Dome Pico’ Bayisi olun

1999 yılından itibaren fast food sektöründe lezzet, servis, kalite uygulamarını kendimize prensip edinerek, Dome Pico ® şubelerimizde hizmet vermekteyiz.
Dome Pico ® olarak hem şirket bünyemizde restaurantlar, hem de yeni yatırımcılarla her geçen gün şube sayılarımızı arttırmayı hedeflemekteyiz.

Aktif çalışma isteği, bilgi ve tecrübelerinin işe yansıtılması,
Takım çalışmasını arzulamak ve uygulamak,
Organizasyon yeteneği ve finansal planlama,
Dome Pico ® restaurantlarına yatırım yapabilecek finansal yeterliliğe sahip olmak,

Bir Türk firması olarak dünya devleri arasına girmeyi amaçlayan Dome Pico’nun Restoran Danışmanı Hakan Yalçın,firmanın kuruluş ve gelişim süreci,önümüzdeki dönem hedefleri ile ilgili sorularımızı yanıtladı.

Firmanız hakkında bilgi verebilirmisiniz?

Sayın Güven Cirav’in kurduğu ve yönettiği Pico’nun Evi anlamını taşıyan Dome Pico’nun fast food sektöründe liderliğe uzanan serüveni 1999 yılında başladı.Geçen zaman ise Dome Pico’yu lezzet dünyası Ankamall AVM’de açılan ilk Dome Pico ile farklı ve yepyeni bir tada
kavuştu.Damak zevkinde sağlanan başarı ve müşteri memnuniyeti ise Dome Pico’nun kısa sürede büyümesine ve gelişmesine neden oldu.Lezzet sağlıkla birleşince kalite başırıyı getirir ve Pang Gıda’nın tescilli markası olarak sektöre adım
atan Dome Pico kumpir’de markanin adı oldu.Günümüzde sağlam temeller üzerinde ve emin adımlarla yoluna devam eden Dome Pico ikinci şubesini Antalya Migros AVM’de açti.Daha sonra ise peş peşe açılan fast food şubeleri ile zincir haline geldi.

Firmanız Franchise vermeye ne zaman ve nasıl başladı?
Dome Pico markası olarak 2003 yılından itibaren Franchise sisteminde şube sayımızı artırma çalışmalarında bulunmaktayız.İlk franchise anlaşmamızı 2005 yılında imzaladik;halen mevcut restoranlarımız içinde franchise sisteminde çalışan 8 adet şubemiz vardır.

Kaç subeniz ve çalışanız var?
Şu anda 13 şubemiz ve toplamda 60 çalışanımız bulunmaktadır. Franchise verdiğiniz-vereceğiniz firmalarda aradığınız standartlar nelerdir? Aktif çalışma,bilgi ve tecrübenin ise yansıtılması,girişimci ruh ve başarı isteği,takım çalışmasını
arzulamak ve uygulamak,organizasyon yeteneği ve finansal planlama,Dome Pico restoranlarına yatırım yapabilecek finansal yeterlilik.

Girişimcilerin firmanızı tercih etme nedenleri nelerdir?
Marka bilinirliği,karlılık,eğitim sistemi,dekorasyon,mal ve hizmet standartlarının sürekliliğini saglamaya yönelik malzeme alımı ve kalite kontrol hizmetleri ekipman tasarımı ve yerleştirilmesi ve bulunduğu bölgede ekonomik olarak katma değer oluşturması ve
know-how

Bir şubenizin maliyeti nedir?
Şube maliyetleri metrekareye dükkan konumuna ve konseptlerine göre değişmektedir.AVM içersinde fast food minumum maliyetleri 40-60 metrekare arası 145 bin dolar anahtar teslim maliyeti bulunmatadir.

Denetlemeleri nasıl gerçekleştiriyorsunuz?
Kalite,saglık ve lezzeti kendisine prensip edinen Dome Pico denetlemelerini her ay düzenli olarak şube ziyaretleri,gizli müşteri,müşteri anketleri ve ürünlerini ayda bir özel laboratuarlarında test ettirerek yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here