Czur Tarayıcıya 730.000 Dolardan Fazla Yatırım

Czur Tarayıcıya 730.000 Dolardan Fazla Yatırım

İş Fikri Czur Tarayıcı

Günümüzde bilgiye ulaşmak eskiye nazaran daha kolay bir hal aldı. İnternet den istediğimiz bilgiye anında ulaşabiliyoruz. Ancak şöyle bir sorunla karşı karşıya kalıyoruz. Eriştiğimiz bilgilerin kaynağı; Tabi ki hiç bir kaynak kitaplar kadar güvenilir olamaz.

czurCzur tarayıcı sayesinde kendi dijital kütüphanelerinizi oluşturabilirsiniz. Czur tarayıcı ile kitaplarınızın sayfalarını çevirerek dijital ortama taşıyabilirsiniz. 16 milyon piksel ve geliştirilmiş algoritmalar ile donatılmış olan czur tarayıcı parmak izi silme veya kıvrılan sayfaları düzeltme gibi özellikleri ile size hem kaliteyi hemde kolaylığı sunuyor.

Czur dünya üzerinde en ucuz ve en iyi kaliteyi sunan tarayıcı. Czur geleneksel tarayıcılara göre 20 kat daha hızlandırılmıştır. Czurun kullanıcılara sunduğu bir diğer özellik ile taranan dosyaları czur bulutta saklayarak ipad veya akıllı telefonlara kolayca aktarımının yapılabilmesi. Bu devasa proje indiegogo yatırımcılarından tam not aldı. Kısa bir süre içerisinde 730.000 dolardan fazla fon kaldırmayı başaran proje oldukça popüler bir hal aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here