Doğrudan Satış, Ek İş Olarak Da Çok Popüler

Ek işte 550 Binden Fazla Çalışan Var. Dünyada 100 milyar dolar büyüklüğünde olan doğrudan satış sektörü, perakende sektörüne kıyasla iki kat daha hızlı büyüyor.
Doğrudan Satış, Ek İş Olarak Da Çok Popüler
5 dk
Son güncellenme: 04/11/2019
İçeriğe Ait Başlıklar 1 Başlık

Doğrudan satış terimi ( ek iş )akla kapı kapı dolaşan ve günümüzde pek de tercih edilmeyen bir pazarlama yöntemini getirse de tam olarak bir malın veya hizmetin önceden randevu alınarak kişiye evinde, işyerinde ya da bir satış noktası olmayan yerde satılması anlamına geliyor. Ev aletleri, kişisel bakım, kozmetik ve sağlıklı yaşam ürünleri doğrudan satışın başlıca ürün grupları. Türkiye’de, özellikle kozmetik ve ev gereçleri tarafında kadınların yaygın olarak doğrudan satış yaptıkları biliniyor ancak sektör temsilcileri erkeklerin de sektörde yer almaya başladığını söylüyor. İşsizlerden, emeklilere, öğrencilerden ev hanımlarına ve çalışırken ek iş elde etmek isteyenlere kadar geniş bir kesimden insan doğrudan satışı tercih ediyor. Çalışma saatlerinin ayarlanabilmesi, ek gelir elde etme fırsatı, eğitim, yabancı dil, tecrübe gibi kriterlerin aranmaması bu tercihlerde rol oynuyor. Doğrudan satışta kariyer yapmak da mümkün. Satış danışmanlığından distribütörlüğe geçme, daha çok kişiye satış yaptıkça ve deneyim kazandıkça firmalardan avantajlar elde etme şansı bulunuyor. 

Ek işte 550 Binden Fazla Çalışan Var. Dünyada 100 milyar dolar büyüklüğünde olan doğrudan satış sektörü, perakende sektörüne kıyasla iki kat daha hızlı büyüyor. Doğrudan satış sisteminin Türkiye’de son derece sağlam temeller üzerine kurulduğunu söyleyen Doğrudan Satış Derneği Başkanı ve Avon Türkiye Genel MüdürüRon Griffiths, "Doğrudan satış sektörü Türkiye’de 550 binden fazla bağımsız girişimciye kazanç fırsatı sunuyor. Sektör olarak büyüme beklentisi konusunda son derece iyimseriz" diyor. Ekonomi geliştikçe daha fazla sayıda insanın, kazancın yanı sıra zaman özgürlüğü tanıyan bu sektöre ilgi gösterdiğini söyleyen Griffiths, şöyle devam ediyor: "Kadınlar kendilerine ekonomik bağımsızlık sağlayacak bu sektörde çalışmak istiyor. Özellikle ev hanımlarının ilgisini çekiyor. İşin yapısı ve çalışma saatleri esnek olduğundan ve aynı zamanda ödüller sonuçlara ve başarıya bağlı olarak dağıtıldığından sektörde çalışanların kazançlarına ilişkin net rakamlar sunmak mümkün değil. Ancak belirtmek gerekir ki doğrudan satış şirketleri kadınların cüzdanlarına birçok bankanın sağlayabileceğinden daha fazla miktarda paranın girmesini sağlıyor." Griffiths’in verdiği bilgiye göre doğrudan satış sisteminin daha yoğun olduğu alanlar kentsel bölgeler ve büyük şehirler. 

Ek iş

Amway İş Fırsatı Herkese Açık Amway Türkiye Genel Müdürü Tayfun Ergün: "Amway serbest girişimcileri, şirket çalışanı değil, kendi adlarına bağımsız iş yapan kişilerdir. Şu an Türkiye’de bağımsız olarak Amway işini yapan 100 binin üzerinde Amway serbest girişimcisi bulunuyor. Amway iş fırsatı herkese açık. Serbest girişimcilerimiz arasında ev hanımlarından emeklilere, mühendisten çeşitli meslek sahiplerine kadar birçok meslek grubundan kişiler bulunuyor. 5 yıl içerisinde 200 bin Amway serbest girişimcisine ulaşmayı hedefliyoruz. Bir Amway serbest girişimcisi olabilmek için 18 yaşını aşmış, TC vatandaşı olmak yeterli. Bunun dışında eğitim düzeyi, deneyim gibi bir şart aranmaz, ayırım yapılmaz. Herkes, işinde gösterdiği başarıyla paralel olarak üst seviyelere çıkabilir ve ulaştığı her seviyede farklı ödüllerle karşılaşır." 

Ek iş : Hedef 5 Yıl İçinde 100 Bin Kadına Ulaşmak Tupperware Pazarlama Müdürümüz Elçin Birben: "12 bin 500 kadın, Tupperware satış danışmanı olarak çalışıyor. Türkiye’nin her yerinden ve kesiminden satış danışmanlarımız var. Tupperware’de danışman olabilmek için, Tupperware merkezlerinden herhangi birinde başvuru belgesi doldurmak yeterli. Aranılan tek şart kadın olmak. Önümüzdeki 5 yılda temsilci sayımızı 100 binin üstüne çıkarmayı hedefliyoruz. Tupperware danışmanları, grup liderleri ve distribütörleri 100 YTL’den başlayıp 10 bin YTL’nin üzerine çıkabilen geniş bir kazanç yelpazesi içinde çalışır. Bunun yanı sıra her sene yüzlerce danışman ve grup lideri, yurtiçi ve yurtdışı toplantı ve seyahatlere katılır. En çok talep Marmara, İç Anadolu ve Ege bölgelerinden geliyor. Başta Akdeniz ve Karadeniz bölgeleri olmak üzere diğer bölgelerde de artan talebi karşılamaya çalışıyoruz." 

Ek işte Çalışanların Yüzde 80’i Kadın Avon Türkiye Genel Müdürü Ron Griffiths: "100’den fazla ülkede faaliyet gösteren Avon, 9 milyar doları aşan ciroya sahip. Uluslararası Avon bünyesinde 5 milyondan fazla temsilci, Avon Türkiye’de ise yaklaşık 220 bin aktif temsilci çalışıyor. Avon çalışanlarının yüzde 80’i kadın ve yönetimin yüzde 63’ünü de kadınlar oluşturuyor. Bu da Türkiye’de en fazla kadının çalışmakta olduğu firma olduğumuzu ortaya koyuyor. Genellikle 30 ile 45 yaş arası kadınlar tercih ediyor." 

Oriflame Danışmanlarının Çoğu Ev Kadını Oriflame Genel Müdürü Ayşe Geçalp: "Doğrudan satış sistemi, Türk kültürüyle özleşen bir sistem. Sistemin içinde barındırdığı insan ilişkileri, güven, sosyalleşme gibi kavramlar sistemin özellikle Türkiye’de başarılı olmasını sağladı. Türkiye’de 135 bin bağımsız Oriflame güzellik danışmanı bulunuyor. Danışmanlarımızın çoğunluğunu ev hanımları oluşturuyor, ancak öğrenciden emekliye özel sektör çalışanına kadar, toplumun her kesiminden danışman bulmak mümkün. Danışman sayımızı büyük oranda artırmayı hedefliyoruz. Dünyadaki örneklere bakarak doğrudan satışın Türkiye’de henüz doldurulmamış bir potansiyeli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Doğrudan satış sisteminin getirileri ve avantajları her geçen gün daha fazla görülüyor. Zorlaşan ekonomik koşullarda ürünleri avantajlı fiyatlarla satın alırken kazanmak ve kendi işine sahip olarak kazanç sağlamak, Türkiye’de her geçen gün sektörün popülaritesini artıracak." 

Sistemde Kariyer Mümkün Herbalife Genel Müdürü Tunç Erben: Ek iş ihtiyacı içindeki, işyerinde istediği kariyer imkânlarını elde edemeyen, yaptığı işin rutinliğinden sıkılan ve kendi kendinin patronu olmak isteyen 50 bini aşan kişi Herbalife distribütörü oldu. Distribütörlerimiz arasında, emekliler, öğrenciler, işten ayrılmış kişiler, iki iş arasında geçiş dönemi yaşayanlar ve tam zamanlı bir işte çalışmayı tercih etmeyenler de bulunuyor. Herbalife, küçük bir sermayeyle, sadece 77,5 YTL fiyatındaki Uluslararası İş Paketi’ni satın alarak, kendi işlerini kurma imkânı sunuyor. Böylece distribütörler çalışma saatlerini ve çalışma arkadaşlarını kendilerinin belirleyecekleri bir iş sahibi oluyor. Bu iş için deneyimli olmak, yabancı dil bilmek gibi özellikler de aranmıyor. Distribütör, kariyerinde bir üst basamak olan ’Süpervizör’ seviyesine ulaştığında sürekli olarak yüzde 50 indirime hak kazanıyor ve böylece satışlardan elde ettiği kazancı da artmış oluyor." 

Her Ay 100 Yeni Çalışan DSS Satış Genel Koordinatör Güzin Kemaloğlu: "2008 yılını büyüme yılı olarak hedefledik. Her ay en az 100 çalışanın devreye girmesini planlıyoruz. Adaylar, 18 yaşını doldurmuş, temsil yeteneğine sahip, konuşmasıyla, görüntüsü ve insan ilişkileriyle, firmasına, ürüne ve sistemine inanan ve güvenen, toplumda örnek teşkil edebilecek bir yapıya sahip kişiler arasından seçilir. Çalışanlarımız arasında emekliler ve ikinci iş olarak yapanlar çoğunlukta." İK Departmanı Kuruldu Human Resources Management Kurucu Ortağı Aylin Çoşkunoğlu Nazlıaka: "Hızla gelişim gösteren doğrudan satış firmaları İK uygulamalarını da gözden geçiriyor. 2000 yılı öncesinde doğrudan satış firmalarında İK uygulamaları çok kısıtlıydı. Ekipteki herkese belirli bir satış kotası verilirdi. Kotayı tutturanlar daha yüksek prim oranlarıyla ödüllendirilirdi. Kotanın üzerine çıkanlar terfi ettirilir ve sorumlu olduğu kişi sayısı artırılırdı. Başarısız olanlar ise sürekli bir alt seviyeye düşerek sistem dışına çıkarılırdı. 2000’den sonra, birçok şirket bu yapılanmayı daha kurumsal bir yapıya oturmak istedi ve İK departmanı kurdu. Organizasyondaki basamaklar ve unvanlar daha net tanımlandı. Şirketin güvenilir bir duruşa sahip olması için müşteri hizmetleri departmanlarına daha çok yatırım yapıldı." İşçi-İşveren İlişkisi Yok Eras Hukuk Bürosu Sahibi ve İş Hukuku Uzmanı Av. Ertürk Eras: "Doğrudan satış temsilcileri, firmadan fatura karşılığında mal alıyorlar ama bunun dışında aralarında bir işçi-işveren ilişkisi yok. Şirketin de bir çalışanı olarak nitelendirilmiyorlar. Herhangi bir sigortaya tabi çalıştırılmaları da mümkün değil."

Bu içeriği oylayın
0.00, 0 Oy
Yorumlar (15)
Fatih 35 ay önce
Merhalar 2013 de ulkemizde faaliyete baslayan ve next generation marketing sloganiyla piyasaya atilan Kyani firmasini hepinize oneririm. Detayli bilgi almak isteyen mail veya whatsapp dan ulasabilir. fth88glt@gmail.com /0553 629 15 21
selma altunbaş 65 ay önce
Merhaba arkadaşlar ; Network doğru ve düzgün çalışanlar için inanılmaz bir fırsat ...LR Health & Beauty Sağlık ve kozmetik ürünleri iş ortağıyım...Hem sağlıklı ürünler kullanıyorum hemde para kazanıyorum..Ekibimde çalışmak isteyen tüm arkadaşları beklerim..Kısaca LR sistemini aşağıda belirtmek istiyorum.. iletişim için selmaaltunbas95@gmail.com ??Öyle bir sistem düşünün ki, hiç kaybetmiyorsunuz ?? ??Attığınız her adımda, yaptığınız her hamlede para kazanıyorsunuz.?? ??Satarken %40 kazanıyorsunuz? ??İşinizi çevrenize anlatıp onlarında sisteme dahil ederseniz, dünyaları kazanıyorsunuz?? ??İş ortağınız olan kişiler altına onlarca üye açıyor siz bu üyelerin hepsinden prim kazanıyorsun?????? ??Her ünvanda ayrı olarak eğitim primi kazanıyorsunuz? ?? Bütün eğitimlerden ücretsiz olarak yararlanıyorsunuz ?? ??Hiç bir satış zorunluluğunuz olmadan, istediğiniz Zaman kazanmaya başlıyorsunuz⌛ ??Fazla fazla ürün alıp evde stoklama yapmıyorsunuz?? ??Aldığınız kadar ödüyor, sattığınız kadar kazanıyorsunuz? ??Kimse sizin adınıza sipariş giremiyor? ??Açık hesapla çalışmıyorsunuz?? ??Her ayın 15'inde primleriniz Euro üzerinden hesaplanıp TL olarak hesabınıza yatıyor.?? ?? LR 'de para kazanmak için sebep çok? ??Siz yeter ki bir adım atın, hayatınızı baştan yaratın ??
Tuğba 67 ay önce
Avon gerçekten yıllardır duruşuyla hemde üyelerine kazançlı bir imkan sağlamasıyla tek geçerim Avon Satış Lideriyim . Kendime online üye olmak isteyenler için özel bir web sitesi kurdum . Web sitemden hem güncel kataloğu inceleyebilir , hemde üye olup sipariş verebilirsiniz . Evde iş yapmak isteyen ve satış yapabilecek çevresi olan kişileri web siteme davet ediyorum www.avonkatalogu2016.com
Ersin kahraman 77 ay önce
Merhaba ben ersin Kahraman.network marketing ve psikoloji yazılarımı sitemden takip edebilirsiniz.www.ersinkahraman.com
serpil eriş 79 ay önce
AVON kozmetiği anlatmaya hiç gerek yok herkes biliyor,kozmetikte lider firma ile çalışmak isteyen arkadaşlar hem satış yaparak hemde ekip yöneterek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz,bende yıllar önce ev hanımı iken eşimin karşı çıkmasına rağmen temsilci olarak başladım.ve daha sonra ekip kurmak istermisin dediklerinde denemek istedim ve 7 kişi ile başladım 06.01.2015 itibari ile 705 kişi olduk:)) ve güzel paralar .kazanarak takdir edilerek ücretsiz toplantılara katılarak hediyelerimi alarak hayallerimi gerçekleştirdim. ve gerçekleştirmeye devam ediyorum … en önemlisi güven tabiki paket alma zorunluluğu yok, herhangi bir ücret ödeme yok ,aldığınız ürünlerin parasını ödüyorsunuz oda sipariş verirseniz ,istediğiniz zaman üyelikten çıkabiliyorsunuz kesinlikle zorlama yok.sizde hayallerinizi gerçekleştirmek isterseniz 05366409624 arayabilirsiniz.istediğiniz zaman aradığınızda 2saat sürmeden uyelik numaranız telefonunuza ve maili adresinize gönderilecek ve o numara ile şifre alarak üyelerimizin gördüğü sf lara ulaşmış olacaksınız.intenetten bana ulaşan ve üye olan arkadaşlarıma aramıza hoş geldiniz diyorum ve bana güvendikleri benimle çalışmayı seçtikleri için çok teşeşkkür ediyorum..AVON VE DEĞERLERİ SAYGI ,GÜVEN ,İNANÇ VE DÜRÜSTLÜK ..her zaman yanınızda olacağım..İST BAĞCILRDAN ESMA ,ANKARADAN ÖZLEM ,BALIKESİRDEN ŞEBNEM HNM,ORDUDAN EİF,İST ÇEKMEKÖYDEN FATMA ,İST ÜMRANİYE FATMA,İST SULTANBEYİDEN MELEK,**SUBAT AYINDA ARAMIZA KATILAN BATMANDAN ESMA,İST BAĞCILARDAN ESMA,AYRICA ORDUDAN ELİF GRUP KURARAK SATIŞ LİDERLİĞİNE ADIM ATTI. hayırlı olsun diyorum. aramıza katılmak ve benimle çalışmak isteyen arkadaşları bekliyorum
murat 86 ay önce
100DE100 TÜRK SERMYASİYLE TÜRK İNSANINA NETWORKDE YENİ BİR SOLUK VE YENİ BİR ANLIŞ GETİREN HUNCALİFE İÇERİĞİNDE ALKOL PARAFİN PARABEN İÇERMEYEN HELAL SERTİFİKALI TEK TÜRK FİRMASI OLAN HUNCALİFESİDİR SİZLERİDE BU AİLENİN İÇİNDE YERALMAYA DAVET EDİYORUZ NUMARAM 0544 550 26 16 FACEBOOK huncalife murat kalayci
önder eker 89 ay önce
Türk Patentli yeni ürünümü günde 10 adet satanlar var ortalama günlük gelirleri 50 tl haftalık 250-300 lira kazandırıyor,ürünümü satmak isteyenler arayabilir 0 505 802 4929
sevgi Akay 93 ay önce
merhaba özlem hnm size burda uzun uzun anlatmak istemiyorum bana sevgiyildirim64@hotmail.com adresinden ulaşırsınız avon üyeliği hakkında size yardımcı olurum . saygılarımla sevgi/istanbul
elif 99 ay önce
arkadaşlarım petekmarketing.com araştırdım buldum üye oldum ekibimizi büyüterek hedefimize ulaşacağız inanan hayallerini gerçekleştirmek isteyen çalışkan girişimci lider ruhlu arkadaşlarım inanmak başarmanın yarısı zenginliğe adım adım yaklaşacağız bana katılmak isteyen Allah ganidir onun adı ve yardımıyla bütün inananları bekliyorum referans numaram 40502
herbalife 101 ay önce
Networkmarketing (doğrudan satış) Türkiye'de çok bilinen bir konu değil ve insanların kafasında maalesef bu konuda yanlış bir yargı var. Bu konu iyi araştırıldığında ve doğru firma bulunduğunda ek kazançlar elde etmek, kariyer yapmak mümkündür. Bu sizin kabiliyet ve yeteneklerinize bağlı bir durumdur. Ben araştırdım ve satış sisteminin bana uygun olduğunu düşündüğün herbalife firması ile çalışmaya karar verdim. Bu sayede kendime ek kazançlar sağlıyorum. Birde herbalife ürünlerinin tanıtım ve online satışını yaptığım web sitem var. Merak edenler; http://kilokontrolyontemi.com linkinden siteyi inceleyebilirler. Kendi işini kurmak isteyen ve ek kazançlar elde etmek isteyenlere benimle iletişime geçmeleri halinde yardımcı olabilirim.
yasemin duman 123 ay önce
Amway iş fırsatı Güvenebileceğiniz bir Şirket tarafından destekleniyorsunuz Doğrudan Satış dünya çapında 100 milyar A.B.D. $ tutarında bir sektördür. Amway dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biridir ve bütün yerkürede bölgesel ve ulusal doğrudan satış derneklerinin önemli ve aktif bir üyesidir Amway dünya çapında 80 ülke ve bölgede, 3 milyonu aşkın SG aracılığı ile 6.4 milyar dolar (2005 mali yılı) ciro gerçekleştirdi. Amway Avrupa’da 26 ülkede faaliyettedir. Şirket Sorumluluğunu Ciddiye Alan Bir Şirket! Amway ve UNICEF Amway’in hedefi bütün dünyada çocuklara yardım etmektir. Bu nedenle 26 Avrupa Amway bağlı kuruluşu 2001 yılından bu yana Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu UNICEF’i desteklemektedir. Amway Fırsatının avantajları İyi düzenlenmiş iş planı İşinizin nasıl gelişeceğini siz kontrol edersiniz Esneklik - ya ek bir gelir veya tam zamanlı bir iş sahibi olun Üstün kalite ürünler % 100 tatmin garantisi Düşük maliyet, düşük başlangıç riski Stok tutma mecburiyeti yoktur Asgari ürün satın alma mecburiyeti yoktur İşleyen Bir Plan Amway Satış ve Pazarlama Planı, Müşterilere ürün ve hizmetlerin doğrudan satışı ile işinizi büyütmek amacıyla yeni SG’lerin sponsorluğunu yapmak arasında bir denge kurulmasına dayanmaktadır. Dükkanların ve mağazaların nasıl para kazandığını herkes bilir : Ürünleri toptan fiyatına satın alır ve daha yüksek bir fiyata satarlar. Bu fiyat farkı, veya kar marjı onların kazancıdır. Bizim ürünlerimizde de durum farklı değildir. Perakende sattığınız her ürün üzerinden kar marjı kadar kazanç sağlarsınız. Fakat Amway’de kazanç bununla sınırlı değildir. Serbest Girişimciler üç şekilde gelir elde edebilirler: 1. Perakende satışlardan kar : Pek çok Amway ürünü için SG’nin ödediği fiyat, ürünü önerilen perakende satış fiyatından sattığı takdirde ona % 30 civarında bir kar marjı sağlar. Elbette her perakendeci gibi, eğer isterseniz ürünü istediğiniz kar marjı ile satmakta özgürsünüz. 2. Kişisel Puanlardan Performans Primi: Amway SG’leri müşterilere yapılan satış hacmine dayanan primlerle ödüllendirir. 3. Grup Puanlarından Performans Primi: SG’ler, kendilerinin AMWAY’e tanıştırdığı veya sponsor ettiği diğer SG’lerin yaptığı satış hacmine dayanan ek primlerle de ödüllendirilebilirler. Bu ek primlerin ödenmesi gruplara veya ‘alt sıra gruplarına’ ödenen primleri etkilemez. Not: Bir SG’nin işi büyüdükçe ek primler ve teşvik ödülleri verilebilir Nasıl Amway Serbest Girişimcisi olabilirsiniz? Amway işine başlamak basittir. Yapmanız gereken şeyler şundan ibarettir: 1.Tanıdığınız bir SG varsa lütfen yardım etmesi için onunla temas kurun. Eğer tanıdığınız bir SG yoksa lütfen amwayilehayat@hotmail.com mail adresine sizinle ilgili irtibat bilgilerini bırakın. 2.Sponsorunuzla birlikte Amway İş Politikalarına uymayı taahhüt ettiğiniz sözleşmeyi doldurun ve imzalayın. 3.İçinde işinize başlamak için ihtiyacınız olacak işin kurulması ve Amway ürünlerinin satılması konusundaki tüm bilgileri içeren bir Başlangıç Seti satın alın. Yolun her adımında bizimle irtibattasınız ve destekleniyorsunuz Bizim için temel bir öncelik Amway işlerini geliştirirken bütün SG’lere destek sağlamaktır. İşinizi geliştirirken bunun her aşamasında size yardım edecek çok çeşitli eğitim ve iş kurma materyalleri sunuyoruz. Bunlar Amway İşinizi başlatacak Başlangıç Setinden başlayarak tüm ana ürün gruplarımızı içeren kapsamlı ve yaygın eğitime kadar uzanmaktadır. İlk sponsorunuz da size eğitim ve destek vermek zorundadır. Yani bağımsız olacaksınız - fakat asla yalnız kalmayacaksınız! Seçim Esnekliği Eğer bu işin size göre olmadığına karar verirseniz 90 gün içinde herhangi bir nedenle Amway Başlangıç Setini iade edebilir ve tüm bedelini geri alabilirsiniz. SG olmak için veya SG olarak kalmak için zorunlu veya minimum ürün satın alma zorunluluğu yoktur. Satılabilecek durumdaki tüm ürünler bütün bedeli geri alınmak üzere iade edilebilir.
kolyos 141 ay önce
Aynı zaman ve enerjiyi vererek daha çok kazanmak ve daha sağlıklı yaşamak. Siz zaten işinizi kurmuşsunuz işi nasıl yapacağınızı anlatmayacağım.Ama çok daha kaliteli ve geniş yelpazede ürünlerle 149 ülkede(BM kayıtlarına göre dünyada 184 ülke bulunuyor.) 31 yıldır faaliyette bulunan 2008 cirosu 2,5 milyar dolar olan 2008 krizinden etkilenmeden 2009 cirosunu 3 milyar dolar olarak açıklaması beklenen , aylık-yıllık aidatı olmayan, her ay sizden para almayan, çıktığınız kariyerden asla geri düşmediğiniz, ömür boyu koşulsuz olarak üyeliğinizin devam ettiren bir şirketle çalışmayı öneriyorum.Öyle bir şirket ki * Sattığınız ürünlerin vergisini sizin adınıza ödeyerek yasal olarak çalışmanızı sağlayan,(Şu anda yaptığınız satışlar vergisini ödemediğiniz için yasal değildir.Vergi kaçakçısı durumundasınız.) * aylık,yıllık aidat herhangi bir isim altında para istemeyen, * tarladan ambalaja ,ABD'den Müşterilerin kapısına kadar üretiminde aracı kullanmayan, * ürünlerini organik olarak üreten, * kullandığı bütün maddeleri bitkilerden elde ederek yapay kimyasallar kullanmayan * dünyanın en zor alınan sertifikalarından FDA, DERMOTEST,İSLAMİ HELAL,KOSHER sertifikalarına sahip bir şirket. 8 ayrı sektörde 200 den fazla ürünü var.Bir kullanan lütfen almak istiyorum diye yolda önümü kesiyor.Çünkü artık kimse ÇOCUKLARININ KANSERDEN ÖLMESİNİ İSTEMİYOR.Sağlıklı ve sağlam dişlere sahip olması için çocuğunuzu dişlerini fırçalamaya teşvik ederken onun kanser olması için bir davranışta bulunduğunuzu biliyor musunuz?Diş macunlarındaki triklosanın sudaki klorla birleştiğinde neler olduğunu bir araştırın bakalım.Bu çok basit bir örnek,daha pek çok örnek var.Şirketin diş macunlarından kullanan bir tanıdığım "kullanmaya başladıktan 15-20 gün sonra ağzımdan bir kitle çıktı.Dişim çıktı sandım ödüm patladı.Sonra anladım ki 20 yıldır ağzımda biriken diş taşlarım kalıp halinde çıkmış...eşimle çok şaşırdık,çok güldük..."bunları yaşayan insanlar artık başka ürün kullanır mı?Ya kozmetik ürünlerine ne demeli.Geceleri silmeden yatabileceğiniz yiyebileceğiniz doğallıkta makyaj ürünlerine ne dersiniz? Ya içinde 22 tane amino asit bütün vitamin ve minareller bulunan içecekleri denemek istemeyen olabilir mi?Sabahları çok halsiz olup yataktan bir türlü kalkamayanlar bu içeceklerle dinamik ve sağlıklı oluyorlar.Kendilerindeki değişikliklere inanamıyorlar.Kişisel bakım ve güzellik ürünlerini bir kaç kere kullanmak gençleşmek için yeterli.Patenti alınmış başka hiç bir şirketin yapamadığı özel bir stabilizasyonla üretilmiş ürünlerle harika ciltlere sahip olacaklar ve satın almak için peşinizi bırakmayacaklar.Siz ürün satmak için hiç uğraşmayacaksınız.Çünkü onlar daha ürünleri bitmeden yeniden kapınızı aşındıracaklar.Ürünler günlük tüketime yönelik olduğundan bir göz kalemi veya temizlik maddesi alıp 2 ay size uğramayan müşteriler yerine sık sık ürün almak için arayan müşterilerleriniz olacak. SİZE ÖNERİM:ÜRÜN SATIP PARA KAZANIRKEN AYNI ZAMANDA İNSANLARA İÇERİĞİNDEN EMİN OLDUĞUNUZ SAĞLIKLI ÜRÜNLER SUNDUĞUNUZ İÇİN ONLARIN SAĞLIKLI YAŞAMASINA KATKIDA BULUNMAK. PARA KAZANIRKEN RUHSAL BİR DOYUM SAĞLAMAK. EĞER İŞİNİZDE ÇOK İYİYSENİZ 10 AYRI GELİR KATEGORİSİNDEN PAYINIZI ALMAK VE ŞİRKETİN SAHİP OLDUĞU VE YALNIZCA ÇALIŞANLARININ KALABİLDİĞİ DÜNYADAKİ 65 TANE RESORT VE 500 TANE YÜZEN EVİNDE EŞİNİZLE BİRLİKTE TATİL YAPABİLİRSİNİZ.ŞİRKETİN 149 ÜLKEDEKİ GENEL MÜDÜRLÜKLERİNDEN %90 I KENDİ MÜLKÜDÜR. ARTIK EMEĞİNİZİN KARŞILIĞINI TAM OLARAK ALMA ZAMANI.BUNDAN SONRA KİME BİR TANE ALLIK PUDRA iç ÇAMAŞIRI SU ARITMA CİHAZI TEMİZLİK MADDESİ SATAYIM DİYE DÜŞÜNMEYİN BIRAKIN ALMAK İSTEYENLER SİZE GELSİN.ÇÜNKÜ ÇOK ÇEŞİTLİ GÜNLÜK TÜKETİM ÜRÜNLERİNİZ VAR ARTIK.AİDAT ÖDEMEYECEKSİNİZ. ÖMÜR BOYU İNDİRİMLİ ÜRÜN ALACAKSINIZ.KAYBEDECEĞİNİZ NE VAR Kİ? DİSTRİBUTOR OLUN ÜRÜNLERİNİZİ ALIN KAZANMAYA BAŞLAYIN. kolyos@yahoo.com
aylin 129 ay önce
SADECE SİTEDE ÇIKAN REKLAMLARA TIKLAYARAK REKLAM BAŞINA 5 DOLAR KAZANIYORSUN. GÜNDE AŞAĞI YÜKARI 6 İLA 9 REKLAM ÇIKIYOR.YANİ EN AZI GÜNDE 6 REKLAM DESEK GÜNLÜĞÜNÜZ 30 DOLARA GELİYOR. AMA İŞ SADECE BU KADARLA SINIRLI DEĞİL. SİZİN REFERANSINIZLA NE KADAR ÜYE GETİRİRSENİZ ONLARIN TIKLADIĞI REKLAMLARDAN %50 KAZANIYORSUNUZ.TOPLAMDA 5.000 DOLARA ULAŞTIĞINIZDA SİZİN VERECEĞİNİZ HESABA PARANIZ EN GEÇ 6-7 GÜN İÇİNDE YATIRILIYOR. ŞİMDİ GELELİM YAPACAKLARIMIZA http://www.buxinc.com/index.php?ref=gunes BU LİNKTEN GİRİŞ YAPIYORSUNUZ VE KARŞINIZA KAYIT SAYFASI ÇIKIYOR TEK ADIMDA , ÜCRETSİZ , SADECE ADINIZ VE MAİL ADRESİNİZ İLE KAYDINIZI YAPIP View Ads BÖLÜMÜNDEN REKLAMLAR SAYFASINA BAĞLANIYORSUNUZ REKLAMA TIKLAYIP 30 SANİYELİK BİR SÜREDEN SONRA SOL ÜST KÖŞEDE örnek ,,CLİCK 7'' DİYE YAZI ÇIKIYOR VE TAM BİTİŞİĞİNDE RAKAMLAR VAR ORADAN 7'YE TIKLIYORSUNUZ VE İŞLEM TAMAM, DİĞER REKLAMA GEÇİYORSUNUZ. İŞLEM BİTTİKTEN SONRA my account TAN BİRİKEN PARALARINIZI GÖRÜYORSUNUZ. ARKADAŞLARINIZA TAVSİYE ETMEK İÇİN DE REFERANS SAYFANIZDAN LİNKİNİZİ KOPYALAYIP TAVSİYE EDİYORSUNUZ. BENCE ŞU ANDA HİÇ BİR YATIRIM YAPMADAN VE RİSK ALMADAN YAPABİLECEĞİNİZ EN ZEVKLİ İŞ BU. REKLAM BAŞI 5 DOLAR BİLE İNSANA BÜYÜK KEYİF VERİYOR. HERKESE BAŞARILAR... konuyla ilgili sorusu olan arkadaşlara buradan cevap vermiştim ama nedense site yönetimi yazdıklarımı yayınlama gereği duymamış ama azimliyim vazgeçmeye niyetim yok! buxinc sitesini bu sayfalarda keşfettim ve üye oldum devamındada iki hafta gibi bi süre geçti ve bu gün itibari hesabımda görünen miktar 3.500 dolar civarı.5.000 olana kadar devam edip bu parayı hesabıma isteyeceğim.eğer hesaba yatmazsa yine buradan mor fikirler sitesinden duyurularıma devam edeceğim.arkadaşlar parayı vermiyorlar diye tabiki üyeliğimide iptal edeceğim.bazı arkadaşlar bu işin ciddiyetini anlamamışlar bu site uluslararası çalışıyor.ve bizler günde en az 5 _6 reklam izlediğimizde onlar daha çok para kazanıyor bize reklam başına 5 dolar verirlerken kendileri bu miktarın kat kat üzerinde pay alıyorlar.işleyiş ise o kadar kolay ki siteye ücretsiz üye oluyorsunuz yukarıda ayrıntıları var ve günlük reklamları takip ediyorsunuz.burda dikkat edilmesi gereken birkaç konu var 1.si aynı bilgisayardan tek üye olabiliyorsunuz aksi olduğunda daha önceki üyeliğiniz sahtekarlık yaptığınız için siliniyor nerdenmi anlıyorlar ıp adresinizden tabikide. 2. si sizin referansınızla üye veya üyeleriniz olursa onlardanda kazanıyorsunuz ve hesabınız 5.000 dolara daha çabuk ulaşıyor: sizin referansınızla 5 kişi üye oldu ve 5 günde 5 er reklamdan 25 reklam görüntülediler.toplamda 125*5=725 dolar 725/2=362.5 dolar hooooppp siizin hesabınıza gidiyor ve 5.000 dolara daha çabuk ulaşıyorsunuz.burda ki bir ayrıntıyı atlamayalım sizin referansınızla üye olan arkadaşların hesaplarındaki miktarda azalma yok yani onlardan alıp size vermiyor onlarınkide çoğalıyor.3. ise hergün düzenli olarak mutlaka site ye gidilmeli ve reklamlar görüntülenmeli ki paramız çoğalsın.deyelimki hesabımızda 5.000 dolar oldu ne yapıyoruz para çıkışımızı istiyoruz nereye istiyoruz paypal' a tabiki.orayada üye olmak gerekiyor yani paypal hesabı açmak gerekiyor ki buda çok kolay ve ücretsiz.sadece adımız ve mail adresimizle üye oluyoruz buxinc deki parayı önce paypala ordanda türkiyedeki hesabımıza aktarıyoruz işlem bu kadar.neden paypal? uluslararası para transferlerinde sorun olmaması açısından daha güvenli olduğu için.son bişi daha ödeme alanların listesinide burda vermiştim ama site yayınlamadı o yüzden tekrar yazmak yerine siteye gidin orada ödenmiş hesaplar günü gününe var umarım açıklama yeterli olmuştur. herkese bol kazançlar
FATMA USTA 132 ay önce
Merhaba Bilişim dünyasında 14 yıllık geçmişe ve deneyime sahip ve Türkiye’de bilişim dünyasında öncü olmayı hedefleyen ve özgün girişimleriyle dikkat çeken Birelinnesivar Network Platform güvencesi ve iştirakiyle yepyeni bir Network Marketing Sistemi olan Birelinnesivar Network Doğrudan Satış Sistemi’nin hayata geçmesinin heyecanını sizlerle paylaşmak istiyorum. Her Doğrudan Satış Sistemi az çok kazandırır. Ve her Doğrudan Satış Sisteminin yarattığı kendince bir strateji vardır. Ama bence hepsinin unuttuğu çok önemli bir nokta var. Önemsemek ve bunu hissettirmek”¦.. Sizi önemsemek ve bunu hissettirmek istiyoruz. Ve sizinle büyümeyi hedefliyoruz. Önerilerinizin dikkate alındığı ve her zaman muhatap bulabileceğiniz bu Doğrudan Satış Sisteminde çoğu şey, mevcut networklerde aktif olan yüzlerce insanın yaşadığı sıkıntılar dikkate alınarak oluşturuldu. Sistem linkimiz www.dss.birelinnesivar.net İç Giyim Pijama&Gecelik 0-16 Yaş Çocuk Giyim ve Tekstil Genel Temizlik Ürünleri Duvar Sticherları ve Dekoratif Aynalar Kozmetik Ürünleri Otomotiv Gereçleri Sağlık Koruyucu Ürünler Ev Tekstili Havlu Bornoz Ve daha eklenecek pek çok kategoriyle çok yakında kataloglarımız üyelerimize ulaştırılacaktır Öncelikli Hedeflerimiz 1.Ürün yelpazemizi hiçbir Network de olamayacağı kadar geniş tutmak 2.Üyelerimize ürünlerde stok problemi yaşatmamak 3.Kalitesiz hiçbir ürünü sisteme sokmamak. Tüm ürünlerin 1. sınıf ürünler olmasına dikkat etmek. 4.Oluşturacağımız Forum köşemizle öneri, sıkıntı, beklenti ve memnuniyetin açıklıkla dile getirilmesini sağlamak ve çözüm yollarına da beraber ulaşmaya çalışmak. Yani sistemin içinde aktif görev almanızı sağlamak 5. 7/24 saat sitemizdeki yardım hattı formunu doldurarak veya müşteri hizmetlerimizi arayarak, bizden her konuda yardım ve destek almanızı sağlamak 6.Grup liderlerini asla bir koşuşturma içine sokmamak. Ay sonunda ekibinin tutturamadığı ekip cirosu tutarının sıfırlanmamasını sağlamak ve o ayı takip eden 2 ay süresince de ekip cirolarının primini almalarına imkan sağlamak. Asla emeklerini boşa çıkarmamak 7.Kafa karıştıran ve grup liderlerini fazla bunalttığına inandığımız 2.basamak 3. basamak üyelerden alınan düşük primlerin yerine tek basamakta ama %10 a kadar uzanan prim oranlarını uygulamak 8.Alt ekibini kuvvetlendirmelerinin şart koşulduğu ve bunun olmaması durumunda seviye atlayamayacağınız bir sistemi asla uygulamamak. Herkesin kendisine çalışacağı, hem satıştan kazanç, hem ekiplerinden yüksek prim elde edebilecekleri bir sistem olma yolundaki kararlılığını devam ettirmek Ürün yüklemelerimiz hala devam etmekle birlikte 2010 Eylül ayı sonunda, kataloglarımız üyelerimizin adreslerine gönderilecektir. Şu an sistemden ücretsiz üye olabilir, ürün siparişi verebilir üyeliğinizi aktifleştirebilirsiniz. Böylece referans listesinde yerinizi alarak ekibinizi şimdiden kurmaya başlayabilirsiniz. Hiçbir aldatmacası olmayan ve ciro üzerinden net ödeme yapan %100 kazanma garantili sistem olan Birelinnesivar Network Platform Güvencesi ile Saygılarımla; Fatma Usta Demirdelen Sistem linkimiz www.dss.birelinnesivar.net İletişim Bilgileri : fatmaustademirdelen@hotmail.com dss@birelinnesivar.net fatma@dijitalyasam.com 0535 976 73 00 (Avea)
Arda SONYURT 151 ay önce
Evet arkadaşlar,, NETWORK MARKETİNG tartışmasız kazandıran bir sistem. Lakin, her işte olduğu gibi ciddi çalışmak emek saft etmek gerekir. Zaman zaman bu sistemler hakkında ön yargılı kişiler ile karşılaşıyoruz/karşılaşıyorsunuz. HİÇ ÖNEMLİ değil... Tüm Network şirketleri üyelerine eşit oranda şans tanır. İnançlı-azimli olan kişiler Başarılı olur, diğerleri başlar ve bırakır ve başarısızlıkları neticesinde üstüne üstük birde sistemi çevreye/insanlara kötü lanse etme teşebüsünde bulunurlar. Bu da bu sistemin tuzu biberidir. Bizlere düşen negatif ön yargılı kişilere odaklanmamaktır. Çünkü bu kişiler bizler için zaman kaybıdır. Tüm dünyada 300 milyon kişi,farklı farklı sektörlerde, farklı farklı şirketlerde Network marketing yapıyor ve bu sayısı hergeçen gün hızla artmakta... Özellikle ekonomik krizlerden etkilenmeyen ve tam zıttı olarak hız kazanan bir iş modeli ile çalışıyoruz,ve tabiki çalışmaya kazanmaya da devam edeceğiz. Bazı İnsanlar dünyaya at gözlükleri ile bakıyorlar. Halbu ki biraz araştırmacı olsalar bu sistemin her geçen gün büyüdüğünü görecekler. Biz Networkcular biliyoruz ki, klasik Ticaret artık işlemiyor, küçük yada büyük ölcekli şirketler günden güne daralıyor işçi çıkartıyor ve daha da kötüsü yok olup gidiyorlar. Buna alternatif olarak Network Şirketleride hızlı bir ivme ile büyüyor. Neyse çok fazla uzatmayacağım. Çünkü Network da,ikna yok sömürü yok. İsteyen istediği işi yapmakta özgür. Kimileri bu sistemlerdeki fırsatı görecek,kimileride malesef göremeyecek ve hayatlarına kaldıkları noktadan devam etmeye devam edecektir. Allah herkesin yolunu açık etsin... Son olarak arkadaşlar ,,, hangi şirkette distribitörseniz sizlere başarılar diliyorum. İşinize karşı inançlı olun ve çok çalışın.Bizim işimiz matemetik ve sayı işdir.Ne kadar çok kişiye ulaşırsak o derecede büyüyeceğiz. Ben kısaca kendimden bahsedeğim. İsmim Arda Sonyurt. İstanbul'da ikamet ediyorum.35 yaşındayım ve son 2 yıldır Network sistemleri ile çalışıyorum. Şimdiye kadar 1 şirkette aktif olarak network yaptım ve kısa zaman önce (20 gün evvel) tesadüfen tanıştığım bir network şirketi ile full-time çalışma kararı aldım. Bu kararım oldukça ani oldu.nedendir derseniz,Şirketin farklıcalıklarıydı. Yeni bir şirket olması, dolayısı ile ilklerden olma avantajı ve tabiki ürün gamı ve ilgili olduğumuz bizi en çok ilgilendiren konu olan (yani işin duygusal yönü) kazanç planının çok farklı ve kazandıran bir marketing plan olmasıydı... Ayrıca çalışma sistemi olarak da, diğer network şirketlerinden çok farklı olmasıydı. Tekrardan vurgulamak istiyorum,ilklerden olmak networkda çok ciddi önem arzeder.Networkcu arkadaşlar ne demek istediğimi anlamışlardır. Nacizane sitemdem ayrıntıları görebilirsiniz... www.rww-turkey.tr.gg Sağlıcakla kalın... Her nerede hangi şirketle çalışıyorsanız çalışın, ama networku bırakmayın. BAŞARILAR...
Daha fazla yorum
x
Site deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.