olmayabilirsiniz. Size yararı olduğu kadar işe alan kişilerin de yararlanabileceği bu uygulama ile doğru karar verme oranının arttırılması sağlanmış.

  İnternet ortamında yayılması kolay ve gerçekten, insan kaynakları departmanlarını – patronları rahatlatacak örnek bir uygulama niteliğindedir.
  Yazılı bir CV’e göre çok daha somut bir model olan video CV’de sadece konuşma tarzınız ya da karizmanızla insanları etkileyebilirsiniz. Videonuz izlenirken emin olun sizin en ufak jest, mimik , hal ve tavırlarınıza kadar dikkat edeceklerdir. Özellikle tecrübesiz adayların kendilerini ifade edebilecekleri bir uygulama.

  Peki işlem nasıl gerçekleşiyor?

  Başvuruyu internet üzerinden yapıp randevu alıyorsunuz. Daha sonra sizi stüdyolarından birine çağırıp işinde deneyimli, size öneriler veren ve sordukları sorularla da dikkat çekecek, sizi ön plana çıkaracak niteliklerinizi bulmayı amaçlayan uzmanlar ile görüşmeniz sağlanıyor.
  İnternet sitesinde 15 dakika video çekimlerine ayrılıp toplam video uzunluğunu 80 saniye olarak belirlemişler. Siyah beyaz çekilen bu video daha sonra internet sitesinin veri tabanına kaydediliyor.

  CV video danışmanlığı yaparak para kazanabilirsiniz.  Örnek site

  1 YORUM

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here