deepblue2 Ultimate Bluetooth Kablosuz Ses Sistemi

deepblue2 Ultimate Bluetooth Kablosuz Ses Sistemi 1

deepblue2 boyu küçük sesi kocaman bir cihaz. Kablosuz, kolay taşınır ve üstün ses kalitesi.

440 watt aptX akustik süspansiyon Bluetooth ile çalışan hoparlör 6.5 inçlik bir woofer’a sahip. Boyu küçük olmasına rağmen oldukça yüksek seslere kalite kaybı olmadan çıkabiliyor.

20140710223433-deepblue-front

deepblue2 adlı ürün bluetooth ses sistemleri arasında görülmemiş bir ses kalitesine sahip. tek bir kutu içinde 1 adet woofer ve 4 adet hoparlöre sahip ürün, güçlü, büyük HiFi ses sistemlerin ses kalitesine erişebiliyor.

2013’te yapılan deepblue adlı ses sistemi ile ilk verisyonu çıkarılmış ürün müthiş geliştirmelerle şu anki haline getirildi.

İnternet ortamlarında eski versiyonu bile 5 yıldız almış ve en çok tavsiye edilen bluetooth ses sistemi olan ürün yeni özellikleriyle de takipçilerini haya kırıklığına uğratmıyor.

20140717095416-deepblue-work-bench

Ürünün 2. versiyonu ile teknik özellikleri artan deepblue2 derin ve bass sesler konusunda usta bir ses sistemi. Piyasadaki ses sistemlerinin fahiş fiyatları da dikkate alındığında ürünün cazibesi daha da artıyor.

Çoğu kablosuz ses sisteminde woofer bulunmadığından tiz ve kalitesiz bir ses ortaya çıkar. deepblue2’de böyle bir sorun olmamasının yanında pahalı ses sistemlerinin ses kalitesine de rahatlıkla ulaşabiliyor.

440 watt amfilikatör sahibi ürün herhangi bir bluetooth ses sisteminden 5 kat daha güçlü. Özel olarak dizayn edilmiş kasasıyla darbelere ve hava şartlarına karşı dayanıklı bir ürün.

20140712134409-sources-db

Şu anda indiegogo tanıtım sitesinde 250 dolara satılan ürünün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here