David People Coffee Franchise veriyor

Sizleri Türkiye’nin Genç Dinamik ve İddialı Zincir Markasında Karlı Bir
Yatırıma Davet Ediyoruz. Sizde Bir David People Coffee Franchise Sahibi Olmakİstemez misiniz?

David People Coffee Franchise Öncelikli Hedefler

Marka ismi, marka logosu, renkleri ve iç mekan konseptiyle mevcut cafe enflasyonuna yeni bir soluk kazandırmak aynı zamanda deneyimli sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve tedarik altyapısıyla kısa sürede Türkiye’nin sektöründe öncü zincir markası olmaktır. Bu hedefler doğrultusunda başlamış olduğumuz yapılanma sürecinde en önemli düşüncemiz, en başından en sonuna kadar bizimle yola çıkan yatırımcılarımız ve aynı zamanda iş ortaklarımız olan sizlerin, her zaman memnun kalmanız için gerekli olan altyapı ve şartları eksiksiz oluşturmaktır. Sizin için hazırladığımız avantajlı franchise şartlarımızla sizde kolayca David People
Coffee Franchise sahibi olabilirsiniz. Bu hazırlamış olduğumuz avantajlı
franchise deki en önemli amacımız KAYITSIZ ŞARTSIZ YATIRIMCI MEMNUNİYETİ’ni yani sizlerin memnuniyetini ön planda tutmaktır.

David People Coffee Franchise sağladığı avantajlardan bazıları;
1. İsim hakkı franchaise bedelinde size avantaj sağlıyoruz.
2. Açılacak yerin tespiti ve olabilirliği ile ilgili fizibilite ve mimari danışmanlığından ücret talep etmiyoruz.
3. Yer tespiti ve marka anlaşmamızı sağladığımızda inşaat aşaması dahil konseptin anahtar teslimine kadar bizzat kendi ekibimiz ilgileniyor. Size işleyen bir DAVİD PEOPLE teslim ediyoruz.
4. Sizinle tüm aşamaları mevcut konseptimize uygun olarak açık maliyet ve şeffaf olarak paylaşıyoruz. Sizin için en avantajlı olanı uyguluyoruz.
5. Kurulan konseptin tüm mevcut menü oluşumu ve eğitimlerini, personel seçimi ve eğitimlerini ve açılıştan sonra en az 15 günlük işletmeciliğini bizzat kendi ekibimizle gerçekleştiriyoruz.
6. Tüm ürün tedariklerinizi merkezimizden düzenli olarak gönderiyor bu konuda sıkıntı yaşamayacağınızın garantisini veriyoruz. (ör. Kahve ürünleri, logolu porselenler, logolu kıyafetler, logolu servis kağıtları, logolu peçeteler, şekerler, pasta ürünleri vs.)
7. Size, hazır işleyen bir şubeyi, sizin adınıza kurup, size eksiksiz teslim ediyoruz.
8. Düzenli olarak ve gerektiğinde şubeyi ve işletmeciliğini sizin adınıza denetleyerek markanın standartlarının her şubesinde aynı olmasını sağlıyoruz.
9. Öncelikle bulunduğunuz ildeki başka bir DAVİD PEOPLE COFFEE açma hakkını, eğer bu konuda bir düşünceniz ve markanın hızlı büyümesi adına bir projeniz var ise öncelikle size veriyoruz. Ancak sizin onayınız dahilinde bu hakkı bir başkası değerlendirebilecektir.

Lütfen yatırım yapmayı düşündüğünüz bölge de size en uygun DAVİD PEOPLE için bize ulaşın. Size en uygun David People Coffee Franchise konseptini birlikte belirleyelim. Sizi karlı bir yatırıma, David People Coffee Franchise ailesinde yerinizi almaya davet ediyoruz.

David People Coffee Franchise İletişim
David People Coffee ile bu link ten iletişime geçebilirsiniz. David People Coffee Franchise hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bu link ten
ulaşınız.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here