DESİ uzaktan kumanda ve parmak izi kontrollü kapı

Parmak İzi Tanıma
Kapının dış yüzüne ankastre olarak yerleştirilmiş parmak izi okuma modülü 500 DPI optik okuyucu sensör yoluyla çalışmaktadır. 3 tanesi yetkili (master) parmak olmak üzere toplam 1900 parmak izini hafızasında tutabilen bu cihaz, kullandığı parmak izi değerlendirme algoritmasıyla dünya çapında ödül almıştır. Yeni parmak izi öğrenme ve parmak izi tanıma işlemlerini 1 saniyeden daha az sürelerde yapabilmesiyle öne çıkan modül, diğer parmak izi modüllerinin tanımakta güçlük çektiği çocuk parmakları, yaşlı parmakları ve bayan parmaklarında çizdiği yüksek performans eğrisiyle de dikkatleri üzerine topluyor.

Uzaktan Kumanda
Daire sahipleri sistemi parmak izinin yanında uzaktan kumanda ile de kontrol edebilecek. Telekomünikasyon Kurumu onaylı 433,92 MHz’de çalışan DESi uzaktan kumandaları, değişken (rolling) kod teknolojisi ile üretiliyor. Bu teknoloji, kumandanın her kullanılışında farklı bir kod göndermesini sağlıyor. Bu sayede kumandanın gönderdiği kod kötü niyetli kişilerce çalınsa bile aynı kodla cihaz bir daha çalışmayacağı için çalınan kod hiçbir işe yaramıyor.
Uzaktan kumandanın butonlarına yanlışlıkla basılması durumunda dairenin kapısının açılmaması için, uzaktan kumandaların çalışması kapı üzerinde bulunan aktivasyon butonuna basma şartına bağlanmış durumda.


Alarm Sistemi
Sistemle tamamen entegre çalışan alarm sistemi, kapıya ekstra güvenlik sağlıyor. 90 dB (30 cm’den) ses şiddeti ile uyarı verebilen bu sistem, uzaktan kumanda ve parmak izi ile kontrol ediliyor. Kapının yetkisiz olarak açılması durumunda aktif olan bu alarm sistemi, yüksek ses şiddeti ile bir hayli caydırıcı oluyor.


– Kapıya enerji hattı çekilmesine gerek olmadan özel pillerle 10.000 tam kilitleme açma yaptırabilen özel elektronik tasarım.
– 1 saniyeden daha az sürede parmak izi tanıma.
– Kapının estetik görünümünü bozmayan ankastre yapı
– Entegre alarm sistemi
– Parmak izinin yanında uzaktan kumanda ile de kontrol edilme imkanı
– Kilidin anahtarla kullanımına engel olmayan akıllı tasarım


Parmak izi : 690 $ + KDV — Parmak izi + Alarm veya Parmak izi + Uzaktan kumanda 750 $ + KDV — Parmak izi + Alarm + Uzaktan kumanda 805 $ + KDV

2 YORUMLAR

  1. çok güzel bir sistem fakat birde öyle birşey olmalıki tek bir anahtarla ev dış kapı evin kapısı araba diğer araba yani her yer için tek bir anahtar olabilirmi eğer olursa gerçek yanımda taşımam gereken 10 adet anahtardan kurtulabilirim teşekkürler

  2. Fikir çok güzel faka maliyeti biraz düşündürüyor cünkü iyi bir kapıdan daha pahalıya geliyor buda tüketiçiye daha güvenırlı bir kapı almaya itiyor.Fiyat konusunda yapabıleceğiniz birşeyler varsa lütfen görüşelim.iyi çalışmalar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here