Bebek sektörüne 8 sene önce franchise sistemini getiren Dastini Bebe Market Türkiye genelinde hızla büyümeye devam diyor .2012’nin başından bu yana Ankara,Kütahya,Samsun, Antalya/Manavgat,Kayseri,Hatay,Antalya/Lara,Diyarbakır (2 bayilik),Gaziantep toplam 10 franchise vererek kendi sektöründe Türkiye’nin en büyüğü olduğunu kanıtladı. DASTİNİ mağaza açmak için gerekli olan koşullar ise 100 m2 dükkan in mart ayı boyunca,14,500$ isim hakkı bedeli ve yaklaşık 50,000 TL mal bedeli buna ek olarak dekorsayon bedeli olmak üzere 99,000 TL ‘ye indirdi.

DASTİNİ BEBE MARKETİ KISACA TANIYALIM

• DASTİNİ BEBE MARKET 8 yıldır Türkiye’de faaliyet göstermektedir.
• İstanbul Sahrayıcedit’de tek bir dükkanla ve günde 2000 tl ciro ile başlayan operasyon 8 yıl içinde Türkiye pazarının en büyük bebek mağazaları zinciri konumuna ulaşmıştır.
• Türkiye’de, elde ettiği başarı ile ülkemiz bebek sektörüne yön vermektedir.
• Hayata geçirdiği yenilikçi fikir ve ürünlerle, Türkiye’de kendi alanında pek çok ilki gerçekleştirmiş olan DASTİNİ BEBE MARKET, tüm faaliyetlerinde yaratıcılığı ön plana çıkaran bir yaklaşımı benimsemiştir.
• DASTİNİ BEBE MARKET, İstanbul ağırlıklı olmak üzere bugün itibariyle toplam 18 ilde 38 şubeyle faaliyet göstermektedir.
• Ülkemizde franchising sistemiyle büyümekte olan DASTİNİ BEBE MARKET, şube ağını her geçen gün genişletmektedir.
• DASTİNİ BEBE MARKET 20.000 çeşit ürün yelpazesiyle dünyaca tanınmış markalarla çalışmaktadır.
• Bu anlamda ülke ekonomisine yılda yaklaşık 15 milyon ABD dolarına yakın kaynak yaratmaktadır. Bu rakam, DASTİNİ BEBE MARKET’in yoğunlaşan faaliyetleriyle birlikte sürekli bir artış içindedir.
• DASTİNİ BEBE MARKET 2012 yılı içerisinde aldığı franchise başvurularıyla, talepleri önceki yıla oranla %60 artırmayı başarmıştır.
• DASTİNİ BEBE MARKET 2013 yılı içerisinde, bir önceki seneye oranla %93 büyüme gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.
Bebeğinizin sağlığı, sizin rahatlığınız için gerekli olan bir şampuanı, pişik kremini, bebe yağını, biberonu, ,emziği, tulumu yada önlüğü ,her çeşit tekstil,bebeçeyiz,aksesuar,ayakkabı,oyuncak ve araç-gereç gereksinimlerini bulmakta artık zorlanmayacaksınız. DASTİNİ Bebe Market, bebeğiniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi bir çatı altında topluyor. Bebeğinizin Sağlığı için tasarlanmış, kalitesi ispatlanmış, tüm markaları en uygun fiyat garantisi ile Dastini’de bulabilirsiniz.
Hayatınızda Bebek varsa Bize mutlaka uğrayın.
Bulunduğunuz il veya ilçede bir DASTİNİ BEBE MARKET açmak isterseniz aşağıdaki numaralardan ilgili kişiler ile görüşebilirsiniz.
FRANCHISE MÜDÜRÜ
MURAT ACER
0532 740 21 80
0216 688 80 77