Dolandırıcılıktan Korunma Yöntemi Smyte

Smyte, küçük işletmeler için tasarlanmış, iki yönlü piyasanın herhangi bir platformunda güvenliğinizi sağlayacak ezber bozan bir çözüm yöntemidir.

smyte-dolandiricilik

Günlük hayatımızdaki finansal aktiviteler internet dünyasına taşındıkça, tüketicilerin ve üreticilerin dolandırılma ve kandırılma ihtimali de artmıştır. Büyük şirketler, internet dolandırıcılığı gibi sorunları yaşamamak için kendilerine korunma yöntemleri geliştirmek amacıyla birilerini işe alırken, daha küçük işletmelerin bütçesi gerekli önlemleri alabilmek için yeterli değildir. Smyte, bu küçük şirketlerin ve sosyal ağların güvenliğini geliştirebilecek sıra dışı bir çözüm olarak ortaya çıkmıştır.

Bu güvenlik sistemini kullanabilmek için kullanıcılar Smyte’ın internet sayfasından veya mobil uygulamasından gerekli kodu kolaylıkla alabilirler. Sonrasında Smyte, platformun veri yayın alanına ulaşarak, şüpheli gördüğü herhangi bir etkinliği tanımlar. Sistem, herhangi bir kötü niyetli etkinlik ihtimalinde uyarı verir, böylelikle kullanıcı manuel olarak da incelenebilir. Smyte, otomatik öğrenme ve gerçek zamanlı analiz kullanarak, internet üzerindeki eğilim ve davranışları mercek altına alır ve herhangi bir problem yaşanmadan önce onları saptar.

Smyte, eski bir Google çalışanı olan Julian Tempelsman, Instagram mezunu Josh Yudaken ve açık kaynak projesi olan React’ı yapan Pete Hunt tarafından tasarlanmıştır. Kurdukları şirket, şu sıralar güvenli ve güvenilir sistemler kurmak için internet üzerinde kitle-fonlama platformları ile çalışmaktadır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here