Danalock Akıllı Kapı Kilidi

Danalock Akıllı Kapı Kilidi Görsel 1

Danalock Akıllı Kapı

Danalock V3 Akıllı Kapı Kilidi, ön kapınızın güvenliğini ve kontrolünü günümüzün teknolojik standartlarına uygun hale getiriyor. Danalock V3 Akıllı Kapı Kilidi sayesinde, dışarı çıkmadan önce anahtarlarınızı ve telefonunuzu arayıp durmak yerine, yalnızca telefonunuzu arayacaksınız.

Bununla birlikte, ihtiyaç duyulursa tabi ki anahtarlarınızı da kullanabilirsiniz. Tahmin edebileceğiniz gibi, akıllı ev ürünü akıllı telefonunuzu kullanarak kapınızı açabilirsiniz. Evinizin yada dükkanınızın otomatik kilidini açmak yada kapamak için de ayarlayabilirsiniz.

Elinizde çanta dolu bir alışveriş çılgınlığından sonra eve geldiğiniz akıllı kilit sistemi çok işinize yarayabilir. Etrafta olmadığınızda kapıyı kurye, komşu, akraba yada bir tesisatçıya uzaktan açabilirsiniz. Ayrıca birisi evinize girip çıktığı zaman haberdar olabilirsiniz. Bu sayede çocuklarınıza, dağıtım görevlilerine, yüklenicilere ve başkalarına göz kulak olabilirsiniz. Danalock Kapı Kilidi evinizi güvende tutmak için gelişmiş şifreleme (AES 256) kullanır. Akıllı telefonunuzu kaybederseniz, ön kapıya erişim birkaç saniye içinde uzaktan silinebilir.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here