Didi Araç Kiralama Bayilik Bilgileri

didiDidi Araç kiralama Bayilik 
Kuruluş Yılı : 2009
Bayi Sayısı : 5

Firma Tanıtımı : Vizyonumuzu ve misyonumuzu oluşturan değerlerin en başında gelen; kalite, hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen DİDİ TAŞIMACILIK TEMİZLİK GIDA TURİZM İNŞAAT OTOMOTİV PETROL YAYINCILIK SAN VE TİC. LTD. ŞTİ. uzun yıllar otomotiv sektöründe değişik pozisyonlarda hizmet vererek toplum için değer yaratarak sürekli gelişen kurumsal yaratıcı ve güvenilir bir hizmet vermek amacıyla araç kiralama hizmeti sektöründeki yerini almıştır.

Müşterilerin, kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile geniş bir coğrafyada karşılayan ve bu doğrultuda hizmet kalitesini en üst düzeye çıkartarak bilgi ve tecrübelerimizi tüm imkan ve olanaklarımızı Türk ve Dünya işletmelerine sunmaktır.

Şirketimiz İstanbul merkezli olmasına karşın müşterilerinin talep ve arzuları üzerine İstanbul Kurtköy Sabiha Gökçen havalimanı, Yeşilköy Atatürk havalimanı olmak üzere bizzat kendi ekibi ve ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.

Geniş araç filomuzla, istediğiniz özelliklerde ekonomik sınıfın yanı sıra orta ve lüks gruplarla da araç kiralayabileceğiniz gibi şirketlere yönelik uzun dönem operasyonel araç kiralamada şirketimiz müşteri odaklı çalışmalar yapmaktadır.
Bayilik Şartları ve Bayilik Destekleri birebir görüşülür.

Yetkili Kişi : Kemal Koç
Adres Bilgileri : Şerefiye Mah. Rasim Betir Bulvarı Akgünoğlu İş Merkezi MERKEZ/DÜZCE
Telefon : 03805120100
Web sitesi : www.didifilo.com
E-Mail : info@didifilo.com

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here