Dondurma’da Bayilik Fırsatı

2018 Güncelleme – Firma hakkına bilgi bulunamadığı için kapanan bayilikler kategorisine eklenmiştir.

Roma Dondurma, 1965 yılında Sabit TÜRKMEN ve oğulları Davut ve Faik TÜRKMEN tarafından Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde kurulmuştur. Nesillerdir dondurma üretimi ile uğraşan Sabit TÜRKMEN ve oğulları Türk damak tadıyla çağdaş üretim koşullarını aynı noktada buluşturarak büyük küçük herkesin beğenisini kazanmış, sektöre kazandırdığı çok çeşit kavramı ile dondurma üretiminde çığır açmış; öyle ki günümüzde klasik dövme dondurma üreticileri bile Roma Dondurma’nın o yıllarda yaptığı tarzda üretim yapmaya başlamışlardır. Daha geniş kitlelere ulaşmak için yeni bir yapılanmanın içine giren ve ROMMA markası ile tüm Türkiye geneline bayilik veren ROMMA dondurma, 3 farklı konsepte franchise seçimi olanağı sunuyor.

ROMMA PUNTO
Alışveriş Merkezi veya caddelerde insan yoğunluğunun fazla olduğu lokasyonlarda sadece dondurma satışına yönelik kurulmuş olan şubelerdir.

ROMMA
50m2’ye kadar olan,içinde birkaç masalık oturma grubunun da yer alabileceği,dondurmanın yanında pasta çeşitleri,tatlı çeşitleri,börek çeşitleri,tost ve içecek çeşitlerinin de sunulabildiği orta büyüklükteki konseptimizin adı.

ROMMA KEYFİ
80m2 ve üzerinde olan, dondurma, pasta, tatlının yanı sıra kahvaltı tabağı, tost, börek çeşitleri, makarna, salata, waffle, milkshake, smoothies, özel kahveler ve içecek çeşitleri gibi menümüzde bulunan tüm ürünlerin sunulabildiği keyif mekanlarımız.

Ege bölgesinde hizmet veren firma; 2000 m2 kapalı alana sahip modern fabrika, üretim sertifikaları, dağıtım ağı, kar marjı yüksek ürün portföyü ve en önemlisi çok uzun yıllar üretim tecrübesine sahip.

Ayrıca lokasyon seçimi, proje çizilmesi,projenin uygulanması, demirbaşların uygun fiyatlarla tedarik edilmesi, personel eğitimi, reklam desteği ve her türlü lojistik alt yapı destekleri ile şube açıldıktan sonra karşılıklı bir eğitim ve bilgi paylaşım platformuyla her zaman bayisinin yanında olduğunu gösteriyor.

Barış Tamer MEMİŞ
Franchise Koordinatörü

0 232 671 50 25 / barismemis@romma.com.tr

5 YORUMLAR

  1. slm firmanız hakkında internetten araştırdım ama bayilik şartları hakkında geniş bi bilgiye ulaşamadım mümkünse şartları öğrenebilirmiyim. izmir kskda ikamet etmekteyim açık öğretim 4. sınıf işletme öğrencisiyim

  2. benim bi miktar birikmiş sermayem var o para ile dondurma işinee girmek istiyorum ama bu sektörle ilgi hiç bir bilgim yok

  3. şu anda küçük bir dükkanım var 4 masası var nasıl açabilirim bana maliyeti ne kadardır okulun tam karşısındayım yanlız yazın bu iş olur kışın ne yapıcağım bilgilendirirseniz sevinirim salim_ulvi@hotmail.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here