Dondurmax bayilik, Dondurma Otomatı ile bayilik

Dondurmax bayilik hakkında
Dondurmax ile yıl boyunca 7 gün 24 saat talep görecek ve size bol kazanç sağlayacak dondurma otomatı sahibi olacaksınız. Üstelik diğer dondurma makinelerinin aksine, cihazı kullanmak için bir elemana dahi ihtiyaç duymayacaksınız. Dondurmax, müşterilerinize inanılmaz bir dondurma deneyimi yaşatıyor. Eşsiz patentli sistemi sayesinde müşterileriniz kendi dondurmalarını hazırlamanın keyfini çıkarıyorlar.Üstelik teknolojinin sağladığı tüm imkânları kullanan Dondurmax ile istediğiniz videoyu 7″ lik ekranında oynatabilir, dondurma alma sırasında dilediğiniz ses veya müziğin çalmasını sağlayarak dikkatleri makinanıza çekebilirsiniz.


Dondurmax üstün Alman teknolojisi ile üretilmiştir. 7/24 teknik servis desteği ve kolay Türkçe menüsü ile kullanımı oldukça basittir.Ürünün fiyatından, dondurmanın gramajına, toplam satış adedinden video/müzik ayarlarına tüm işlemler, sesli yanıt desteği ile sadece birkaç dakikada değiştirilebilir. Dondurmax pastörizasyon sistemi sayesinde belirlediğiniz saatler arasında içerisindeki dondurmayı çözer, pastörize eder ve yeniden dondurma haline getirir.Böylece dondurmadaki olası bakterilerin tamamını yok eder ve müşterileriniz daima en kaliteli ürüne ulaşır.Bu sistemin sağladığı bir diğer avantaj da piyasadaki diğer cihazlar maksimum 3 günde bir temizlenmesi gerekirken, Dondurmax için ayda 1 kere temizlik yeterlidir.

Dondurmax Otomat Video


Dondurmax bayilik talep formu ve daha fazla bilgi için dondurmax.com u ziyaret edebilirsiniz.


Dondurmax bayilik iletişim
Telefon : 0212 541 22 74
E-Mail : basvuru@dondurmax.com

6 YORUMLAR

 1. Fromate Soft Dondurma ve Frozen Tozları, Türkiye’nin her yerine kargo imkanı. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Makinelerle tam bir uyum içerisinde çalışan Fromate Soft Dondurma ve Frozen Yoğurt Tozları makinenizden en iyi sonucu almanızı sağlar. Ham maddenin makineler için hayati önem taşıdığını unutmayın. http://www.fromagida.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Numune talep formunu doldurarak Fromate’in kalitesi ve eşsiz tadıyla tanışın. http://www.fromagida.com 0 546 463 464 1

  Merdiven altı üretimlerden uzak durunuz! Fromate ile müşteri devamlılığınız artar, bu da size yüksek kazanç getirir. Unutmayın ki müşterileriniz size ne sıklıkla uğrarsa o kadar uzun soluklu iş yaparsınız.

  Fromate Kalitesi ve uygun fiyat seçenekleri için arayınız..

  Fromate ile diğer malzemelerin yoğunluğu sebebiyle gravity yani hava pompasız makinelerin puf borusunun çıkartılması gibi komedinin önüne geçilmiştir.

  Kalite arıyorsanız, Fromate…

 2. KIBRIS BAYİLİĞİ İÇİN BİLGİ ALMAK ŞSTİYORUM . AZAMAT SOLTANOV 0533 850 0571

 3. slm ben sezer kılıçaslan türkiye'nin kahramanmaraş ilin de ticaretle uğraşıyorum ve farklı fikirler olarak araştırdığımda sizin üretmiş olduğunuz dondurmax işini yapmak için sizinle itibata geçmek istiyorum ve birazda bilgilenmek istiyorum şimdiden teşekkürler.. 0 507 378 04 72

 4. soft dondurma makineniz varsa en mükemmel ürün banes soft dondurma tozudur
  1- fiyat avantajı
  2- kalite avantajı
  3- ürünün gramaj ambalajı 1,3 kilo (piyasadakiler 500 gramdır dikkat)
  4- şeker ilavesizdir (piyasadaki ürünler şeker ilavelidir)
  5- piyasadaki ürünlere şeker ilave edersiniz buda tat olarak değişiklik gösterir
  6-banes dondurma tozunu 5 litre sütle karıştırısınız (piyasadki ürünler 3 litre süt ile karıştırılır ve şeker ilavelidir ve daha az ürün elde edersiniz)
  7-tarım ve köy işleri bakanlığınınüretim izni ile üretilmiştir
  8-dünyanın en kaliteli hammadeleri kullanılmıştır
  http://www.dondurmatozu.com
  http://www.banesdondurma.com
  oktay 0532 281 73 74

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here