Doğrudan Satış, Ek İş Olarak da Çok Popüler

Doğrudan satış terimi ( ek iş )akla kapı kapı dolaşan ve günümüzde pek de tercih edilmeyen bir pazarlama yöntemini getirse de tam olarak bir malın veya hizmetin önceden randevu alınarak kişiye evinde, işyerinde ya da bir satış noktası olmayan yerde satılması anlamına geliyor. Ev aletleri, kişisel bakım, kozmetik ve sağlıklı yaşam ürünleri doğrudan satışın başlıca ürün grupları. Türkiye’de, özellikle kozmetik ve ev gereçleri tarafında kadınların yaygın olarak doğrudan satış yaptıkları biliniyor ancak sektör temsilcileri erkeklerin de sektörde yer almaya başladığını söylüyor.

İşsizlerden, emeklilere, öğrencilerden ev hanımlarına ve çalışırken ek iş elde etmek isteyenlere kadar geniş bir kesimden insan doğrudan satışı tercih ediyor. Çalışma saatlerinin ayarlanabilmesi, ek gelir elde etme fırsatı, eğitim, yabancı dil, tecrübe gibi kriterlerin aranmaması bu tercihlerde rol oynuyor. Doğrudan satışta kariyer yapmak da mümkün. Satış danışmanlığından distribütörlüğe geçme, daha çok kişiye satış yaptıkça ve deneyim kazandıkça firmalardan avantajlar elde etme şansı bulunuyor.

Ek işte 550 Binden Fazla Çalışan Var. Dünyada 100 milyar dolar büyüklüğünde olan doğrudan satış sektörü, perakende sektörüne kıyasla iki kat daha hızlı büyüyor. Doğrudan satış sisteminin Türkiye’de son derece sağlam temeller üzerine kurulduğunu söyleyen Doğrudan Satış Derneği Başkanı ve Avon Türkiye Genel MüdürüRon Griffiths, “Doğrudan satış sektörü Türkiye’de 550 binden fazla bağımsız girişimciye kazanç fırsatı sunuyor. Sektör olarak büyüme beklentisi konusunda son derece iyimseriz” diyor. Ekonomi geliştikçe daha fazla sayıda insanın, kazancın yanı sıra zaman özgürlüğü tanıyan bu sektöre ilgi gösterdiğini söyleyen Griffiths, şöyle devam ediyor: “Kadınlar kendilerine ekonomik bağımsızlık sağlayacak bu sektörde çalışmak istiyor. Özellikle ev hanımlarının ilgisini çekiyor. İşin yapısı ve çalışma saatleri esnek olduğundan ve aynı zamanda ödüller sonuçlara ve başarıya bağlı olarak dağıtıldığından
sektörde çalışanların kazançlarına ilişkin net rakamlar sunmak mümkün değil. Ancak belirtmek gerekir ki doğrudan satış şirketleri kadınların cüzdanlarına birçok bankanın sağlayabileceğinden daha fazla miktarda paranın girmesini sağlıyor.” Griffiths’in verdiği bilgiye göre doğrudan satış sisteminin daha yoğun olduğu alanlar kentsel bölgeler ve büyük şehirler.

Ek iş : Amway İş Fırsatı Herkese Açık Amway Türkiye Genel Müdürü Tayfun Ergün: “Amway serbest girişimcileri, şirket çalışanı değil, kendi adlarına bağımsız iş yapan kişilerdir. Şu an Türkiye’de bağımsız olarak Amway işini yapan 100 binin üzerinde Amway serbest girişimcisi bulunuyor. Amway iş fırsatı herkese açık. Serbest girişimcilerimiz arasında ev hanımlarından emeklilere, mühendisten çeşitli meslek sahiplerine kadar birçok meslek grubundan kişiler bulunuyor.

5 yıl içerisinde 200 bin Amway serbest girişimcisine ulaşmayı hedefliyoruz. Bir Amway serbest girişimcisi olabilmek için 18 yaşını aşmış, TC vatandaşı olmak yeterli. Bunun dışında eğitim düzeyi, deneyim gibi bir şart aranmaz, ayırım yapılmaz. Herkes, işinde gösterdiği başarıyla paralel olarak üst seviyelere çıkabilir ve ulaştığı her seviyede farklı ödüllerle karşılaşır.”

Ek iş : Hedef 5 Yıl İçinde 100 Bin Kadına Ulaşmak Tupperware Pazarlama Müdürümüz Elçin Birben: “12 bin 500 kadın, Tupperware satış danışmanı olarak çalışıyor. Türkiye’nin her yerinden ve kesiminden satış danışmanlarımız var. Tupperware’de danışman olabilmek için, Tupperware merkezlerinden herhangi birinde başvuru belgesi doldurmak yeterli. Aranılan tek şart kadın olmak. Önümüzdeki 5 yılda temsilci sayımızı 100 binin üstüne çıkarmayı hedefliyoruz. Tupperware danışmanları, grup liderleri ve distribütörleri 100 YTL’den başlayıp 10 bin YTL’nin üzerine çıkabilen geniş bir kazanç yelpazesi içinde çalışır. Bunun yanı sıra her sene yüzlerce danışman ve grup lideri, yurtiçi ve yurtdışı toplantı ve seyahatlere katılır. En çok talep Marmara, İç Anadolu ve Ege bölgelerinden geliyor. Başta Akdeniz ve Karadeniz bölgeleri olmak üzere diğer bölgelerde de artan talebi karşılamaya çalışıyoruz.”

Ek işte Çalışanların Yüzde 80’i Kadın Avon Türkiye Genel Müdürü Ron Griffiths: “100’den fazla ülkede faaliyet gösteren Avon, 9 milyar doları aşan ciroya sahip. Uluslararası Avon bünyesinde 5 milyondan fazla temsilci, Avon Türkiye’de ise yaklaşık 220 bin aktif temsilci çalışıyor. Avon çalışanlarının yüzde 80’i kadın ve yönetimin yüzde 63’ünü de kadınlar oluşturuyor. Bu da Türkiye’de en fazla kadının çalışmakta olduğu firma olduğumuzu ortaya koyuyor. Genellikle 30 ile 45 yaş arası kadınlar tercih ediyor.”

Oriflame Danışmanlarının Çoğu Ev Kadını
Oriflame Genel Müdürü Ayşe Geçalp: “Doğrudan satış sistemi, Türk kültürüyle özleşen bir sistem. Sistemin içinde barındırdığı insan ilişkileri, güven, sosyalleşme gibi kavramlar sistemin özellikle Türkiye’de başarılı olmasını sağladı. Türkiye’de 135 bin bağımsız Oriflame güzellik danışmanı bulunuyor. Danışmanlarımızın çoğunluğunu ev hanımları oluşturuyor, ancak öğrenciden emekliye özel sektör çalışanına kadar, toplumun her kesiminden danışman bulmak mümkün. Danışman sayımızı büyük oranda artırmayı hedefliyoruz. Dünyadaki örneklere bakarak doğrudan satışın Türkiye’de henüz doldurulmamış bir potansiyeli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Doğrudan satış sisteminin getirileri ve avantajları her geçen gün daha fazla görülüyor. Zorlaşan ekonomik koşullarda ürünleri avantajlı fiyatlarla satın alırken kazanmak ve kendi işine sahip olarak kazanç sağlamak, Türkiye’de her geçen gün sektörün popülaritesini artıracak.”

Sistemde Kariyer Mümkün
Herbalife Genel Müdürü Tunç Erben: Ek iş ihtiyacı içindeki, işyerinde istediği kariyer imkânlarını elde edemeyen, yaptığı işin rutinliğinden sıkılan ve kendi kendinin patronu olmak isteyen 50 bini aşan kişi Herbalife distribütörü oldu. Distribütörlerimiz arasında, emekliler, öğrenciler, işten ayrılmış kişiler, iki iş arasında geçiş dönemi yaşayanlar ve tam zamanlı bir işte çalışmayı tercih etmeyenler de bulunuyor. Herbalife, küçük bir sermayeyle, sadece 77,5 YTL fiyatındaki Uluslararası İş Paketi’ni satın alarak, kendi işlerini kurma imkânı sunuyor. Böylece distribütörler çalışma saatlerini ve çalışma arkadaşlarını kendilerinin belirleyecekleri bir iş sahibi oluyor. Bu iş için deneyimli olmak, yabancı dil bilmek gibi özellikler de aranmıyor. Distribütör, kariyerinde bir üst basamak olan ’Süpervizör’ seviyesine ulaştığında sürekli olarak yüzde 50 indirime hak kazanıyor ve böylece satışlardan elde ettiği kazancı da artmış oluyor.”

Her Ay 100 Yeni Çalışan
DSS Satış Genel Koordinatör Güzin Kemaloğlu: “2008 yılını büyüme yılı olarak hedefledik. Her ay en az 100 çalışanın devreye girmesini planlıyoruz. Adaylar, 18 yaşını doldurmuş, temsil yeteneğine sahip, konuşmasıyla, görüntüsü ve insan ilişkileriyle, firmasına, ürüne ve sistemine inanan ve güvenen, toplumda örnek teşkil edebilecek bir yapıya sahip kişiler arasından seçilir. Çalışanlarımız arasında emekliler ve ikinci iş olarak yapanlar çoğunlukta.”

İK Departmanı Kuruldu
Human Resources Management Kurucu Ortağı Aylin Çoşkunoğlu Nazlıaka: “Hızla gelişim gösteren doğrudan satış firmaları İK uygulamalarını da gözden geçiriyor. 2000 yılı öncesinde doğrudan satış firmalarında İK uygulamaları çok kısıtlıydı. Ekipteki herkese belirli bir satış kotası verilirdi. Kotayı tutturanlar daha yüksek prim oranlarıyla ödüllendirilirdi. Kotanın üzerine çıkanlar terfi ettirilir ve sorumlu olduğu kişi sayısı artırılırdı. Başarısız olanlar ise sürekli bir alt seviyeye düşerek sistem dışına çıkarılırdı. 2000’den sonra, birçok şirket bu yapılanmayı daha kurumsal bir yapıya oturmak istedi ve İK departmanı kurdu. Organizasyondaki basamaklar ve unvanlar daha net tanımlandı. Şirketin güvenilir bir duruşa sahip olması için müşteri hizmetleri departmanlarına daha çok yatırım yapıldı.”

İşçi-İşveren İlişkisi Yok
Eras Hukuk Bürosu Sahibi ve İş Hukuku Uzmanı Av. Ertürk Eras: “Doğrudan satış temsilcileri, firmadan fatura karşılığında mal alıyorlar ama bunun dışında aralarında bir işçi-işveren ilişkisi yok. Şirketin de bir çalışanı olarak nitelendirilmiyorlar. Herhangi bir sigortaya tabi çalıştırılmaları da mümkün değil.”

Kaynak: Milliyet İnsan Kaynakları Gazetesi/Özge Gözke – Hicran Tekin

389 YORUMLAR

 1. Merhalar 2013 de ulkemizde faaliyete baslayan ve next generation marketing sloganiyla piyasaya atilan Kyani firmasini hepinize oneririm. Detayli bilgi almak isteyen mail veya whatsapp dan ulasabilir.
  [email protected] /0553 629 15 21

 2. Merhaba arkadaşlar ; Network doğru ve düzgün çalışanlar için inanılmaz bir fırsat …LR Health & Beauty Sağlık ve kozmetik ürünleri iş ortağıyım…Hem sağlıklı ürünler kullanıyorum hemde para kazanıyorum..Ekibimde çalışmak isteyen tüm arkadaşları beklerim..Kısaca LR sistemini aşağıda belirtmek istiyorum.. iletişim için [email protected]
  ??Öyle bir sistem düşünün ki, hiç kaybetmiyorsunuz ??
  ??Attığınız her adımda, yaptığınız her hamlede para kazanıyorsunuz.??
  ??Satarken %40 kazanıyorsunuz?
  ??İşinizi çevrenize anlatıp onlarında sisteme dahil ederseniz, dünyaları kazanıyorsunuz??
  ??İş ortağınız olan kişiler altına onlarca üye açıyor siz bu üyelerin hepsinden prim kazanıyorsun??????
  ??Her ünvanda ayrı olarak eğitim primi kazanıyorsunuz?
  ?? Bütün eğitimlerden ücretsiz olarak yararlanıyorsunuz ??
  ??Hiç bir satış zorunluluğunuz olmadan, istediğiniz Zaman kazanmaya başlıyorsunuz⌛
  ??Fazla fazla ürün alıp evde stoklama yapmıyorsunuz??
  ??Aldığınız kadar ödüyor, sattığınız kadar kazanıyorsunuz?
  ??Kimse sizin adınıza sipariş giremiyor?
  ??Açık hesapla çalışmıyorsunuz??
  ??Her ayın 15’inde primleriniz Euro üzerinden hesaplanıp TL olarak hesabınıza yatıyor.??
  ?? LR ‘de para kazanmak için sebep çok?
  ??Siz yeter ki bir adım atın, hayatınızı baştan yaratın ??

 3. Avon gerçekten yıllardır duruşuyla hemde üyelerine kazançlı bir imkan sağlamasıyla tek geçerim Avon Satış Lideriyim . Kendime online üye olmak isteyenler için özel bir web sitesi kurdum . Web sitemden hem güncel kataloğu inceleyebilir , hemde üye olup sipariş verebilirsiniz .
  Evde iş yapmak isteyen ve satış yapabilecek çevresi olan kişileri web siteme davet ediyorum

  http://www.avonkatalogu2016.com

 4. Merhaba ben ersin Kahraman.network marketing ve psikoloji yazılarımı sitemden takip edebilirsiniz.www.ersinkahraman.com

 5. AVON kozmetiği anlatmaya hiç gerek yok herkes biliyor,kozmetikte lider firma ile çalışmak isteyen arkadaşlar hem satış yaparak hemde ekip yöneterek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz,bende yıllar önce ev hanımı iken eşimin karşı çıkmasına rağmen temsilci olarak başladım.ve daha sonra ekip kurmak istermisin dediklerinde denemek istedim ve 7 kişi ile başladım 06.01.2015 itibari ile 705 kişi olduk:)) ve güzel paralar .kazanarak takdir edilerek ücretsiz toplantılara katılarak hediyelerimi alarak hayallerimi gerçekleştirdim. ve gerçekleştirmeye devam ediyorum … en önemlisi güven tabiki paket alma zorunluluğu yok, herhangi bir ücret ödeme yok ,aldığınız ürünlerin parasını ödüyorsunuz oda sipariş verirseniz ,istediğiniz zaman üyelikten çıkabiliyorsunuz kesinlikle zorlama yok.sizde hayallerinizi gerçekleştirmek isterseniz 05366409624 arayabilirsiniz.istediğiniz zaman aradığınızda 2saat sürmeden uyelik numaranız telefonunuza ve maili adresinize gönderilecek ve o numara ile şifre alarak üyelerimizin gördüğü sf lara ulaşmış olacaksınız.intenetten bana ulaşan ve üye olan arkadaşlarıma aramıza hoş geldiniz diyorum ve bana güvendikleri benimle çalışmayı seçtikleri için çok teşeşkkür ediyorum..AVON VE DEĞERLERİ SAYGI ,GÜVEN ,İNANÇ VE DÜRÜSTLÜK ..her zaman yanınızda olacağım..İST BAĞCILRDAN ESMA ,ANKARADAN ÖZLEM ,BALIKESİRDEN ŞEBNEM HNM,ORDUDAN EİF,İST ÇEKMEKÖYDEN FATMA ,İST ÜMRANİYE FATMA,İST SULTANBEYİDEN MELEK,**SUBAT AYINDA ARAMIZA KATILAN BATMANDAN ESMA,İST BAĞCILARDAN ESMA,AYRICA ORDUDAN ELİF GRUP KURARAK SATIŞ LİDERLİĞİNE ADIM ATTI. hayırlı olsun diyorum. aramıza katılmak ve benimle çalışmak isteyen arkadaşları bekliyorum

 6. 100DE100 TÜRK SERMYASİYLE TÜRK İNSANINA NETWORKDE YENİ BİR SOLUK VE YENİ BİR ANLIŞ GETİREN HUNCALİFE İÇERİĞİNDE ALKOL PARAFİN PARABEN İÇERMEYEN HELAL SERTİFİKALI TEK TÜRK FİRMASI OLAN HUNCALİFESİDİR SİZLERİDE BU AİLENİN İÇİNDE YERALMAYA DAVET EDİYORUZ NUMARAM 0544 550 26 16 FACEBOOK huncalife murat kalayci

 7. Türk Patentli yeni ürünümü günde 10 adet satanlar var ortalama günlük gelirleri 50 tl haftalık 250-300 lira kazandırıyor,ürünümü satmak isteyenler arayabilir
  0 505 802 4929

 8. merhaba özlem hnm

  size burda uzun uzun anlatmak istemiyorum
  bana [email protected] adresinden ulaşırsınız avon üyeliği hakkında size yardımcı olurum .

  saygılarımla
  sevgi/istanbul

 9. arkadaşlarım petekmarketing.com araştırdım buldum üye oldum ekibimizi büyüterek hedefimize ulaşacağız inanan hayallerini gerçekleştirmek isteyen çalışkan girişimci lider ruhlu arkadaşlarım inanmak başarmanın yarısı zenginliğe adım adım yaklaşacağız bana katılmak isteyen Allah ganidir onun adı ve yardımıyla bütün inananları bekliyorum referans numaram 40502

 10. Networkmarketing (doğrudan satış) Türkiye’de çok bilinen bir konu değil ve insanların kafasında maalesef bu konuda yanlış bir yargı var. Bu konu iyi araştırıldığında ve doğru firma bulunduğunda ek kazançlar elde etmek, kariyer yapmak mümkündür. Bu sizin kabiliyet ve yeteneklerinize bağlı bir durumdur.

  Ben araştırdım ve satış sisteminin bana uygun olduğunu düşündüğün herbalife firması ile çalışmaya karar verdim. Bu sayede kendime ek kazançlar sağlıyorum. Birde herbalife ürünlerinin tanıtım ve online satışını yaptığım web sitem var. Merak edenler; http://kilokontrolyontemi.com linkinden siteyi inceleyebilirler.

  Kendi işini kurmak isteyen ve ek kazançlar elde etmek isteyenlere benimle iletişime geçmeleri halinde yardımcı olabilirim.

 11. kazançmı sağlamak istiyorsunuz kariyermi yapamak istiyorsunuz ek işmi ve çocuğunuzun eğitimi içinmi için para kazanmakmı? istiyorsunuz gurup kurup kendine askari ücretten fazlasınımı kazanmak istiyorsan beni arayın bunlara sahip olun bunun yolu AVON temsilci olmaktan geçiyor arayın kayıt yapalım hayallerinize kavuşun 05427838126

 12. % 100 yerli sermayeli, aile bağları güçlü bir network şirketiyle çalışmak isteyenler, sizleri silva ailesiyle tanışmaya davet ediyoruz. Üyelik ücretsiz, her ay ürün alma zorunlu değil, üyelik ömür boyu. ..bekliyoruz
  Ek gelir değil net gelir..
  Silvanetwork lider danışmanı fatma sungur
  0505 811 29 18

 13. Doğrudan pazarlama işinde çalışmak isteyen çalışkan arkadaşlar,ararsanız görüşürüz.
  Oriflame Kozmetik danışmanı Demet Kosal 536 3218340
  [email protected]

  Türkiye’nin neresinde olursanız olun size mail ve tel yoluyla ulaşabilirim.
  İsterseniz tam zamanlı ,isterseniz part time çalışma fırsatı…

  Facebook : Demet Kosal

 14. E K G E L İ R – E K İ Ş

  Ev hanımları, öğrenciler, memurlar, hemşireler, asgari ücretliler serbest zamanlı ancak disiplinli bir çalışma ile platformumuzda rahatlıkla çalışabilir ve ciddi bir kazanca ulaşabilirler.

  detaylı bilgi için —–> http://facedenparakazanmak.blogspot.com/

 15. İSTER EVDE İSTER İŞ YERİNDE EK İŞ İSTİYORSANIZ BİZİ ARAMALISINIZ.. İÇ GİYİMDEN BAKIM ÜRÜNLERİNE 450 KALEM ÜRÜN ÇEŞİDİYLE…TÜRKİYEDE %10 PRİM VEREN TEK FİRMA SİLVA PAZARLAMA
  BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYINIZ 444 1 761

 16. Çalışan,çalışma hayatına henüz katılmamış ya da katılamamış olan,öğrenci,emekli,ev hanımı…
  Yani, gelir ya da ek gelir elde etmek isteyen herkes için en doğru, riski sıfır olan, oturduğunuz yerden sadece reklam yaparak prim elde edebileceğiniz bir sistem.

  – 18 Yaşını doldurmuş,
  – Kullanıcı düzeyinde bilgisayar bilen biri olmanız yeterli.

  Herkes yapıyor da siz neden yapamayasınız?
  Gelin sizde ekip arkadaşımız olun, internette geçirdiğiniz zamanı kazanca çevirin!
  Ciddi,bu işi yapabilecek ekip arkadaşlarına ihtiyacımız var.

  PAZARLAMA DEĞİLDİR!
  Ürün satmayacaksınız, sadece reklam yapıp müşteri kazandıracak ve her kazandırdığınız müşteriden prim alacaksınız.

  PEKİ AMA NASIL?
  Lütfen Ön kayıtla kaydolun (Ücretsiz)
  iNTERNET ADRESİMİZ: http://internettencalismakistiyorum.tr.gg

 17. merhaba arkadaslar orıflame saglık bakanlıgından patentlı son kullanma tarıhı olan %100 dogal urunler cevreye dogaya ınsana zarar vermeden uretılen urunler guvenebılcegınız bır fırma ıstedıgınız kadar kazanc sıgorta gelın konusalım kararınızı kendınız verın

 18. merhaba ben tupperware temsilcisiyim. tupperware ev araç ve gereçlerinden üretilen mucizevi ürünlerdir içine koyulan malzemeyi bozmadan bayatlamadan günlerce muhafaza eder. ve tamamen sağlığa zararsız bi maddeden oluşur. ve kesinlikle kırılmaz çatlamaz 10 YIL GARANTİLİDİR . ayrıca bu firmada risk yoktur. yeni üye olanlara özel 200 tl değerindeki kit çantası sadece 75 tl. ayrıca önce malzemeler geliyo sonra para yatıyo. ve eğerki vaz geçtin yada satamadın geri alıyolar yani sıkıntıya girmiyosunuz satılan üründe %10 kadar kar yapıyosunuz ve sattığınız ürünlere karşılık hediye veriliyo. sizde sermayesiz para kazanmak istiyosanız facebooktakiTUPPERWARE SAGLİKLİ ÜRÜNLER BERRİN mesaj atarak bana ulaşabilirsiniz. üyü olanlara yardımcı ve destek olrum

 19. jetnetworking yapan arkadaşlar,
  sitede doğrudan satıştan yuzde 40 net satış karı diyo,bi giriyorsun içine yuzde 10 civarları…bu konuda ne diyorsunuz

 20. İTHALATINI YAPTIĞIMIZ SAHTE PARA KONTROL KALEMİ TOPTAN SATIŞ FİYATI 2 TL PERAKENDE SATIŞ FİYATI SEYYAR TEZGAHLARDA 5 TL DÜKKANLARDA 10 TL DAN SATILIYOR.AMBALAJININ ÜZERİNDE KULLANILAN GÜNCEL TL KUPÜRLERİ ve TÜRKÇE TANITIMININ OLMASI HAFİFLİĞİ SATIŞ AVANTAJI SAĞLIYOR.TOPTAN 2 TL dan ALINAN KALEM PERAKENDE OLARAK 5 TL ya SATILMASI İLE KAZANILAN 3 TL KAR MARJI ve NAKİT PARA İLE SATIŞ YAPAN ESNAFLARIN İLGİ DUYACAĞI BİR ÜRÜN.BİZDEN SAHTE PARA KONTROL KALEMİ ALARAK ESNAFLARA SATAN MÜŞTERİLERİMİZ ÇOK İYİ PARA KAZANDIKLARINI BELİRTİYORLAR.TAMAMEN KİŞİNİN SATIŞ BECERİSİNE BAĞLI OLARAK GÜNDE 20 ADETTE SATILABİLİR 100 ADETTE SATILABİLİR.HERKES PERFORMANSINA GÖRE KAZANACAĞI AYLIK KAZANCI KENDİSİ BELİRLER EN AZ KAZANANIN MEMUR MAAŞI KADAR EN COK KAZANANIN MÜDÜR MAAŞI KADAR KAZANABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.BEYAZ ve LACİVERT RENKLERDEKİ
  Ürün resimleri için İstanbul OKYANUS TİCARET Kaan SOYSAL [email protected] adresinden ve 0535 945 92 82 numaralı telefondan ulaşabilirler…HERKESE HAYIRLI KAZANÇLAR…

 21. Part Time İş ve Ek Gelir

  Firmamıza internet ve bilgisayar kullanımına hakim, iş disiplinine sahip Ulusal İş Projemizde Part Time yada Full Time Çalışabilecek ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret ediniz : http://www.kariyergrup.net

 22. MERHABA ARKADASLAR BENDE 2YILDIR NETWORK SISTEMININ ICINDEYIM GUVENILIRLIGI ILE KAZANCLARIYLA SAGLADIGI OLANAKLARIYLA SIGORTASIYLA HAYATINIZIN DEGISMESINI ISTIYORSANIZ BANA ULASIN AYRINTILARI GORUSELIM

 23. TÜM TEMİZLİKTE TEK ÜRÜN MARKALARIMZI DUYDUNUZMU?
  Ev hanımları,ek iş arayanlar emekliler.tüm temizlikte tek ürün olan ve tüm zamanlarınen çok satan ve reklamsız satış rekorları kıran ürünüzüde %25 değil tam %100 kar marjı ile para kazanın ürünlerimizi kullanan çok memnun satanda memnun risk yok,sermaye yok stok yok sadece en az 50 tl lik 1 koli ürünlerin satın en az 50 tl para kazanın.ücretsiz üyelik ve devamlı ürün almak zorunluğu yok.tüm temizlikte tek ürünmarka çeşitlerimizden istediğinizi alın satın sizde para kazanın.Ürünümüzün kullanıldığı yerler:
  Çamaşır makinelerinde ön yıkamasız programda kullanılır.Makinenin deterjan bölümüne bir su bardağı konulması yeterlidir.Otomatik halı yıkama makinelerinde halı şampuanı olarak kullanılabilir.Gömlek,yaka ve kol kirlerinde direkt uygulanır.PCV yüzeylerde ve pimapen camlarda direkt uygulanır.Tüm kirli yüzeylerde,mutfaklarda kirli tavalarda,ocaklarda,davlumbaz ve aspiratörlerde güvenle kullanılır.Halı ve koltuk temizliğinde 5 misli sulandırılarak kullanılır.Tül ve perdelerde 3 misli sulandırılarak kullanılır.Banyo,Lavabo, mermer ve yer temizliğinde 3 misli sulandırılır.Ahşap ve cam yüzeylerde 10 misli sulandırılarak kullanılabilir.
  Evlerde ve işyerlerinde saten duvarların temizliğinde kullanılır.Tamirhanelerde yüzeylerde ağır yağ ve kirlerin temizliğinde kullanılır.
  Ayrıntılar sitemizde http://www.balsupazarlama.com

 24. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinden %33, ev bakım ve aksesuar ürünlerinden %23 oranında kazanç elde edeceksiniz. Benimde ek iş olarak yaptığım iş olan DORE, tavsiye ederim. Deneyin ve görün. Ayşe Ahu 0 535 958 91 99

 25. yaptığı işi kısa ama net biçimde ifade edebilen arkadaşlar beni arasın 0541 346 63 56

 26. Sıradan insanların sıra dışı paralar kazandığı network marketing iş modelinde tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de çalışan yerli ve yabancı birçok firma var.Firmaları birbirinden ayıran özellikleri ürün gamları ve kazanç sistemleridir.Adil ve çalışanlarına en fazla parayı kazandıran firmamızın özelliklerini lütfen diğer firmalarla karşılaştırın sonra görüşelim. Ürünleri günlük hayatta herkesin kullanabileceği ürünler.İstanbuldaki Türkiye gn müdürlük plazası ve birçok şehirde ücretsiz tüm eğitimler.Kariyer planında geri düşme yok.Kariyer planı 2 ayda bir.Oluşan cironun % 75 ini verir.Yıllık kayıt ücreti giriş ücreti kayıt yenileme ve aidat yok.Uluslararası anında iş imkanı ve kazanımlarınızı miras bırakma imkanı.Eğer 300-500 TL'lık bir ek gelir kazanmak için bu sektöre adım atmayı düşünüyorsanız, bu sayfayı okumanıza hiç gerek yok, bunu zaten kolaylıkla kazanabilirsiniz inanın bana!Ufuk DOĞANAY 05333243128 http://ufukdoganay.flptr.com

 27. BioBellinda Network Marketing

  Sektöründe bir ilke imza atarak Network sistemlerine yeni bir boyut kazandıran BioBellinda ‘nın benzersiz kazanç sistemi ile çok ciddi gelirler elde edebilirsiniz. BioBellinda yeni ürün çeşitleriyle çok geniş ve benzersiz bir ürün portföyü sunarak kazançlarınızı katlamayı ve sizlerle büyümeyi hedefliyor..

  BioBellinda bünyesinde, tamamı yerli sermayeden oluşan temizlik, kozmetik ve tekstil ürünleri ile sizlere müthiş bir ek gelir fırsatı sunmaktayız… Mevcut işlerinize mani olmadan , ek bir iş olarak yapabileceğiniz ve belki de mevcut işinizden çok daha fazla kazanç sağlayabileceğiniz bu sistem sayesinde aile bütçenize katkıda bulunabilir , kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

  Ayrıntılar için;

  Cihan Yılmaz
  Gsm : 0 541 214 44 45
  e-posta : [email protected]
  web : http://www.biobellindacilar.blogspot.com

  Facebook grubumuza katılarak tüm gelişmeleri takip edebilir ürünler hakkında videolar izleyebilir, sistem ve kazanç planı hakkında bilgiler alabilirsiniz.

  http://www.facebook.com/pages/BioBellinda/116812215070872

 28. MERHABALAR…
  BİR ÜRÜN DÜŞÜNÜN %96 ORGANİK, KALAN %4 LÜK BÖLÜMÜ İSE TÜKETTİĞİMİZ GIDALARDA BULUNAN KORUYUCU KATKI MADDESİ (YANİ VÜCUDA ZARAR VERMEYEN) FOSFAT İÇERMEKTEDİR. ÜRÜNLERİMİZİ GENELLİKLE KANSER VE BENZERİ RAHATSIZLIKLARINDAKİ HASTALAR KULLANIYOR, BUNUN SEBEBİ İSE BU TÜR HASTALAR DAHA UZUN YAŞAMAK ADINA EN SAĞLIKLI EN DOĞAL OLANI TERCİH EDİYORLAR. KİMYASALDAN UZAK ARINMIŞ ÜRÜNLERİ KULLANIYORLAR. BİZ ŞU AN SAĞLIKLI İNSANLAR BUNUN TAM ANLAMI İLE BİLİNCİNDE OLMADIĞIMIZ İÇİN BU TÜR ÜRÜNLER YERİNE MARKET RAFLARINDA MARKA YAPMIŞ VE İÇERİĞİNİN NE OLDUĞUNU BİLMEDİĞİMİZ ÜRÜNLERİ TERCİH EDİYORUZ… İDDA EDİYORUZ EN AZ O RAFTAKİ ÜRÜNLER KADAR ETKİLİ TEMİZLİK VE KOZMETİK ÜRÜNLERİ ÜRETİYORUZ….
  YARININ ÇOCUKLARI İÇİN ONLARA SAĞLIKLI VE DOĞAL BİR HAYAT İÇİN BU ÜRÜNLERİ KULLANMALI VE KULLANDIRMALIYIZ… ÜRÜNLERİMİZ SAĞLIK BAKANLIĞI, TARIM BAKANLIĞI VE HELAL SERTİFİKALARINI ALMIŞTIR… BU İŞİN EKONOMİK BOYUTU VE TİCARİ BOYUTU TARTIŞILAMAZ… SAĞLIKLI YAŞAM ADINA ATTIĞIMIZ BU ADIMDA GELİN BİRLİK OLALIM… TİCARİ OLARAK VEYA KULLANICI OLARAK İRTİBATA GEÇMEK İSTERSENİZ BU SESE KULAK VERİN…! ERSAĞ…. bitkisel temizlik ürünleriyle temizlik yaptıktan sonra gördüğünüz mükemmel temizliğe hayran kalacaksınız.O andan itibaren ERSAĞ TEMİZLİK ÜRÜNLERİnden başka ürün kullanmayacağınıza karar verirsiniz. Sağlığımız için, temiz bir çevre için, geleceğimiz için ERSAĞ ÜRÜNLERİNİ kullanmanızı tavsiye ediyorum. Ücretiz kayıt olabilirsiniz. Tamamen türk malıdır ve TÜRKİYE de üretilmektedir. BİZLERE ULAŞIN VE ELİMİZDEN GELEN YARDIMI YAPALIM: HERKESE SAYGILAR::::

  ÜSTDİREKTÖR: SAADET YILMAZ

  Sponsor no: 407969

  Cep: 0544 468 44 72

  Mail: [email protected]

  Adreslerinden Ulaşabilirsiniz …

 29. slm ben avon yönetmen takım öncüsü mukaddes avona bilinçli girişken çalışabilcek sorunsuz olan arkadaşların kayıtlarını yapmaktan mutluluk duyarım gelin sizde benimle birlikte bu aileye katılın ve birlikte paralar kazanalım ne dersiniz?… lütfen çağrıma kulak verin yer mesafe farketmez bekliyorum tel nom: 0539 941 43 35 arayın görüşelim…

 30. arkadaşlarbu yorumu okuyan herkesi ersağ şirketine davet ediyorum her ilden her dinden her ırktan herkes yapabilir arayın görüşelim tlf 0544 856 07 47

 31. ARİYERİ Puanı Primi EKİP KAZANÇ DAĞILIMI

  Ferdi
  Alışı Yeni Üye
  Kazancı Ast.
  Junior Junior
  Kazancı Yrd.
  Direktör Direktör
  Üye 0 – 2 – – – –
  Asistan Junior 2 – 30 %10 %10 %10
  Junior 31 – 60 %15 %15 %15 %5
  Yardımcı Direktör 61 – 120 %21 %21 %21 %11 %6

  Direktör 121 – 200 %27 %27 %27 %17 %12 %6
  Üst Direktör 201 – … %33 %33 %33 %23 %18 %12 %6
  1 (BİR) Ersağ Puanı 50 TL. dir
  Not: Sponsor kendisi ile aynı seviyeye gelen üyeden prim kazanamaz.
  ARKADAŞLAR ÖYLE BİR GÜZEL SİSTEM Kİ ÖMÜR BOYU ÜYELİK PARASI YOK İSTEDİĞİN AN SİPARİŞ VEREBİLİRSİN İSTER KULLANICI BAŞLARSIN İSTERSİN SATICI OLARAK ÜRÜNÜ İSTERSEN 2 YIL SONRA AL KULLANICI OLARAK BULUNDUĞUN % DEN ALMAYA DEVAM EDİYORSUN AYRICA İÇİNDE BULUNAN RİTHA MEYVASI( SABUN AĞACI) MEYVASI %O FOSFAT İÇERİĞİ OLAN TOZ DUR OYSA DİĞER YIKAMA TOZLARINDA TÜRKİYEYE İHRACAT YAPILAN ÇOĞU DETERJANLARDA % 34 ,%38 FOSFAT İÇERİĞİ OLAN DETERJANLARIMIZ VAR DUYRULUR ARKADAŞLAR %5 DEN FAZLASI İNSAN SAĞLIĞINA ZARARLIDIR LÜTFEN DİKKATLİ KULLANICI OLALIM BENİMLE ERSAĞA VARIM DİYENLER PARA KAZANIP SAĞLIKLI YAŞARIM DİYENLER, BUYURUN !! GSM 05349829377 SPONSOR NUMARAM 244747

 32. sizde tensilci olmak ek gelir iştiyorsanazhemen arayım sizde kazanın bizlrde 0539 221 82 57 dan ulasabilirsiniz arkadaslar

 33. Sİmbago.com sitesi ürün alarak satışını yapabileceğiniz çok iyi bir site. İnsanların giyim, takı, kozmetik ve temizlik ürünlerine cevap veren harika bir site İsterseniz ürünleri sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak pirim kazanabilirsiniz.
  Grubunuzu kurun daha da çok kazanın.

 34. Merhaba, Dore Grup Lider Adayıyım. Doreyi ek işim olarak yapıyorum. Maaşımın yarısı kadar işyerimde satmış olduğum ürünlerden kazanç elde etmekteyim. Neden sizde kazanmayasınız? Çevrenize katalog vermeniz bile üye alımı için yeterlidir. Her üye kazançtır. Satış yapmaktan öte, üye alımlarınız bile, üyelerinizin satışından geliriniz bile size emin olun yeter. Arayın görüşelim: Ayşe Ahu 0 535 958 91 99

 35. Ek iş yap Para kazan!!!
  Atanamamış bir öğretmen olabilirsiniz şanssızlığınızı şansa çevirin. Atansaydınız devlet memuru maaşına tabii olacaktınız. Şimdi hırs yapma sırası sizde biraz para koyarak öğretmenin kazandığının kat kat fazlasını kazanabilirsiniz. üniversite öğrencisi olabilirsiniz gelir elde eder tecrübe kazanmış olursunuz. Ev hanımı olabilirsiniz evde işlerinizi takib ederken çocuğunuzun yurtdışında dil eğitimi için parasını kazanabilirsiniz. İş yeri sahibi olabilirsiniz ürünlerinize bir faydalı ürün daha ekleyebilirsiniz. Yeni bir ürün olan ağrı kesici stres önleyici Hijyenik ped sizin kazanç kapınız olabilir. kendiniz de kazanırsınız en sevdiklerinize de kazandırırsınız. Net working ( doğrudan satış sistemiyle çalışıyoruz). ilginizi çekerse lütfen irtibata geçiniz. Sem [email protected] tel: 5053117412

 36. ersağ temizlik ürünleri…TÜRK MALI olması,bitkisel olması,sağlıklı vede güvenilir olması en önemli özelliktir..aynı zamanda kazancı güzel ve diğer bitkisel ürünlere kıyasla çok ekonomiktir…bilgilenmek isteyen http://www.ersagtem.com sitesinden bana ulaşabilir…

 37. EVİNİZDEN GÜNDE 1 SAAT AYIRARAK AYDA 1000TL VE ÜSTÜ PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ ? FİRMAMIZA İNTERNET TABANLI CALISACAK CALISMA ARKADASLARI ARIYORUZ .MEMURLAR EV HANIMLARI EMEKLİLER ÖGRETMENLER ÖGRENCİLER İNTERNETİ KULLABİLEN HERKES BİZİMLE CALISABİLİR .ÖNEMLİ NOT İŞİMİZ SATİŞ VE PAZARLAMA DEGİLDİR DETAYLI BİLGİ İCİN TIKLAYINIZ
  http://goo.gl/7q8Aq

 38. sevgili arkadaşlar ixora kozmetik satış temsilcileri aramaktadır.ek gelir imkanı sunuyor… ayrıntılı bilgi için 0543 933 41 26 serkan telci (ixora saha satış koordinatörü)

 39. Avon Kozmetik Temsilcimiz Olmak İstermisiniz
  Merhaba arkadaşlar AVON firmasında yıllardır çalışıyorum.Ve kendime ait takımım var.Bu takımı geliştiriyoruz.Yeni AVON temsilcileri yapacağım kişilere avon fırsatlarını tanıyoruz.
  Sattığı ürün başına % 33 kar ve hediyeler.Ayrıca
  Kendi takımını kurup bu takımdan para (prım) kazanabilme. imkanları sunmaktayız. Bize katılmak ve AVON satış temsilcisi olmak için gerekli olan şeyler; Kimlik fotokopisi ile 18 yaşından bu mailden ulaşın bana [email protected]

 40. ?????Avon Kozmetik Temsilcimiz Olmak İstermisiniz ??????

  Merhaba arkadaşlar AVON firmasında yıllardır çalışıyorum.Ve kendime ait takımım var.Bu takımı geliştiriyoruz.Yeni AVON temsilcileri yapacağım kişilere avon fırsatlarını tanıyoruz.
  Sattığı ürün başına % 33 kar ve hediyeler.Ayrıca
  Kendi takımını kurup bu takımdan para (prım) kazanabilme. imkanları sunmaktayız. Bize katılmak ve AVON satış temsilcisi olmak için gerekli olan şeyler; Kimlik fotokopisi ile 18 yaşından

 41. Arkadaşlar katalok satışlarından % 40 kar sağlayabileceğiniz mikrofiber cam bezleri ve almanın sağlık ürünlerinin satışını yapabilirsiniz. Ayrıca alt üyeler de oluşturursanız her üyelikden 26 TL kazanıyorsunuz. Neden sizde kazanç sağlamayasınız. Bana mail yolluyla ulaşabilirsiniz ben size en kısa sürede geri dönüş yapacağım. Lütfen bu işi kaçırmayın…. ([email protected])

 42. BAYAN ARKADAŞLAR KATALOG İLE SATIŞ YAPIP KAZANABİLECEĞİNİZ GERÇEK BİR İŞ.PİYASADA YENİ,İDAALI VE GÜVENİLİR BİR FİRMA.PİYASADA BİR ÇOK MARKANIN SATIŞINI BİRÇOK KİŞİ YAPIYOR.ÜRÜNLER ÇOK KALİTELİ..SATILMAYACAK ÜRÜNLER DEĞİL GERÇEKTEN.EŞİM VE BEN UĞRAŞIYORUZ.GAYET GÜZEL SATIŞ OLUYOR.SİSTEMİN KAZANC KAPISI DİGER FİRMALARDAN FARLI.EN GÜZELİ İLERİDEKİ ÇALIŞMALARINDA SSK YAPILIYOR ARKADAŞALAR.YENİ VE FARKLI BU FİRMADA YERİNİZİ ALMAK ÜRÜNLERE GÖZ ATMAK İSTİYORSANIZ. (SİMİLYONLA HEP BERABER OLALIM İL SINIRLAMASI YOK ARKADAŞLAR) [email protected] MAİL.ATIN. 05445478300 ARAYABİLİRSİNİZ

 43. networkmarketıng ile ilgili çok sey yazılmış sayfada kısa ve öz söyle anlatabilirim şirketimizin özelliklerinden bir kısmı; yerlı sermayedir, türk firmasıdır, sırf satış adına üyeleriyle olmayan nice güzel dostluklar isteyen herkesı sirius ailemizde görmek isteriz saygılar. web. siriuslarinyildizi.com

 44. Sadece çevrenizdeki kişilere satarak başlaya bilirsiniz.Ücretsiz katalogumuza sahip olun.Sitemizi ziyaret edin.Herşey çok basit.Kataloğumuzu tanıdıklarınızın eline bırakın,şundan istiyorum bundan istiyorum demeye başlayınca anlayacaksınız.. Müşterileriniz bazı ürünleri görmek ve kumaşına ellemek isteyecektir.Bu durumda elinizde birkaç ürün olması satışınızı dahada artırır.Ürünlerimiz kalıteli kumaşlardan yapıldığından,müşterilerinize gönül rahatlığıla gösterebilirsiniz.

 45. Merhabalar.Avrupa Networking Temsilcisiyim.Firma Başta Pierre Cardin olmak üzere, Miorre, Safyün gibi markaların seçkin ürünlerini bizlere sunmaktadır.Sizlerde %50 Kar Sağlayıp Ücretsiz Üye Olmak İstiyorsanız Bana Ulaşın.Mail Adresim: [email protected]

 46. EK İŞ FIRSATI… Merhaba, Dore Grup Lider Adayıyım. Doreyi ek işim olarak yapıyorum. Maaşımın yarısı kadar işyerimde satmış olduğum ürünlerden kazanç elde etmekteyim. Neden sizde kazanmayasınız? Çevrenize katalog vermeniz bile üye alımı için yeterlidir. Her üye kazançtır. Satış yapmaktan öte, üye alımlarınız bile, üyelerinizin satışından geliriniz bile size emin olun yeter. Arayın görüşelim: Ayşe Ahu 0 535 958 91 99

 47. slm arkadaşlar evden iş fırsatını değerlendirmek isteyen 100 de 100 doğal sağlıklı garantili bir firmayla çalışmak ve para kazanmak isteyn arkadaşlar benimle irtibata geçebilirler…

 48. Amway iş fırsatı Güvenebileceğiniz bir Şirket tarafından destekleniyorsunuz Doğrudan Satış dünya çapında 100 milyar A.B.D. $ tutarında bir sektördür. Amway dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biridir ve bütün yerkürede bölgesel ve ulusal doğrudan satış derneklerinin önemli ve aktif bir üyesidir Amway dünya çapında 80 ülke ve bölgede, 3 milyonu aşkın SG aracılığı ile 6.4 milyar dolar (2005 mali yılı) ciro gerçekleştirdi. Amway Avrupa’da 26 ülkede faaliyettedir. Şirket Sorumluluğunu Ciddiye Alan Bir Şirket! Amway ve UNICEF Amway’in hedefi bütün dünyada çocuklara yardım etmektir. Bu nedenle 26 Avrupa Amway bağlı kuruluşu 2001 yılından bu yana Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu UNICEF’i desteklemektedir. Amway Fırsatının avantajları İyi düzenlenmiş iş planı İşinizin nasıl gelişeceğini siz kontrol edersiniz Esneklik – ya ek bir gelir veya tam zamanlı bir iş sahibi olun Üstün kalite ürünler % 100 tatmin garantisi Düşük maliyet, düşük başlangıç riski Stok tutma mecburiyeti yoktur Asgari ürün satın alma mecburiyeti yoktur İşleyen Bir Plan Amway Satış ve Pazarlama Planı, Müşterilere ürün ve hizmetlerin doğrudan satışı ile işinizi büyütmek amacıyla yeni SG’lerin sponsorluğunu yapmak arasında bir denge kurulmasına dayanmaktadır. Dükkanların ve mağazaların nasıl para kazandığını herkes bilir : Ürünleri toptan fiyatına satın alır ve daha yüksek bir fiyata satarlar. Bu fiyat farkı, veya kar marjı onların kazancıdır. Bizim ürünlerimizde de durum farklı değildir. Perakende sattığınız her ürün üzerinden kar marjı kadar kazanç sağlarsınız. Fakat Amway’de kazanç bununla sınırlı değildir. Serbest Girişimciler üç şekilde gelir elde edebilirler: 1. Perakende satışlardan kar : Pek çok Amway ürünü için SG’nin ödediği fiyat, ürünü önerilen perakende satış fiyatından sattığı takdirde ona % 30 civarında bir kar marjı sağlar. Elbette her perakendeci gibi, eğer isterseniz ürünü istediğiniz kar marjı ile satmakta özgürsünüz. 2. Kişisel Puanlardan Performans Primi: Amway SG’leri müşterilere yapılan satış hacmine dayanan primlerle ödüllendirir. 3. Grup Puanlarından Performans Primi: SG’ler, kendilerinin AMWAY’e tanıştırdığı veya sponsor ettiği diğer SG’lerin yaptığı satış hacmine dayanan ek primlerle de ödüllendirilebilirler. Bu ek primlerin ödenmesi gruplara veya ‘alt sıra gruplarına’ ödenen primleri etkilemez. Not: Bir SG’nin işi büyüdükçe ek primler ve teşvik ödülleri verilebilir Nasıl Amway Serbest Girişimcisi olabilirsiniz? Amway işine başlamak basittir. Yapmanız gereken şeyler şundan ibarettir: 1.Tanıdığınız bir SG varsa lütfen yardım etmesi için onunla temas kurun. Eğer tanıdığınız bir SG yoksa lütfen [email protected] mail adresine sizinle ilgili irtibat bilgilerini bırakın. 2.Sponsorunuzla birlikte Amway İş Politikalarına uymayı taahhüt ettiğiniz sözleşmeyi doldurun ve imzalayın. 3.İçinde işinize başlamak için ihtiyacınız olacak işin kurulması ve Amway ürünlerinin satılması konusundaki tüm bilgileri içeren bir Başlangıç Seti satın alın. Yolun her adımında bizimle irtibattasınız ve destekleniyorsunuz Bizim için temel bir öncelik Amway işlerini geliştirirken bütün SG’lere destek sağlamaktır. İşinizi geliştirirken bunun her aşamasında size yardım edecek çok çeşitli eğitim ve iş kurma materyalleri sunuyoruz. Bunlar Amway İşinizi başlatacak Başlangıç Setinden başlayarak tüm ana ürün gruplarımızı içeren kapsamlı ve yaygın eğitime kadar uzanmaktadır. İlk sponsorunuz da size eğitim ve destek vermek zorundadır. Yani bağımsız olacaksınız – fakat asla yalnız kalmayacaksınız! Seçim Esnekliği Eğer bu işin size göre olmadığına karar verirseniz 90 gün içinde herhangi bir nedenle Amway Başlangıç Setini iade edebilir ve tüm bedelini geri alabilirsiniz. SG olmak için veya SG olarak kalmak için zorunlu veya minimum ürün satın alma zorunluluğu yoktur. Satılabilecek durumdaki tüm ürünler bütün bedeli geri alınmak üzere iade edilebilir.

 49. YENİ YENİ Yepyeni MLM sistemi ile Türkiye` ye pek yakında açılış yapacak bir şirket için SG veya şirketin tabiri ile " İ B O " independent busines owner aranıyor
  bilgi için : [email protected] adresine İLGİLENİYORUM mesajına ek
  Ad Soyadınız ve Tel: No yazmanız yeterlidir .

  Saygılarımla
  Metin Baran

 50. Neden Farmasi yi tercih etmeliyiz?
  1-)Çünkü Farmasi %100 Türk Firmasıdır.117 ülkeye ihracat yapmaktadır.Farmasi ile çalışmak sermayenin tamamının Türkiyede kalması demektir.Diğer kozmetik firmaları hangi ülke sermayeleri ile kurulmuş ve işletiliyor biliyorsunuzdur.Farmasi kazanırsa önce biz sonra ülkemiz daha fazla kazanır.
  2-)Farmasi ürünlerini Türkiyede ürettiği için personel istihdamını ülkemiz insanından sağlamaktadır bu ülkemiz işsizliğini önlemek için önemli bir nokta olabilir.
  3-)Farmasi ürünleri tamamen İslam'i kurallara uygun üretilir.Diğer kozmetik markları hakkında bir bilgim yok.
  4-)Farmasi ürünlerini sipariş ettiğiniz saat 16:00'ı geçmediğinde siparişiniz ertesi gün kapınızda.Diğer kozmetik firmaları kaç günde yolluyor?
  5-)Farmasi ilk başta nasıldır diye düşündüm yani ürünler kalitelimidir diye.Çünkü pazarda avon,oriflame yıllardır var.Bu işe tamamiyle girmeden önce ürünleri sipariş ettim aldığım ürünleri tamamiyle deneme amaçlı diğer kozmetik firma ürünlerini kullanan kişilere dağıttım ve bana ürünlerin kaliteleri hakkında bilgi vermelerini istedim.Bu kişilerden Farmasi ürünlerinin kötü olduğunu söyleyen 1 kişi oldu ben 10 kişiye dağıtmıştım. O kişide çok pahalı bir firmanın ürününü kulanıyormuş benim ona verdiğim farmasi ürününün fiyatının nerdeyse 3 katıymış fiyatı.O kişi dışında 9 kişiden avon,oriflame ve amway ürünlerini kullanan kişiler Farmasi ürünlerinin bunlardan daha kaliteli olduğunu söylediler (4 kişi) 5 kişi ise hemen hemen aynı dediler.
  Eğer benim ülkemin fabrikasında bu kalitede ürünler üretiliyorsa ben neden yabancı ürünü tercih edeyim?
  Evet sizleri %100 Türk olan Farmasi ürünlerini satmaya,kullanmaya ve bir dünya markası yaratmaya çağırıyoruz.Ücretsiz danışmanlık,ücretsiz katalog,%33 kazanma fırsatı,prim hakkı ve SGK ile Farmasiden EMEKLİLİK fırsatı sunuyoruz.Bu fırsatı kaçırmayın…. iletişim: http://www.farmasi-turk.com
  [email protected]

 51. Orkide Hareketi Temsilcisi olmak, kazançlı, eğlenceli ve zevkli bir iştir! Güzellik, Ev ve Sağlık başlıkları altında çok sayıda kaliteli, avantajlı ve yenilikçi ürünü yakından tanıma fırsatı bulurken ekstra kazanç olanağına da sahip olursunuz! Ürünleri isterseniz bir hobi olarak satabilir ve kendinize cep harçlığı çıkartabilirsiniz isterseniz de bu işi yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak kendi işiniz olarak yürütebilirsiniz. Orkide Hareketi prim sistemi Türkiye’nin en çok kazandıran network prim sistemidir. Ne kadar kazanmak istediğiniz ise tamamen size bağlıdır.

  Orkide Hareketi Temsilcisi olmak için herhangi bir eğitim seviyesi, deneyim veya mali kaynak zorunluluğu bulunmamaktadır. Her yaştan ve bilgi birikiminden kişi, ürünleri satabilir ve başarılı olur.
  Orkide hareketi temsilcisi şikayet etmek için değil,cözüm üretmek için vardır. Orkide hareketinde çalışmadan para kazanmak, dürüst olmadan faaliyet göstermek, alın teri dökmeden para kazanmak yok.
  Orkide Hareketi Temsilcisi olmak, sadece kaliteli ürünleri satmak değildir; hayatınızı değiştirmektir. Hayatınızı değiştirmeye, yeni bir kariyere ve para kazanmaya hazır mısınız?
  Gelin, siz de bu büyük ve mutlu aileye katılın
  Bilgi için;[email protected]

 52. arkadaşlar %100 kazanana kazandıran bir sistem yazılanlara bakıyorumda diğerlerinden farklı olan bu sistem temsilcisi sömürmüyor primleriyle hediyeleriyle ödüllendiriyor.kat kat kazanıyorsun iç çamasırından çoraba kıyafetten deterjana mutfak ürünlerinden takıya kendimizin evimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sadece kendin ürünleri alsan bile yetiyor %100 türk malları görüşelim05066322323

 53. VİYA NETWORK
  Tecrübe ve deneyiminiz olmadan,kendi işinizin patronu olabilirsiniz.İsterseniz full time isterseniz part tıme çalışabilirsiniz.Bu muhteşem gelir fırsatını kaçırmayın.Ve bir ilk, en çok kazandıran ve en çok ürün yelpazesine sahip network firmasıyız. Sizde kazanmaya başlayın.Bunun için tek yapmanız gereken http://www.viyanetwork.com adresinden temsilcilik başvurusu butonuna tıklayın ve kazanmaya başlayın.
  Tüm sorularınız için bizi arayabilir””Sizi aramamız için/mail/mesaj/çağrı gönderebilirsiniz.
  Tel : 0212 – 4510555 gsm : 0554 739 21 27
  Web : http://www.viyanetwork.com E-mail : [email protected]

 54. Oriflame avon ikisi de yabancı.Neden yüzde yüz Türk olan Farmasiyi denemiyorsunuz?117 ülkeye ihracat yapan firmayı deneyiniz.%33 kar ile satış yapın.Ürünleriniz 1 gün içinde geliyor.Denemek istyenler http://www.farmasi-turk.com sitesini ziyaret ediniz…Ücretsiz danışmanlık fırsatını kaçırmayın.Mailleriniz için [email protected]

 55. VİYA NETWORK
  Tecrübe ve deneyiminiz olmadan,kendi işinizin patronu olabilirsiniz.İsterseniz full time isterseniz part tıme çalışabilirsiniz.Bu muhteşem gelir fırsatını kaçırmayın.Ve bir ilk, en çok kazandıran ve en çok ürün yelpazesine sahip network firmasıyız. Sizde kazanmaya başlayın.Bunun için tek yapmanız gereken http://www.viyanetwork.com adresinden temsilcilik başvurusu butonuna tıklayın ve kazanmaya başlayın.
  Tüm sorularınız için bizi arayabilir””Sizi aramamız için/mail/mesaj/çağrı gönderebilirsiniz.
  Tel : 0212 – 4510555 gsm : 0554 739 21 27
  Web : http://www.viyanetwork.com E-mail : [email protected]

 56. HEM DORENİN HEMDE JETNET WORKING SATIŞI YAPIYORUM İKİSİDE HİÇ BİR ZORLUK ÇIKARMADAN YAPILACAK İKİ İŞ DOREDE KOZMETİK VE DEĞİŞİK VE FARKLI MUTFAK GEREÇLERİ JETNET WORKINGDE İÇ ÇAMAŞIRI VE AKLINIZA GELEBİLECEK HER TÜRLÜ ÜRÜN ÇEVRENİZDEKİLERE HEM FİYAT OLARAK HEMDE KALİTE OLARAK RAHATLIKLA GÖSTEREBİLECEĞİNİZ İKİ KATALOG ARAYIN KATALOGLARI GÖRÜN SATIŞINI YAPIP YAPMAYACAĞINIZA ONDAN SONRA KARAR VERİN KATALOGLAR ÜCRETSİZDİR ARAYIN DETAYLARI GÖRÜŞELİM TEL.05552974003

 57. ELMAS ESKİCİOĞLU LÜTFEN BİZİ ARAYIN SİZE HARİKA BİR DÜNYANIN VE SATIŞINI GAYET KOLAY YAPABİLECEĞİNİZ ÜRÜNLERİ ANLATALIM SİZ ÇAĞRI ATIN BİZ SİZİ ARARIZ TEL.05552974003

 58. HANDE HANIM LÜTFEN VAKİT KAYBETMEDEN BENİ ARAYIN SİZE ÇOK GÜZEL KAZANÇLAR SAĞLAYACAK BİR İŞ TEKLİFİM VAR DETAYLARI GÖRÜŞÜRÜZ ÇAĞRI ATIN BEN ARARIM TEL.05552974003

 59. ÖZLEM HANIM BEN HATİCE SİZE DAHA GÜZEL BİR TEKLİFİM VAR ARAYIN GÖRÜŞELİM ÇAĞRI ATIN BEN ARARIM TEL.05552974003

 60. okan bey mail adresi veya telefon no belirtirseniz avon a kayıt bilgilerini detayları görüşürdük

 61. SİLVA NETWORK MARKETİNGİ DUYDUNUZ MU?ÇOK GÜZEL ÜRÜNLER VAR.ÇEŞİT ÇEŞİT.28 ŞUBATA KADAR ÜCRETSİZ ÜYELİK KAMPANYASI VAR.ÜYE OLMAK İSTEYENLER VE ÜRÜNLERİ GÖRMEK İSTEYENLER BENİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİR.
  [email protected]

 62. HERKESE SELAMLAR.BİORİCHİ MORLUKLARI VE KAS EKLEM AĞRILARINI GEÇİREN JEL SATIYORUM.FİYATI 10 TL.BİORİCHİNİN FARKLI ÜRÜNLERİ DE MEVCUT.KARGO SİZE AİT.BİTKİSELDİR.MEMNUN KALIRSINIZ. ALMAK İSYEYENLER BENİMLE İRTİBATA GEÇSİN.
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ;Morlukların ve ağrıların düşmanı.

  Düştünüz ya da bir darbe aldınız”¦ Özel formülüyle cildinizde oluşan morlukların kısa sürede iyileşmesini sağlar, ağrınızı azaltır.

  İçindeki okaliptüs ve mentol sayesinde ferahlatır ve serinlik verir.

  Sakatlanmalardan, burkulmalardan, darbelerden sonra oluşan kas ve eklemlerdeki ağrıları azaltır.

  Kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı olur, cildi yeniler.

  Sıcak yaz günlerinde ve yoğun aktivitelerden sonra cilde serinlik verir.

  Yüksek ateşin düşürülmesine yardımcı olur.

  Menopoz sırasında yaşanan ateş basmalarında ferahlık verir.

  Dikkat! Göz, mukoza ve açık yara ile temas etmemelidir. Küçük çocuk ve süt bebeklerde kullanılması tavsiye edilmez.

  İLETİŞİM;[email protected]

 63. SİLİKON KEK KALIPLARI,TEFLON,ÇELİK TENCERE TAKIMLARI,ÇATAL-KAŞIK-BIÇAK SETLERİ,KANSOREJEN MADDE İÇERMEYEN TEMİZLİK ÜRÜNLERİ,RENIR TAKIMLARI,SPATULA,MAŞA,SERVİS KAŞIĞI,PARFÜM,DUŞ JELİ,%100 DOĞAL BAL VS BU ÜRÜNLERİ ALMAL YA DA SATMAK İSTİYORSANIZ,YARDIMCI OLABİLİRİM.28 ŞUBATA KADAR ÜCRETSİZ ÜYE OLUP,BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

 64. herkese iyi günler dilerim arkadaşlar tamamen kendi hayal ürünüm ve kendi imalatım olan kalpli isim anahtarlıklar yapıyorum şu an sadece bursada satılmaktadır ve biz bu ürünü %140lık bir kar bir çok şehre açılmayı hedefliyoruz biz adetini 60 krşa veriyoruz ve şu an bursada 1.50 krşa satılıyor eger sizde kendinize ek iş arıyorsanız buyrun ürün ile ilgili resimleri ve detaylı bilgiyi sahibinden.com da bulabilirsiniz ister toptan ister stant halinde tedarik ediyoruz
  bize 535 251 28 57 nolu telefondan ulaşabilirsiniz…
  herkese hayırlı günler bol kazançlar dilerim…

  ÇOK LAF YALANSIZ ÇOK PARA HARAMSIZ OLMAZ….

 65. sivastan DORE ye üye olmak isteyen arkadaslar ve türkiye nin her hangi bir ilinden ilçesinden köyünden jetnetworking e uye olmak isteyen arkadaslar yardimci olurum ve cesıtlı hedıyelerım var gayet basıt bır sıstem ve kazanclı.. saygılarımla gözde

  [email protected]

  [email protected]

  eklersenız gereklı detayları konusuruzz..

 66. BENİM GİBİ BİLGİSAYAR BAŞINDA EK GELİR ARAYAN BAYANLAR SİZE HARİKA FIRSAT ARAYIN DORE DÜNYASIYLA TANIŞIN TEL:05552974003

 67. PARA KAZANMAK ISTEYEN BURAYA GELSIN
  YAZDIGINIZ HER SEYE UYEYIM 5 SENEDIR SATIYORUM UYE OLMAK ISTEYENLERIN AKLINA TAKILACAK SORULARI EN IYI BEN CEVAPLARIM AVON,ORİFLAME,DORE,SIMJETNETWORKING,AVRUPANETVORKINGİBOHÇAMİHEYBELINEVUYADUG GIBI SITELERE UYELIGIM VRA SATISLARINI YAPIYORUM ILK 10 KISI YE BADEVA KATOLAG VE NUMUNE PARFUM SETI VERIYORUM NUMARAM 05455188438 ADIM UGUR AY

 68. SADECE SİTEDE ÇIKAN REKLAMLARA TIKLAYARAK REKLAM BAŞINA 5 DOLAR KAZANIYORSUN. GÜNDE AŞAĞI YÜKARI 6 İLA 9 REKLAM ÇIKIYOR.YANİ EN AZI GÜNDE 6 REKLAM DESEK GÜNLÜĞÜNÜZ 30 DOLARA GELİYOR. AMA İŞ SADECE BU KADARLA SINIRLI DEĞİL. SİZİN REFERANSINIZLA NE KADAR ÜYE GETİRİRSENİZ ONLARIN TIKLADIĞI REKLAMLARDAN %50 KAZANIYORSUNUZ.TOPLAMDA 5.000 DOLARA ULAŞTIĞINIZDA SİZİN VERECEĞİNİZ HESABA PARANIZ EN GEÇ 6-7 GÜN İÇİNDE YATIRILIYOR. ŞİMDİ GELELİM YAPACAKLARIMIZA http://www.buxinc.com/index.php?ref=gunes BU LİNKTEN GİRİŞ YAPIYORSUNUZ VE KARŞINIZA KAYIT SAYFASI ÇIKIYOR TEK ADIMDA , ÜCRETSİZ , SADECE ADINIZ VE MAİL ADRESİNİZ İLE KAYDINIZI YAPIP View Ads BÖLÜMÜNDEN REKLAMLAR SAYFASINA BAĞLANIYORSUNUZ REKLAMA TIKLAYIP 30 SANİYELİK BİR SÜREDEN SONRA SOL ÜST KÖŞEDE örnek ,,CLİCK 7'' DİYE YAZI ÇIKIYOR VE TAM BİTİŞİĞİNDE RAKAMLAR VAR ORADAN 7'YE TIKLIYORSUNUZ VE İŞLEM TAMAM, DİĞER REKLAMA GEÇİYORSUNUZ. İŞLEM BİTTİKTEN SONRA my account TAN BİRİKEN PARALARINIZI GÖRÜYORSUNUZ. ARKADAŞLARINIZA TAVSİYE ETMEK İÇİN DE REFERANS SAYFANIZDAN LİNKİNİZİ KOPYALAYIP TAVSİYE EDİYORSUNUZ. BENCE ŞU ANDA HİÇ BİR YATIRIM YAPMADAN VE RİSK ALMADAN YAPABİLECEĞİNİZ EN ZEVKLİ İŞ BU. REKLAM BAŞI 5 DOLAR BİLE İNSANA BÜYÜK KEYİF VERİYOR. HERKESE BAŞARILAR…

  konuyla ilgili sorusu olan arkadaşlara buradan cevap vermiştim ama nedense site yönetimi yazdıklarımı yayınlama gereği duymamış ama azimliyim vazgeçmeye niyetim yok! buxinc sitesini bu sayfalarda keşfettim ve üye oldum devamındada iki hafta gibi bi süre geçti ve bu gün itibari hesabımda görünen miktar 3.500 dolar civarı.5.000 olana kadar devam edip bu parayı hesabıma isteyeceğim.eğer hesaba yatmazsa yine buradan mor fikirler sitesinden duyurularıma devam edeceğim.arkadaşlar parayı vermiyorlar diye tabiki üyeliğimide iptal edeceğim.bazı arkadaşlar bu işin ciddiyetini anlamamışlar bu site uluslararası çalışıyor.ve bizler günde en az 5 _6 reklam izlediğimizde onlar daha çok para kazanıyor bize reklam başına 5 dolar verirlerken kendileri bu miktarın kat kat üzerinde pay alıyorlar.işleyiş ise o kadar kolay ki siteye ücretsiz üye oluyorsunuz yukarıda ayrıntıları var ve günlük reklamları takip ediyorsunuz.burda dikkat edilmesi gereken birkaç konu var 1.si aynı bilgisayardan tek üye olabiliyorsunuz aksi olduğunda daha önceki üyeliğiniz sahtekarlık yaptığınız için siliniyor nerdenmi anlıyorlar ıp adresinizden tabikide. 2. si sizin referansınızla üye veya üyeleriniz olursa onlardanda kazanıyorsunuz ve hesabınız 5.000 dolara daha çabuk ulaşıyor: sizin referansınızla 5 kişi üye oldu ve 5 günde 5 er reklamdan 25 reklam görüntülediler.toplamda 125*5=725 dolar 725/2=362.5 dolar hooooppp siizin hesabınıza gidiyor ve 5.000 dolara daha çabuk ulaşıyorsunuz.burda ki bir ayrıntıyı atlamayalım sizin referansınızla üye olan arkadaşların hesaplarındaki miktarda azalma yok yani onlardan alıp size vermiyor onlarınkide çoğalıyor.3. ise hergün düzenli olarak mutlaka site ye gidilmeli ve reklamlar görüntülenmeli ki paramız çoğalsın.deyelimki hesabımızda 5.000 dolar oldu ne yapıyoruz para çıkışımızı istiyoruz nereye istiyoruz paypal' a tabiki.orayada üye olmak gerekiyor yani paypal hesabı açmak gerekiyor ki buda çok kolay ve ücretsiz.sadece adımız ve mail adresimizle üye oluyoruz buxinc deki parayı önce paypala ordanda türkiyedeki hesabımıza aktarıyoruz işlem bu kadar.neden paypal? uluslararası para transferlerinde sorun olmaması açısından daha güvenli olduğu için.son bişi daha ödeme alanların listesinide burda vermiştim ama site yayınlamadı o yüzden tekrar yazmak yerine siteye gidin orada ödenmiş hesaplar günü gününe var umarım açıklama yeterli olmuştur. herkese bol kazançlar

 69. Success team
  İNTERNETTEN KAZANÇ SİSTEMİ
  İnternet bağlantılı bilgisayarı olan, emekli, işçi, memur, ev hanımı, öğrenci, esnaf, tüccar, çalışan veya çalışmayan herkesin yapabileceği bir ticarettir.
  Evde, işte, ofiste, cafe’de, internetin olduğu her yerde, part time veya full time yapılabilen bir iştir. Birebir kimseyle muhatap olmadan, günde iki-üç saatinizi şu anda olduğu gibi kendinize ayırmanız halinde size çok iyi bir gelir imkânı sunmaktadır.
  AŞAĞIDAKİ LİNKTEN BAŞVURU FORMU DOLDURUNUZ
  http://ortakgelir.tr.cx

 70. EVET ORIFLAME DİYORUM BAŞKA BİRŞEY DEMİYORUM.İŞİN DETAYI İLE GÖRÜŞMEK İSTERSENİZ05444314408
  TÜM ARKADAŞLARA BOL KAZANÇLAR

 71. VİYA NETWORK
  Tecrübe ve deneyiminiz olmadan,kendi işinizin patronu olabilirsiniz.İsterseniz full time isterseniz part tıme çalışabilirsiniz.Bu muhteşem gelir fırsatını kaçırmayın.Ve bir ilk, en çok kazandıran ve en çok ürün yelpazesine sahip network firmasıyız. Sizde kazanmaya başlayın.Bunun için tek yapmanız gereken http://www.viyanetwork.com adresinden temsilcilik başvurusu butonuna tıklayın ve kazanmaya başlayın.
  Tüm sorularınız için bizi arayabilir””Sizi aramamız için/mail/mesaj/çağrı gönderebilirsiniz.
  Tel : 0212 – 4510555 gsm : 0554 739 21 27
  Web : http://www.viyanetwork.com E-mail : [email protected]

 72. ihlas holding tarafından kurulan cağlarnetwork marketing şirketine katılarak aile bütcenize katkıda bulunabilirsiniz. tamamen yerli bir şirket olan ve arkasındada ihlas holding gibi bir dev ve güvenilir bir şirketin olması sizin için belki tatmin edici olabilir. kendi ev ihtiyaçlarını uygun fiyata karşılayabileceğiniz çevrenizde ihtiyacı olanlarada kar marjlı satış yapabileceğiniz kendinize bir ekip kurup bu ekipde meydana gelen satışlardan kar alacağınız bir sistem. kısaca bu kadar. daha kapsamlı bilgi almak isterseniz irtibata geçiniz.

  şu an bünyede 300 civarında ürün var ve ihlas bunu hergeçengün zenginleştirmekte. orjin hijyen gibi manyak sürümü olan bir üründe bizim sistemde

  *BOL KAZANÇ HEDEFLİYORSANIZ,
  *KENDİNİZE GÜVENİYORSANIZ,
  *GELECEĞİNİZ İÇİN; CİDDİ BİR ORTAMDA, KENDİ İŞİM OLSUN DİYORSANIZ,
  *DİNAMİK, HIRSLI VE İLETİŞİMİNİZ KUVVETLİ İSE,
  *BUYRUN GÖRÜŞELİM….SİZİ CİDDİ BİR İŞ SAHİBİ YAPALIM..
  *TÜRKİYENİN HER YERİNDEN ÇALIŞABİLİRSİNİZ…..
  üye kaydı ücretsizdir. üyelik ve sistem hakkında bilgi için irtibata geçiniz.
  SAYGILARIMIZLA,
  İHLAS HOLDİNG
  ÇAĞLARNETWORK
  [email protected]
  TEL: 05052001122

 73. Merhaba Özlem Hn.
  Bende Maltepe de oturuyorum. Oriflame satış temsilciliği yapıyorum. Oriflame satış temsilcisi olmak isterseniz görüşelim. 6 aralığa kadar üyelik ücreti 15 tl. Daha sonra 20 tl olacak. [email protected] 0535 674 28 81

 74. sevgili hande eklemiş…katalogdan satış yapmak istiyorsanız, beni arasanız sevinirim…
  0535 9661836

 75. MERSİN-ERDEMLİ-ANAMUR-MUT-GÜLNAR-OSMANİYE

  BU BÖLGELERDE TEMSİLCİ OLMAK İSTEYENLER YÜKSEK GELİR SEVİYELERİ OLAN %100 KARLI BİR İŞ EVİNİZDEN KOLAYCA YAPABİLECEĞİNİZ KENDİ KENDİNİZİN PATRONU OLABİLECEĞİNİZ BOL KAZANÇLI BİR İŞ.İÇERİĞİNDE KİŞİSEL BAKIM VE KOZMETİK EV GEREÇLERİ BULUNAN HER KESİME HİTAP EDEN UYGUN FİYAT VE YÜKSEK KALİTELİ HERBİRİ YURT DIŞINDAN İTHAL ÖDÜLLÜ ÜRÜN SEÇENEKLERİ İLE DORE FIRSATLAR DÜNYASIYLA TANIŞIN.İRTİBAT İÇİN BENİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

  YEŞİM MORKOYUN …05366279228

 76. FACEBOOK KİTAPLARINA SAĞA SOLA PARA ÖDEMEYE SON ÜYE LİK BELEŞ PARA GARANTİ Acil paraya ihtiyacım yok param biriksin diyorsanız sadece makale okuyup sayfanın sonundaki yıldız oylamasını yaparak ortalama 4 ayda 5000 dolar veya benim gibi gelen uzuuuuuuuuuuuuun mesajları kopyalayıp herkese gönderip kazanabilirsiniz. Bunun içinse adres çubuğuna alt satırdaki adresi yazıp açılan sayfadan üye olmanız yeterli. Her gün ortama 6 reklam tıklıyorsunuz. 30 saniye geri sayım bitene kadar reklamı izleyip yukarıda çıkan tek sayıyı yanda verilen üç sayı içinden bulup tıklamanız yeterli. 500$ oldum bile reklamlar sitenin sağ tarafında â– Earning Area yazan yerde 5 tane doldurup 25$ kazanıyorsunuz DENEYİN Bİ ŞEY KAYBETMEZSİNİZ. açılan sayfa 30 sn. bekledikten sonra 2345 gibi sayı çıkıyor baş tarafındada 3 yazarsa 3 ü 4 yazarsa 4 tıklıyorsunuz hepsi bu
  http://www.buxinc.com/index.php?ref=aresvega

 77. merhabalar,katalogla satış yapacağıma inanıyorum.ama herkes yarı fiyatını ver gerisini satınca ver diyor.1.si kimse malı görmeden para vermez.2.si sen bana güvenmezsen ben sana elimde kalan malı geri alıp almayacağını yada para iadesi yapıp yapmayacağına nasıl güveniyim.eğer bir iş yeri olup karşılıklı konuşacağımız,yeri yurdu belli bir işyeri veya firma varsa kataloğu bana verip satış yapmamı isteyen varsa bana ulaşsın.

 78. Merhaba.. BOHÇAM doğrudan satışı duydunuz mu? 2003 yılından beri doğrudan satış alanında faliyetlerini sürdüren Boçam, Türkiye’nin ilk yerli sermayeli doğrudan satış firmasıdır. İç giyimden mutfak gereçlerine, birbirinden şık aksesuarlardan elektrikli ev aletlerine kadar pek çok ürünün doğrudan satışını yapan Bohçam hakkında ayrıntılı bilgi almak için ilgilenen herkesi bekliyoruz. Günlük, haftalık, aylık hediyelerin yanı sıra her üründen ortalama %30 ek kazanç+ %11 prim fırsatını kaçırmayın. Ayrıntılar için:

  http://www.bohcam.com.tr
  [email protected]
  tel: 0212 269 47 45(Pbx)

 79. Merhaba
  Bilişim dünyasında 14 yıllık geçmişe ve deneyime sahip ve Türkiye’de bilişim dünyasında öncü olmayı hedefleyen ve özgün girişimleriyle dikkat çeken Birelinnesivar Network Platform güvencesi ve iştirakiyle yepyeni bir Network Marketing Sistemi olan Birelinnesivar Network Doğrudan Satış Sistemi’nin hayata geçmesinin heyecanını sizlerle paylaşmak istiyorum.
  Her Doğrudan Satış Sistemi az çok kazandırır. Ve her Doğrudan Satış Sisteminin yarattığı kendince bir strateji vardır. Ama bence hepsinin unuttuğu çok önemli bir nokta var. Önemsemek ve bunu hissettirmek”¦..
  Sizi önemsemek ve bunu hissettirmek istiyoruz. Ve sizinle büyümeyi hedefliyoruz. Önerilerinizin dikkate alındığı ve her zaman muhatap bulabileceğiniz bu Doğrudan Satış Sisteminde çoğu şey, mevcut networklerde aktif olan yüzlerce insanın yaşadığı sıkıntılar dikkate alınarak oluşturuldu.
  Sistem linkimiz http://www.dss.birelinnesivar.net

  İç Giyim
  Pijama&Gecelik
  0-16 Yaş Çocuk Giyim ve Tekstil
  Genel Temizlik Ürünleri
  Duvar Sticherları ve Dekoratif Aynalar
  Kozmetik Ürünleri
  Otomotiv Gereçleri
  Sağlık Koruyucu Ürünler
  Ev Tekstili
  Havlu Bornoz
  Ve daha eklenecek pek çok kategoriyle çok yakında kataloglarımız üyelerimize ulaştırılacaktır

  Öncelikli Hedeflerimiz
  1.Ürün yelpazemizi hiçbir Network de olamayacağı kadar geniş tutmak

  2.Üyelerimize ürünlerde stok problemi yaşatmamak

  3.Kalitesiz hiçbir ürünü sisteme sokmamak. Tüm ürünlerin 1. sınıf ürünler olmasına dikkat etmek.

  4.Oluşturacağımız Forum köşemizle öneri, sıkıntı, beklenti ve memnuniyetin açıklıkla dile getirilmesini sağlamak ve çözüm yollarına da beraber ulaşmaya çalışmak. Yani sistemin içinde aktif görev almanızı sağlamak

  5. 7/24 saat sitemizdeki yardım hattı formunu doldurarak veya müşteri hizmetlerimizi arayarak, bizden her konuda yardım ve destek almanızı sağlamak

  6.Grup liderlerini asla bir koşuşturma içine sokmamak. Ay sonunda ekibinin tutturamadığı ekip cirosu tutarının sıfırlanmamasını sağlamak ve o ayı takip eden 2 ay süresince de ekip cirolarının primini almalarına imkan sağlamak. Asla emeklerini boşa çıkarmamak

  7.Kafa karıştıran ve grup liderlerini fazla bunalttığına inandığımız 2.basamak 3. basamak üyelerden alınan düşük primlerin yerine tek basamakta ama %10 a kadar uzanan prim oranlarını uygulamak

  8.Alt ekibini kuvvetlendirmelerinin şart koşulduğu ve bunun olmaması durumunda seviye atlayamayacağınız bir sistemi asla uygulamamak. Herkesin kendisine çalışacağı, hem satıştan kazanç, hem ekiplerinden yüksek prim elde edebilecekleri bir sistem olma yolundaki kararlılığını devam ettirmek

  Ürün yüklemelerimiz hala devam etmekle birlikte 2010 Eylül ayı sonunda, kataloglarımız üyelerimizin adreslerine gönderilecektir. Şu an sistemden ücretsiz üye olabilir, ürün siparişi verebilir üyeliğinizi aktifleştirebilirsiniz. Böylece referans listesinde yerinizi alarak ekibinizi şimdiden kurmaya başlayabilirsiniz.

  Hiçbir aldatmacası olmayan ve ciro üzerinden net ödeme yapan %100 kazanma garantili sistem olan Birelinnesivar Network Platform Güvencesi ile

  Saygılarımla;

  Fatma Usta Demirdelen

  Sistem linkimiz http://www.dss.birelinnesivar.net

  İletişim Bilgileri : [email protected]
  [email protected]
  [email protected]
  0535 976 73 00 (Avea)

 80. slm ben hollandadan evli bir bayim cevrem baya bir genis. ek is yapmak istiyorum fikir vermek isteyenlere duyurulur . simdiden tesekkurler.

 81. MERHABALAR YENİ İŞ FIRSATI SUNUYORUM HERKEZE KARTVİZİTLERİNİZİ DAĞITARAK ÜRÜNLERİ İNTERNETDEN GÖRÜP PARA KAZANACAKSINIZ
  HEMEN
  BERABERALSAK.COM GİRİN ŞİFREYİ 10118 YAZARAK HEMEN SİSTEMİMİZİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ KAYIT İÇİN 10118 YAZMANIZ YETERLİ HİÇBİR ÜCRET ÖDEMEDEN

  VİVASANA DA ÜYE OLMAK İSTEYEN OLURSA MAİLE BİLGİ VEREBİLİRİSNİZ

 82. Adana ve Mersin İllerimizde network marketing sistemi firmalarla çalışan arkadaşların dikkatine …
  Hangi marka ile çalışıyorsanız çalışın sitemizi muhakkak ziyaret etmelisiniz.
  http://www.kohezyon.com network marketing firması degiliz her hangi bir ürün satmıyoruz.

 83. jetnetworking ve erol marketing üyesiyim ilgilenenler beni eklesin hep beraber yürüyelim bu yolda inanın ki başaracaz çok basit her yerde reklamını yapabiliyorsun onun için hiç problem yaşamayacaz beni eklerseniz hep beraber kazanacağız [email protected] 106251-erol marketing

 84. Hanımlar evnizde tüm zamanların en sağlıklı ve dayanıklı ürünlerini kullanarak ve çevrenize satarak hem sağlık hem kar elde etmeye ne dersiniz…
  Bu hafta TUPPERWARE KİT ÇANTAMIZ SADECE
  ….50TL…..
  10 Tupperware ürününden oluşan kit çantasına bu fiyatla ulaşmak ve başarılı bi ekiple çalışarak hediyeler kazanmak için lütfen bana ulaşınız.
  Kargomuz ücretsizdir….

  [email protected]

 85. HİÇ BİR ÜCRET ÖDEMEDEN % 30 KARLARLA BAŞLAYIP % 60 LARA KADAR KAZANÇ

  AYRICA PRİMLER.

  ÜRÜN SEÇENEKLERİDE ÇOK GENİŞ

  SADECE 3 LİRA KATOLOG ÜCRETİ ÖDÜYORSUNUZ BAŞKA HİÇ BİR ÜCRET ÖDEMİYORSUNUZ !

  ÜYE OLMAK İÇİN LİNKİ TIKLAYIN

  http://www.jetnetworking.com.tr/?link=page&type=alt_uye_kaydi&ref=CR33734

  [email protected]

  GECELİKLER
  PİJAMALAR
  EŞOFMANLAR
  SÜTYENLER
  KÜLOTLAR
  ATLETLER
  BODYLER
  TAYTLAR
  PARFÜMLER
  AĞDALAR
  SAÇ BOYASI
  JÖLELER
  KREMLER
  TEMİZLİK BEZLERİ
  KEMERLER
  CÜZDANLAR
  KARTVİZİTLİKLER
  KOL SAATLER
  GÜMÜŞ TAKILAR
  AYNALAR
  TARAKLAR
  SCHAFER MUTFAK EŞYALARI
  BOXERLAR
  KORSELER
  MAKYAJ MALZEMESİ
  SATEN GECELİK
  KAPRİLER
  ÇORAPLAR
  İZ YAPMAZ KÜLOTLAR
  TOZLUKLAR
  ŞAMPUANLAR
  BAYAN ÇANTALARI
  MANİKÜR VE PEDİKÜR SETLERİ
  TIRNAK PENSELERİ
  TIRNAK MAKASLARI
  ORJİN KREMLER
  KİTAPLAR
  ELEKTRİKLİ ŞOFBENLER
  KOL SAATLERİ

 86. MERHABALAR.HERKESİN BİLMEDİĞİ BAZI ŞEYLER VAR NETWORK MARKETİNG ÇALIŞMA SİSTEMİYLE İLGİLİ.NETWORK HERKESİN YAPABİLDİĞİ İŞE DENİR.100 KİŞİLİK BİR ORGANİZASYONDA 95 KİŞİ KOŞTURUP 5 KİŞİ PARA KAZANIYORSA BU NETWOR DEĞİLDİR.BU BİLİNMESİ GEREKİR.
  2 CİSİ CİDDİ FİRMALAR DİSTRİBİTÖRÜNDEN 1 LİRA BİLE ÜYELİK ÜCRETİ ALMAMALI
  3 KARİYERDEN DÜŞME OLMAMALI
  4 ÜRÜNLERİ EKONOMİK VE SÜREKLİ TÜKETİM ÜRÜNLERİ OLMALI
  5 AYLIK BİR CİRO (AKTİFLİK VEYA KİŞİSEL ALIM) OLMALI AMA STOK YAPILMAMALI
  6 KENDİ KULLANIM İÇİN ALDIĞIN ÜRÜNEDE KARİYERİN ORANINDA PİRİM ÖDEMELİ
  7 YILLIK YENİLEME VE İŞLEM ÜCRETLERİ OLMAMALI
  8 ÜRÜN ŞATIŞ ZORUNLULUĞU OLMAMALI
  9 BU İŞLEMLERİ 7/24 ONLİNE YAPA BİLMELİ
  10 EN ÖNEMLİSİ TÜRK FİRMASI OLMASI VE PATRON DEĞİLDE FİRMADA KURUCULARIN OLMASI
  BÖYLE BİR FİRMA VAR ARKADAŞLAR EĞERKİ BİLGİ ALAMK VE İŞİ YAPMAK İSTERSENİZ İRTİBATA GEÇİNİZ ALİ DEMİR-05064244679 [email protected]

 87. Onur Dış Ticaret olarak , İzmirde kendi tesislerimizde
  %100 sıvı geçirmez Yatak ve yastık koruyucuları üretiyoruz.
  %100 kar oranlarına göre yapılmaktadır.
  Türkiyede her şehire Kapıda ödeme sistemi ile ürünler gönderilmektedir.
  ek iş yapmak isteyen arkadaşlarla çalışmak istiyoruz.
  ürünler ile ilgili bilgiler ve fiyatlar mail adresinize gönderilecekir.
  EK İŞ rumuzu altında [email protected] adresine yazabilirsiniz.
  şimdiden başarılar diliyoruz.

 88. Selam Arkadaslar ,

  % 70 Su tasarruf aparatlarını kelepir fiyatına veriyoruz. Kücük bir sermaye Koyup Maximum 3 Gun icersinde Sermayenizi 3 e katlayacaksınız. Kuaför , Restoran , Yurt, hastane , otel , evler . . . kısacası muslugun oldugu heryer sizin icin bir pazar verecegimiz fiyatlarla satarkende hic zorlanmayacaksınız.
  Hangi ilde oldugunuzun önemi yok.

  (En fazla 3 günlük bi çalışmanızın karşılığı size minimum 250 maximum 1000 TL kazanc saglatacak.)

  Hazır Yaz mevsimindeyken bu firsatı kacırmayin zira bu ürünü bu fiyata her zaman alamayacaksınız. Bir Fırsat olarak Degerlendirmenizi tavsiye ederim.

  Lütfen telefonla görüşelim : 538 425 40 04

 89. IYI GUNLER YORUMLARI OKUDUM GENELDE OLUMLU,SATIS,ILISKILER VE GELIR ANLAMINDA(bugunun turkiyesinde iyi para kazanma yolu ) YALNIZ BURADA BENIM ANLAMAK ISTEDIGIM BEN UYE OLDUM(her hangi bir dogrudan satisa)BEN NE KADARLIK BIR CIRO VEYA MUSTERI,PORTFOYUNDE KAR ELDE ETMEYE BASLIYACAGIM(diyeceksinki sen ve sana bagli musterinin tuketimi baglaminda cirodan pay alirsinmi diyeceksin)KISA OZ DETAY OLURSA SEVINIRIM(ORNEKLE)SIMDIDEN YARDIMCI OLACAK INSANLARA TSK.EDIYORUM,
  [email protected]
  [email protected]

 90. merabalar ben DORE'de şu anda yönetici grup lideriyimyukarıda bazı arkadaşlarım doğrudan satışı ya tam anlamamışlar yada ne olduğunu bilmiyorlar.DOREbir kere TÜRK firması değil TÜRK sermayesi ona bir nokta koyalım.DOREdede diğer firmalar gibi kişisel vede kozmetiklerde%33 deniliyor bu ürün başı değil fatura tutarıdır+%18kdvde içindedir zaten bunuda böyle bilinsin,bizler DOREde çalışıyoruz ama diğer firmalar gibi kimseyi karalamıyoruz,kimseyede ÇAMUR ATMIYORUZ,SAHTEKARLIKDA YAPMIYORUZ,OYUNLA ÇAĞIRIP KENDİMİZE ÜYEDE YAPMIYORUZ bunlarbunu yapanlr için söylüyorum,başvurup sonrada kendilerine çekmeye çalışıyolar.BİZ AÇIK AÇIK DORE %100 TÜRK SEMAYESİ olan doğruda satış sistemi bizimle çalışmak isteyenler [email protected] ulaşabilirler.

 91. merhaba arkadaşlar ben bursadan mine, bende 5 yıldır 4farklı firma ile çalıştım hala aktif olduğum iki firma var boş durmaktansa bir şekilde harçlığımı çıkardım yapamam demeyin isteyince herşey oluyor bursadan arkadaşlar iletişime geçmek isterseniz msn adresim [email protected] iç çamaşırı ve kozmetik ile uğraşıyorum

 92. BANA O KADAR İŞ TEKLİFİ GELDİKİ BU TARZ İŞLER ÇOK DÜŞÜNDÜM DOĞRU KARAR VEREYİM DİYE İNŞ EN DOĞRUSUNU BULDUM.PAZARA GİDİYORUM TANIDIKLA KARŞILAŞIYORUM BAZEN KENDİLERİ İSTERLER BAZENDE 2 DAKİKA ANLATIRIM HEMEN SİPARİŞ ALIYORUM.EVİM ANA YOL GEÇERKEN UĞRAYIP ALIYORLAR DERKEN SATIŞLARIM ÇOK İYİ .AMA İLLAKİ ÜYELİK OLMASILAZIM.HİÇ KİMSE BOŞ DURMASIN ÇOÇÇUKLAR BÜYÜYÜNCE EN ÇOK LAZIM OLAN PARA PARA……

 93. MERHABA BEN 3 YILDIR MİKROTEM DE BRONZ MENEJERİM.YÜZDE 39 İNDİRİMDEN ALIYORUM DAHADA YÜKSELİRİM İNŞ 43 OLMAK HEDEFİM .ARTI EKİP PRİMLERİM .SATIŞLARIM ÇOK İYİ 15 TANE ÜYELERİM VAR BİRAZ DAHA GAYRET GÖSTERSEM KARIM DAHA FAZLA OLACAK AMA TARLA İŞ İ OLDUĞUNDAN YAZLARI ZAMAN AYIRAMIYORUM.ÜYELİK PARASI YOK GETİRTME ZORUNLULUĞU YOK DÜŞME YOK .ABARTMIYORUM KAZANMAK İSTERSENİZ ÇALIŞIRSINIZ.TÜRK MALI.MARKETCİ ARKADAŞLARIM BİLE YAĞ ÇÖZLERDEN KULLANIYOR.1 TANE ÜRÜN SATIYORUM ARKASI ÜÇ BEŞ KİŞİ GELİYOR .KISACASI MADDİ SIKINTI ÇEKENLER EVİNİZE HEM KENDİ ÜRÜNLERİNİZ GİRİYOR BAŞTA ORADAN KAR EDİYORSUNUZ.390 TL ÜRÜN SİPARİŞ OLUYOR 290 ÖDENİYOR ARTI 60 TL HEDİYE ÜRÜN ONLARDA SATILABLİYORBEN ÇOK TEREDDÜTLE GİRMİŞTİM KEŞKE DAHA ÖNCELERİ KARŞILASSAYDIM BANA BU FIRSATI VEREN ARKADAŞIMA DUA EDİYORUM HER ZAMN .BAZEN 150 TL ÜRÜÜ HİÇ PARA ÖDEMEDEN GELİYOR PRİM OLUNCA.EKLEYİN DAHA DETAYLI GÖRÜŞELİM EN AZINDAN KENDİ AYAKLARIMIN ÜZERİNDE DURUYORUM.EŞİM BANA 6 AY SÜRER DEMİŞTİ AMA 3 YILI DOLDURDUM .ÜMRE GEZİLERİ VAR ALTIN MENEJERLERE KURBAN KESİLİYOR.MİKROTEM TEMİZLİK DİYE GİRERSENİZ ZATEN AÇIK BİR ŞEKİLDE GÖRÜNÜYOR HERKESE SELAMLAR İLGİLENİRSENİZ MEMNUN OLURUM

 94. bu toptan saat alıp satan arkadaş bir adres bırakabilirmisin sana ulaşsam sadece bilgi alışverişi anlamında bir iki şey sorucamda

 95. fatma hanım orkide hareketi hakkında bir kaçsorum olucak maddelerle aydınlatırsanız sevinirim
  1-üyelik ücreti ne kadar
  2-ne kadar satış yapmazsak üyelik iptal
  3-kargo ucretı odememek ıcın ne kadar satıs yapmalıyız
  4-katalog satısından kazançnedir %
  5-alk ekıp kazancı nedır

 96. Tupperware e üye olmak tamamen ücretsiz!!!!!!!!
  Sizde hem sosyal bir çevre hemde kariyer imkanı için tupperware e üya olabilirsniz .

  .evinizin rahatlıgında para kazanabilrisniz…size milyon dolarlar ,milyarlar vadetmeyen bir sistem kesinlikle boyle seyler vadetmiyor ..hiçbirşey yapmadan para kazanmak gibi bir sistem zaten olamaz diye düşünüyorum ..hanımların en buyuk ilgi alanı olan mutfak ürünleri birde çok saglıklı ve kullanışlı oldugu için ragbet görüyor ..firmanın tabi birçok artısı var …

  10 yıl garanti bunlardan biri …ürünler saglıklı hammaddelerden üretiliyor …doğrudan satış ile satılıyor ..danışmanlar hem ekgelir elde ediyor hemde hedieyler kazanıyor …bütün günümüzü mutfakte gecirdigimiz dusununce aslında neden denemeyelim ki ??hiçbir riski yok danışmanların bayanlardan oluşması bence büyük bir avantaj saglıyor

  .hedef kitlemiz yine sadece bayanlar …ama eşlerine hediye alan beylerde var tabi :)
  sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız ..

  üye olmak için bana msj atabilirsniz …özel bir hoşgeldin hediyemizde olacaktır ……[email protected] 0532 426 93 14

 97. hadi kazanalım ev araba istediginizi alın karlı cıkın hem gezerk hem eglenerk iş fırsatı oriflame orkide hareketi ise seda seyan derya baykal suna dumankaya sponsor oldugu bir iş ilklerden siz olun ve arayın beni hemen üye yapayım kargo parası yok katalok parası 1 tl 05458655781

 98. oriflame v eorkide hareketi ne üye olmak isteyenler bursada cok güzel ikiside hediyeler bol bol geliyor hediyeleride satarak karınız dahada artıyor artı pirimler para kazanmak isteyenler hemen arayın üyeliginizi baslatalım 0 5 4 5 8 6 5 5 7 8 1

 99. ek iş arayanlar merhaba size çok kazançlı bi iş sunucam
  -üyelik 1 aylığına ücretsiz(ayrıca hdiyeside var)
  -katalokla satış yapıyorsunuz.
  -çocuk giyim,bebek giyim,içgiyim ürünleri,mutfak eşyaları,saat,schaferın ürünleri,kemer,gümüş içgiyimin ürünleri ,cüzdan vs….
  -Satışlarınızın toplamı 2.000 Liraya ulaşana kadar %40 kazanıyorsunuz sonra3.000 Lira ya kadar %50 kazanıyorsunuz.3.000 Lirayı geçtiğinizde artık hp %60 kazanıyorsunuz.
  -her yaptıgını uye karsılıgı 5tl kazanıyor.ayrıca uyenızın satısından %5,onun uyesının hatta uyesının uyesınden bıle kazanıyorsunuz.
  -ayrıca bir çok alanda hediye sistemi mevcut örneğin 10 adet üye bulup ev toplantısı talebi verdiğinizde schaferın kahvaltı takımı hedıye ayrıcada 50tlde uye kaydettıgınız ıcın kazanırsınız.
  -ödemeyi 9.pakete kadar yarısını kapıda ödeyıp yarısınıda sattıktan sonra,10.sıparısten sonrada tamamn sattıktan sonra ayrıcada satamadıgını ıade dıyorsun.
  -güvenli bir sitedir daha önce postagazetesinde tanıtım haberi çıkmıştır.
  ÜCRETSİZ ÜYELİĞİ KAÇIRMAYIN DERİM..KAZANMAK İÇİN EN DOĞRU YER.

 100. TUPPERWARE DÜNYANIN EN PRESTİJLİ ÜRÜNLERİ SİZ HANIMLARA HEM SOSYAL BİR ÇEVRE HEMDE KARİYER İMKANI SUNUYOR ..

  TUPPERWARE İLE ÜCRETSİZ TANIŞIN ..1 AY DENEYİN KARARINIZI VERİN …ÜRÜNLER ELİNİZE GECTİKTEN SONRA ÖDEME İMKANI HER SİPARİŞTE HEDİYE ÜRÜNLERİN SATIŞINDAN %20 KAR ORANI İLE SİZ VE SEVDİKLERİNİZ DUNYANIN EN SAGLIKLI ÜRÜNLERİNİ ÜRETEN SEKTORUN DEVİ OLAN TUPPERWARE İLE TANIŞIN ..HEM SOSYAL BİR ÇEVRE EDİNİN HEMDE EVİNİZDEN ÇALIŞIN ..İSTERSENİZ ŞU ANDAKİ İŞİNİZE KATKIDA BULUNUN ….HER KONUDA DESTEK VERİYORUZ ..SATIŞLARINIZIN ARTMASI İÇİN SİZİ HEDİYE İLE DESTEKLİYORUZ ..HEM TUPPERWARE HEMDE BİZ SİPARİŞLERİNİZİ ÇALIŞMALARINIZ HEDİYE İLE ÖDÜLLENDİRİYORUZ …SINIRSIZ KAZANÇ İMKANI GEZİLER ,HEDİYELER İÇİN SADECE DENEYİN ..SART YOK TAHAHUT YOK SİPARİŞ VERME ZORUNLULUGU YOK ….SADECE MSJ ATARAK BANA ULAŞABİLİRSİNİZ ..DİLERSENİZ 0532 426 93 14 NUMARASINDAN BANA ÇAGRI ATABİLİR DİLERSENİZ MSJ ATARAK BANA ULAŞABİLRSNİZ …EVDE COCUGUNUZ VAR VE ÇALIŞMAIYORSANIZ TUPPERWARE SİZE MUHTEŞEM BİR İŞ FIRSATI SUNUYOR ..DUNYANIN EN PRESTİJLİ MUTFAK JURUNLERİ SİZE PEYNİRİ 1 AY SAKLAMA VAADİ VERİYORUZ ..SEBZELERİNİZİ 1 AY TAZE SAKALAM GARANTİSİ VERİYOUZ ..10 YIL GARANTİLİ ÜRÜNLER KIRILMAYA ,ÇATLAMAYA ,SOYULMAYA KARŞI 10 YIL GARANTİLİ ÜRÜNLER İLE MUTFAKLARINIZA BAHARI GETİRİYORUZ …

  AYDA 1000 TL DEN BAŞLAYAN KAZANÇ İMKANI İLE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ …LUTFEN ARAYIP BİLGİ ALINIZ ..TÜM TÜRKİYEDEN ARANABİLİR ..kargo ücreti ödemiyorsunuz ..sadece bizim merkezimize ve grubumuza özeldir ….sadece ürünleri satın almak içinde ulaşabilirsniz ..arayı yada cagrı atıp her konuda bilgi alabilirsniz ..

 101. İyi günler bende burda birkaç arkadaşın belirttiği gibi bir kaç sistemle çalışmanın avantajlı olduğunu düşünenlerdenim.Değişik sistemlere ekiplerinizle girip kazanç sağlayabiliyorsunuz.ben satış odaklı bir temizlik,bir tekstil firmasıyla çalışıyorum.
  ayrıca satış odaklı olmayan sadece 1 kez üye olduğunuz ve bir daha satış yapma zorunluluğunuzun olmadığı 2 değişik firma ile de çalışıyorum.Bilgi almak ya da karşılıklı ekiplerimizde çalışabileceğimiz arkadaşlarla görüşebiliriz.herkese bol kazançlı günler dilerim
  esra
  [email protected]

 102. merhaba arkadaslar;
  bütün network marketing sistemiyle ilerleyen firmaları alt üst eden firmamız 2010 ocak ayı itibariyle faaliyete gecti.hiçbir firmanın vermediği pirimi we kazancı bizlere sunuyor.emek weripde karşılığını alamıyorsanız gelin bize katılın emeğinizin karşılğını muhtesem sekilde alcaksınız.firmamız liderliğe ulaşan kişilere 2+1+ ew weriyor.
  daha neler neler???
  kazanmak isteyenler bana ulaşsın.
  [email protected]
  05376893538

 103. LÜTFEN ARKADAŞLAR HERKES KENDİ ÇALIŞTIGI FİRMAYLA İLGİLENSİN.BİRBİRLERİNE ÇAMUR ATIP DURMAYIN.HER FİRMANIN HATASI VARDIR.
  PARASINI KAZANIP EKMEGİNİ AZ ÇOK YEDİGİNİZ FİRMALARIN ARKASINDAN ATIP TUTMAYIN BU SİZE YAKIŞMAZ.ÇOOOOOK AYIIIIIP

 104. ARKADAŞLARLAR MRB
  BU % KAÇ KAR SİSTEMİ İLE İLGİ BENDE BİŞEYLER YAPMAK İSTEDİM. BİR ÇOK KİŞİ BU KONUDA YANLIŞ BİLİYOR VE BU NEDENLE KARI %30 DEDİLER AMA DEĞİL GİBİ İFADELER KULLANILIYOR. ŞUNU UNUTMAYIN KAR ALIŞ ÜCRETİ ÜZERİNDEN HESAPLANIR. SATIŞ ÜCRETİNDEN DEGİL. ÖRNEGİN 100 E ALDIĞIN BİR ÜRÜNÜ 130 TL YE SATARSIN. BAZILARI KARI BU ORNEKTEN YOLACIKARSAK 100 TLDEN HESAPLAMIYORDA 130 TLDEN HESAPLIYOR.39 TL KAR ÇIKARIP BU URUNU 91 TL YE ALMAM GEREKİRKEN 100 E ALDIM KAR %30 DEĞİL DİYOR. BU KESİNLİKLE YANLIŞ BİR UYGULMA. NETWORK OLSUN OLMASIN BÜTÜN İŞLERDE KAR ALIŞ FİYATINDAN HESAPLANIR

 105. merhaba değerli arkadaşlar,yorumların çoğunu okudum bazıları kendi menfatlarını düşündüğü için bazı firmalaraı karamala yoluna gitmişler.ben 1986 yılından beridir pazarlama işi ile uğraşıyorum ve kendi mağazamn bile oldu yaptık falan bişeyler.fakat işin esas konusuna gelecek olursak burda yazılanların çoğu yanlış bilgilerle doludur.burda bu işlere yeni grecek yada girmek isteyen değerli arkadaşlara tavsiyem şudurki öyle anlatıldığı gibi ne yüzde 50.nede yüzde 70 kazanç veriliyor çoğu bilgileri bazıları yalan söylüyor bazıları ise işin acemisi olduğu için bilmiyor öyle sanıyor.burda esas söylemek istediğim konu şu.siz bu marketing sistemine tabi olacaksanız kazancınızı yüzde 12.yada enfazla yüzde 17.olarak hesap edin ve kayıt olmadan öncce sorun .1.kayıt parası alınıyormu.2.katalog parası alınıyormu.3.kargo parası alınıyormu.4.her ay ne kadar satış yapılacak kota varmı.5.sizin bilginiz olmadan sizin üstünüzdeki temsilciniz diğer deyimle şef olarak adlandırayım.bu kişiler harici sipariş veriyormu.ve son ve önemli uyarım şu olacak kesinlikle ve kesinlikle ne eşinizin nede kendinizin kredi kartı numarasını yada bilginisini vermeyin.büyük şirketler genelde kredi kartıyla satış yaparlar bunlara özen gösterin.eniyisi kapınıza siparişiniz gelsin ve faturanızı kontrol edin eksik yok ise paranızı verin değilse kargoyu geri gönderin ürün almadan ürün ile birlikte gönderin.burda bazıları baya sıkmış hemde acayip şekilde ama şunu unutmayın sizler gerçekten para kazanmak istiyorsanızı sağlam ve çalışkan üye ile uğraşın .pasif üye yapıpta günü kurtarmaya gitmeyin bu tarz yöntemler yalancı bahara benzer.gerçekten para kazanmak isteyenler bunu yapsın.yani çalışkan üye olsun.10.tane olsun.100.üye bulupta pasif olmasın çalışkan ve pazarlama işini anlayan yada sen anlıyorsan bu işe gir.değilse hiç bulaşmayın bu işlere.zararın enbüyüğünü çekersiniz bunu unutmayın acizane TAVSİYEM OLSUN.korkmayın ben kimseyi üyeliğe davet etmiyorum çünki ben hepsinide çok iyi tanıyorum.avon,amway,falan filan hepinizi çok iyi tanıyorum .kardeş sizlere kolay gelsin.

 106. evet sevgili satış sorumlusu arkadaşım ne kadar güzel açıklamışsınız evet ben sadece dorede çalıştım ve dediklerinizde haklısınız bi kaç firmayla çalışırsanız elbette karınız yükselecektir. Demekki net kar %33 ve %23 değilmiş ben arkadaşa bunu anlattım işin içinde olupta bunu bilmemesi, ısrarla %33 23 demesi yanlış. Çamur atma derdim olamaz çünkü gerçek bu çıkıp başka firma için üye yapmaya çalışsam haklı olabilirdi neyse uzatmama gerek yok mantıklı olan zaten anlamıştır ne demek istediğimi

 107. merhaba.ben internetten satış yapıyorum.iç giyim_zayıflama ürünleri_platform ayakkabılar_parafinli zayıflama korsesi_tv reklam ürünleri_vs… bana yardımcı olacak arkadaşlar arıyorum.ürünlerin tanıtımını yapacak ve sipariş alınacak.çevrenize arkadaşlarınıza sadece siteyi tanıtıp sipariş almanız yeterli.kar oranı yüksektir.herkesin ilgilendiği bir alan vardır muhakkak.incelemeniz açısından sitemin adresinide veriyorum.ilgilenen arkadaşlar benimle irtibata geçebilir. ilknur 05054006766
  http://www.denizicgiyim.com

 108. nur hanım ben şuan dore hariç avon,oriflame,erolmarketin,petek marketing,jetnetworkıng,amway,emır ıcgıyım,nerıssa ıcgıyımle calısıyorum sız sanırım sıstemlerı pek fazla bılmıyorsunuz avondada %33 kazanc var fakat hıcbır sırkette net satıs sozkonusu degıl herfırmada aynı sıstem gecerlı ıstersenız sıze bu fırmalardakı fıyat kazanc dokumanlarını tek tek yazıyı oyle anlarsınız cunku hıcbır sırkette bu sozkonusu degıl mesela emır ıc gıyımde %40 en dusuk kazanc yanı 100tl lık satısta 40tl kazanman gerekır degılmı fakat 32falan kazanırsın yanı bu olay doreye mahsus bırsey degıl dıger tum fırmalarda bu boyledır.sızede daha fazla yuklenmek ıstemıyorum cunku belkıde doreden baska bır fırmayla calısmadıgınız ıcın ılk onda gordugunuzde sasırmıs olabılırsınız cunku aynı sey benımde basıma geldı ılk avon temsılcısı olmustum %33 kazanc dendıgınde hep o sekılde hesapladım fakat sonra faturam geldıgınde gordumkı %lık kdv dusuldugunde %25e denk hatta benı uye yapan kısıyede sormustum ve baya problem yasamıstım ancak avondan sonra orıflame,petek,dore derken bırcok fırmayla calısmaya basladım ve bu olayı daha net anladım.her fırmada %lık kdv dusumu sonrası alıs fıyatını faturaya yazıyor.yanı doreye bu yuzden yuklenmeyın derım cunku herfırmanın sıstemı aynı ve hep yenı uye olan kısılerde benım ve sızın gıbı ılk baslarda saskınlık duyabılıyor ama fırma cevresı genısledıkce dogruyu goruyor aslında burda dorecılere kızmak yerıne fırma sahıplerıne kızmak bu kuralı degıstırmelerını ıstemek daha dogru olur sıze ıyı gunler dılıyorum.alanınızda bol kazanclar.

 109. madem dore temsilcisisin ozaman şunu çok iyi biliyorsun %33 %23 diye bişey yok kdv eklenmemiş fiyat üzerinden % de veriyorsunuz %23-%18=%5 kar bu kadar zormu matematik yapmak
  karalamak falan boş laflar, nerden biliyorsun deme zaten içindeyken öğrendim o yüzden kandırmayın insanları 2 gün geçmez sende başlarsın gerçekleri söylemeye

 110. nur hanım merhaba
  ben dore istanbul liderlerinden duygu %18 kar diye birsey zaten yok.sız sanırım doreye çamur atmaya bahane arayanlardansınız.dore diger kozmetık fırmalarında oldugu gıbı kozmetık ve kısısel bakım urunlerınden %33 kazancı var.extra olarak katalogunda ev aletlerı vs. yer vermekte bunun amacı kısıler kendı esyalarını daha uygun fıyata almak amaclı bunun satıs karıda %23tür.%18 nerden cıkardınız yada nerden duydunuz bılmıyorum ama doredekı kazanç %likleri bu şekildedir.lütfen siz insanları başka firmaya üye yapmak için doreye çamur atmayın.

 111. şu doreyi metheden arkadaşlar %18 kdv yi düştükten sonraki karınızı bi yazsanıza şuraya Allah aşkına milleti kandırmayın ya pes yani pes

 112. arkadaşlar bende tamamen türk sermayesi ve türk malı ve en çok kazandıran şirketin üst direktörüyüm ürünümüz bitkisel ve sıfır fosfat hedefimiz tüm türkiye ve dünyaya tanıtmak sizleride bekliyorum ersag her türke nasip olacak sponsor no 125035

 113. işte fırsat yüzde yüz türk ürünleri ve bitkisel´ çevreci hiç birsorunla karşılaşmayacaksınız.daha ne olsun.propa ilgilenenleri bekliyorum.ürünler hakkında bilgi verilir.üyelik isteği kabul olur [email protected]

 114. Herkese Merhaba
  Ben bir duman avcısıyım ve insanların sigaradan kurtarmak için mücadele ediyorum.Bunun için Tekumut adlı bir bitkisel ürün satışı yapıyorum.01.04.2010/15.07.2010 Tarihleri arasında Tekumut ürünü alarak sigarayı bırakacak kişiler arasından çekilecek kura ile her 10 kişiden birine çeyrek altın kazanma şansı veriyoruz.Ayrıca ürün alan herkese konsantre temizlik ürünü ve kitap hediyemiz vardır.
  Ayrıntılı bilgi için
  OKTAY AYDIN
  Tel: 0 530 322 51 63

 115. nermin öyten hanim ben de dorede satiş yaptim. sizin yaşadiğiniz problemleri ben de yaşadim. grup liderliğini biraktim ve ekibimin dore ürünlerini satmasini üye toplamasini istemedim…..Türk Firmasi diyorlar ama malesef öyle değil….

  Mustafa Çevik
  Bağımsız Distribütör
  0537 279 9694

 116. ARKADAŞLAR GİYİM ÜZERİNE NETWORK İŞİ YAPMAK İSTERMİSİNİZ
  ÜRÜNLER MARKA VE UYGUN FİYATA OLUP ÇEŞİT ÇOK FAZLADIR.
  SICAK SATIŞ KARINIZ %25-50 ARASINDA.
  KENDİ VE EKİP CİRONUZDAN %2-25 ARASINDA PRİM ELDE EDEBİLİRSİNİZ. ÜSTELİK PRİMLER PUAN ÜZERİNDEN DEĞİL ÖDEMEİŞ OLDUĞUNUZ PARA ÜZERİNDEN HESAPLANMAKTADIR. ÖRNEGİN 100 TL ÜRÜN ALDINIZ PRİMİNİZ 100 TL ÜZERİNDEN HESAPLANIYOR. HER AY AKTİF SATIŞ ŞARTI YOK. 70 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETİ YOK.
  ÜSTELİK ÜYELİK SADECE 10 TL (SİZE KATALOG GELİYOR) BU FIRSAT KAÇMAZ
  http://www.petekmarketing.com//ref.aspx?rcn=17962 BU LİNKTEN UYE OLABİLİRSİNİZ
  MSN : [email protected]

 117. EK KAZANÇ KAPISI ARTIK SİZSİNİZ

  NEDEN ALIŞVERİŞLERİNİZİ EK KAZAN HALİNE GETİRMİYESİNİZ Kİ

  Yanlış duymadınız artık herhengi bir malı alıp başka birine satmak zorunda kalmadan günlük alışverişlerinizle ve dostlarınızın ve hatta bilmediğiniz tanımadığınız insanların günlük alışverişlerinden ek gelir elde edebilirsiniz.

  Bu nasıl olacak diye düşünüyorsanız.
  Beni arıyabilir veya msn de görüşebiliriz.

  DETAYLI BİLĞİ İÇİN :

  Erkan AKGÜN
  TEL:05444636876
  e-mail: [email protected]

 118. doğrudan dağıtımda efsane olan bir şirketle çalışıyorum 50 yılık bir geçmişi olan 90 ülke ve bölgede aktif sizler firmanın çalışanı değil karpayı ortağı oluyorsunuz sadace yapmanız gereken bir ortak aradığınızda hangi özelliklere sahip olsun güvenlir,çalışkan ,kararlı,herşeyden önce hayalleri olan DÜNYA DEVİ AMWAYLE ÇALIŞMAYA VARMISINIZ.

 119. Erol Marketing Sistem 2007 ylında % 100 yerli sermaye ile kurulmuş ve ana kolu tekstil ürünleri olan firmadır.Bundan başka temizlik ürünleri,takı ürünleri,deri kemer ve cüzdanlar,kişisel bakım ürünleri gibi ürünler bulunmaktadır.Erol Marketing Sistem'in bir amacı da tamamı Türkiye'de üretilen ürünlerinin yurtdışında da
  satışını sağlamaktır.Ürün satışlarınızdan ve ekip cironuzdan prim elde edersiniz.

  Tlf:0532 502 22 65 E-mail:[email protected]

  Aşağıdaki adreslerden firma ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz:

  http://www.erolmarketing.org/ref.aspx?rcn=69265

  http://www.eroltekstil.net

  http://www.dailymotion.com/video/xbwh4f_erol-marketing-sistem-ems-lorems-er_lifestyle

 120. güvenilir iş ortağınız orkide hareketi ailesi hızla büyüyor,her çeşit ürün kapasitesiyle sağlığınızı da hijyeninizi de mutfağınızı da düşünüyor, sadece azimli olup kendinize güvenmeniz ve başarmayı istemeniz kazanmanız için yeterli,çalışmak ve emeğinin karşılığını almak harika,bizler harekete geçtik ve kazanıp kazandırıyoruz ,gelin sizde bu geniş aileye katılın kazanmanın mutluluğunu sizde yaşayın,daha fazla bilgi için bana ulaşın;
  ssm–[email protected]

 121. ÜZgÜNÜm AMA ben HERkes GİBİ İYİ şEYler YAZAMICAM BURaya DORE hakkında.. doreden bir sürü ürün aldım hem makyaj hem parfüm hemde mutfak eşyası ama yüzde doksanından memnun kalmadım malesef.. HİÇBİR ŞEKLDE DOREYE ÇAMUR ATMAK FALAN DEGİL NİYETİM MADEM BİR ŞİRKET KURULDU YANLIŞLARININ DA DÜZELTİLMESİ GEREKİR DİE DÜŞÜNÜYORUM BEN İŞLETME MEZUNUYUM AMA BÖYLE BİŞEY GÖRMEDİM… TÜRKİYE MALI DEDİM YABANCIYA YATIRIM OLMASIN DEDM VE ÜRÜNLERİNDEN ALDIM AMA KOLYESİNİN KARARMASINDAN BIÇAGININ KESMEMESİNDEN HERŞEYLE KARŞILAŞTIM.. BİLMİYORUM NASIL BİR İŞ YÖNTEMİDİR BU.

 122. SADECE 10 TL ODEYEREK UYE OLMAYA NE DERSİNİZ
  ÜRÜN ÇEŞİTİMİZ ÇOK FAZLA VE MARKALI ÜRÜNLER MEVCUT
  ÜRÜNLERİMİZİN FİYATLARI UYGUN OLUP KATALOG SATIŞLARINIZDAN %30-50 ARASINDA SICAK SATIŞ KARINIZ OLUYOR.
  YILDA 2 KERE URUN ALARAK ÜYELİĞİNİZ AKTİF DURUMDA KALIYOR
  EKİP OLUŞTURDUKCA CİRONUZ ARTIYOR VE %2-%25 ARASINDA PRİM KAZANIYORSUNUZ.
  BAZI DÖNEMLERDE FARKLI ÜÜRNLERDE İNDİRİM MEVCUT
  İŞ OLARAK YAPMAYACAKSANIZ BİLE ÜRÜN ALIRKEN NEDEN DAHA FAZLA ÖDEYESİNİZKİ
  üyelink linki http://www.petekmarketing.com//ref.aspx?rcn=17962
  detaylı bilgi için [email protected]

 123. Erol Marketing Sistem'e 2010 yılı Mart ayında morfikirler sitesinden referansımı alarak üye olan (yazıyı yazmamdan itibaren üye olan) ilk 10 kişiye katalog satış fiyatımız 29 tl. olan % 100 deri erkek kemer hediye ediyorum.
  İletişim adreslerimden iletişime geçebilirsiniz.

  Tlf:0532 502 22 65 E-mail:[email protected]

 124. EKİBİNİ KUR NOKİA 6300 TELEFONU BEDAVA KAZAN

  BU KAMPANYA KAÇMAZ

  Merhabalar çok değerli mor fikirler sitesinin değerli takipçileri şahsımın düzenlediği ve üye olacak arkadaşların gerçekten büyük avantaj sağlayacağı bu kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ediyorum

  Kampanyamızın içeriği şudur

  1- siz üye olacaksınız ve siz üye olduktan sonra 1 ay içinde toplam gurubunuzda 50 üye olacaktır.

  2- Toplam 50 üyeyi 3 kademe derinlikte oluşturacaksınız yani bu sizin için çok buyuk avantajdır.

  3- yani siz üye yapacaksınız o sizin 1 kademeniz- 1 kademenizdeki üyelerde üye yapacak o ikinci kademeniz- 2 kademenizdeki üyelerde üye yapacak oda sizin 3 kademeniz olacak ve toplam 3 kademede 50 üye oluşturacaksınız.

  4- Bu fırsat sadece bize üye olacak kişiler için geçerlidir

  5- Üye olacak kişiler ek iş sitemizi inceleyerek üye olacaklardır

  6- Kampanyada bir aylık süre kişinin üyeliğinin onaylandığı gün başlayacak ve 30 gün Sürecektir.

  7- Hediyeyi kazanan üyelerimize hediyeleri vermiş oldukları adrese kargoyla gönderilecektir.
  8- İletişim adresimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz

  9- ek işimizden şu an ben aylık 2 milyarın üzerinde almaktayım sitemizde dekontlarımı görebilirsiniz size de kazandırmak istiyorum sizi de ekibime bekliyorum

  Ek iş sitemiz: http://www.ekisimkani.net

  msn online iletişim: [email protected]

 125. MSN ADRESİM: [email protected]

  10kişilik ekibini kurup hoşgeldiniz programına katılmalarını sağlayınca 1ÇEYREK ALTIN 20VE ÜSTÜ HOŞGELDİNİZ KAMPANYALARINA KATILACAK ÜYE BULDUĞUNUZDA YARIM ALTIN HEDİYE

  Oriflame de mart ayında harika kampanyalar var arkadaşlar ben kazanıyorum sizde kazanabilirsiniz.kayıt ücreti SADECE 1TL BU FIRSATI KACIRMAYIN

  http://tr.oriflame.com/recruits/show.jhtml?tag=golden

  BU LİNKTEN İNCELEYİN…işin ciddiyetini kazanç fırsatlarını konuşmak için ekleyin konuşalım bir tl ye cok güzel hediyeler kazanabilirsiniz…gelin konuşalım….

  KAYIT 1TL ….ACELE EDİN…ORİFLAME DOĞAL KOZMETİK…YÜZDE YÜZ GARANTİLİ ÜRÜNLER…KAZANC GARANTİSİ VAR KAZANMAK İSTİYORSNAIZ VE SAMİMİYİM CALISMAYI SEVİYORUM DİYORSANIZ GELİN KONUŞALIM…

 126. EVET BENDE BİR NETWÖRK MARKETİNGSİSTEMİNİN İÇİNDE YER ALIYORUM AMA SÖYLEYECEĞİM ŞEY İNANIN BANA ÇOK İLGİNİZİ ÇEKECEK BİR KAHVE OLSA DÜNYADA BİR İLK OLARAK SAĞLIKLI YAŞAMAYI SAĞLASA GENÇLEŞTİRSE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRSE ŞEKER TANSİYON KOLESTROL KANSER V.S GİBİ PROBLEMLERDE ETKİLİ OLSA 61.ÜLKE OLARAK TÜRKİYEYE YENİ GİRMİŞ OLSA NASIL OLURDU DETAYLI BİLGİ İÇİN MUHAKAK ARAYIN SADE ÜÇÜ BİR ARADA SICAK ÇİKOLATA GİBİ ÇEŞİTLİ İÇECEK GURUBU DÜNYANIN İLK İÇİLEBİLİR SAĞLIKLI KAHVESİ 05428380505 VE 05062228221

 127. 10 kişilik ekibini kurup hoşgeldiniz programına katılmalarını sağlayınca 1 ÇEYREK ALTIN 20 VE ÜSTÜ HOŞGELDİNİZ KAMPANYALARINA KATILACAK ÜYE BULDUĞUNUZDA YARIM ALTIN HEDİYE..

  Oriflame de mart ayında harika kampanyalar var arkadaşlar ben kazanıyorum sizde kazanabilirsiniz. kayıt ücreti SADECE 1TL BU FIRSATI KACIRMAYIN

  ŞUAN ORİFLAME İLE BAŞLAYAN VE DÜNYA BİRİNCİSİ OLAN BAYANIN NASIL BİR YAŞAM SÜRDÜĞÜNE İNANAMAZSINIZ NEDEN BİZDE ONUN GİBİ YÜKSELMEYELİM BİZİM NEYİMİZ EKSİK DİYENLER VARSA BEKLİYORUM…

  [email protected]
  bana bu msn adresinden ulaşabilirsiniz…

 128. Sayın
  Hülya Çağla hanım , yazınızı okudum .Sizi Oriflame' e davet ediyorum.Bu işi düşünebilirsiniz.Parfüm seviyorum diyorsunuz.Ben 18 yıldır Oriflame ile meşgulüm.

  Lütfen 3 mart tarihli yazımı okuyup ,eğer isterseniz, ayrıntılı bilgi için bana mail
  gönderebilirsiniz. İstanbul Maltepe'deyim.Size posta ve internet yolu ile ulaşabilirim.Hoşçakalın… Tüm arkadaşlara işlerinde başarılar dilerim.

  Birlikten kuvvet doğar. [email protected]

 129. hülya çaglahanımmerhaba
  kozmetıkve çamasır ısı hakkında sana bılgı vermekısterım ben bırcok fırmayla calısıyorum
  çamasır ısı ıcın
  -jetnetworkın.com ıncele urunlerı cok genıs kataloguna sımdı pıjama takımları falanda eklendı tabı ekrandakı kataloga yansıdımı bılmıyorum ama var vede yakında mutfak urunlerıde eklenıcedıye duyum aldım.
  -%40 %50 %60 dıye kazancın ılerlıyor ama en dusuk bıle % 40
  -2.sıparısten sonra odeme vadelı satamadıgını ıade garantısı var

  kozmetık ıcınde doreonline.com ıncele
  -kozmetıkten mutfak urunlerıne,pecetelık,kol dugmelerı,zuccacıye urunlerı,takı,pratık ev aletlerı vs… cok genıs urune sahıp
  -uyelık ucretı 10tl ama karsılıgında el kremı hedıye gelıyor
  -3 ayda 1 satıs yapmanız aktıflık ıcın yeterlı
  -kozmetıkten %33 ev dıgerlerınden %23 kazanc
  -odeme vadelı

  ıstedıgın fırma hakkında soru sorabılrsın yardımcı olurum

 130. 10kişilik ekibini kurup hoşgeldiniz programına katılmalarını sağlayınca 1ÇEYREK ALTIN 20VE ÜSTÜ HOŞGELDİNİZ KAMPANYALARINA KATILACAK ÜYE BULDUĞUNUZDA YARIM ALTIN HEDİYE

  Oriflame de mart ayında harika kampanyalar var arkadaşlar ben kazanıyorum sizde kazanabilirsiniz.kayıt ücreti SADECE 1TL BU FIRSATI KACIRMAYIN

  http://tr.oriflame.com/recruits/show.jhtml?tag=golden

  BU LİNKTEN İNCELEYİN…işin ciddiyetini kazanç fırsatlarını konuşmak için ekleyin konuşalım bir tl ye cok güzel hediyeler kazanabilirsiniz…gelin konuşalım….
  msn adresim: [email protected]tr
  KAYIT 1TL ….ACELE EDİN…ORİFLAME DOĞAL KOZMETİK…YÜZDE YÜZ GARANTİLİ ÜRÜNLER…KAZANC GARANTİSİ VAR KAZANMAK İSTİYORSNAIZ VE SAMİMİYİM CALISMAYI SEVİYORUM DİYORSANIZ GELİN KONUŞALIM…

 131. arkadaşlar ben işimi çok seviyorum ve çok mutlu çalışıyorum,çünkü emeğimin karşılığını alıyorum,eğer sizde bu güzel işle tanışmak isterseniz bana ulaşın ORKİDE HAREKETİnin kazançlı dünyasına siz de katılın,bu fırsatı değerlendirin,kazanan siz olun: ssm–[email protected]

 132. slm arkadaşlar bende dore temsılcısı olmak ıçn bşvurdm bır kere aradlar ama telfna yetşemdm. Daha çok bilgi ôgrenmek istyorum bana yardmcı olursanız memnun olurum.bide ben Burdurda kalıyorum acaba gorüşecegm kımse olablr mi?

 133. ORKİDE HAREKETİ ile harekete geçin,türkiyenin en hızlı büyüyen doğrudan satış şirketi ile çalışmak istemezmisiniz,hepimizin güvenip sevdiği sevgili seda sayan derya baykal ve sunadumankaya bizleri harekete geçirmek çin çalışıyor,biz orkide hareketçileri olarak hepimiz mutluyuz çalışıyoruz kazanıp kazandırıyoruz,bu güzel iş ortaklığına sizi de bekliyoruz.Daha fazla bilgi için bana ulaşın,bir an önce işe koyulun
  ssm–[email protected]

 134. Oriflame de mart ayında harika kampanyalar var arkadaşlar ben kazanıyorum sizde kazanabilirsiniz.kayıt ücreti SADECE 1TL BU FIRSATI KACIRMAYIN

  http://tr.oriflame.com/recruits/show.jhtml?tag=golden

  BU LİNKTEN İNCELEYİN…işin ciddiyetini kazanç fırsatlarını konuşmak için ekleyin konuşalım bir tl ye cok güzel hediyeler kazanabilirsiniz…gelin konuşalım….

  KAYIT 1TL ….ACELE EDİN…ORİFLAME DOĞAL KOZMETİK…YÜZDE YÜZ GARANTİLİ ÜRÜNLER…KAZANC GARANTİSİ VAR KAZANMAK İSTİYORSNAIZ VE SAMİMİYİM CALISMAYI SEVİYORUM DİYORSANIZ GELİN KONUŞALIM…

  msn:[email protected]

  lütfen ciddiye alın bu fırsatları

 135. Bende doğrudan satış yapıyorum ama networking değil toptan saat alıp internetten satıyorum.Garantili ve sıfır olması en güzel yanı.Örneğin geçen ay 150-200 satışım oldu en az 5 TL kar koysanız bile yinede oturduğunuz yerden güzel para.kapıda ödeme ile kargoluyorum ne bende bir soru işareti kalıyor ne de alıcıda.yapmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

 136. Erol Marketing Sistem 2007 yılında %100 yerli sermaye ile kurulan ve ana kolu tekstil ürünleri olan firmadır.Hem perakende satışlarınızdan,hem ekip cironuzdan kazanç sağlarsınız.Giyim ürünleri,temizlik ürünleri,takı ürünleri,% 100 deri kemer ve cüzdanlar,çamaşır ve çorap çeşitleri satışını yaptığımız ürünler arasındadır.Ürünler Türkiye'nin her iline Aras Kargo firması ile ulaştırılır.Türkiye'nin her ilinde bu iş yapabilirsiniz.Kargoyla birlikte faturanız kesilerek adresinize gönderilir.Yapmış olduğunuz satışlarda yeniden fatura kesmek zorunda kalmazsınız.Bay veya bayan olun interneti kullanmayı biliyorsanız bu işi yapabilirsiniz.Eğitim düzeyiniz bu iş için önemli değil.Sorularınız için telefon numaramdan veya e-mail adresimden ulaşabilirsiniz.İyi çalışmalar dilerim.

  Tlf:0532 502 22 65 E-mail:[email protected]

  Aşağıdaki adreslerden firma ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz:

  http://www.erolmarketing.org/ref.aspx?rcn=69265

  http://www.eroltekstil.net

  http://www.dailymotion.com/video/xbwh4f_erol-marketing-sistem-ems-lorems-er_lifestyle

 137. Merhabalar , Oriflame kozmetik ürünleri firmasına üye olarak,katalog yöntemi ile ,doğal bitki özlü ürünleri serbestçe ( çalışma saatlerini siz ayarlıyorsunuz ) pazarlamak isteyen arkadaşlar beni arayabilirler.

  M A R T AYINDA ÜYELİK SEMBOLİK — Sadece 1 Tl.

  İstanbul – Maltepe'deyim. [email protected]

 138. doğrudan satış firmalarının içerisinde en çok hediye veren ve amerika karışık prim sisteminden uzak herkesin anlayabilecegi sisteme sahip olan tupperware bahar karnavalına hazırlanıyor ..sizlerde an kazançlı ay olan nisan ayına tupperware ile girmek isterseniz lütfen iritabata geciniz ..
  hoşgeldin hediyemizle yeni işinize başlayın evet prim alın hediye alın ve en önemlisi bunları anlayabilin piyasadaki sistemler o kadar karışıkkı sonun da hep keybeden siz olursunuz ..tupperware ile uye yapın hediye kazanın ,uye olun hediye kaznın ,sipariş verin hediye kazanın ,ev toplnatısı yapın hediye kazanın ,her haftaki başarınıza göre grup liderniz sizi ödüllendirsin ,siz 5 uye yapın grup lideri olun ve hem muhteşem geziler hediyler kazanın hemde grubunuzu satışından aylık ciro alın …atılımnını sürdüren tupperware firması 50 yıllık garantisiyle sizlere hem sosyal bir çevre hemde kariyer imkanı sunuyor ..sizde tupperwar ailsine katılmak isterseniz beni 0532 426 93 14 ten arayabilirsniz ..yada [email protected] adresine iletişim bilgisi atabilir yada maille soru sorabilirsniz ..(lütfen msn eklerseniz n için eklediginiz unutmayın ve mutlaka mail atın ) üyelik ücretsiz ,yıllık aidat yok ,cd eğitim parası yok ,istediginiz an vazgecme sansınız her zaman mevcut
  hiçbir sart tahahut yok ,kredi kartı bilgisi yok ,hesap bilgisi yok
  deneyip karar verbilirsniz ..istanbul dışı kargolar ücretsiz eve teslim 0532 426 93 14
  [email protected] mail atmanız iletişim bilgisi bırakmanız yeterlidir

 139. SADECE 10 TL ODEYEREK UYE OLMAYA NE DERSİNİZ
  ÜRÜN ÇEŞİTİMİZ ÇOK FAZLA VE MARKALI ÜRÜNLER MEVCUT
  ÜRÜNLERİMİZİN FİYATLARI UYGUN OLUP KATALOG SATIŞLARINIZDAN %30-50 ARASINDA SICAK SATIŞ KARINIZ OLUYOR.
  YILDA 2 KERE URUN ALARAK ÜYELİĞİNİZ AKTİF DURUMDA KALIYOR
  EKİP OLUŞTURDUKCA CİRONUZ ARTIYOR VE %2-%25 ARASINDA PRİM KAZANIYORSUNUZ.
  BAZI DÖNEMLERDE FARKLI ÜÜRNLERDE İNDİRİM MEVCUT
  İŞ OLARAK YAPMAYACAKSANIZ BİLE ÜRÜN ALIRKEN NEDEN DAHA FAZLA ÖDEYESİNİZKİ
  üyelink linki http://www.petekmarketing.com//ref.aspx?rcn=17962
  detaylı bilgi için [email protected]

 140. TUPPERWARE DANIŞMANLIGI İÇİN TÜRKİYENİN HER YERİNDEN
  Tupperware Ailesine Sizde Katılmak, Ek Gelir Elde Etmek , Size Sağlanan Avantajlardan Yararlanmak İstiyorsanız Üye Olmak İçin Emaıl Atmanız Yeterlidir. [email protected]

 141. orkide hareketi kadınlar gününü harika hediyeler kazandırarak kutluyor,kazanan neden siz olmayasınızki;kendi işnizin patronu olursunuz,çalışma saatinizi kendiniz belirlersiniz,herşeye vakit ayırırken para kazanmak çok iyi bi fırsat değilmi?..
  yeni bir ay ve yeni yeni hayaller… Gelin orkide hareketiyle hayallerinize adım adım ulaşın…. daha detaylı bilgi için; ssm–[email protected]

 142. merhabakozmetik,takı,ve mutfak ve evürünlerinin bulundugu katalogla satıs ısı sunmak ıstıyorum
  dore,
  -vadelı odeme ımkanı
  -kozmetıkte %33 mtfak urunlerındende % 23 kazanıyorsunuz
  -ayrıca aylık saıs hedıyelerıde var
  -uyeler yapıp takım oncusu olup rubunun satısındanda kazanıyorsun
  -uyelık ucretı 10tl ama uye oldugunuzda sıze krem hedıye gelıyor yanı o 10tl yı gerı kazanıyorsunuz
  -her ay sıparıs zorunlulugunuz yok 3 ayda 1 defa sıparıs vermenız aktıflık ıcın yeterlı cevabınızı beklıyorum

 143. selamlar, bende evde yapabileceğim işler arıyorum. satış ve pazarlamanın dışında her türlü iş olabilir. ilgilenirseniz. se vinirim.

 144. merhaba hem avon hemde tupperware temsilcisiyken farkettimki daha önceden ağını yani grubunu kurmuş olan kişilker asıl kazanç sağlayanlar bize kalan ise cep harçlığı…yeni bir oluşumda arkasında durabileceğim grubumu kurabileceğim ve gerçek manada para kazaanbileceğim bir oluşumda bulunmak istedim ve siriusa katıldım sirius gerçek güvenilir tamamen bitkisel ürnlerden yapılmış emvey benzeri ama bence amveyden daha kaliteli ve % 100 türk ürünü olduğu için çok daha ucuza malolan bir marka … şimdi grubumu genişletmek adına kendine ek gelir sağlamak isteyen arkadaşlar arıyorum daha detaylı bilgi için lütfen [email protected] adresinden benimle irtibata geçin…

 145. antalya – ısparta – burdur illerinde avrupa standardlarında kazanç elde etmek isteyen , daha önce satış yönetimi , ekip yönetimi faaliyetlerinde çalışmış ama kariyer ve emek karşılığını alamamış olan ,paylaşımcı özverili bir ekipte çalışmak isteyen yöneticiler aranmaktadır.ilgililerin [email protected] msn adresine cv lerini göndermeleri rica olunur.
  bu iş uluslararası bir firma bünyesinde hayatınızı değiştirebilecek yepyeni bir organizasyondur.

 146. işe ihtiyacı olanlar,evde oturmaktan sıkıldım diyenler,eve katkım olsun diyenler,kendime güvenim gelsin ayaklarımın üzerinde durmak istiyorum diyenler,hadi gelin ORKİDE HAREKETİ ile harekete geçin,türkiyenin en hızlı büyüyen doğrudan satış şirketi ile çalışmak istemezmisiniz,hepimizin güvenip sevdiği sevgili seda sayan derya baykal ve sunadumankaya bizleri harekete geçirmek çin çalışıyor,biz orkide hareketçileri olarak hepimiz mutluyuz çalışıyoruz kazanıp kazandırıyoruz,bu güzel iş ortaklığına sizi de bekliyoruz.Daha fazla bilgi için bana ulaşın,bir an önce işe koyulun
  ssm–[email protected]

 147. Selam arkadaslar..Morfikir yeri guzel paylasım sitesi..Lakin..Gördümki tüm yorumlari dikkatle okudum..dikkatimi ceken birşey oldu burdaki arkadaşlar sanki bi savasin icerisine girmiş gibiler..Ben 9 yılımı vermeme rahmen aktif satisda bi profosyonel gözü ile bakacak olursak..yazılanlara..sadece kendimiz konuşuyoruz..Kaçınılmaz bi gercek varki..buda sahada nasi yansidığına bakar.. Sonucucun ne olduğuna nereye geldiğine..nasiil bi yerde olduğuna.Bakar..günümüzde malum ekonomik krizden kimse bahsetmiyo..güzel fikirler paylaşılıyo ama insanlara ulaşımında nasi bi yol ciziliyo onemli olanda bu..bi uzmanlık yoludur..herzaman güzel fikirlere acigım..bana ulaşmak isteyen arkadaslar [email protected] adresinden ulaşa bilirler

 148. KAZANMAYA BAŞLAMAK İÇİN TEK YAPMANIZ GEREKN ÜYE OLMAK EROL TEKSTİL
  ÜRÜNLERİMİZİN FİYATLARI UYGUN OLUP KATALOG SATIŞLARINIZDAN %30-50 ARASINDA SICAK SATIŞ KARINIZ OLUYOR.
  BİRKERE ÜYE OLDUKTAN SONRA SİSTEMDEN İSTERSENİZ HER AY İSTERSENİZ 2 YIL SONRA ÜRÜN ALABİLİYORSUNUZ. AKTİF SATIŞ KOŞULU YOK.
  EKİP OLUŞTURDUKCA CİRONUZ ARTIYOR VE %3-%24 ARASINDA PRİM KAZANIYORSUNUZ.
  AYLIK ÖZEL BONUS KAMPANYALARIMIZ MEVCUT
  ÜSTELİK ÜYELİK ÜCRETİ YOK. 90 TL ÜRÜN ALAN HERKES ÜYE OLABİLİYOR.
  BUNU İŞ OLARAK DÜŞÜNMÜYOR OLSANIZ BİLE ŞÖYLE DÜŞÜNÜZ HANGİMİZ ÇORAP İÇ GİYİM EŞOFMAN VS ALMIYORKİ KENDİSİNE PEKİ NEDEN %30-%50 FAZLA ÖDEYELİMKİ ÜYE OLARAK KENDİ İHİYACLARIMIZI ÇOK UCUZA KARŞILAYABİLİRİZ.
  BİLGİ İÇİN [email protected]
  ÜYELİK İÇİN http://www.erolmarketing.org/ref.aspx?rcn=74661

 149. BİR ELİN NESİ VAR NETWORK SANAL MAĞAZACILIĞINI İNCELEMENİZİ TAVSİYE EDERİM. AİLECE YA DA TEK BAŞINIZA ÇALIŞABİLECEĞİNİZ BU SİSTEMDE YERİNİ ALMAK VE KAZANMAK İSTİYORSAN , EŞİME AİT OLAN AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ÜYELİĞİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİN. ŞİMDİDEN HAYIRLI OLMASINI DİLERİM.

  http://www.birelinnesivar.net/Network/uyeol.asp?pinno=3367

  SANAL MAĞAZAMIZI DA http://www.uzmantedarikci.com ADRESİMİZDEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER…

  SİSTEMLE İLGİLİ AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN 0505 4523797 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

 150. Dore'yle siz de kazanmaya başlayın. Acele edin, fırsatlar dünyasıyla tanışın.
  İstanbul'dan katılmak isteyenler [email protected] adresinden bana ulaşın, üyeliğiniz hemen başlasın !!

 151. Ev hanımları ek iş yapmak isteyen bayanlar örgüyle dantelle gözlerinizi yormayın kendinize güvenirsenin gerçekten kazanırsınız ben yapamam demeyin ben yapamam deyipte bu işe atılan biriyim.İşimiz gerçekten çok güzel eğlenceli ve hırslı.İnsanın kendine daha çok güveni artıyor.Evinize katkı sağlamak istiyorsanız bana ulaşın.Kazanın kazandırın.Ekibinizi kurup lider olun.İtibarınız artsın.Tekstil satış işidir.İnanın adım atmaya değer. iritbat numarası:05432429432 lütfen 09:00 19:00 arası arayınız.teşekkürler

 152. Yukardaki tüm yorumları okudum sizlere çok daha iyisini tavsiye decegim gibi hayal ürünü bir yalanım yok ama türkiyede üretilen ve ciddi manada temizlikte dogal sistemi olan sistem olarak çok basi t olan ve satıs yaptıgınızda üründen asla sikayet almayacagınız Sirius tavsiye ediyorum http://www.siriusyildizi.com ve msn adresim [email protected] tel 05452298485 sadece inceleyin hak vereceksiniz Not israil mallarını satarak onlara destek olmayın
  kolay gelsin

 153. Erol Marketing Sistem 2007 yılında % 100 yerli sermaye ile kurulmuş ve ana kolu tekstil ürünleri olan firmadır.Ürün yelpazesini zamanla artıran EMS'nin bir hedefi de
  yurt dışında ülkemizin adını uluslararası alanda duyurabilmektir.

  Firma ve ürünler hakkında aşağıdaki adreslerden bilgi alabilirsiniz:

  http://www.erolmarketing.org

  http://www.eroltekstil.net

  http://www.dailymotion.com/video/xbwh4f_erol-marketing-sistem-ems-lorems-er_lifestyle

  İletişim Bilgilerim:

  E-mail:[email protected] Tlf:0532 502 22 65

  Murat YILDIRIM

 154. Network Marketing sistemi, önümüzdeki yüzyılın çalışma modeli !
  Bağımsız Herbalife Distribütörlüğü için benimle irtibata geçin.
  Ali ihsan Sivri
  05438632063

 155. CANSU NUR hanım ın sözlerine katıluıyorum.
  elimi ayağimi çektim doreden. aynen dediğiniz gibi valla cansu hanim..
  ama nedense ardkaşlar ha bire methediyorlar.biliyorum sadece üye toplama heyecanindalar :)

 156. Merhaba arkadaşlar Dore'ye katılmak isteyenlere yarıdımcı olmaktan memnuniyet duyarım..Çok yeni olması sebebiyle bazı sorunlar oluyor elbette.. Ama bunların zamanla aşılacağını ve gün geçtikçe Dore'nin büyüyeceğini ve gelişeceğini size temin ederim..Hediyeleriyle sürekli temsilcilerine ve grup liderlerine extra avantajlar da sunan Dore'ye İstanbul'dan kayıt olacakların üyelikleri 1-24 saati içinde açılır.. Diğer illerden de arkadaşlara yönlendirme yapıyorum.. Hızlı bir şekilde üyeliğini başlatmak isteyenler ya da sadece bilgi almak isteyenler mail gönderebilir..Ben grup lideri olarak ekibime çalışkan arkadaşların girmesinden memnuniyet duyarım..
  [email protected]

 157. ARKADAŞLAR,BİR ÇOK NETWORK İŞ DUYDUM VE GÖRDÜM AMA KAZANÇLARINI GÖRMEDİM.BAZI FİRMALARI BİLİYORUM STOK SORUNLARI YAŞANIYOR VE PRİMLERİ AZ STOKLARDAN DOLAYI ÇOĞU MÜŞTERİYE MAHÇUP OLUNUYOR.MAHÇUP OLUP MÜŞTERİLERİN GÜVENİNİ SARSMAKTANSA O İŞİ YAPMAM DAHA İİ.ŞUAN ORIFLAME YAPIYORUM BU İŞİNDE KAZANÇLI OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORDUM AMA ŞİRKET BENİ YANILTTI.BENCE ŞUAN EN ÇOK KAZANDIRAN BİR ŞİRKET.ÇALIŞIP KARŞILIĞINI ALMAK,KAZANMAK İSTEYEN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLABİLİR İŞİ ANLATABİLİRM.İŞİ BİLMEZSENİZ SATIŞ YAPAYIM KATALOG GEZDİREYİM OLMAZ ,ÖNCE İŞİ ÖĞRENİRSENİZ İŞİNİZİ ÇOK DAHA İYİ YAPARSINIZ

 158. merhaba bende dore temsilcisiyim satışlar çok güzel stoklar ile ilgili bir sorun abartılacak kadar yok temsilci olmak isteyenler bana ulaşabilir hemen yardımcı olabilirim türkiyenin hangi bölgesinde olursanız olun fark etmez bana mail atmanız yeterli teşekkürler
  mail adresim:[email protected]

 159. PETEK MARKETİNG.COM İNCELEYİN ÜRÜNLER ÇOK KALİTELİ KATALOGLA ÇAMASIR TUN GIYIM URUNLERINI SATMAK ISTEYENLERE FIRSAT REFERANS NUMARAM:13089

 160. merhabalar. ben tupperware satış danışmanıyım. gaziantepte bulunuyorum. kendime bu iş konusunda üyeler arıyorum. üye olmak isteyen bayan arkadaşlar lütfen bana ulaşsın. çok güzel kazancı ve hediyeleri olan risk taşımayan sermayesiz bir iş imkanı. bana katılın. mail adresim: [email protected]

 161. Erol Marketing Sistem 2007 yılında %100 yerli sermaye ile kurulan ve ana kolu tekstil ürünleri olan firmadır.Hem perakende satışlarınızdan,hem ekip cironuzdan kazanç sağlarsınız.Giyim ürünleri,temizlik ürünleri,takı ürünleri,% 100 deri kemer ve cüzdanlar,çamaşır ve çorap çeşitleri satışını yaptığımız ürünler arasındadır.Ürünler Türkiye'nin her iline Aras Kargo firması ile ulaştırılır.Türkiye'nin her ilinde bu iş yapabilirsiniz.Kargoyla birlikte faturanız kesilerek adresinize gönderilir.Yapmış olduğunuz satışlarda yeniden fatura kesmek zorunda kalmazsınız.Bay veya bayan olun interneti kullanmayı biliyorsanız bu işi yapabilirsiniz.Eğitim düzeyiniz bu iş için önemli değil.Sorularınız için telefon numaramdan veya e-mail adresimden ulaşabilirsiniz.İyi çalışmalar dilerim.

  Tlf:0532 502 22 65 E-mail:[email protected]

  Aşağıdaki adreslerden firma ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz:

  http://www.erolmarketing.org/ref.aspx?rcn=69265

  http://www.eroltekstil.net

  http://www.dailymotion.com/video/xbwh4f_erol-marketing-sistem-ems-lorems-er_lifestyle

 162. DORE ÜYESİ OLARAK SÖYLÜYORUM EGER BAŞLAMADIYSANIZ HİÇ BAŞLAMAYIN ÇÜNKÜ DİSİPLİNSİZ BİR İŞ KİMİN NE YAPTIĞI BELLİ DEGİL DAHA DOGRUSU KİM VAR KİM YOK ODA BELLİ DEĞİL BAŞTAKİLERE SESLENİYORUM BURDAN BU SİSTEM NEZAMN DÜZELCEK HALA STOKLARDA ÜRÜN YOK NE YAPIYORSUNUZ NEYİ BEKLİYORSUNUZ İSYAN ÇIKARMAMIZI MII???

 163. bir sürü marka ve bir sürü ek iş imkani doLayısıyLa kararsızLık… Ama ilgimi çeken 2 isim oldu dore ve ems .. dore ve ems hakkında genis bilgi verirseniz daha ii olur..
  nil su eklemiş. | 05 Ocak 2010 Saat 15:49
  MERHABA NİL SU HANIM BANA EMS HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN 0543 4487581 NOLU TELEFONDAN ULAŞIRSAN BEN SANA GERİ DÖNERİM

 164. SN. NİL SU HANIM EMS HAKKINDA SİZE DETAYLI BİLGİ VEREBİLİRİM BUKONUDA TECRÜBELİ VE GÜÇLÜ BİR SPONSORUM BANA 543 4487581 NOLU TELEFONDAN ULAŞIRSAN GÖRÜŞÜRÜZ.

 165. Oriflame Danışmanı Olmanın Avantajları Nelerdir?
  *Kendi ihtiyaçlarınızı %30 indirimle alabilirsiniz.Yaptığınız satışlardan %30 kar elde edersiniz.
  *Oriflame'ın Danışmanlarına özel indirim ve promosyonlarından yararlanabilirsiniz.Örneğin; zaman zaman danışmanlara hediye ürünler gönderilmektedir.Size verilmiş olan bu ürünü isterseniz kullanabilir,isterseniz satabilirsiniz.Ayrıca gönderilecek ürünlerde fiyat sınırı yoktur pahalı ve popüler olan ürünleri de hediye olarak alabilirsiniz.
  *Oriflame kozmetikte kendi işinizi kurar; kariyer sahibi olur, gelir olarak en az 1000YTL artan performansınızla doğru orantılı olarak 3500 YTL ye kadar kazanç sağlayabilir, dolar ödülü, altın ödülü, onurasyon balosuna davet, yurtiçi seyahati, yurtdışı seyahati, araba ödülü, hissedarı olabilirsiniz.
  *Sosyalleşir ve güzelleşirsiniz
  Üye olmak isteyenler iletişim:[email protected]

 166. merhaba oriflame ile fırsatlar dünyasına katılıp cok kazanmak istiyorsanız başkalarına bağımlılıktan kurtulmak ve kariyer yapmak için hadi ekleyin konuşalım
  ÇOK GÜZEL KAZANÇLAR SİZİ BEKLİYOR…BEN BU İŞE YAPARIM BAGIMSIZ BİR YAŞAM KAZANIRIM DİYEN HEDEFİ İSTEĞİ OLAN HERKESİ BEKLİYORUM…

  oriflame yi anlatayım size kısaca

  –üyelik kampanya hariçlerinde 15tl …sık sık 1tl kampanyaları oluyor ve üye bulmamız sorun olmuyor
  –her ay aktiflik şartı yok
  –limit yok alt satış limiti yani
  –siparişiniz oldugunuz yerdeki bir temsilciye gelirse 1.3tl ye gelicek evinize isterseniz 7tl oda yanında sıfırlama ürünü var o hediye
  –150bp li siparişte kargo ücreti
  tkaım lideri oldugunuzda tüm takımınızı siz yöneteceksiniz ve siparişler evinize 1tl lik bile olsa ücretsiz gelecek…
  —-akraba eş dost konu komşu derken iş büyüyor ve eşit adil gelir dagılımı var sölemiştim
  —siz calısırsanız kazanırsınız
  —-3ay üst üste sipariş vermesenizde sorun olmuyor ama zaten otomatikmen —bol bol siparişleriniz olacak
  —düşünürüm derseniz üyelik 15tl her ay sipariş zorunlulugu yok…

  COK KARLI CIKACAKSINIZ

 167. Erol Marketing Sistem 2007 yılında %100 yerli sermaye ile kurulmuş,ana kolu tekstil ürünleri olan bir firmadır.Çorap,çamaşır,gömlek,%100 deri kemer ve cüzdanlar,antibakteriyel temizlik ürünleri,mikrofiber temizlik ürünleri,takı ürünleri v.s ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır.2010 yılı 0cak ayına mahsus üyelik ücreti alınmamaktadır.2010 yılı Ocak ayında 60 tl.lik ürün siparişi vererek üye olabilirsiniz.Almış olduğunuz ürünler Aras Kargo firması ile Türkiye`nin her iline ulaştırılır.Ürünler adresinize faturası ile gelir.Yapmış olduğunuz satışlarda fatura kesmek zorunda kalmazsınız.Vergiler firma tarafından devlete ödenir.75 tl.`nin üzerinde sipariş verdiğinizde kargo ücreti ödemezsiniz.Erol Grup bünyesinde kurulan ve ana kolu tekstil ürünleri olan Erol Marketing Sistem 75.000`i aşkın üye sayısıyla Türkiye`de büyümeye devam etmektedir.Erol Tekstil Amerika,İngiltereiFransa,Rusya gibi dünya ticaretinde söz sahibi ülkelere de ihracat yapmaktadır.Üye olduğunuzda belirli aralıklarla sipariş verme zorunluluğunuz yoktur ve yıldan yıla üyelik ücreti ödemezsiniz.Ürün satışından ve ekip cirosundan prim elde edersiniz.
  Sorularınız için:0532 502 22 65,[email protected],http://www.erolmarketing.org/ref.aspx?rcn=69265

 168. Bende uludağ uni. orenciyim daha once değşik network şirketlerınde çalıştım ama turkiyede ilk yerlisermaye ile 1 yıllık bir şirkete geçis yaptım. çunku networkta başta olmak gercekten cok onemlıidir. 7-8 ay gibi kısa bir surede turkıyede 5 6 bıne ulaştık…Türkiyede 50 – 60 bin sadece network ısıyle uğraşan kişiler var bunlar benımle irtibata gecebilir ilk onceliğim bursadır daha tabiki başka şehirler ülkelerde olablir.. bana bu mail adresınden ulaşablirler: [email protected]

 169. Burada yazılmış bütün yorumları okudum.Ben de eski avon temsilcisiyim. neden eski derseniz. DORE PAZARLAMA tanıdıktan sonra aradaki kalite farkını ve kazanç fırsatlarını görüp hala bir adım bile ileri gidemeyeceğiniz bir sisteme devam etmek sanırım dünyanın en büyük aptallığı olurdu. Çünkü önünüze gelen herkez avon üyesi bu yüzden üye yapmanız çok .Ben 10 aralık 2009 da dore pazarlamayla tanıştım.Elime geçen bir katalog sayesinde bölge satış sorumlusuna ulaşma fırsatım oldu. ilk görüşmemizde bütün ürünleri tanıma fırsatı buldum. parfümlerin kalıcılığına inanamazsınız Orjinal Fransız parfümleri.o gün bileğime sıktığım erkek parfümünün kalan kokusuyla 2 adet erkek parfümü sattım.Cilt bakım ürünü Eveline nobel kozmetik ödülü almış süper bir ürün. mutfak araç ve gerekleri ve pratik ev aletleri inılmaz işinizi kolaylaşıtrıyor.. dore pazarlamada asıl önemli olan ilerlemek isteyenlere müthiş destek var. Ben avonda 6 üyeyi bulana kadar çok zorlandım.hatta 6. üye kayınvalidem oldu.sırf vadettiği pirimi alabilmak için.ama dore de avona üye yapamadığım bütün arkadaşlarımı dore ye üye yaptım.Dediğim gibi DORE ye gireli 1 ay oldu ve ben yönetici grup lideri oldum. bu ne demek biliyor musunuz altınızda 25 aktif üye aynı zamanda altınızdan çıkardınız 2 uzman grup lideri demek. onların da altında en az 15 aktif üyesinin olması demek. Düşünebiliyor musunuz.? bu bir ayda nasıl gerçekleşti. dedim ya müthiş destekleri var. benim bu işe hevesimi gördükleri anda sen üye toplamaya başla bizde sana üye bulacağız dediler. hatta başta o kadar şaşırdım ve bocaladım ki. yemin edin bile dedim :)su an internet başvuruları benim de içinde bulunduğum bölge sorumlum tarafından bana ve benim gibi hevesli kişilere veriliyor. belirlediğimiz bir yerde veya başvuru yapan kişinin arzu ettiği yerde ürünlerimizle birlikte gidiyoruz ve zaten bu işi isteyen insanların kayıtlarını alıyoruz.. Ve o kayıt sizin oluyor. pirim sisteminin uygulandığı bu gibi pazarlama firmalarında en iyi pirimi dore veriyor. avonda alamadığım net satış pirimlerinin çok çok daha fazlasını dore de kazanma fırsatınız var. çünkü pirimde ince hesaplar yok. ne kazanacağınızı kendiniz de hesaplayıp bulabiliyosunuz. aslında anlatacak o kadar çok şey var ki. yanlız şunu söylemek istiyorum . Öyle mutlu bir koşturmaca içindeyim ki. öyle güzel bir ekiple birlikte çalışyorum ki. eğer benim bölgemdeyseniz. benimle irtibata geçmenizi çok isterim.izmir de ikamet edenler.mail adresime telefon numaranızı bırakabilirsiniz. görüşme talebiniz olursa bölge satış sorumlumla birlikte bütün ürünleri görme fırsatıyla beraber konuğumuz olmanızı isterim. [email protected] adresine telefonuzu bırakabilirsiniz. http://www.doreonline.com.tr adresinden lütfen kataloğu inceleyin.benim elde ettiğim bu şansı benim aracılığımla sizin de yaşamanızı isterim.

 170. Ek Gelir İsteyen bay-bayan çalışma arkadaşları arıyorum. Ofisim İzmir Hatay ve Bornova'da. Kimyagerim ve 8 aydır bu işi yapıyorum. Sağlıklı beslenme danışmanlarından biriyim. Kozmetik ve temizlik ürünleri değil tamamen bitkisel ve doğal sağlık ürünleri ile çalışmaktayız. İlgili arkadaşlar bana ulaşabilir.
  [email protected]

 171. Türkiyeni parlayan yildizi sirius doguyor
  hemde kampanyalarla avantajlarla dolu olarak geliyor fırsat ayagımıza kadar geldi ben abartmıyorum sirius üyelik ücreti alınmadan başlamayı vadediyor ve çok az bir sermaye ile işinizi kurma fırsatı veriyor
  Gelin birlikte çalışalım harika bir ekibim var su anda tam 15 ilde ekip liderlerim çalışmalarına başladı bile profesyonel bir baslangıc ve dogru adım istiyorsanız bence görüşelim

  [email protected]
  05452298485

 172. bir sürü marka ve bir sürü ek iş imkani doLayısıyLa kararsızLık… Ama ilgimi çeken 2 isim oldu dore ve ems .. dore ve ems hakkında genis bilgi verirseniz daha ii olur..

 173. selam arkadaşlar.. ÜLKER-DORE… Kurulalı daha tam bir yıl olmasına rağmen doğrudan Satış Sektörünün 1 numarası olmaya aday.. Gittikçe gelişiyor ve temsilcilerine çok güzel avantajlar sağlıyor.. Ben Doreye üye olalı daha bir ay bile olmadı.. Ama kısa sürede grup lideri oldum ve ciddi hediyeler+prime hak kazandım.. Bu ayki hedefim Uzman Grup Lideri olmak..Siz de 2010 yılında yeni fırsatlarla Doreye ve ekibime katılmak isterseniz mail göndermeniz yeterli.. Sorularınızı ve üyelik taleplerinize cevap vermeye hazırım.. Şimdiden teşekkürler.. Hayırlı kazançlar..
  [email protected]

 174. arkadaşlar burada yazılan butun yazıları okudum amway çok abartmış o şirkete uyede oldum ama vadedılenle işin içine girdinmi çok farklı gıren insanlar teker teker ıstifa edip başka şirketlere geçiyo örnegın ben amway de gümüş tüm istifa edip ersağ'a geçtim ersagın urunlerı gerçekten çok guzel organık uyelerede iyi paralar kazandırıyo ama amway de tam tersıydı başarılar

 175. mrb arkadaşlar ev hanımları eğer sizde cep harçlığı istiyorsanız evinize katkıda bulunmaktan benim gibi keyf alıyorsanız sizleri oriflama davet ediyorum ocak ayı üyelikleri sadece 1 tl kim size 1 tl iş imkanı verirki denemek te fayda var bu fırsatı kaçırmayın harika hediyeler ve kazançlar sizleri bekliyor ben gül msn adresim [email protected]

 176. ŞİMDİ MODA PROPA % 100 TÜRK SERMAYESİ İLE KURULMUŞ, 600 Ü AŞKIN ÜRÜNÜN ÜRETİCİSİ OLAN FİRMAMIZ 14 ÜLKEYE İHRACAT YAPMAKTADIR. KATALOGLA SATIŞ SİSTEMİ ÜZERİNE ÇALIŞAN FİRMAMIZA GİRİŞİMCİ VE LİDERLİK RUHUNA SAHİP ARKADAŞLAR ARIYORUZ. İÇİNİZDE BİR GEMİ POTANSİYELİ VARSA VE KAYIK GİBİ YAŞIYORSANIZ EMEKLERİNİZİN KARŞILIKLARINI ALAMIYORSANIZ BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN. İŞTE ÜRÜN KATEGORİLERİMİZ RENKLİ KOZMETİK KİŞİSEL BAKIM CİLT BAKIMI KONSANTRE EV BAKIM VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ HEPSİ BİTKİSEL HEPSİ % 100 TATMİN GARANTİLİ SERMAYE YOK RİSK YOK HAYALCİLİK HİÇ YOK. ÇÜNKÜ SİZ BİZİM İÇİN DEĞER ŞİMDİYE KADAR BANADA BİR ÇOK FİRMADA ÇALIŞAN ARKADAŞLARIM ÜYELİK TEKLİFİ İLE GELDİLER.HİÇ BİRİ İLGİMİ ÇEKMEDİ,TAKİ BU FİRMANIN TOPLATISINA KADAR.TAMAM DEDİM İŞTE BU…ÜRÜNLERİ KULLANDIKÇA ÇOK YERİNDE BİR KARAR VERMİŞİM DİYORUM .İLGİLENENLERE DUYURULUR ÜYELİK ÜCRETİ YOKHİÇ BİR MECBURİYET YOK. EV HANIMIYIM .YENİ BİR ŞİRKET YÜKSELME ŞANSINIZ YÜKSEK ZEYNEP aydın da oturuyorum.hangi şehir olursa olsun üyelik talebi kabul olur

 177. Güvenilir, Kolay, Karlı

  Alanında bir ilk olma özelliği taşıyan EMS güvenilir, kolay ve kârlı network sistemi ile işsizlere iş, çalışanlara ek gelir, ev hanımlarına ise aile bütçesine ciddi katkı sağlama imkanı sunmaktadır.

  Erol Marketing Sistem ile sadece kendi ihtiyaçlarınızı karşılarken bile çok ciddi kazançlar sağlayacaksınız.

  Aytıntılı bilgi ve iş başvurusu için…

  http://www.erolmarketing.org/ref.aspx?rcn=22175

 178. Aynı zaman ve enerjiyi vererek daha çok kazanmak ve daha sağlıklı yaşamak. Siz zaten işinizi kurmuşsunuz işi nasıl yapacağınızı anlatmayacağım.Ama çok daha kaliteli ve geniş yelpazede ürünlerle 149 ülkede(BM kayıtlarına göre dünyada 184 ülke bulunuyor.) 31 yıldır faaliyette bulunan 2008 cirosu 2,5 milyar dolar olan 2008 krizinden etkilenmeden 2009 cirosunu 3 milyar dolar olarak açıklaması beklenen , aylık-yıllık aidatı olmayan, her ay sizden para almayan, çıktığınız kariyerden asla geri düşmediğiniz, ömür boyu koşulsuz olarak üyeliğinizin devam ettiren bir şirketle çalışmayı öneriyorum.Öyle bir şirket ki * Sattığınız ürünlerin vergisini sizin adınıza ödeyerek yasal olarak çalışmanızı sağlayan,(Şu anda yaptığınız satışlar vergisini ödemediğiniz için yasal değildir.Vergi kaçakçısı durumundasınız.) * aylık,yıllık aidat herhangi bir isim altında para istemeyen, * tarladan ambalaja ,ABD’den Müşterilerin kapısına kadar üretiminde aracı kullanmayan, * ürünlerini organik olarak üreten, * kullandığı bütün maddeleri bitkilerden elde ederek yapay kimyasallar kullanmayan * dünyanın en zor alınan sertifikalarından FDA, DERMOTEST,İSLAMİ HELAL,KOSHER sertifikalarına sahip bir şirket. 8 ayrı sektörde 200 den fazla ürünü var.Bir kullanan lütfen almak istiyorum diye yolda önümü kesiyor.Çünkü artık kimse ÇOCUKLARININ KANSERDEN ÖLMESİNİ İSTEMİYOR.Sağlıklı ve sağlam dişlere sahip olması için çocuğunuzu dişlerini fırçalamaya teşvik ederken onun kanser olması için bir davranışta bulunduğunuzu biliyor musunuz?Diş macunlarındaki triklosanın sudaki klorla birleştiğinde neler olduğunu bir araştırın bakalım.Bu çok basit bir örnek,daha pek çok örnek var.Şirketin diş macunlarından kullanan bir tanıdığım “kullanmaya başladıktan 15-20 gün sonra ağzımdan bir kitle çıktı.Dişim çıktı sandım ödüm patladı.Sonra anladım ki 20 yıldır ağzımda biriken diş taşlarım kalıp halinde çıkmış…eşimle çok şaşırdık,çok güldük…”bunları yaşayan insanlar artık başka ürün kullanır mı?Ya kozmetik ürünlerine ne demeli.Geceleri silmeden yatabileceğiniz yiyebileceğiniz doğallıkta makyaj ürünlerine ne dersiniz? Ya içinde 22 tane amino asit bütün vitamin ve minareller bulunan içecekleri denemek istemeyen olabilir mi?Sabahları çok halsiz olup yataktan bir türlü kalkamayanlar bu içeceklerle dinamik ve sağlıklı oluyorlar.Kendilerindeki değişikliklere inanamıyorlar.Kişisel bakım ve güzellik ürünlerini bir kaç kere kullanmak gençleşmek için yeterli.Patenti alınmış başka hiç bir şirketin yapamadığı özel bir stabilizasyonla üretilmiş ürünlerle harika ciltlere sahip olacaklar ve satın almak için peşinizi bırakmayacaklar.Siz ürün satmak için hiç uğraşmayacaksınız.Çünkü onlar daha ürünleri bitmeden yeniden kapınızı aşındıracaklar.Ürünler günlük tüketime yönelik olduğundan bir göz kalemi veya temizlik maddesi alıp 2 ay size uğramayan müşteriler yerine sık sık ürün almak için arayan müşterilerleriniz olacak. SİZE ÖNERİM:ÜRÜN SATIP PARA KAZANIRKEN AYNI ZAMANDA İNSANLARA İÇERİĞİNDEN EMİN OLDUĞUNUZ SAĞLIKLI ÜRÜNLER SUNDUĞUNUZ İÇİN ONLARIN SAĞLIKLI YAŞAMASINA KATKIDA BULUNMAK. PARA KAZANIRKEN RUHSAL BİR DOYUM SAĞLAMAK. EĞER İŞİNİZDE ÇOK İYİYSENİZ 10 AYRI GELİR KATEGORİSİNDEN PAYINIZI ALMAK VE ŞİRKETİN SAHİP OLDUĞU VE YALNIZCA ÇALIŞANLARININ KALABİLDİĞİ DÜNYADAKİ 65 TANE RESORT VE 500 TANE YÜZEN EVİNDE EŞİNİZLE BİRLİKTE TATİL YAPABİLİRSİNİZ.ŞİRKETİN 149 ÜLKEDEKİ GENEL MÜDÜRLÜKLERİNDEN %90 I KENDİ MÜLKÜDÜR. ARTIK EMEĞİNİZİN KARŞILIĞINI TAM OLARAK ALMA ZAMANI.BUNDAN SONRA KİME BİR TANE ALLIK PUDRA iç ÇAMAŞIRI SU ARITMA CİHAZI TEMİZLİK MADDESİ SATAYIM DİYE DÜŞÜNMEYİN BIRAKIN ALMAK İSTEYENLER SİZE GELSİN.ÇÜNKÜ ÇOK ÇEŞİTLİ GÜNLÜK TÜKETİM ÜRÜNLERİNİZ VAR ARTIK.AİDAT ÖDEMEYECEKSİNİZ. ÖMÜR BOYU İNDİRİMLİ ÜRÜN ALACAKSINIZ.KAYBEDECEĞİNİZ NE VAR Kİ? DİSTRİBUTOR OLUN ÜRÜNLERİNİZİ ALIN KAZANMAYA BAŞLAYIN. [email protected]

 179. % 33 kozmetikten % 23 takılar ve ev gereçlerinden Kar Marjıyla Doğrudan Satış ve Pazarlama sektöründe çalışacak bay bayan eleman aranmaktadır. Çalışıyorsanız Ek Gelir olarak da düşünebilirsiniz.
  Şirketimizde ne kadar kazanacağınız tamamen size bağlıdır. İstediğiniz kadar çalışarak dilediğiniz kadar kazanabilirsiniz.

  Bizimle çalışmayı düşünüyorsanız mail adresim [email protected]

 180. 1.cii kalite bay bayan çorap toptan fiyatına

  erkek . 60 krş
  bayan 6.5 krş

  ömer bey 0507 363 41 64

 181. ŞİMDİ MODA PROPA % 100 TÜRK SERMAYESİ İLE KURULMUŞ, 600 Ü AŞKIN ÜRÜNÜN ÜRETİCİSİ OLAN FİRMAMIZ 14 ÜLKEYE İHRACAT YAPMAKTADIR. KATALOGLA SATIŞ SİSTEMİ ÜZERİNE ÇALIŞAN FİRMAMIZA GİRİŞİMCİ VE LİDERLİK RUHUNA SAHİP ARKADAŞLAR ARIYORUZ. İÇİNİZDE BİR GEMİ POTANSİYELİ VARSA VE KAYIK GİBİ YAŞIYORSANIZ EMEKLERİNİZİN KARŞILIKLARINI ALAMIYORSANIZ BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN. İŞTE ÜRÜN KATEGORİLERİMİZ RENKLİ KOZMETİK KİŞİSEL BAKIM CİLT BAKIMI KONSANTRE EV BAKIM VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ HEPSİ BİTKİSEL HEPSİ % 100 TATMİN GARANTİLİ SERMAYE YOK RİSK YOK HAYALCİLİK HİÇ YOK. ÇÜNKÜ SİZ BİZİM İÇİN DEĞER ŞİMDİYE KADAR BANADA BİR ÇOK FİRMADA ÇALIŞAN ARKADAŞLARIM ÜYELİK TEKLİFİ İLE GELDİLER.HİÇ BİRİ İLGİMİ ÇEKMEDİ,TAKİ BU FİRMANIN TOPLATISINA KADAR.TAMAM DEDİM İŞTE BU…ÜRÜNLERİ KULLANDIKÇA ÇOK YERİNDE BİR KARAR VERMİŞİM DİYORUM .İLGİLENENLERE DUYURULUR ÜYELİK ÜCRETİ YOKHİÇ BİR MECBURİYET YOK. EV HANIMIYIM .YENİ BİR ŞİRKET YÜKSELME ŞANSINIZ YÜKSEK ZEYNEP

 182. Selam arkadaşlar bende ÜLKER DORE ile 5 ay önce tanıştım.öncelikle kendi ihtiyaçlarımı karşılamak için başladım bu işe.Daha sonra kullandığım hesaplı,kaliteli dore ürünlerini arkadaşlarıma tavsiye ettim ve kendim gibi bu işi yapabilecek arkadaşlardan ekibimi oluşturdum.Grup lideri oldum.Sizde dorenin cazip fiyatlarından yararlanmak,sevdiklerinizle paylaşmak ve bu işi yapmak istiyorum diyorsanız diyarbakır ili ve çevresindeki arkadaşlar bana ulaşabilirsiniz.YASEMİN AKTAŞ 05436640043 [email protected]

 183. Ek Gelir İsteyen bay-bayan çalışma arkadaşları arıyorum. Ofisimiz İzmir Hatay ve Bornova’da. Kimyagerim ve 6 aydır bu işi yapıyorum. Sağlıklı beslenme danışmanlarından biriyim. Kozmetik ve temizlik ürünleri değil tamamen bitkisel ve doğal sağlık ürünleri ile çalışmaktayız. İlgili arkadaşlar mail atabilirler.
  [email protected]

 184. merhaba oriflame ile fırsatlar dünyasına katılıp cok kazanmak istiyorsanız başkalarına bağımlılıktan kurtulmak ve kariyer yapmak için hadi ekleyin konuşalım
  http://oriflamefazil.blogcu.com/BAYANLAR+OZELLIKLE+SIZIN+I_IN

  msn adresim: [email protected]

  site adresim: oriflamefazil.blogcu.com

  ekleyin konusalım … ÇOK GÜZEL KAZANÇLAR SİZİ BEKLİYOR…BEN BU İŞE YAPARIM BAGIMSIZ BİR YAŞAM KAZANIRIM DİYEN HEDEFİ İSTEĞİ OLAN HERKESİ BEKLİYORUM…

  oriflame yi anlatayım size kısaca

  –üyelik kampanya hariçlerinde 15tl …sık sık 1tl kampanyaları oluyor ve üye bulmamız sorun olmuyor
  –her ay aktiflik şartı yok
  –limit yok alt satış limiti yani
  –siparişiniz oldugunuz yerdeki bir temsilciye gelirse 1.3tl ye gelicek evinize isterseniz 7tl oda yanında sıfırlama ürünü var o hediye
  –150bp li siparişte kargo ücreti
  tkaım lideri oldugunuzda tüm takımınızı siz yöneteceksiniz ve siparişler evinize 1tl lik bile olsa ücretsiz gelecek…
  ——ve kendi kişsel kampanyam ekibime katılır ve 10üye kaydı yaparsanız benden 100tl ödül kaznacaksınız
  —akraba eş dost konu komşu derken iş büyüyor ve eşit adil gelir dagılımı var sölemiştim
  —siz calısırsanız kazanırsınız
  —-3ay üst üste sipariş vermesenizde sorun olmuyor ama zaten otomatikmen —bol bol siparişleriniz olacak
  —düşünürüm derseniz üyelik 15tl her ay sipariş zorunlulugu

 185. arkadaşlar herkese merhabalar.. DORE TEMSİLCİLİĞİNDE BENDEN SİZE BİR JEST.. EGER TEMSİLCİ OLAMK İSTEYİPTE BANA ULAŞIRSANIZ KAYIT ÜCRETİNİZİ BEN KENDİM VERİYORUM.. ÇALIŞMAK İSTEYEN ARKADAŞLARLA MEMNUNİYETLE TANIŞABİLİRİ[email protected]

 186. TUPERWARE AILESINE KATILMAK, EK GELIR ELDE ETMEK ,SIZE SAGLANAN AVANTAJLARDAN YARARLANMAK ISTIYORSANIZ UYE OLMAK İÇİN emaıl atmanız yeterlıdır. 234,90 LIRALIK UYE KITINE 29,90 TL’YE SAHIP OLABILIRSINIZ. KAÇIRMAYIN…. [email protected]

 187. meraba arkadaşlar yokmu ? istanbuldan ülker doreye temsilci olmak isteyen .ben grup lideriyim eğer sizde temsilci olmak istiyorsanız bana mail atabilirsiniz memnuniyetle yardımcı olabilirim :):) [email protected]

 188. Ben de uzun zamandır network sistemiyle çalışan bir firmaya üye olmak istiyordum.. uzun zamandır araştrıyorum.. hem ürün yelpazesi açısından, hem üyelik fiyatı, kargo ücreti vs. ve gelecek vadetmesi açısından kendime en uygun şirketi bulduğumu düşünüyorum.. 10 tl. üyelik ücreti var, kayıt yenileme ücreti yok.. 90 tl üzeri sdiparişlerde kargo ücreti yok.. ve yeni üyelere 130 tl sipariş verdikleri taktirde, çok uygun hediye paketleri var, bunarı da kazanarak kar sağlıyorsunuz.. özellikle çok tanınmış firmaları araştırdım.. avon, oriflame ve amway gibi.. Ama ben Doreyi tercih ettim.. Çünkü sadece kozmetik yok ve katologta her evin ihtiyacı olabilecek şeyler mutlaka var, ufak bir çevreniz varsa bu işi rahtlıkla yapabilirsinz.. Ve güvenilir bir Türk firması olması, gelecek vaadetmesi, ürün yelpazesinin genişliği ve kalitesi bu firmayı tercih etmemin başlıca sebepleri..

  Eğer benim grubuma katılmak isterseniz veya daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz lütfen mail gönderin..Özellikle İstanbul Anadolu yakası..
  [email protected]

 189. network marketing herkese gelir sağlar ama önemli olan insan sağlığını ve kaliteyi düşünerek tamamen doğal ve bitkisel ürünler sunmaktır.işte biz firma olarak bunları düşünüp kullanıcılarımıza ve serbest girişimcilerimize,üyelerimize bunu tavsiye ediyoruz.lütfen ürün alırken size ürünleri kullanarak size tavsiye edecek kişilerden ürün alın.bizim tüm çalışanlarımız 100% ürünleri kullanıp ,kullanıcılarımızada bu şekilde bilgi ve tavsiyelerde bulunan birer rehberdir.
  ilkeli,dürüst,şeffaf:yıllardır her ülkede aynı uygulama
  finansal güç:5a1 kredi notu.bankalara borcu yok.
  yenilikçi, dinamik:yeni ürünler,internet,tekneloji vb.
  ürünler.
  ürünlerin temel özellikleri;
  kaliteli:100% TATMİN GARANTİLİ,57 LABARATUAR,500 BİLİM ADAMI
  EKENOMİK:
  KONSANTRE(ÜRÜNLERİN FİYATLARI MAKULDÜR)
  ÇEVRE DOSTU VE İNSAN SAĞLIĞINA DUYARLI:B.M.ALTIN ÇEVRE ÖDÜLÜ
  TEMEL İHTİYAÇ MADDELERİ:GÜNLÜK HAYATTA DEVAMLI KULLANIM
  EVE TESLİM:TELEFONUN VEYA KLAVYENİN TUŞLARI İLE SİPARİŞ VE YURT İÇİ KARGO İLE .
  48 SAATTE EVE TESLİM
  BÖYLE BİR GÜVENİLİRFİRMA VE KARLI BİR İŞE EVET DİYORSANIZ GÖRÜŞELİM
  [email protected]‘dan yada 0535 584 23 28 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 190. Merhaba Arkadaşlar,
  6 Aydan beri İzmir’de Herbalife firması ile çalışıyorum. Ayda 1000 Tl civarı kazanıyorum. Ofisten çalışmak daha zevkli, eğer ürünlerle yada işle ilgilenirseniz bana ulaşın yeter. İzmir,İstanbul, Ankara, Manisa, Kuşadası ofislerimiz de çalışabilirsiniz…
  E-MAİL: [email protected]
  GSM: 0 536 323 34 16

 191. merhaba oriflame ile fırsatlar dünyasına katılıp cok kazanmak istiyorsanız başkalarına bağımlılıktan kurtulmak ve kariyer yapmak için hadi ekleyin konuşalım
  http://oriflamefazil.blogcu.com/BAYANLAR+OZELLIKLE+SIZIN+I_IN

  msn adresim: [email protected]

  site adresim: oriflamefazil.blogcu.com

  ekleyin konusalım … ÇOK GÜZEL KAZANÇLAR SİZİ BEKLİYOR…BEN BU İŞE YAPARIM BAGIMSIZ BİR YAŞAM KAZANIRIM DİYEN HEDEFİ İSTEĞİ OLAN HERKESİ BEKLİYORUM…

  oriflame yi anlatayım size kısaca

  –üyelik kampanya hariçlerinde 15tl …sık sık 1tl kampanyaları oluyor ve üye bulmamız sorun olmuyor
  –her ay aktiflik şartı yok
  –limit yok alt satış limiti yani
  –siparişiniz oldugunuz yerdeki bir temsilciye gelirse 1.3tl ye gelicek evinize isterseniz 7tl oda yanında sıfırlama ürünü var o hediye
  –150bp li siparişte kargo ücreti
  tkaım lideri oldugunuzda tüm takımınızı siz yöneteceksiniz ve siparişler evinize 1tl lik bile olsa ücretsiz gelecek…
  ——ve kendi kişsel kampanyam ekibime katılır ve 10üye kaydı yaparsanız benden 100tl ödül kaznacaksınız
  —akraba eş dost konu komşu derken iş büyüyor ve eşit adil gelir dagılımı var sölemiştim
  —siz calısırsanız kazanırsınız
  —-3ay üst üste sipariş vermesenizde sorun olmuyor ama zaten otomatikmen —bol bol siparişleriniz olacak
  —düşünürüm derseniz üyelik 15tl her ay sipariş zorunlulugu

 192. Selam Emine Çevik ben.
  Diyarbakır Dore temsilcisiyim.
  dore nin harika kozmetik ve güzellik ürünleriyletanişmak istiyen ve dore işini yapmak istiyenlere yardimci olmak isterim. iyi günler.
  [email protected] 0507363 9994

 193. merhabalar arkadaslar ben dore lıderıyım istanbul bayrampasa cıvarıda uye olmak ısteyen varsa bana ulsın lutfen

 194. merhaba oriflame ile fırsatlar dünyasına katılıp cok kazanmak istiyorsanız başkalarına bağımlılıktan kurtulmak ve kariyer yapmak için hadi ekleyin konuşalım

  msn adresim: [email protected]

  site adresim: oriflamefazil.blogcu.com

  ekleyin konusalım

 195. arkadaşlar ülker dore de beraber çalışmak isterseniz benimle irtibata geçmeniz yeter li temsilci olun sizde bu harika fırsatlardan yararlanın ben grup lideriyim [email protected] herkesi bekliyorum :)

 196. Merhabalar,ben I7 yıldan beri oriflame kozmetik firması üyesiyim.Yeni üye olarak ürün satmak veya grup oluşturmak isteyen arkadaşlar varsa beni arayabilirler.
  Maltepe'deyim siz nerede olursanız olun posta yoluyla size evrak gönderebilirim.Hoşçakalın…

  Tel: 0 536 321 83 40

  [email protected]

 197. herkese merhaba ben BOHÇAM'a üyeyüm ve çok memnunum.giyimden ev gereçlerine temizlik ürünlerinden takıya geniş bir ürün yelpazesine sahip.ilgilenenlere yardımcı olabilirim.

 198. MERHABA ARKADAŞLAR. BEN ORİFLAME DAN NİHAL.
  BU SİTEYİ GÖRÜP GERÇEKTEN PARA KAZANMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR EKİBİME KATILIP RARA KAZANMAYA BAŞLADILAR BİLE. SİZ DE GERÇEKTEN PARA KAZANMAK İSTİYORMUSUNUZ BANA VEDE EKİBİMİME KATILMAYA NE DERSİNİ[email protected]

 199. mrb ben dore' de grup lideriyim temsilci olmak isteyen herkeze yardımcı olabilirim bana mail atmanız yeterli özellikle ist. anadolu yakası :)

 200. ŞUKADAR KAZANIRSINIZ BU KADAR MAAŞ ALIRSINIZ DİYE BİRŞEYLER VAAD EDEMEM HERŞEY KENDİ ELİNİZDE ÇALIŞMADAN PARA KAZANAMAZSINIZ HİÇBİR SİSTEMDE.AMA NETWORK MARKETİNG SİSTEMİNİ DÜŞÜNÜYORSANIZ İŞTE SİZE BİR FİRMA İSMİ:SEDA SAYAN MARKETİNG.SEDA SAYAN MARKETİNG’E ÜYE OLUP TANIDIĞINIZ BİR AD ALTINDA ÇALIŞMAK İSTERSENİZ REFERANS NUMARAM:0209249 BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ a[email protected]

 201. Oriflame'in eşsiz kazanç planından faydalanmak ve profesyonel bir grupla çalışmak isteyen Türkiye'nin her yerinden ciddi arkadaşlar bana başvurabilirler.

 202. Yukardaki tüm yorumları okudum sizlere çok daha iyisini tavsiye decegim gibi hayal ürünü bir yalanım yok ama türkiyede üretilen ve ciddi manada temizlikte dogal sistemi olan sistem olarak çok basi t olan ve satıs yaptıgınızda üründen asla sikayet almayacagınız Bİo Bellinda yı tavsiye ediyorum http://www.biobellinda.info ve msn adresim [email protected] tel 05452298485 sadece inceleyin hak vereceksiniz Not israil mallarını satarak onlara destek olmayın
  kolay gelsin

 203. MERHABALAR BEN ORİFLAME DAN NİHAL.EŞİNDEN PARA İSTEMEDEN KENDİ VE EVİNİN İHTİYAÇLARINI KARŞILMAKİSTEYEN BAYANLAR BU AYKİ ORİFLAME FIRSATINI KAÇIRMAYIN DERİM.ÜYELİK ÜCRETİ BU AY DA 1YTL HADİ BANA ULAŞIN SİZİNLE BERABER GURUBUNUZU KURUP KAZANMANIZA BAŞLAYALIM.BU KRİZ DÖNEMİNDE BU FIRSATI KAÇIRMAYIN. BANABU KONUDA HER TÜRLÜ SORUYU SORABİLECEĞİNİZ MAİL ADRESİM :[email protected]

 204. fazla söze gerek yok arkadaşlar hiç bir firmayı kötülemeden hiç bir boş vaatte bulunmadan ve en çok biz kazandırıyoruz demeden buyrun diyorum merak edenler için [email protected]

 205. ŞİMDİ MODA PROPA
  % 100 TÜRK SERMAYESİ İLE KURULMUŞ, 600 Ü AŞKIN ÜRÜNÜN ÜRETİCİSİ OLAN FİRMAMIZ 14 ÜLKEYE İHRACAT YAPMAKTADIR. KATALOGLA SATIŞ SİSTEMİ ÜZERİNE ÇALIŞAN FİRMAMIZA GİRİŞİMCİ VE LİDERLİK RUHUNA SAHİP ARKADAŞLAR ARIYORUZ.
  İÇİNİZDE BİR GEMİ POTANSİYELİ VARSA VE KAYIK GİBİ YAŞIYORSANIZ EMEKLERİNİZİN KARŞILIKLARINI ALAMIYORSANIZ BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN.
  İŞTE ÜRÜN KATEGORİLERİMİZ
  RENKLİ KOZMETİK
  KİŞİSEL BAKIM
  CİLT BAKIMI
  KONSANTRE EV BAKIM VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
  HEPSİ BİTKİSEL HEPSİ % 100 TATMİN GARANTİLİ SERMAYE YOK RİSK YOK HAYALCİLİK HİÇ YOK. ÇÜNKÜ SİZ BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ.
  http://www.hepsipropada.com
  ARKADASLAR BU İŞ HAKKINDA MUTLAKA GÖRUSELİM PİSMAN OLMİYACAKSINIZ

 206. Değerli arkadaşlar…Oriflame kozmetik ürünleri şirketinin bu ay bir tl. gibi sembolik bir ücret ile kayıt kampanyası var.Bir doğrudan satış firması olan ve katalog yöntemi ile satış yapılan Oriflame kozmetik ürünlerini(doğal bitki özlü) pazarlamak isteyen arkadaşlar varsa benimle irtibata geçebilirler… Maltepe'deyim.
  Türkiye'nin neresinde olursanız olun farketmez size posta yolu ile ulaşıp yardımcı olabilirim.Hoşçakalın…
  Demet Kosal (17 yıllık Oriflame üyesi)

 207. merhaba izmirde yaşıyorum 42 yaşında ve memurum tesadüfen siteyi gördüm bu aralar ilaç gibi gelecek bir olanağı burada yakalayabileceğimi düşündüm net working yada avon oriflame gibi alanlarda hiç deneyimim olmadı kızım için ona daha iyi olanak sağlayabilmek için güvenilir ve kazanç sağlayacak bir ek işe ihtiyacım var
  ve 21 yıllık memurum emekliliği işimden ayrılıp iyi bir iş olayı olursa emeklilik için yaşı bekleyenedek full time bir işi düşünebilirim yaşım 42 be ünv mezunuyum yardımlarınız için teşekkür ederim [email protected]

 208. Merhaba.Ben Erol Marketing Sistem'de geçen ay başladım.Ürünler,ihtiyaç duyulan ürünler.Burada önemli olan ürünlerin kaliteli olması ve fiyatların yüksek olmaması.Tamamen yerli sermayeden oluşan bir firma.İncelemenizi tavsiye ederim.Bilgi almak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

 209. Dore Kimdir?

  Dore, Ülker markasını da bünyesinde barındıran Yıldız Holding’in bir iştirakidir. Merkezi İstanbul’dadır ve %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir Türk şirketidir.

  Makyajdan cilt bakımına, mutfak ürünlerinden evinizin diğer ihtiyaçlarına kadar pek çok farklı ürünü bulabileceğiniz Dore kataloğunda ailenizdeki herkese göre uygun ürünler bulunur.

  Üyelik için kesinlikle hiçbir ücret ödemiyorsunuz.

  Katoloğunuz ücretsiz kapınıza kadar geliyor, eğer ürünleri müşterilerinize beğendirir ve sipariş alırsanız ilk siparişinizde sadece evet sadece 10 TL ödeme yapıyorsunuz yani sipariş alamazsanız kaybedeceğiniz birşey yok katologda size hediyemiz olarak kalıyor.

  Bence denemeye değer kesinlikle tereddüt etmeyin aksi taksirde benim gibi sadece zaman kaybetmiş olursunuz ben tereddüt ederek zaman kaybettim çünkü ne kadar erken başlarsanız o kadar çok kazanırsınız.

  Avon ve Oriflameden daha karlı ve ilgi çekici çünkü ürünlerimiz

  Takı,Kozmetik,Mutfak,Fonksiyonel vb çeşit çok yani..

  Katılmak için yapmanız gereken tek şey benimle irtibata geçmek…

  [email protected]

  Mail atabilir ya da msn ekleyebilirsiniz katılmanız şart değil isterseniz daha ayrıntılı bilgi içinde ekleyebilirsiniz…

 210. Merhabalar Ben AVON Satış Temsilcisiyim.. Temsilci olmadan evvel Avon ürünlerini kullanıyordum çok memnundum.. Kullndığım ürünleri hem uygun fiyata alabilmek hem de saış yaparak ek gelir elde etmek isteğiyle temsilci oldum.. memnunum.. almak istediğim ürünleri ödeme yapmadan karşılayabilmek ve ayrıca kazanç sağlamak çok güzel.. tavsiye ederimm..

  ilgilenen olursa iletişim kurabiliriz: [email protected]

 211. arkadaşlar hepsi güzelde bana ulasa bilirmisiniz ben samsundayım bende ekgelir eldeetmek istiyorum cep:05466941092 email:[email protected] bankada güvenlik görevlisiyim email de bayan ismiyazabilir ama benim adım mehmet ali gürdeniz çevrem var ben hayatta herişi yaptım pazarcılıktan tutunda hamallıga kadar çalışmaklazım gelecek için.erolmarket sistemini merak ediyorum ,diyer satış sistemlerinide,birde e 7 kitap sistemiini bana bu konularda dönebilen olacakmı merak ediyorum herşey için teşekurler

 212. 30 senelik bonservisli boyacı ustasıyım kendi mesleğimde iş arıyorum.Aylıkta olabilir götürü usulüde olabilir

 213. MERHABALAR BEN FOREVER LİVİNG BAĞIMSIZ ASİSTANIYIM. BİZİM SİSTEMİMİZ ŞUAN EN ÇOK KAZANDIRAN SİSTEMDİR. AYRICA KAYIT ÜCRETİ VE AİDAT YOK. İLGİLENEN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLABİLİRİM. 05448610009

 214. merhaba arkadaşlar bende oriflame kozmetik firmasının danışmanıyım bu işi ek iş olarak yapıyorum ev hanımları erkek bayan herkesin kolaylıkla yapabileceği keyifli ve kazançlı bir iş üstelik ürünlerin hepsi doğal ve organik sizlerde benim ekibime katılıp oriflamenin kazanç ve fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.mail:[email protected]

 215. **** Yapmış olduğum incelemelerden sonra oriflamenin gerçekten kar getiren bir iş olduğu kanısına vardım. Ve bu camiaya yeni girmiş bir eğitimci olarak şimdiden kazanç sağlamaya başladım. Ancak bu sistemde takım olmak çok önemli.. Ve bu takımda birlikte çalışmak ve kazancımızı birlikte artırmak için bana ulaşınız… e-mail adresim *******[email protected] *******

 216. Slm arkadaşlar yaklaşık NETWÖRK MARKETİNG sisteminde 6.yılıma girdim kolay ama basit olmayan bir sistem 4 sene yabancı bir firmada çalıştım tabi birçok insan gibi iyi bir gelir ve kaliteli bir yaşam için başladık tabi hiçbirşey görüldüğü gibi değil bunu bilenler beni anlamıştır bu kadar süre içinde ve araştırmalarımın sonucunda en çok büyüyen sektörün WELLNES SEKTÖRÜ olduğunu gördüm yani sağlıklı yaşa iyi görün öncelik tabiki bu diğeri ise şirketin evresi olgunluk evresindeyseniz hiç şansınız yok boş hayellere kapılmayın ve kendinizi yormayın markalaşma evresindeyseniz çok çalışmanız gerekiyor eğer tanınma evresindeyseniz işte o zaman size pazarın %70 lik pazar payına sahip olma hakkı veriyor tabiki çalışma sistemi buna müsaitse ve en önemlisi olmazsa olmaz olan doğru SPONSOR rehberinizi iyi seçmelisiniz yoksa yalnışları kopyalamaktan kendinizi toplayamazsınız yediğiniz kazıklar=tecrübe tabi bunun yanında şirketin DESTEK vermeside olmazsa olmazların içinde yoksa eğitim parası bulmak için epey borçlanabilirsiniz bütün bu olanakların var olduğu bir şirkette çalışıyorum şu an abartmadan gerçeklerle tabi bu sektörde insana zarar veren en büyük şey FANATİKLİKTİR kazanmasın ama çalışmaya devam edersin birde kazanıyorum diye yalan sölersin Allah herkezin yolunu açık etsin DOĞRU SEKTÖR DOĞRU ZAMAN DOĞRU FİRMA VE DOĞRU İNSAN şu anda bu kavramlara sahip bir işim isteseniz sizinlede PAYLAŞIRIM TEL:05428380505

 217. Merhaba ben mayıs ayında nikken .com.tr diye bir doğrudan satış la ilgili bir adres vermiştim.Üzerine tıklanıldığında alakası olmayan bir iş çıkıyor.Onu düzeltmek istiyorum.Benim bahsettiğim kaliteli yaşam ürünleri adı altında NİKKEN Discover it.Live it. sitesinden bilgi alabilirsiniz.Bana [email protected] adresinden ulaşabirsiniz.Teşekkürler

 218. merhaba benim suan bir isim var ama maas beni tatmin etmiyor kredi karti borcum var ve ben ek is yapmayi cok istiyorum sitedki onerilerinize goz gecirdim ama kimse genis bir bilgi vermemis…Yetenekli bir bayan oldgumu dusunuyorum pazarlama reklam degilde veri giris isi istiyorum gerckten buna cok ihtiyacim var kaybetmeden zamanimi bosa harcamadan kazanmayi istiyorum bu konuda yardima cok ihtiyacim var…

 219. ek iş arayanlar lütfen benimle irtibata geçin.çok kazançlı bi sistem.dahada geç kalmayın.biz türk firmasıyız.bana [email protected] adersinden ulaşın.biran önce çok kazanmaya başlayın sizde.

 220. Tavsiyem Erol Marketing Sistemle çalışmanızdır..Çünkü hem ihtiyacınızı gidereceksiniz, hem de kazanacaksınız.. Tekstil, giyim üzerine bir işte çalışmak herkes için daha kolaydır.

  [email protected]

 221. % 33 ve % 23 Kar Marjıyla Doğrudan Satış ve Pazarlama sektöründe çalışacak bay bayan eleman aranmaktadır. Çalışıyorsanız Ek Gelir olarak da düşünebilirsiniz.
  Alsancak`tan başlayıp, Konak, Hatay, Balçova, Seferihisar, Karaburun, Narlıdere, Urla, Balıklıova vb. gibi , Çeşme `ye kadar bulunan herhangi bir semtde ikamet ediyor ya da çalışıyorsanız , 18 yaş ve üstü, mezuniyet zorunluluğu aranmamakta, kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız :
  %23-%33 kazanç oranlarıyla çalışabilirsiniz.
  Şirketimizde ne kadar kazanacağınız tamamen size bağlıdır. İstediğiniz kadar çalışarak dilediğiniz kadar kazanabilirsiniz.

  Üstelik bunu tamamen sizin belirlemiş olduğunuz çalışma saatleri içerisinde gerçekleştirirsiniz.
  Ayrıca şirketimizde farklı aktivitelere katılarak, burada hem yeni insanlarla tanışma hem de geniş bir sosyal çevreye sahip olma imkanını elde edersiniz.
  Bizimle çalışmayı düşündüğünüz taktirde ulaşacağınız telefon numarası : 0-536-5706368
  Ne kadar çok zaman ayırırsanız, o kadar çok kazanırsınız ;
  Günde Ayda
  45 dakika 200 TL
  1.5 Saat 400 TL
  4 Saat 1100 TL

 222. Ersağ bitkisel temizlik ürünlerinin öncelikli amacı sağlığımız bitkisel temizlik ürünleri kullanarak temizlik anlayışımızı değiştirmek ve çevremizdekileri de buna alıştırmak.
  Ersağ temizlik ürünlerine üye olarak sahip olabilirsiniz.
  Üyelik ücreti yoktur.
  Tamamen Türk malıdır
  Satış yapmak ya da para kazanmak için herhangi bir sayıda üye yapmanıza da gerek yoktur.
  Her ay ürün alma zorunluluğunuz da yoktur.
  Hem sağlıklı bir yaşam hem ek kazanç için denemeye değmez mi?

 223. Nisan 2009 tarihinde sizlere merhaba diyen PETEK Marketing, 8.000' in üzerinde kayıtlı üyesiyle hızla büyümektedir. Sektöründe bir ilke imza atarak Network sistemlerine yeni bir boyut kazandıran PMS' nin benzersiz kazanç sistemi ile çok ciddi gelirler elde edebileceksiniz.

  1.Dünyada ilk defa uygulanan üyelik primi sayesinde 250.000 TL'nin üzerinde bir gelire sahip olabilirsiniz..

  2.Her ay ürün alma zorunluluğu gibi bir aktiflik şartı kesinlikle yok. Sizlere gönderdiğimiz katalogdan satışınızı yapar ve sadece sattığınız ürünün siparişini verirsiniz. Dolayısıyla SIFIR RİSK ile çalışırsınız..

  3.10.000 i aşan ürün çeşidiyle ve bu ürünlerin hayatta zorunlu olarak kullandığımız ürünler olması sebebiyle sadece kendi ihtiyaçlarınızı karşılarken bile ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

  4.Bir ay içinde yapılan cirodan hesaplanan prim,bir sonraki ayın 10 ila 15 arasında ödenir.

  5.Ürünler günlük hayatta kullanılan ve sirkülasyonu hızlı olan ürünler olması sebebiyle satışınız kolaylaşır.. Üstelik %25 ile %50 arasında ciddi bir satış primi elde edersiniz. Bunun yanında ekibinizdeki cironuza göre de %25' e kadar bir prim elde edebilirsiniz.

  6.PMS' nin fiyat politikası gereği her ürün grubunun ekonomik alternatifleri mevcut olduğundan, belli bir kesime değil her gelir tabakasındaki müşteriye hitap edebilirsiniz. Herkesin kullandığı ürünü her kesimin bütçesine göre satışını gerçekleştirebilirsiniz..

  7.Türk firması ve tamamen yerli bir sermaye…gelin birlikte çalışalım referansım aşağıda istersen üyelik üçreti ödeme
  http://www.petekmarketing.com/ref.aspx?rcn=335

 224. erol çorap marketing yapıyorum alt grubumu oluşturdum çok iyi para kazanıyorum ilgilenen arkadaşlar bana mail atabilir her ay düzenli şekilde alt gurubuma üye yapıyorum.ilgilenen arkadaşlara her türlü desteği sağlıyoruz.
  [email protected]

 225. arkadaşlar oriflame üyesiyim kendi ekibimi kurma istiyorum.Kesin kazanç var güzellik danışmanı olmak isteyen arkadaşlarım [email protected] adresinden bana ulaşabilirler türkiyenin neresinde olursa olsun başvurularınızı bekliyorum.

 226. neslihan hanım ,
  erol marketing ile çalışmak isterseniz kesinlikle avondan daha iyi kazanacağınıza eminim.22 üyem var hepsiyle ayrı ayrı ilgileniyorum üyeler takıldıkları yerde üyeler buluyorum yani ekip halinde kazanıyoruz.sizde bu ekpten olmak ve kendi ekibinizi kurmak için lütfen benimle irtibata geçin.çok memnun kalacağınız aynı zamanda kazanacağınız bir iş.firmanın henüz yeni olmasıda liderlik seviyesine çabuk yükselmenizde ve sabit maaşa bağlanmanızda ayrıca avantaj.mutlaka haberlerinizi bekliyorum.
  [email protected]

 227. BİZİMLE ÇALIŞIR MISINIZ ?
  EK BİR GELİRE SAHİP OLMAK İSTEYEN HERKESE SESLENİYORUZ !!!

  30 YILLIK CİDDİ BİR FİRMANIN BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE

  AŞAĞIDAKİ 4 İŞ ALANINDA EKİP ARKADAŞLARINA İHTİYACIMIZ VARDIR

  1 – İNTERNET ÜZERİNDEN ÇALIŞABİLECEK AKTİF ADAYLAR
  2 – EĞİTMENLİK YAPARAK KAZANÇ SAĞLAMAK İSTEYEN ADAYLAR
  3 – YÖNETİCİLİK VE EKİP LİDERLİĞİ YAPABİLECEK ADAYLAR
  4 – PAZARLAMA YAPARAK YÜKSEK GELİR ELDE ETMEK İSTEYEN ADAYLAR

  LÜTFEN BAŞVURU FORMUNU DOLDURUNUZ
  (Forma ismime tıkladığınızda ulaşabilirsiniz)

 228. {merhabalar neslihan hanım}işimiz herkesime hitab eden kozmatik ve temizlik ürünlerimiz ,ayrıca sihirli mendilimiz ve cam bezlerimiz var 600 çeşit ürün yelpazemiz var.tatillerimiz hediye ürünlerimiz?daha detaylı bilgi içn görüşmek ümidi ile . ayrıca ev hanımıyım ve ıspartalıyım .bizim işimizi düşünürseniz izmirde 6 haziranda toplantımız var sizi bilgilendirirm .msn mi ekleyin [email protected] görüşmek ümidi ile

 229. Erol Group Bünyesinde , tamamı yerli sermayeden oluşan bu ortak platform sayesinde sizlere müthiş bir ek gelir fırsatı sunmaktayız…Mevcut işlerinize mani olmadan , ek bir iş olarak yapabileceğiniz ve belki de mevcut işinizden çok daha fazla kazanç sağlayabileceğiniz bu sistem sayesinde kendi işinizin patronu olabilir, ekonomik özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz..hadi bize katıl sende kazan
  Erol marketing sisteme 74 gündür kayıtlıyım. Birr cok kez alışveriş ettim sistem düzgün işliyor.1 toplantısına katıldım şirket sahibinle görüş me fırsatım oldu .kendisi gayet iyi biri herkesle ilgileniyor her zaman bize bir eksiğimizi görülseniz bize mutlaka bildirin demesi bizi memnun etti.Arkadaşlar ilk pirimimi haftalık hesabıma yaatırdılar 30 ytl şu anda 50 de şirketten biriken primim var.10 üyem var . Neden bu sisteme girdim ilk önce para kazanmak tabi ve bu kriz ortamında biraz insanlara para kazandırmak birde türk firması olması ,eşimle birlikte yapıyoruz. çorap ve testil ürünleri satıyoruz ve ürünlerin fiyatlARI 0.50 kr ile 34 tl arasında değişiyor. kaliteli ürünler.umarım yararlı olmuştur sevgiler.

  [email protected]

 230. Erol Group Bünyesinde , tamamı yerli sermayeden oluşan bu ortak platform sayesinde sizlere müthiş bir ek gelir fırsatı sunmakta…Mevcut işlerinize mani olmadan , ek bir iş olarak yapabileceğiniz ve belki de mevcut işinizden çok daha fazla kazanç sağlayabileceğiniz bu sistem sayesinde kendi işinizin patronu olabilir, ekonomik özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz..sabırla çalışırsan kazanırsın
  Erol marketing sisteme 74 gündür kayıtlıyım. Birr cok kez alışveriş ettim sistem düzgün işliyor.1 toplantısına katıldım şirket sahibinle görüş me fırsatım oldu .kendisi gayet iyi biri herkesle ilgileniyor her zaman bize bir eksiğimizi görülseniz bize mutlaka bildirin demesi bizi memnun etti.Arkadaşlar ilk pirimimi haftalık hesabıma yaatırdılar 30 ytl şu anda 50 de şirketten biriken primim var.10 üyem var . Neden bu sisteme girdim ilk önce para kazanmak tabi ve bu kriz ortamında biraz insanlara para kazandırmak birde türk firması olması ,eşimle birlikte yapıyoruz. çorap ve testil ürünleri satıyoruz ve ürünlerin fiyatlARI 0.50 kr ile 34 tl arasında değişiyor. kaliteli ürünler.umarım yararlı olmuştur sevgiler.
  bilgi için [email protected]

 231. merhaba neslihan hanım bende sizin gibi farklı bir iş yapıyordum ama 2 yıl önce yeni bir işle tanıştım geliri çok harik bir türk firması.sizebu işi tanıtmak isterim nedersiniz .size ulaşa bileceğim bi numara yazarsanız sevinirim.benimki [email protected] herkese bolkazançlar

 232. merhaba
  avon temsilcisiyim izmirde yaşıyorum avon ürünleri sipariş verecek kişiler arıyorum ayrıca temsilci olacak kişilerde varsa bana ulaşabilirler bu işi ev geçndirmek için yapıyorum başka işim yok dürüst ve saygılı bir avon temsilcisiyim

 233. ARKADAŞLAR SLM BEN'DE SİZLERE OGC NETWORK ACADEMİY TANITMAK İSTEDİRİM BU ŞİRKET METWORK MARKETİNG SİSTEMİYLE ÇALIŞAN BİR TÜRK FİRMASI TÜRKİYEDE FDA SATNDARTLARI İLE ÜRETİM YAPAN OGC INTERNATIONAL NETWORK ACADEMY'NİN BÜTÜN ÜRÜNLERİ BİTKİSEL VE ÜRÜNKONSEPTİNDE 80 DEN FAZLA ÜRÜN VAR BİR KAÇ TANESİNİ SİZLERLE PAYLAŞAYIM HÜMİK SAİTLİ DERMOTOLOJİK KİL(SEDEF, AKNE, SELİLÜT,SAÇ BAKIMI,CİLD BAKIMI,MANTAR,EKLEM ROMATİZMAL AĞRILARDA.VS.)HEMOROİT SORUNU İÇİN HEMORCAP(15 GÜNDE DÜZELME SAĞLAR.)ZEYIFLAMA ÜRÜNLERİ (NORMAL YEMEK LERİNİZİ YİYORSUNUZ.)AFRODİZYAK VE ÇOK YAKINDA SIGARAYI BIRAKMAK İÇİN BİR ÜRÜN DAHA GELİYOR.BUNLAR ÜRÜN LERİNDEN BİR KAÇI BEN 3 AYDIR BU FİRMADAYIM VE ÇOK CİDDİ KARİYER VE EK GELİRE ULAŞIYORUM BU AY SATIŞLARIM HARİÇ SADECE EKİP GELİRİM 800 TL.KISA ZAMANDA BU KADAR CİDDİ KARİYER VE PARA KAZANMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR DETAYLI BİLGİ İÇİN BENİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.
  0532 314 54 89 [email protected]

  ÖNEMLİ NOT :

  TÜRKİYE GENELİNDE HER ŞEHİRDE BU İŞİ CİDDİ YAPICAK LİDER ARKADAŞLAR ARIYORUZ .BUNA EK OLARAK HEDEFİMİZDE 180 ÜLKE VAR BEN BELÇİKA TÜKMENİSTAN AYAĞINI OLUŞTURMAYA BAŞLADIM YURT DIŞINDA BU İŞİ GELİŞİTİRME İMKANINIZ VAR BU FIRSATI DEĞERLENDİRMEK SİZE KALMIŞ.HER KEZE BAŞARILAR DİLERİM.

 234. Merhaba ben iş grubu kurmak istiyorum.Kaliteli yaşam adı altında sunulan ürünler Türkiye de tek.Rakibi yok ve gerçekten teknoloji çağında hepimizi yakından ilgilendiren ürünler.İlgilenen arkadaşlar 0 538 356 57 93 nolu telefondan arayabilirler.Lütfen ciddi anlamda çalışmak isteyenler arasın.Eğer ürünleri merak edenler varsa nikken.com.tr adresinden öğrenebilirler.

 235. merhaba nihal hanımcım herkes oriflame tavsiye ediyorsunuz şimdi moda propa gelin birlik te çalışalım nedersiniz. gerçekten arkadaşlar daha önceden başka bir işle uğraşıyordum ama propa çok çok harika herkese tavsiye ederim ilgilenenler için 05067300065 bana ulaşın [email protected]


 236. ÜRÜN KATOLOĞU: http://picasaweb.google.com/rubyrose.rubyrose

  YERYUZUNDEKI EN COK SATAN MAKYAJ SETLERI

  ALIN SATIN KAZANIN

  FATİH STONE
  E-MAİL ADRESİ: [email protected]

  İLETİŞİM NO: GSM 0536 431 72 02

  İLETİŞİM NO: GSM 0505 892 46 19

  SATSIMDAKI TUM URUNLER

  ÜRÜN KATOLOĞU: http://picasaweb.google.com/rubyrose.rubyrose

  Aksiyonu olmayan vizyon hayaldir.
  Vizyonu olmayan aksiyon zaman kaybıdır.
  Ancak, vizyonu olan aksiyonu olan urunler
  PARA KAZANDIRABILIR
  FATİH STONE

 237. PAZAR VE KAR PAYI ÇOK YÜKSEK OLAN BİR ÜRÜNÜN SATIŞINI YAPMAKTAYIZ.
  DOĞU VE GÜNEYDOĞU BÖLGESİNDE YAŞIYORSANIZ BANA ULAŞIN..
  İSTER İŞİNİZ OLSUN İSTER EK KAZANCINIZ
  TLF: 0 533 968 34 20 mail: [email protected]

 238. KATALOG TALEP EDIN BASLAYIN SIPARISLERINIZI ALMAYA

  ÜRÜN KATOLOĞU: http://picasaweb.google.com/rubyrose.rubyrose

  YERYUZUNDEKI EN COK SATAN MAKYAJ SETLERI

  ALIN SATIN KAZANIN

  FATİH STONE
  E-MAİL ADRESİ: [email protected]

  İLETİŞİM NO: GSM 0536 431 72 02

  İLETİŞİM NO: GSM 0505 892 46 19

  SATSIMDAKI TUM URUNLER

  ÜRÜN KATOLOĞU: http://picasaweb.google.com/rubyrose.rubyrose

  Aksiyonu olmayan vizyon hayaldir.
  Vizyonu olmayan aksiyon zaman kaybıdır.
  Ancak, vizyonu olan aksiyonu olan urunler
  PARA KAZANDIRABILIR
  FATİH STONE

 239. Herkese Merhabalar,

  Bu teklifim öncelikle sermayesi olmayanlar, özellikle öğrenciler ve iş bulamayanlar için inanılmaz bir iş kurma fırsatı. %100 kar marjı ile satış yapıp ayda en az 800 TL kazanmak ister misiniz? Şunu belirtmek istiyorum bu bir network marketing sistemi değildir.

  Ürün ile ilgili bilgiler telefon ve mail yolu ile iletişime geçenlere verilecektir.

  Herkese iyi günler ve iyi kazançlar dilerim.

  Uğur DEMİR
  05057863574
  [email protected]

 240. arkadaşlar ben bir dönem avon temsilciliği yaptım. temsilcinin elindeki parayı son kuruşuna kadar firmanın kasasına sokup, temsilciye ürün olarak geri döndürme çabasında olan bir firma ve işin balını kaymağını takım öncüleri yiyor. hatta bazı takım öncüleri kendi menfaatleri için üyeleri zor durumda bırakıyor. ( siparişe fazla ürün yazmak, fazla katalog yazmak ve iadesini kabul etmemek gibi.) ayrıca avon son dönemde ürün kalitesini düşürdü, birkaç ürünü hariç kullanılacak ürünü kalmadı. zaten fiyatların dibe vurmasından da anlaşılmıştır herhalde.
  avon satışlarım durunca, bir arkadaşımın da vasıtasıyla amwaye kayıt oldum fakat o iş her babayiğidin harcı değil. öncelikle maddi durumu iyi olan bir çevre gerektiriyor. ürünler kaliteli ancak fiyatlar yüksek. alan kişi memnun kalsa bile yenisini alamıyor. hele ki ev kadınlarına hitap ediyorsan kozmetik satışın sıfır, deterjandan biraz kazanıyorsun.ilk 3 ay eşe dosta satış yapıldı sonra tıkandı. ayrıca sadece kayıt için katalog,broşür, tanıtım kitapçığı v.s gibi zımbırtılara toplamda 75 lira olan bir bayilik ücreti olduğundan kimse kayıt olmaya da yanaşmıyor, dediğim gibi maddi durumu iyi bir çevre lazım.
  3. denememde kendi isteğim ve merakımla oriflame temsilcisi oldum. bu arada öğrencilik hayatım devam ediyor tabiki, sadece bu işlerle uğraşmıyorum :) oriflame satışları avona nazaran daha iyi oluyor ve ürün kalitesi de oldukça yüksek fakat stok sorunu çok fazla. sipariş ettiğim ürünün stokta tükenip de gelmemesi olayını çok yaşadım ve müşterilerime çok mahcup oldum. artık insanlar nasıl olsa gelmez diye sipariş bile vermek istemiyorlardı. ayrıca kargo ücreti ödememek için 150 puanlık sipariş vermek gerekiyor ve bu da ortalama 200 lira demek. yani her seferinde kargo ücreti ödüyorsun. hediye olayı da neredeyse hiç yok. mesela 150 puanda sana bir parfüm vaadediyor ama 5 lira da fiyat koyuyor, yani yine karıyla satıyor sana ürünü, sadece herzamankinden daha ucuza.
  bu kadar uğraş ve tecrübeden sonra tam, bu işler boş diyecekken yeni bir firmayla tanıştım. artık ev kadınlarının kozmetiğe para yatırmadıklarını ( en azından benim çevremdekilerin) ve öğrenci milletinin de 50 kuruş için bile bir üründen vazgeçmesinin çok kolay olduğunu gördükten sonra, ürün yelpazesi temizlik ürünleri ve parfümlerden oluşan bir firmaya yöneldim. fiyatları amwayden daha uygun ancak kalite olarak neredeyse aynı olan bu temizlik maddelerini tabiri caizse peynir ekmek gibi satıyorum. parfümler de alkol oranı minimum oranda olduğundan ve fiyatları da minimum oranda olduğundan oldukça ilgi görüyor. daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler [email protected] adresinden sorularını yönlendirebilirler. hoşçakalın

 241. AVON TEMSİLCİSİ OLMA
  Avon ürünlerini satıp kendi ihtiyaçlarınızı indirimli karşılayabileceğiniz gibi çevrenizdekilere ürün satarak ek gelirde elde edebilirsiniz..

  Temsilcilikle ilgili bazı bilgiler vermek istiyorum..

  Avon temsilcileri satışlarından %33 kar elde etmektedir..
  Avon’a satış temsilcisi olduktan sonra her siparişinizin en az 75 lira ( temsilci fiyatıyla ) olması gerekmektedir yoksa 7,5 lira hizmet bedeli ödemek zorunda kalıyorsunuz..
  Avon’a sipariş vermiş olduğunuz katalog ve ürün denemeleri için ayrıca ücret ödemektesiniz..

  Avon temsilcisi olmak isterseniz aşağıdaki bilgileri [email protected] adresine Temsilci başlığıyla gönderirseniz.Temsilci olmanız için gereken işlemleri başlatabilirim..

  İsim Soyad :
  D.Tarihi : ( gg/ay/yy)
  Adres :
  Ev Tel:
  Cep Tel :
  E-Posta:

 242. Erol Tekstil iş imkanı ile ilgilenenler;

  [email protected] adresini ekleyerek bilgi alabilirsiniz.

  Aşğaıdaki Erol Tekstil yazısına tıkladığınızda açılacak olan siteyi inceleyebilirsiniz.

  Herkese bol ,hayırlı kazançlar

  >Emine<

 243. herkese merhaba
  ben özel bir şirkette çalışıyorum.fakat boş vakitlerimde hem keyif alabileceğim hemde para kazanabileceğim ek bir iş yapmak iştedim ve tamamen tesadüf eseri erol marketing sistemle tanıştım.firmanın henüz yeni olması yani ilklerden olabilmek hoşuma gitti.şuanda da gayet iyi gidiyor.internet üzerinden bile üye bulabiliyor satış yapabiliyorsunuz ayrıca primleriniz kazançlarınız haftalık olarak hesabınıza yatıyor.mutlaka tavsiye ederim.daha detaylı bilgi almak için msn adresim,

  [email protected]

  denemeye değer bence….
  SAYGILAR..

 244. Burada yazan tüm arkadaşlar network firmalarıyla çalışyor olduğunu gördüm ve bende yeni bir Networ firmasıyla sizleri tanıştırmak isterim.

  Biz yeni bir network firmasıyız.Bizim hedefimiz ve çalışmalarımız Türkiye'den dünyaya açılacak olmamız.Örnek olarak Belçika-Azerbeycan-Türkmenistan'da çalışmalarımıza başladık.Biz Türkiye'de ve dünya genelin'de Organizasyon kurabilecek ve eğitim verebilecek lider olabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.Bizim firmamız'da ilklerden olma fırsatını değerlendirmek istermisiniz?

  Sizin'de bildiğiniz gibi yeni bir firmada ilklerden olmak çok önemlidir.
  Bizim firmamızda çok çabuk kariyer yapabilir ve çok ciddi paralar kazana bilirsiniz. Eğer ilgilenirseniz çalışma sistemimizi halen yapım aşamasında olan http://www.ogcistanbul.com adresinden inceleyebilirsiniz.
  Ürünkonseptimizi'de ogce-shop bölümünden inceleye bilirsiniz.
  Daha detaylı bilgi için 0216 550 72 40 dahili 130 dan beni arayabilirsiniz.Herkese iyi çalışlar dilerim.

 245. BU SİSTEM İLE TANIŞTIĞIM İLK GÜNÜ ŞANSIM OLARAK SAYIYORUM.TÜM YORUMLARI OKUDUM NETWORK TAKIM ÇALIŞMASIDIR.HERKEZ İSTERSE KAZANABİLİR.İLKLERDEN OLMAKTA AVANTAJ SAYILIR.DAHA YENİ OLAN BU TÜRK FİRMASI İLE ÇOK ŞEYLER BAŞARABİLİRSİNİZ.ÜSTELİK ÜRÜNÜ TANITMAYA KULLANIMINI ANLATMAYA GEREK YOK HEPİMİZİN HERZAMAN KULLANDIĞI ÜRÜNLER BENCE BU BİR AVANTAJ.OLMASADA OLUR DİYEMEYECEĞİMİZ ÜRÜNLER.HİÇBİR ZORUNLULUK VE RİSK YOK.BU SİSTEMLERİ BİLEN ARKADAŞLARA TAVSİYEM İNCELESİNLER BEN BÖYLE SİSTEM GÖRMEDİM.DAHA ÖNCEDE BAZI NETWORKLERDE SATIŞ TEMSİLCİLİĞİ YAPTIM FAKAT DİYORUM YA YOK BÖYLESİ .5 KAPIDAN KAZANÇ SİSTEMİYLE SÜPER.KOMŞUNUZ EŞİNİZ DOSTUNUZ YAPMIYOR İLK SİZ OLACAKSINIZ VE BÜYÜK İŞLER BAŞARACAKSINIZ.basakkaan35 @hotmail.com

 246. ŞİMDİ MODA PROPA
  % 100 TÜRK SERMAYESİ İLE KURULMUŞ, 600 Ü AŞKIN ÜRÜNÜN ÜRETİCİSİ OLAN FİRMAMIZ 14 ÜLKEYE İHRACAT YAPMAKTADIR. KATALOGLA SATIŞ SİSTEMİ ÜZERİNE ÇALIŞAN FİRMAMIZA GİRİŞİMCİ VE LİDERLİK RUHUNA SAHİP ARKADAŞLAR ARIYORUZ.
  İÇİNİZDE BİR GEMİ POTANSİYELİ VARSA VE KAYIK GİBİ YAŞIYORSANIZ EMEKLERİNİZİN KARŞILIKLARINI ALAMIYORSANIZ BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN.
  İŞTE ÜRÜN KATEGORİLERİMİZ
  RENKLİ KOZMETİK
  KİŞİSEL BAKIM
  CİLT BAKIMI
  KONSANTRE EV BAKIM VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
  HEPSİ BİTKİSEL HEPSİ % 100 TATMİN GARANTİLİ SERMAYE YOK RİSK YOK HAYALCİLİK HİÇ YOK. ÇÜNKÜ SİZ BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ.
  [email protected]

 247. ŞİMDİ MODA PROPA
  % 100 TÜRK SERMAYESİ İLE KURULMUŞ, 600 Ü AŞKIN ÜRÜNÜN ÜRETİCİSİ OLAN FİRMAMIZ 14 ÜLKEYE İHRACAT YAPMAKTADIR. KATALOGLA SATIŞ SİSTEMİ ÜZERİNE ÇALIŞAN FİRMAMIZA GİRİŞİMCİ VE LİDERLİK RUHUNA SAHİP ARKADAŞLAR ARIYORUZ.
  İÇİNİZDE BİR GEMİ POTANSİYELİ VARSA VE KAYIK GİBİ YAŞIYORSANIZ EMEKLERİNİZİN KARŞILIKLARINI ALAMIYORSANIZ BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN.
  İŞTE ÜRÜN KATEGORİLERİMİZ
  RENKLİ KOZMETİK
  KİŞİSEL BAKIM
  CİLT BAKIMI
  KONSANTRE EV BAKIM VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
  HEPSİ BİTKİSEL HEPSİ % 100 TATMİN GARANTİLİ SERMAYE YOK RİSK YOK HAYALCİLİK HİÇ YOK. ÇÜNKÜ SİZ BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ.
  http://www.hepsipropada.com
  [email protected] eklyin görüşeli

 248. Merhabalar Ben Uluslar Arası Doğal Bitkisel Ürünlerde Distribütörlük Yapmaktayım.
  Tiens Doğal Ürünleri Her Hastalığa Karşı %100 Etki Vermektedir
  Kullananların Yorumu Hat safada dır.
  öRNEK oLarak vermek Gerekirse Kalp Damar Hastalıkları Beyin Hastalıkları
  Bunlar Örnek Olarak Verilenlerdir..
  Ayrıntılı Bilgi İçin: 0506-843-36-71 Orhun Soydan–

 249. MERHABALAR.ADIM ALİOSMAN UYAR.1985 YILINDAN BERİ PAZARLAMA İŞLERİ İLE UĞRAŞIYORUM.ARKADAŞLARIMIN ŞU ANDA TAVSİYE ETTİKLERİ
  HEMEN HEMEN BÜTÜN İŞLERDE BULUNDUM.PAZARLAMA İŞLERİ ÇOK RAHAT VE ÇOK KAZANÇLI İŞLERDİR.AMA YAPABİLENE.HER İŞTE OLDUĞU GİBİ BU İŞLERDEDE BİLGİ-TECRÜBE VE DESTEK GEREKLİ.ŞU ANDA YAPTIĞIM İŞ PETRA DAYANIKLI TEMİZLİK ÜRÜNLERİ.İLGİLENENLERE YARDIMCI OLURUM.

 250. merhabalar ben bu siteye ek bir iş ararken tesadüfen rastladım hemen hemen hergün girmeye çalışıyorum yeni fikirler varmı diye
  yapılan yorumlarıda okuyorum ben de çeşitli ek işler denedim açıkcası başarılı da olamadım ben bir ürün satacaksam öncelikle kendimi alıcının yerine koyanlardanım bu kriz ortamında kozmetiğe para ayıramayacak bir çok insan var (bende dahil) kılık kıyafet derseniz yine öyle Ancak gıda ve temizlik bunlar her eve giren aylık ihtiyaçlar….

  arkadaşlar bende ev hanımıyım çocuğum olduğu için dışarıda çalışma olanağım maalesef yok ama kendime az da olsa gelir getiren bir iş yakaladım herkesin yapabileceği bir iş ben bu ürünleri samimiyetle tavsiye ederim eminim kullanınca sizlerde benim gibi düşüneceksiniz bu ürünler kimyasal içermediği için sağlığımıza da çevreye de dost ürünler ve bizim normalde kullandığımız temizlik malzemelerinden de daha ekonomik gelin bir seferlik bu ürünlerden alın farkını sizlerde göreceksiniz

  bilgi almak isterseniz bana ileti gönderin size detaylı bilgi veririm [email protected]

 251. merhaba arkadaşlar , işsiz kaldığım gün ne yapacağımı bilemedim, ödemem gereken birçok kredi ve kredikartı borcum vardı , işte öyle zor bir günümde bana , hayallerime dokunan ve beni bu zor durumdan kurtaran (maddi/ manevi) güç veren sponsoruma teşekkür ederim …. şuan tek işim bu , başka bir işe ihtiyaç duymuyorum , patronum yok müdürüm hiç yok :) içinizde eminim işsiz kalmış , maddi sıkıntısı olan bir çok insan vardır . eğer benimde sizlerin hayallerine dokunmamı istiyorsanız bana muhakkak ulaşın
  sevgilerimle ; [email protected]

 252. merhaba arkdaşlar,
  şimdiye kadar yaklaşık 12 yıldır özel sektörde yöneticilik yaptım ama geriye baktığımda hjçbir birikim olmadığını farkettim ek iş diye aramadığım,araştırmadığım iş kalmadı ama hepsi genelde satışa yönelik olduğu için ve satışda iyi olmadığımı düşündüğüm için pek cazip gelmemişti.Şimdi EROL MARKETİNG ile ilgii çalışma yapıyorum.Bu sistemin en güzel yanı ne sizin nede eikibinizin satış yapma zorunluluğu yok sadece 10 luk üye sistemini oluşturarak 250 milyarın üzerinde gelir elde ediyorsunuz yapmanız gereken tek şey ise sadece ve sadece 3 üye bulmak ve bulduğunuz üyelerinde 3 üye bulmasını istemek.Herkesin kendini kıramayacağı 3 dostu vardır sanırım.Benimle birlikte koordineli ekip kurmak isteyen arkadaşlar daha fazla bilgi için [email protected] msn lerine ekleyebilirler.

 253. MHB.
  Bende evime katkıda bulunmak istiyorum.. Ne gibi kolay işlerle meşgul alaçağımı kafam karıştı.Ana dolu yakasında olursa eğer çok memnun kalırım..Hatta maltepeye yakın işlerle ilgilenmek istiyorum. Saygıyla kalın..

 254. Erol Çorap Firması bu tarz para kazanma yöntemleri arasında gerçekten güvenilir olan herkesin temel ihtiyacı olan ÜRÜNLER üzerine kurulmuş firmadır. EVDEN para kazanmak isteyenler için süper bir fırsattır

 255. Merhaba
  Rasim haklı
  Eğer geleceğinizi bağlıyorsanız ,çocuklarınızın geleceğini düşünüyorsanız firmanın güvenilir olması lazım,girdiği ülkeden çıkmaması lazım
  Bende bu ülkede sıfırlandığı halde çıkmayan bir firmada çalışıyorum.Bu hem işin başlangıç noktası olmasını sağladı hemde bana büyük bir güven verdi
  Hem başlangıç noktasında hem güvenilir hem de oturmuş ve ciddi gelirleri olan bir firmada benimle çalışmak isterseniz işbirliğinizi beklerim.
  Yıllık aidat,seminer ücretleri ,kariyerde düşme,üyelikten çıkarılma vb yoktur.
  [email protected]

 256. Bu sektörde her ay neredeyse yeni firmalar çıkmaya başladı.O yüzden çok dikkatli olup sağlam bir firmayla ve profesyonel bir ekiple çalışmak lazım.Benim naçizane takip edebildiğim kadarıyla bile,Çms,geray,shop&earn,primxl,bohçam,sunet gibi firmalar artık faaliyet göstermiyor.Bilmediğim daha bir sürü firma da vardır.Ben derim ki macera arayıp sürekli hayal kırıklığına uğramaktansa profesyonelce bir çalışma yapalım.
  Ciddi ve profesyonel düşünenler [email protected] adresine mail atabilirler.

 257. Evet arkadaşlar,, NETWORK MARKETİNG tartışmasız kazandıran bir sistem. Lakin, her işte olduğu gibi ciddi çalışmak emek saft etmek gerekir. Zaman zaman bu sistemler hakkında ön yargılı kişiler ile karşılaşıyoruz/karşılaşıyorsunuz. HİÇ ÖNEMLİ değil…
  Tüm Network şirketleri üyelerine eşit oranda şans tanır. İnançlı-azimli olan kişiler Başarılı olur, diğerleri başlar ve bırakır ve başarısızlıkları neticesinde üstüne üstük birde sistemi çevreye/insanlara kötü lanse etme teşebüsünde bulunurlar.
  Bu da bu sistemin tuzu biberidir.
  Bizlere düşen negatif ön yargılı kişilere odaklanmamaktır.
  Çünkü bu kişiler bizler için zaman kaybıdır.
  Tüm dünyada 300 milyon kişi,farklı farklı sektörlerde, farklı farklı şirketlerde Network marketing yapıyor ve bu sayısı hergeçen gün hızla artmakta…
  Özellikle ekonomik krizlerden etkilenmeyen ve tam zıttı olarak hız kazanan bir iş modeli ile çalışıyoruz,ve tabiki çalışmaya kazanmaya da devam edeceğiz.

  Bazı İnsanlar dünyaya at gözlükleri ile bakıyorlar. Halbu ki biraz araştırmacı olsalar bu sistemin her geçen gün büyüdüğünü görecekler. Biz Networkcular biliyoruz ki, klasik Ticaret artık işlemiyor, küçük yada büyük ölcekli şirketler günden güne daralıyor işçi çıkartıyor ve daha da kötüsü yok olup gidiyorlar.
  Buna alternatif olarak Network Şirketleride hızlı bir ivme ile büyüyor.
  Neyse çok fazla uzatmayacağım. Çünkü Network da,ikna yok sömürü yok.
  İsteyen istediği işi yapmakta özgür. Kimileri bu sistemlerdeki fırsatı görecek,kimileride malesef göremeyecek ve hayatlarına kaldıkları noktadan devam etmeye devam edecektir.
  Allah herkesin yolunu açık etsin…
  Son olarak arkadaşlar ,,, hangi şirkette distribitörseniz sizlere başarılar diliyorum. İşinize karşı inançlı olun ve çok çalışın.Bizim işimiz matemetik ve sayı işdir.Ne kadar çok kişiye ulaşırsak o derecede büyüyeceğiz.

  Ben kısaca kendimden bahsedeğim.
  İsmim Arda Sonyurt. İstanbul'da ikamet ediyorum.35 yaşındayım ve son 2 yıldır Network sistemleri ile çalışıyorum. Şimdiye kadar 1 şirkette aktif olarak network yaptım ve kısa zaman önce (20 gün evvel) tesadüfen tanıştığım bir network şirketi ile full-time çalışma kararı aldım. Bu kararım oldukça ani oldu.nedendir derseniz,Şirketin farklıcalıklarıydı.
  Yeni bir şirket olması, dolayısı ile ilklerden olma avantajı ve tabiki ürün gamı ve ilgili olduğumuz bizi en çok ilgilendiren konu olan (yani işin duygusal yönü) kazanç planının çok farklı ve kazandıran bir marketing plan olmasıydı…
  Ayrıca çalışma sistemi olarak da, diğer network şirketlerinden çok farklı olmasıydı.

  Tekrardan vurgulamak istiyorum,ilklerden olmak networkda çok ciddi önem arzeder.Networkcu arkadaşlar ne demek istediğimi anlamışlardır.
  Nacizane sitemdem ayrıntıları görebilirsiniz…
  http://www.rww-turkey.tr.gg

  Sağlıcakla kalın… Her nerede hangi şirketle çalışıyorsanız çalışın, ama networku bırakmayın.
  BAŞARILAR…

 258. merhaba bütün yorumları okudum hepside ek kazanç için kaçırılmayacak fırsatlardan .Ek iş arayanlar artık birini seçip bütçesine katkıda bulunabilirler.Bende sıkıştığım bir zamanda oriflama kozmetik şirketine üye olarak ek gelir sağladım.6 ay gibi kısa zamanda liderlikten %18 seviyesine geldim çok şükür asgari ücretin üstünde maaşa bağlandım.ekibim sıkı çalışıyor.İlk üyemi bu site sayesinde buldum.Teşekkürlerimi sunuyorum.benim gibi üye olmak istiyen olursa ama ciddi gerçekten ben yaparım diyen,sosyal olmak isteyen ankara içi yada dışı herzaman ilgilenirim.SAYGILARIMLA İ[email protected]

 259. Evden çalışıp ek gelir elde etmek istiyorsunuz fakat nereden başlayıp hangi teknikleri kullanmanız gerektiğini bilmiyorsunuz ve belkide çabuk sıkılıp bırakıyorsunuz veya doğru güçlü ve güvenilir firmayı bulamıyorsunuz.

  Bizimle temasa geçerseniz ekibimizden,işin bütün inceliklerini öğrenebilirsiniz. Güçlü ve eğitici ekibimizin bilgisinden yararlanın ve arzu ettiğiniz ek gelire kavuşun.

  Günümüz ekonomik dalgalanmalardan dolayı ister işveren olun ister çalışan her kademede 2. bir ek gelir fırsatı arayan birçok insan için sunduğumuz hizmet çıkış yolunuz olabilir.

  Ayrıntılı bilgi için http://www.ekisler.com

 260. Merhaba yorumların hepsini okudum.İsmi geçen bütün siteleri inceledim.Oriflame-sheslife-avon-amway vs.Daha öncede bir süre oriflame yapmış arkadaşlarımda olmuştu.Gördümki en uygunu sheslife diğerlerinde hep başkaları kazanıyor gibi.Yani satıyorsunuz satıyorsunuz hep üstünüzdekiler kazanıyor oysa sheslife'da satıyorsunuz ve % 30 sadece sizin oluyor.Ürünlerde ciddi anlamda kaliteli dünya ürünleri.İlgilenen arkadaşlara tavsiye edilir.

 261. SİZDE BİZİM GİBİ HEM EĞLENEREK HEMDE ÇOK GÜZEL PARA KAZANAN GÜZELLİK DANIŞMANIMI OLMAK İSTERSİNİZ ?YOKSA SADECE MÜŞTERİ KALMAK MI İSTERSİNİZ? CEVABINIZ GÜZELLİK DANIŞMANI OLMAK SA TERCİHİNİZ ORİFLAME DEMEKTİR. ÖYLEYSE ULAŞIN BANA SİZİ BİLGİLENDİREYİM.HANGİ İL OLURSA OLSUNULAŞIN BANA. [email protected]

 262. merhaba ,
  ben goldensun temizlik bezleri ,cilt bakım ürünler ve vitamin destek ürünleri pazarlayan firma için çalışıyorum ve lider olacak vasvına sahip takım arkadaşları arıyorum.ilgilenenler lüften bilgilerini e -mail olarak göndersin.
  [email protected]

 263. mrb BAYANLAR ben 2 yıldır AVON satış temsilciliği yapıyorum.hediyerdi paraydı derken bayağı bi KAZANCIM oldu.şimdi AVON TEKIM ÖNCÜSÜ OLUCAM.ve 1 üyeye ihtiyacım var.türkiyenin neresinden olursanız olun bana ulaşabilirsiniz.özellikle SUZAN hanım bana mail atabilirsiniz irtibata geçebiliriz.AVON üniversite yaşantısında ÜNİVERSİTELİLERİN vazgeçilmezlerden birisidir bunu unutmayın.

 264. Merhaba, ben doğrudan satış ile yeni tanıştım. sheslife Marka Temsilcisi oldum. Şu anda çok mutluyum. İlk siparişimle birlikte adıma düzenlenmiş sheslife Marka Temsilcisi kartvizitlerim, kataloglarım, hediye ürünler göderildi ayrıca ben daha önce bu kadar profesyonel bir şirket, hizmet görmedim. Neyse reklam yapmakla suçlanmak istemiyorum. Bence bir inceleyin. kayıt olmak isteyen olursa bana mail atabilirsiniz. Eşim serbest meslek sahibi zaman zaman çok sıkıntı çekiyoruz benim de para kazanmam gerçekten çok önemli. herkese bol kazanç dilerim.

 265. mhb.lar.Ben 43 yaşında foruver bir markanın kozmetik ürünlerini bağımsız olarak satışını yaptım ama hiç bir kazancım olamdı yani anca başkalarına kazandırdım.çok verimli ve harslı bir yapım var satışta başarlı sayılırım kilo sorunum var çekindiğim için fazla gözükmek isyemiyorum tezgaytarlık gibi bişeyler olursa haberim olsun.teşekürler şimdiden.

 266. merhaba arkadaşlar..
  şu ana kadar yurtdışından getirilen ve ülkemizde satılmakta olan salyangoz özlü kremler bir süredir türkiyede üretiliyor..ve inanılmaz etkililer..
  satış ve distirbütörlük için 05344651330 nolu telefonumdan bana ulaşabilirsiniz..ayrıca bilgi almak sten olursa http://www.sunetpazarlama.com adresine mail atarak bizden direkt bilgi alabilirler.
  bayiilikler verilecektir..çok yksek kar marjı vardır..
  şimdiden esen kalın!!

 267. slm elimizde süper bir ürün var satışı çok kolay ve cazip. ürün deterjan tasarruf cihazı çamaşır makinasında kullanılıyor . deterjandan %50 ,kireç önleyiciden % 100 , yumuşatıcıdan %100 ,elektirikten %20 tasaruf ettiriyor yani sadece ürün ve normalde kullanılan deterjnın yarı okadar sonuç dahada iyi .. işin engüzel yaniı ve satışta kolayluk sağlayan kısmı ise 550 gün memnuniyet garantisi (garanti belgeli) yani hiçbir sebep göstermeden iyade edile bilir 5 yıl ürün garantisi var (garanti belgeli) ürünün ömrü 10 yıldır ürünü kulanmaya başlandığı anda müşteri kara geçmektedir . bu ürünle ilgilenmek isteyenler varsa yardımcı oluruz ayrıca mevcut işinizede engeli yok günde 2-3 saat te aylık 1000-1500 tl kazandırır detaylı bilgi için 0536 643 54 33 harun [email protected]

 268. üniv öğrencisiyi. okuduğum bölüm çok kolay olduğundan derslerin dışında çok boş vaktim oluyor. bi işle meşgul olmak istiyorum. ama karar veremiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 269. izmir de ek iş arayanlar arkadaşlar ürün benden pazarlaması sizden her sattığınızın %20 si sizin. cam temizleme mendilleri ister araba camlarında isterseniz ev,işyeri camlarında hatta duşa kabindeki su lekelerine karşıda etkili bir ürünün satışını yapmak ve para kazanmak isteyen varsa ilgilenen arkadaşlar [email protected] a mail atsın.

 270. ŞİMDİ MODA PROPA
  % 100 TÜRK SERMAYESİ İLE KURULMUŞ, 600 Ü AŞKIN ÜRÜNÜN ÜRETİCİSİ OLAN FİRMAMIZ 14 ÜLKEYE İHRACAT YAPMAKTADIR. KATALOGLA SATIŞ SİSTEMİ ÜZERİNE ÇALIŞAN FİRMAMIZA GİRİŞİMCİ VE LİDERLİK RUHUNA SAHİP ARKADAŞLAR ARIYORUZ.
  İÇİNİZDE BİR GEMİ POTANSİYELİ VARSA VE KAYIK GİBİ YAŞIYORSANIZ EMEKLERİNİZİN KARŞILIKLARINI ALAMIYORSANIZ BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN.
  İŞTE ÜRÜN KATEGORİLERİMİZ
  RENKLİ KOZMETİK
  KİŞİSEL BAKIM
  CİLT BAKIMI
  KONSANTRE EV BAKIM VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
  HEPSİ BİTKİSEL HEPSİ % 100 TATMİN GARANTİLİ SERMAYE YOK RİSK YOK HAYALCİLİK HİÇ YOK. ÇÜNKÜ SİZ BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ.
  http://www.hepsipropada.com
  irtibat tel:05066439114

 271. Erol Çorap Firması bu tarz para kazanma yöntemleri arasında gerçekten güvenilir olan herkesin temel ihtiyacı olan ÜRÜNLER üzerine kurulmuş firmadır. EVDEN para kazanmak isteyenler için süper bir fırsattır

 272. Bilgisayar Başında Ek Gelir Elde Etmek İsteyenlere Tavsiye!!

  Sadece Network Kurmak Nasıl Para Kazandırıyor!!

  Merhaba arkadaşlar, mezun olduktan sonraki iş arama sürecindeyken bu network sistemine ek gelir elde etmek için girdim ve çok faydasını gördüm, görüyorum.. Sizlere de tavsiye etmek istedim.

  http://www.altinsistem.tr.cx/
  msn:[email protected]

 273. haydin hanımlar hayalerinizi ertelemeyin gelin beraberce çalışalım evinizde otururken para kazanmak istemezmisiniz isterseniz beni arayın ben bursadan yaşıyyorum ve amway temizlik ve cilt bakım ürünü satıyorum sizde yapa bilirsiniz okumuş ve tahsili olmanız gerekmiyor beni arayın görüşelim 2480503

 274. merhaba ben evhanımı bursadan amway.yı bir cidi iş olarak görüyorum ve yapıyorum bursada buişi yap mak isteyenlerede tavsiye ediyorum yapmak isterseniz beni arayın yardımcı olayım haydin hanımlar eşlerinizden para istemeyin sizde işinizi kurun beraber yapalım

 275. EV HANIMIYIM AMA BENDE PARA KAZANM İSTİYORUM DİYENLERİN DİKKATİNE!! Biobellinda size iş imkanı sunuyor.Sizde ev ortamının rahatlığında para kazanabilirsiniz.Hem temizliğe harcadığınız zamanı yarıya indirin kirlenmeyi geciktiren ürünlerimizle hem sağlıklı ürünler kullanın hem de para kazanmanın keyfini yaşayın.Artık çocuklarınızın isteklerine daha rahat cevap verebileceksiniz ne güzel değil mi:) misafir ağırlarken,misafirliğe gittiğinizde,komşunuzla görüştüğünüzde hem kahvenizi yudumlayın hem de hiç sıkıntıya strese girmeden para kazanın.Biobellinda uluslar arası kalite belgeleri olan bir temizlik firmasıdır.Ürünler kansorejen madde içermez.Hiç bi şekilde zararlı değildir.Yani çiçeğe dökün ki bilirsiniz ne kadar hassastırlar onlara bile zararı dokunmaz .Eğer sizde dersenizki bende para kazanmak istiyorum.aşağdaki adrese baş vurun msn: [email protected].

 276. Merhaba, Doğrudan satış sistemi gerçekten severek yapıldığında ve emek verildiğinde getirisi oldukça iyi. Özellikle esnek çalışma saatleriyle hem ekiş olarak yapılabilir hem de ev hanımları için ya da iş bulmakta zorlananan bir çok diplomasız insan için iyi bir gelir kapısı. Aynı zamanda insanları sosyalleştiren bir iş. Ben bu işi profesyonelce yapıyorum ve kazancım her geçen gün artıyor. İlgilenen arkadaşlara da tavsiye ederim. Tel:0530 5136501

 277. iyi hoşta nasıl yani bu krizde insanlar ekmek alamazken bütün bu lükksleri kime satacağızzz….

 278. peki ya pazarlama yetenegimiz, ikna yetenegimiz yoksa?? O zaman nasıl bir ek iş yapacagız??

 279. Mhb.Sayın arkadaşlar tüm mesjları okudum kafam baya karıştı.Ben de bu tür satışlarla ilgileniyorum bir türlü ekmek paramı kazanamadım. mili eğitim kurslara gitim bir yıl estetisyen belgem var biraz birikimimle bir markanın bağımsız distirbütörlüğünü yapıyorum hiç kazancım olmadı anca dediğiniz gibi başkasına kazandırdım.halende devam ediyorum ciddi bana para kazandıran güvenilen bir satış tanıtımı düşünüyorum. İtanbul maltepe de oturuyorum bana yakın da olursa sevinirim çüçnkü yolparamıda düşünmemlazım..mail,[email protected]

 280. Evden çalışıp ek gelir elde etmek istiyorsunuz fakat nereden başlayıp hangi teknikleri kullanmanız gerektiğini bilmiyorsunuz ve belkide çabuk sıkılıp bırakıyorsunuz veya doğru güclü ve güvenilir firmayı bulamıyorsunuz.

  Bizimle temasa gecerseniz ekibimizden,işin bütün inceliklerini öğrenebilirsiniz. Güçlü ve eğitici ekibimizin bilgisinden yararlanın ve arzu ettiğiniz ek gelire kavuşun.

  Günümüz ekonomik dalgalanmalardan dolayı ister işveren olun ister çalışan her kademede 2. bir gelir fırsatı arayan birçok insan için sunduğumuz hizmet çıkış yolunuz olabilir.

  Ayrıntılı bilgi için http://www.ek-isler.org

 281. Merhabalar ben istanbul Maltepe de ikamet ediyorum.
  *Kendi işini kurmak
  *Sermayesiz
  *Sıfır risk
  *Finansal özgürlük ya da servet kazanmak
  *Ek iş veya aile bütçesine ek gelir sağlamak
  *Hayat standardınızı yükseltmek
  *Çevre edinmek, yeni insanlarla tanışmak
  Biz bu ülkede yaşayan networkçüler olarak yerli bir şirkette çalışmayı boynumuzun borcu bildik ve Biobellinda ailesine katıldık. Sizler de aramıza katılıp kendinizin ve ekibinizin yapacağı cirolarla veya ekibinizden gelecek primlerden devletimize kesilecek vergilerle ülke ekomonisine katkıda bulunmak, sevdiklerinizi de ekibinize katıp onların da yaşamlarını değiştirmek istemez misiniz? Sevdiklerinize yapacağınız en büyük kötülük 50 ytl tutarında son derece kaliteli ve her evin zorunlu ihtiyacı BioBellinda temizlik ve kozmetik ürünlerini indirimli almalarını sağlamak olacaktır. Bizler bunu yapıyoruz, ekibimizdeki herkes de bundan memnun.
  Biobellindaya üye olduğunuzda bambaşka dünyaya adım atmış olursunuz, hayatınız değişmeye başlar, bunca zaman beklediğiniz için pişman olursunuz. Kısaca memnun olacaksınız.ararsanız sizlere kazanç hakkında daha geniç bilgi berilecektir msn: duygusu–[email protected]

 282. Ben üniv.öğrencisiyim derslerden çok vaktim olmadığı için part time çalışamıyorum bu tür bi işte bana da yer verilirse çok memnun olurum çünkü gerçekten ihtiyacım var..teklifi olanlarla görüşmeye hazırım.muğlada oturuyorum.teşekkür ederim.
  msn:[email protected]

 283. ÖSS YE HAZIRLANMAKTAYIM ŞU ANDA BÖYLE BİR İŞ ARIYORUM.
  HER TÜRLÜ grup ÇALIŞMASINDA YA DA BİREYSEL ÇALIŞMADA ÇALIŞABİLİRİM.
  ADIM YUSUF OZAN İSTANBUL da oturuyorum.
  İLGİLENEN OLURSA :tel:05346045423
  msn: [email protected]
  saygılar hürmetler…

 284. Merhabalar,Türkiye'nin neresinde olursanız olun,eğer satış -pazarlama kabiliyetim var diyorsanız size kendi işinizi kurma ve kariyer yapma fırsatı.Katalog yöntemi ile doğal bitki özlü ve organik kozmetik ürünlerini pazarlayabilir üye olduktan sonra sizde üye kayıt ederek ekip kurabilirsiniz ama bu konuda serbestsiniz,yani isterseniz.İlgilendiğiniz taktirde sadece bilgi için dahi yazın görüşelim.Yardımcı olabilirim.Esen kalın.
  İstanbuldayım. [email protected]

 285. Sayın,Murat yılmaz
  Sizi ikna edebilmem için önce bilgi almanız gerek.
  Buyrun ücretsiz iş toplantımıza katılın,belgeleri,bilgileri,görün.
  Bizde herşey kanuni,herşeyin vergisi ödeniyor,tüm işlemler resmi ve mükemmel ürünler var.
  Toplantı 1.5 saat ürünler , 1 saat kazanç planı ve yarım saat kişisel görüşme ister.İzler,sorularınızın tüm cevaplarını alabilirsiniz.
  Normal çalışmayla çok kazanabileceğiniz bir iş imkanı ile sizi tanıştırabilirim
  Reklam olmasın diye burda geniş blgi veremem
  Beğenmezseniz de en kötü ihtimalle sağlığınızla ilgili ciddi bedava bilgiler almış olursunuz.
  beklerim.
  miyese
  [email protected]

 286. murat yılmaz arkadaşıma neden korktuğunuzu anlamadım bu işlerin hiç bir riski yok kolay para evde oturarak kazanabiliyoruz birde üyeler yaparak sizide aramızda görmeyi isteriz benim sitemden bütün detayları öğrenebilirsiniz

  http://www.bio-temizlik.tr.gg

 287. Ben bahsettiğiniz sitelere göz atmaktan bile korkuyorum.Bizler titan gerçeğini görmüş insanlarız.Reklamını yapan arkadaşlar öncelikle adreslerini değil elle tutulur verileri ortaya koysunlar benim gibi korkusu olan insanları ikna etsinler.BENDE KAZANMAK İSTİYORUM beni ikna edin aranıza alın…

 288. bence bu tür ürünlere karşı çok büyük bir ön yargı var toplumda. sanki herkes biri beni kaıklamaya çalışıyor benim üzerimden para kazanmay çalışıyor yaklaşımında. bence bu 70 milyonluk bu ülkedeki potansiyeli çok küçültüyor. aslında bu işlerden de makul paralar kazanılacağını bilmek lazım. sonuçta sıfırdan iş krmak çok kolay değil ama burada hazır bir işi çok fazla riskiniz ve kaybınız olmadan sürdürme imkanınız var.

 289. merhaba arkadaşlar ben sıkı bir amway kullanıcı ve sg siyim.kesinlikle bu ürünleri tavsiye ediyorum.kullandıktan sonra eminim bana hak vericeksiniz.ürünlere ulaşmak ve temsilciliğini yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim [email protected]

 290. tş ederim senem hanım ama o iş yapan ablam var bende kendime biobellinda üyeleri arıyorum inş siz bana üye olursunuz

 291. evt hanımlar burdaki herkeze katılıyorum bende evde oturduğum yerde iyi paralar kazanabiliyorum sizleride aramıza almaktan mutluluk duyarız evde temizlik ürünleri satıyorum hem daha ucuza kendim kullanıyorum hemde satışlarda baya gelir elde edebiliyorum ilgilenen hanımları incelemeleri için siteme davet ediyorum şimdiden tş…

 292. merhaba ben oriflame takım lideriyim…oriflame ile aile bütçenize katkıda bulunmak istemez misiniz?Eğer siz de benim takımımda yer almak isterseniz msn adresim [email protected] oriflame ile kazanmak için beni eklemeniz yeterli maillerinizi bekliyorum….

 293. Network marketing işiyle ilgili birçok kişi olumsuz yorum yapıyor.Dedikleri kadar olmasada buugune kadar bu şekilde çalışanlar sisteme zarar vermişlerdir.Fakat Dünyada bunu yapan ve başarıyla yapan birçok kişi var.Su an türkiyede onceleri gibi birkaç firma değil 50 lin uzerinde firma var.Bunlardan hepsi iyi kazandıraca kdegil elbet.Bir de su unutulmamalı.Herkes ker network firmasıyla çalışamaz.Kozmetiki herkes satamaz herkes saglık urunu satamaz.Bu yüzden bilinçsiz yapıldıgından bu sektöre giren herkes doğru yapacak degil.Daha onceki yorumlardada herkes kendi fikrini yazıyor.Herkesin başarılı olacagı mutlaka bir firma vardır.Benim herbalife ve amway tecrubem var.Bu şirketlerde milyarlarca kazanan kişiler var fakat ben yapamadım.Nedeni onemli degil.Ama su an 10 aydır ek iş olarak ugrastıgım firmada ayda 300-500 lira kazanıyorum.Cok degil az da degil.Cunku yarım zamanlı ve sistemsiz olarak yapıyorum.Yinede maliyetsiz olarak dusunen olursa adresim http://www.alternatifsaglik.net [email protected]

 294. Sayın C.kırık Rakamı kimse vermiyor dediğiniz çin verdim.Gerçektir.Ve henüz işin başındayız.İnanamamanız normal haklısınız hiç kimse emeğinin karşılığını alamıyor bu ülkede.Hilali ahmer cemiyeti değil emeğimizin karşılığını ödüyor firma.Ödemeyen çok firma olabilir ama bizimki ödeyenlerden. Merak etmeyin,ortada bir titan yok gerçek ürünler,gerçek satış noktaları ,gerçek faturalar,gerçekten ödenen vergiler var.Her şey kurallara ve kanunlara uygun en üst düzeyde Geçen senelerde farklı firmalarda aynı şeyleri yaşadım.Ama artık macera aramıyorum,mükemmel ürünler,mükemmel firma ve mükemmel bir marketing plan var burda.Gelin paylaşalım diyorum,yada paylaşmayalım,ama negatif yazılar yazmanız yerine gerçek belgeleri görmek istemenizi beklerim.Bunun için iletişim adresi de verdim.Firma ödemeleri de çok mükemmel yapıyor araba parasını da 36 ay boyunca hesabınıza yatırıyor Felaket tellallığını bırakın,belge istiyorsanız belge,bilgi istiyorsanız bilgi,gelen herkese açık.sizinle özellikle görüşmek isterim.benimle [email protected] iletişim kurabilirsiniz.

 295. ya bir arkadaş yorum eklemiş 50,000 ytl kazandım diye kendisiyle görüşmeden inanmam mümkün değil.Ben titan haberlerini görmüş bir insanım.Gördğümü yorumlamak suç değil.Dediğiniz sitelere giriyoruz.Gel bir gir parayı gör deniliyor.O zaman ben bir daha yazıyorum.Arkadaşsım yaşım 34.Satış işini duayenlerden öğrendim.Bu adama satamazsan ceketini al git dediler.Sattım öğrendim.Şimdi bana hayatı öğren diyorlar.Buna kızıyorum.Ben yıllarca başkaalarını zengin ettim.Şimdi kıt kanaat geçimek istiyorum.Fazlada gözüm yok.Ancak tuzak gibi çağırılmasından hoşlanmıyorum.Kandırılıyoruz.Burada kandırmıyoruz diyenlere kızıyorum.Ya hangi firmaya ne kadar kazandırıp sana araba alınmasını sağlayabilirsin.Bunu koç ve sabancı yapmamış kim yapıyor.Hilali ahmer cemiyetinde mi görev yapııyorsunuz…Lütfen samimi olunuz.İspatlarınız varsa herkes görsün..(Tavsiye sana Beğenen olursa kaç tane katılımcın olur değil mi büyük düşüün işini genişlet )

 296. MERHABALAR. BEN ÜRÜNLERİ 30 ÜLKEDE SATILAN BİR ALMAN SAĞLIK VE GÜZELLİK ÜRÜNLERİ FİRMASI OLAN LR'ın SATIŞ DANIŞMANIYIM. ÜRÜNLERİMİZ BİTKİSEL İÇERİKLİ, SON DERECE KALİTELİ VE SAĞLIK SERTİFİKALIDIR. SPONSORLUĞUNU YAPTIĞIM EKİBE DAHİL OLMAK İSTERSENİZ http://www.bitkiselguzellik.azbuz.com ADRESİNE GİREBİLİR VE ORADAKİ E-POSTA ADRESİMDEN BENİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ. SİTEMDE ÜRÜN PORTFÖYÜ VE FİYATLARI DA GÖREBİLİRSİNİZ. EMEKSİZ KAZANÇ OLMAZ, HERKESİN KAZANCI KENDİ PERFORMANSI DOĞRULTUSUNDADIR. BU NEDENLE İNSANLARA ŞU KADAR GELİRİNİZ OLUR DEMEK HİÇ DE GERÇEKÇİ DEĞİLDİR. HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR VE BOL KAZANÇLAR DİLİYORUM.

 297. Sayın, C.KIRIK
  Kişisel satış yapmadan network yapıyorum son 6 aylık gelirim 50 milyar.Araba planını kazandım her ay düzenli olarak hesabıma ekstradan araba taksti yatıyor.Görmek isterseniz buyrun dekontları görün.Henüz işin başındayız.Sizde bunu ve daha fazlasını kazanmak isterseniz sadece biraz çalışmanız yeterli.beni arayın.
  İletişim için [email protected] dan iletişim kurabilirsiniz

 298. çünkü bizler önce insanların vizyonunu genişletiriz daha sonra dünyaya tekrar bakmalarını saglarız ben kendi adıma öyle yapıyorum dediğinize katılıyorum şu kadar kazandım diyen burda yok ama ön yargılarınızı bir kereliğine kenara koyup yukardaki insanları hiç tanımıyorum en az bir veya ikisi ile baglantıya geçseniz ne kadar kazandıklarını veya ne kazandıklarını anlatacaklar eminim size ve sizin her sorunuzu yanıtlayacaklardır.alt kadro oluşturma kurbanlığına gelince siyaseti sevmem politikacılarıda fakat suanda bile yok mu devlet tarafından özel sektör tarafından yada başka nedenlerle insanlar maaslı köle haline gelmedimi ne iş yapmaya başlasa ortalık sakinleşse hemen iyi iş yapan taşlanmadımı yapmayın önyargıyı bir kenara bırakalım sizi bu siteye getiren her neyse onun peşinden gitmeye devam edin ama önce baglantı kurun dinleyin hyata sans verin

 299. SELAMLAR BU SİTEDE BEN ŞU İŞİ YAPIYORUM.SİZDE YAPARSANIZ ŞU KADAR PARA KAZANABİLİRSİNİZ DİYEN NE BİR KİŞİ VAR.NEDE BİR SİTE ADRESİ.VARINIZ YOĞUNUZ BÜYÜK DÜŞÜNÜN.AMERİKA DA BÜYÜK DÜŞÜNMEK DEMEK OYNAMAK DEMEKTİR.ORADA YAŞAYANLAR BİLİR. YAAA SİZ ÜRÜNLERİNİ SATACAKSINIZ YADA ALT KADROLAR OLUŞTURMAYA KURBAN OLACAKSINIZ.BİR TANENİZDE BEN ŞUNU KAZANDIM İSTE DEKONTU DİYEBİLİYORMUSUNUZ.EV YAT KAT VS.VS.BU NE YA NE SATTIN NE KAZANDIN.HANİ İİİİ..MEDYAYI TAKİP EDİN GELECEK ORDA.SİZİN GİBİLERİN YAPMADIKLARINI YAPANLAR KAZANIYOR. BENCE BENİM FİKRİM BU.

 300. MERHABALAR AVON KOZMETİKTE CALIŞIYORUM EK KAZANÇ FIRSATLARINDAN ,KARİYER,TAKIM ÖNCÜLÜĞÜ FIRSATLARINDAN YARARLANMAK İSTİYORSANIZ ALT EKİPİNİZLE BİRLİKTE ÇALIŞMAYA NEDERSİNİZ VERDİĞİM EMAİLE ADINIZ SOYADINIZ ADRES VE TEL NUMARALARINIZI BANA BİLDİRİN SİZDE AVON DAN KAZANIN
  [email protected]

 301. Bulunduğu bölgede sigara bıraktırma ürünü olan Tek umut sigara bıraktırıcıyı network marketing yöntemiyle satmak isteyen varsa gerekli destek sağlanacaktır.Sigara bıraktırma olayında 4 yıldır faaliyette olan umutgrupun tek umut adlı ürününü risksiz bir şekilde satmak isteyenlere tavsiye olunur.
  Risk yok,satılamayan üründe geri alım desteği….Bilgi ve eğitim desteği.
  http://www.alternatifsaglik.net adresinden sigara bıraktırma ürünleri bölümünden inceleyebilirsiniz.
  [email protected]

 302. Merhabalar. Bulunduğu bölgede ek iş olarak talep gören ürünlerin satışını yapabilirim sürümden kazanabilirim diye düşünenlere özellikle bayanlara…
  KArınca yağı,yılan yağı ,mikrofiber bezler,bitkisel sıvı konsantre temizlik ürünleri,arap kızı kremi ,yüz maskeleri vb gibi ürünleri rahatlıkla satarım diye düşünüyorsanız irtibata geçiniz.
  [email protected]

 303. Serbest olarak çalışmak isteyen ve kendini alternatif tıp ürünleri konusunda geliştirmek ve bu alandaki gittikçe pazar payını görüp ilerlermek isteyen ciddi kişiler uluslararası network marketing şirketi olan Tianshi şirketi grubunda
  kota sorunu olmadan puan silinmesi olmadan ve üyelik başlangıç paketi gibi masraflar olmadan çalışmak veya bilgi edinmek isteyen herkese …
  http://www.alternatifsaglik.net i inceleyebilir ve [email protected] adresine bilgi talebinizi iletebilirsiniz.
  Cengiz Kurt

 304. Merhabalar.
  Konya ili ağırlıklı olmak üzere çevre illerde veya tüm Türkiyede alternatif sağlık ürünlerini kendine branş olarak şececek ve maliyet gerektirmeden çalışmak isteyecek kendisine gerekli bilgi desteğini vereceğimiz ek iş amaçlı veya asıl iş olarak uluslararası network marketing şirketi olan Tianshi şirketinin bağımsız distrübütörü olacak kişilere yardımcı olacağız.
  Kota sorunu olmadan,puan silinmeden,ara verdiğinizde kademeniz düşmeden çalışabileceğiniz bir şirket.
  İlgilenenler için [email protected]

 305. Herkese merhaba… ORIFLAME Güzellik Danışmanıyım.. Oriflame ürünlerinin satışını yaparak aile bütçesine katkıda bulunmayı yada ekonomik özgürlüğünü elde etmek isteyenleri alt ekibime dahil etmek istiyorum..İlgilenen arkadaşların maillerini bekliyorum.
  MAIL: [email protected]

 306. Merhaba arkadaşlar
  KİŞİSEL SATIŞ YAPMADAN DA ÇOK KAZANBİLECEĞİNİZ BİR İŞ İÇİN İŞBİRLİĞİ TALEBİ VE BİLGİLENDİRMEDİR
  BİRİKİMLERİNİZİ KENDİNİZ İÇİN KULLANABİLİRSİNİZ
  Mevcut Bir işiniz var.
  Kazanamıyorsunuz ya da Çok kazanıyorsunuz.Ama hep işin başında durmak zorundasınız.
  Daha çok kazandıran ve daha bağımsız olmanızı sağlayan İşiniz ya da ek bir işiniz olsun istermisiniz
  Eğer işinizi talep gören gerçekten etkili,FDA onaylı kalitesi kanıtlanmış ürünlerle desteklerseniz ve çok kazandıran bir marketing planla çalışırsanız daha kolay ve daha çok kazanabilirsiniz.Zaten ciddi bir potansiyel elinizin altında neden daha çok fayda sağlamayasınız
  Yaptığınız çalışmalar hep size döner,sürekli büyüyen bir ticaretiniz,zamanı geldiğinde miras bırakabileceğiniz ciddi gelirleriniz olur.
  Eğer kovayla su taşımak yerine boru hatları kurmak ve geleceğinizi kurtarmak isterseniz bizimle çalışmanızı öneririz.
  Ne kaybedersiniz
  Paza günü 14.00 de,perşembe ve salı günü 19.00 da 3 veya 4 saat ve buda size sağlığınızla ilgili ciddi bilgiler almanızı sağlayarak geri dönen bir süredir.
  Size kişisel satış yapmada da çok iyi gelirler kazanabileceğiniz bir iş imkanı için bilgilendirme yapabilirim.

  Ülkemizde tüm şehirlerde Uluslararası firmanın ürünlerinin satışı için satış noktaları,diyet merkezleri,SPA merkezleri,kuaförler,güzellik merkezleri,klinikler,doğal ürün satıcıları,masaj merkezleri vb temsilcilikler verilmesi konusunda danışmanlık yapıyoruz. Kar marjı %40 lardan başlar ve %75 e kadar gider
  ÜRÜNLER
  1-Doğal renkli kozmetik ürünleri(etkili,porselen makyaj yapılabilen su bazlı hesaplı ürünler)
  (Kleopatra kadar güzel müşteriler yaratabilirsiniz)
  2-Kilo kontrol (Doktor kontrolünde,doğal,alışkanlık yapmayan,etkili)
  3-Kişisel bakım ürünleri (FDA onalı)
  4-Sağlık,Sporcu,sağlıklı beslenme,doğal ürünler,içecekler(FDA onaylı)
  5-Arı ürünleri (Tamamen doğal ve tanrısal-içeriği insnalarca değil arı tarafından oluşturulmuş)
  6-Doğal cilt bakım ürünleri
  Özelliği olan ürünlerimiz için ücretsiz bayilik,satış noktaları yanında tüm türkiyede bayilik verebilecek doktor,gıda mühendisi,kimya mühendisi,diyetisyen,antrenör, sporcu,estetisyen,güzellik uzmanı,eczacı vb temsilciler de arıyoruz.
  Ek olarak ilgilenip full time çevirebileceğiniz gibi bu iş imkanıyla full time de ilgilenebilirsiniz
  Tüm bilgiler ve eğitimler eğitim ofislerimizce verilecektir.
  Konu,ürünler,firma,kazançlar hakkında bilgi almak vermek ve sizlerle tanışmak maksadıyla sizi toplantımıza davet ediyorum
  Saygılar
  Miyese
  TEL: 212 3255419 , 506 656 22 66
  MAİL: [email protected]

 307. HERKESE MERHABA
  DOGRUDAN SATIS TEKNIGINI COK GUZEL ANLATMIS VE GENEL OLARAK FIRMALARIN ICERIKLERI HAKKINDADA BILGILER VERMISSINIZ. GUNUMUZDE EK ISE IHTIYACI OLMAYAN AZINLIKTA INSANLAR KALDI ARTIK.

  BU TUR IS FIRSATLARI KISILERE IYI BIR GELIR SAGLIYOR. TABI CALISMASIYLA DOGRU ORANTILI OLARAK. BASARI SAGLAMAK ICIN ;ISINE SAYGI DUYMAK, URUNLERE GUVENMEK VE DURUST OLMAK GEREKIR.

  BENDE ANTALYA'DA AMWAY SERBEST GIRISIMCILIGI YAPIYORUM VE ISIMDEN COK MEMNUNUM. URUN YELPAZESI COK GENIS (NUTRIWAY ZINDE YASAM VE BESLENME DESTEGI URUNLERI, ESPRING SU ARITMA SISTEMLERI, ARTISTRY GUZELLIK VE BAKIM URUNLERI ,E.FUNKHOUSER KOZMETIK URUNLERI ,SATINIQUE SAC BAKIM URUNLERI , SA8 EV BAKIM URUNLERI , iCOOK DAYANIKLI URUNLER ) UYELERIMLE SUREKLI ILETISIM HALINDE KOORDINE BIR SEKILDE CALISIYORUZ.

  SIZDE SIRKET VE URUNLER HAKKINDA BILGI ALMAK ISTERSENIZ www. amway.com.tr ADRESINDEN BENIM sefusi KULLANICI ADIM ILE GIRIS YAPABILIR INCELEYEBILIRSINIZ.

  HERKESIN HEDEFLERINE ULASMASI DILEGiM ILE…

 308. Merhaba şu an yapmış oldunuz ek kazanclı iş hakkındaki görüşlerinizi okuyorum ve benim de çok kazançlı ek bir işe ihtiyacım var yaşım 26 çalıştım iş maaş olarak yetmiyor evlenmek istiyorum fakat aileme bakmak zorundayım maaş olduğu gibi aileme gidiyo hiç para biriktiremiyorum sizlerden bana iş konususnda yardımcı olmanızı diliyorum ilgilinenlere şimdiden teşekkürlerimi sunar çalışmalarınızda başarılar dilerim …
  İRTİBAT TEL : 0542 659 32 39

 309. MERHABALAR
  TUPPERWARE VE ORİFLAME SATIŞ TEMSİLCİSİYİM ASIL İŞİM SİGORTA FAKAT EK İŞİMİN KAZANCI DAHA YÜKSEK DESEM YALAN OLMAZ EK İŞ YAPMAK İSTEYENLERE TAVSİYEM MUTLAKA BİRİNDEN BAŞLAYIN.
  İLETİŞİM BİLGİLERİM:
  Tlf : 05467286426
  Mail: [email protected]

 310. MERHABALAR BENDE SİZLERİ DÜNYANIN EN GÜZEL DOĞAL ÜRÜNLERİNİ BİZLERE SUNAN TİENS ŞİRKETİNİ TANIMAYA DAVET EDİYORUM..NETVORK MARKETİNG SİSTEMLERİNİN İÇİNDE EN DOĞRU VE DÜRÜST SİSTEM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. Tianshi distribütörlerine sadece ürünlerinin mükemmel kalitesini ve süregelen destek hizmetlerini değil aynı zamanda finansal olarak da başarılı olma firsatını sunmaktadır Tiens ödül programları sayesinde distribütörler lüks seyahatler, lüks arabalar ve lüks evler kazanma fırsatına sahip olmaktadır. Mart 2004 tarihi itibariyle, Tianshi Şirketi, dünya çapındaki mevcut distribütörlerini 6 villa, 32 uçak, 43 yat ve 484 lüks araba ile ödüllendirmiştir. Tiens ürünlerinin dağıtımı ve kullanımı ile sağlıklı bir hayata kavuşacak ve aynı zamanda ekonomik olarak da güçlü olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.Tüm bunları nasıl elde edeceğinizi öğrenmek ,ürünler hakkında bilgi almak isterseniz.hayatTianshi distribütörlerine sadece ürünlerinin mükemmel kalitesini ve süregelen destek hizmetlerini değil aynı zamanda finansal olarak da başarılı olma firsatını sunmaktadır Tiens ödül programları sayesinde distribütörler lüks seyahatler, lüks arabalar ve lüks evler kazanma fırsatına sahip olmaktadır. Mart 2004 tarihi itibariyle, Tianshi Şirketi, dünya çapındaki mevcut distribütörlerini 6 villa, 32 uçak, 43 yat ve 484 lüks araba ile ödüllendirmiştir. Tiens ürünlerinin dağıtımı ve kullanımı ile sağlıklı bir hayata kavuşacak ve aynı zamanda ekonomik olarak da güçlü olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.Tüm bunların nasıl olacağını öğrenmek,ürün bilgisi almak ve bizimle tanışmak isterseniz…[email protected] yazabilirsiniz

 311. BEN BURADAN YORUM YAPAN BÜTÜN NETWORK MARKETİNG YAPMIŞ VEYA YAPMAK İSTEYEN HERKESE DİONE İLE TANIŞMASINI TAVSİYE EDİYORUM EN AZIDAN DİONE SAYFASINA GİRİP BU İŞLE İLGİLİ BİLGİ ALABİLİRLER http://WWW.DİONE.COM.TR

 312. Merhabalar, Ben bitkisel içerikli tüy azaltıcı satıyorum. Kullananlar çok memnun, gerçekten de çok etkili bir ürün. Ekibimi kurdum. Ekipte yer almak isteyen arkadaşlar arıyorum. http://www.biosoftcom.tr.gg adresinden ürün hakkında bilgi alabilirsiniz

 313. MERHABA BENANTALYA DA AKTİF OLARAK TUPPERWARE ÜRÜNLERİ SATIŞI YAPIYORUM.SİZLERE DE HİÇ DÜŞÜNMEDEN BU İŞİ YAPMANIZI TAVSİYE EDERİM.EMİN OLUNKİ KEŞKE DAHA ÖNCE BAŞLASAYDIM DİYECEKSİNİZ.TÜM TÜRKİYE DEN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLABİLİRİM.İYİ ÇALIŞMALAR ASUMAN CENGİZ EV TEL:0 242 248 87 41 GSM:0 555 523 54 92

 314. TEMSİLCİ OLMAK İSTERSEN BEN SİZE SATIŞ TEMSİLCİSİ OLARAK YARDIM EDEBİLİRİM BURSADA İKAMET ETMEKTEYİM AMA DİĞER İLLERDEDE TEMSİLCİLERİM WAR KANPANYALARIM DA WAR YARARLANMAK İSTERSENİZ SİZDE TEMSİLCİ GETİRİRSENİZ HER ÜYE OLAN TEMSİLCİ BASINA KONTÖR KAZANACAK HEDİYELER VE PARA KAZANACAKSINIZ AYRICADA KENDİNİZ CEWRENİZE SATTIĞINIZ ÜRÜNLERDENDE KAZANCINIZ OLACAk http://www.mucizevi-sabun.tr.gg [email protected] 5543564425 irtibata gecebilir kanpanyalardan yararlanabilirsiniz

 315. Merhaba,

  Almanya'dan temizlik ve dezenfeksiyon ürünleri ithal etmekteyim. Getirdiğimiz ürünler genel anlamda büyük tüketicilere yönelik ürünler. Ürünlerimi pazarlarken, yakın çevremdeki bayanlar ürünlerimden talep etti ve çok memnun kaldılar. Bende bu ürünleri doğrudan satış tekniği ile evden eve satılabilmesi için 1-2 bayan ile görüştüm ve satışlarına başladılar. Şimdi ürünlerimizi satabilecek, satarkende kazanç elde edecek, ek iş arayan, yakın çevresini bu anlamda değerlendirebilecek yeni kişilere ihtiyacım var. Başlangıcımız BURSA olacaktır. İlgilenenler ve detaylı bilgi isteyenler, bana vereceğim e-mail adresimden ulaşabilirler. e-mail: [email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here