Decorium franchising veriyor.

Camı, çeşitli üretim tekniklerinin kullanıldığı tasarım anlayışı ile çağdaş ve geleneksel tarzları bir potada eriterek beğeninize sunarken hayatınıza zevk ve aynı zamanda renk katan Decorium, 1990 yılında tecrübeli bir ekip tarafından kurulmuştur.


Kaynağını tarihin derinliklerinden, Anadolu toprakları üzerinde yaşayan toplumların kültürel ve sanatsal mirasından alan firmamız, günümüz trendleriyle tasarım gücünü birleştirerek ürünlerini nadide birer objeye dönüştürürken sizlere en iyisini, kalitelisini sunmayı arzulamaktadır. Decorium ailesi, kaliteyi bir norm olarakta algılamakta, günden güne büyüyen tecrübe ve hizmet anlayışı ile kendi dalında daha iyiyi gerçekleştirmeyi ve dünyada aranır bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.


Çalıştığı iş ortakları ile birlikte büyüyen firmamız, bu büyük aile içinde konumunu üst düzeyde tutmak için dürüst ve ilkeli çalışma anlayışından taviz vermeden yoluna devam etmektedir. Müşteri memnuniyetinin en büyük kazancı olduğunun bilinci ile firmamız tüm dağıtım kanallarıyla yakın bir ilişki içinde çalışmakta ve nihai tüketici görüşlerine büyük önem vermektedir.


Decorium tasarımcılarından, teknikleri ve tasarımları ile devamlı yenilikler yaratmakta, ortaya çıkan bu özgün ürünleri yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sunarken yeni bir moda oluşturmaktadırlar. Bu yaklaşım içerisinde tasarım ekibimiz sektöründe her yönüyle önde olmanın gayreti içinde çalışmalarını sürdürmektedir.


Decorium franchise şube sayısı şu an için 125.
2010 için franchise hedefi ise 25 Decorium daha açmak.
Öncelikli olarak Ege Bölgesine önem veriyor.
Unutmadan Decorium’da franchise bedeli ve royalt yok.
Web sitesini incelemek için tıklayınız.

1 YORUM

  1. sayın yetkili, bu iş için tahminlerime göre epey para lazım. insanların dikkatini özellikle bayanların dikkatini çekmek için gösterişli mağaza lazım.bunun için de epey bi lazım. ürün teşhiri içinde bu mallara epey bi para bağlamak lazım. epey para bizde olmadığı için de iş yine zenginlere kalıyor. yani para para yı çekecek galiba biz memurlara ekmek yok bu işte sanırım.eşimle birlikte ek gelir amaçlı az maliyetli bişey lazım.ama itiraf edeyim ürünler harika….

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here