Davek Şemsiye Projesine 80.000 Dolar Fon Talep Edildi

Davek Şemsiye Projesine 80.000 Dolar Fon Talep Edildi
Akıllı Şemsiye

Dünyanın en ileri teknolojisine sahip şemsiyesini geliştirmek için yola çıkan Davek Umberella firması Davek isimli projesine destek bulmak için kickstarter yatırımcıları ile bir araya gelerek destek bulmaya çalıştı. Davek şemsiye projesi doğanın en çetin şartlarına ayak uydurabilmesi için tasarlanmış.

Davek şemsiye 55 inçlik çapı sayesin de gerçekten de büyük bir koruma alanı sağlamaktadır. Ürünün içerisinde bulunan küçük bir çip akıllı telefonunuz ile entegre oluyor . Bu çip sayesinde şemsiyenizden uzaklaştığınız zaman akıllı telefonunuza bildirim geliyor ve şemsiyenizi yanınıza almanız için sizi uyarır. Böylelikle hiç bir yerde şemsiyenizi unutmamış olursunuz. Şemsiyenizi tuttuğunuz sapın alt kısmına yerleştirilen bu küçük çip için gerekli olan güç kaynağı herkes tarafından bilinen küçük yassı piller ile sağlanıyor.

Akıllı Şemsiye
Akıllı Şemsiye

Bu küçük pilleri mahalle bakkalınızdan veya her hangi bir yerden kolayca temin edebilirsiniz. Davek Umberalla isimli firma geliştirmiş olduğu proje için kickstarter yatırımcılarından 80.000 dolar fon talep etti. Şu anlık Kickstarter yatırımcılarından 32.863 dolar fon toplayabilen proje kısa sürede talep edilen fon miktarını tamamlayacağa benziyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here