DecoErfa Koltuk Ve Dekorasyon Bayiliği Veriyor

DecoErfa Koltuk Ve Dekorasyon

DecoErfa 1980 senesinde Fatih Tilev bey tarafından kurulmuştur geçen zaman içinde Bursa ve diğer illerde bir çok büyük projeye imza atmıştır. DecoErfa Koltuk Ve Dekorasyon sektöründe ülke genelinde bayilikler vermeye başlayacaktır.

Firmamız 37. senesine girerken Bursada koltuk kaplama ve yüz değişiminin yanısıra özel yapım koltuklarlada binlerce eve, otele, okula ve hastane gibi yerlere hizmet etmiştir Kurucumuz Fatih Tilev bey ödüllü bir tasarımcıdır.

DecoErfa

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:

Diğer illerden gelen koltuğumuzu size gönderelim kaplama ve yüzünü siz değiştirin talepleri üzerine ( Franchise şube sayısını arttırmayı) bayilik vermeyi düşünmeye başlamıştır. Yapacağınız tek şey 75 m2 ile 100 m2 arası bir dükkanla beraber 1 ustayla bizim kontrolümüz altında bu işe başlamanız. Her sene 25 adet çalışacağınız kumaş kartelesi kumaş standı 1 adet tabelanız ve internet sitemizden yararlanma hakkınız size sunulacaktır.

Bulunan ustaya baş ustamız Ali bey tarafından 5 iş günü boyunca Bursa’da özel eğitim verilecektir. Karlı bir iş olan bu sektörde isim hakkı ve verilen hizmet ve demirbaşlarla beraber 15.000 TL talep edilmektedir. Ayrıntılı bilgi Fatih Tilev bey tarafından verilecektir.

Mail atmamanız önemle rica olunur bu konuyla ilgili maillere bakılmayacaktır. Teknik bilgi telefon yada Whatsapp ile olacaktır, karlı ve düşük maliyetli olan bu işi fırsata çevirmek Deco Tilev Home ailesine katılmak sizler için büyük bir fırsattır.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 2017 yılı hedefi her ile 1 bayilik
Franchising / Bayilik Destekleri: Personel Destekleri, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri
Franchise Bayi Yetkilisi: Fatih Tilev
Telefon numaraları: 0532 / 2943596
Mail: decoerfa@hotmail.com
Web: decoerfa.com
Adres Bilgileri: İhsaniye mah esentepe cad ardınç sok modern siteleri A / BLK no 1 Nilüfer / Bursa

Sponsor

2 YORUMLAR

  1. benimde arkadaşım İstanbulda Tilev Home ile 3 senedir çalışıyor ama nasıl yapıyor bilmiyorum hem kumaşlarunı satıyor hemde yeni ve koltuk kaplama yapıyorlar iyide kazandığını biliyorum çok gerçekçi geldi bana bende irtibata geçmeyi düşünüyorum

  2. Slm düzgün ve karlı bir iş gibi benim bir arkadaşım bu sektörde iyide kazanıyor bende fatih beyle iletişime geçeceğim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here