Demlik Yurt Dışına açılıyor

Demlik Orta Doğu’ya Açılıyor

Türk insanının milli içeceği haline gelen demleme çay ve Türk kahvesini, yeni bir bakış açısı ve konseptle yatırımcı adaylarının karşısına çıkaran “DEMLİK” Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nda karşılaştığı yoğun yabancı yatırımcı ilgisi üzerine yurt dışına açılma kararı aldı.

Kiosk ve dükkân konsepti alternatifleri üzerinden yüzlerce yerli ve yabancı bayi adayından yoğun talep alan DEMLİK’in yatırım şartları ve franchising koşullarının uygunluğu, girişimciler için karlı bir yatırım fırsatına dönüşüyor. Gelen talepler üzerine yurt dışı yatırım planlamasında öncelikli olarak Ortadoğu’yu tercih eden marka, 29–30 Ekim 2013 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirilecek olan World Franchise Convention’a katılıyor.

Noktalarına Arena Park AVM ve Bursa Zafer Plaza’yı da ekleyen marka Aralık ayı itibariyle Starcity AVM’de ilk dükkan konseptini hizmete sokacaktır. Dubai’de ülkemizin Türk çayı ve Türk kahvesini tanıtacak olan Demlik firmasının ortaklarından Erman Ademoğlu projeyi öncelikle BAE ve sonra BAHRAİN’ de hayata geçirmek istediklerini, daha sonra ise Türki Cumhuriyetlerde olmak istediklerini vurguladı…

Ortadoğu atağından sonra, 20-21 Kasım 2013’de Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde Perakende Günleri’ nde DEMLİK standı ile yer alacak. Girişimciler bu tarihlerde DEMLİK standını ziyaret edebilecek ve yatırım şartlarını öğrenebilecekler.

DEMLİK yatırım bilgileri hakkında detaylı bilgi almak için:

Yetkili kişi: Cumhur Bayar

cumhurbayar@demlik.com.tr

Tel: 0212215 25 95

Sponsor

2 YORUMLAR

 1. Fincanda pişen ilk Türk kahvesi bayilik veriyor.
  2016 yılı itibariyle bayileşme kararı alan firmamız yeni iş ortaklarını arıyor.
  Sektörde çok fazla kafe ve kahve firması bulunduğunun farkındayız, hiç bir altyapı desteği olmadan, kahve sektöründe afilli bir marka ile franchise verilerek bir çok yatırımcının zor şartlar altında bırakılarak çalıştırıldığının da farkındayız. Biz sizden para kazanmak değil, sizinle birlikte para kazanmak için bayileşme kararı aldık.
  25 yıllık meşhur bir markayız, fincanda pişen kahve diye internette arattığınızda sözlüklerden tutun, gezi yazarlarına kadar markamızın dillere destan ününü görebilirsiniz. İzmir’e gelen yerli yabancı turistler bize uğrayıp kahvemizi içmeden, yanında nargilesini fokurdatmadan, yanlarına da hediyelik bir paket kahve almadan gitmez.
  Karikatürlere konu olan, gurmelerin tam puan verdiği, kahvenin sırrı üzerine iddialara girilen bir markanın lezzetini yeni şubelerimizle tüm Türkiye’ye yayma niyetindeyiz.
  Kahvemizin en önemli özelliği 8 farklı kahve karışımının harlı ateş üzerinde porselen fincanlarla direkt ateşe değerek pişirilmesi, kaymak kıvamında kalın bir tabaka halinde köpük oluşması ve köpüğün son yuduma kadar fincanda kalmasıdır. Bu köpük damakta “kahve içtim” dedirtecek bir tat bırakmakta ve bağımlılık yaratmaktadır. Gelen müşterilerimizin müdavim olması bu sebeptendir.
  Kahve içmeyen müşterilerimize özel tarifi sadece bizde olan bir salep ile hizmet vermekteyiz. Yaz aylarında da meşhuuuur “Erzin” limonlarıyla Akdeniz’in serin lezzeti özel yapım limonatamız ile farklı bir tat sunmaktayız. Bütün bunlara ek olarak Kahramanmaraş’ın en büyük dondurma ve tatlı firmasından dondurmalarımız ve tatlılarımız sadece bize özel tariflerle satışa sunulmaktadır.
  2016 yılında verilecek olan ilk 5 bayimizi çekirdek kadro olarak benimseyecek olduğumuzdan isim hakkı bedelimiz %50 indirimli olacaktır. Özel eğitimler verilerek tariflerimiz bayilerimize aktarılacak, personel desteği sunulacaktır. Yazılı ve görsel basında başlayacak olan reklamlarımız ile bayilerimiz desteklenecektir.
  30 gün gibi bir süreçte işletmeniz çalışır halde 1 aylık kahve stoğunuz ile beraber sizlere teslim edilecek, kârlılık oranınız ev tüketim malzemeleri ile desteklenecektir.
  Şube açılımından sonraki ilk 6 ayda geri dönüşüm sağlayacak olan kahvehane sistemimize dair çok özel dekorasyon projesi telif hakkıyla beraber kullanımınıza sunulacaktır.
  Bizlere telefon ile 7/24 ulaşabilir, bilgi alabilir konsept proje çizimlerimizi inceleyebilirsiniz.
  Marmara Bölge müdürlüğümüz İstanbul Bağdat Caddesinde hizmet vermektedir.
  Sizleri aramızda görmek bizlere mutluluk verecektir.
  Sizinle daha güçlüyüz!
  05362779635

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here