Döner Stop Franchise Vermeye Başlıyor

Döner Stop, döneri farklı ve lezzetli soslarıyla birleştirerek hem enerjisi hem de kalitesiyle “Yakında kafanı çevirdiğin her yerde olacağız” sloganıyla atılıma geçmişti. Şimdiye kadar 7 adet kendi bünyesinde lezzet durağı açtıktan sonra franchise vererek bu sloganıyla harekete geçti.

 Döner Stop, franchise vermeye başladı ve hedeflerinde Türkiye’nin dört bir yanında 2016 yılı sonuna kadar en az 40 restorana ulaşmak var. Tadına doyamadığımız döner lezzetini geleneksel hali dışına çıkartarak büyük bir değişime uğratan ve en lezzetli haliyle sunan Döner Stop, tutucu damaklar için lezzetli soslarıyla şimdiden müşterilerinin aradığı lezzet durağı olmayı başardı. Şimdiden İstanbul ve Çanakkale’deki 7 adet restoranıyla gönülleri fethetmeyi başaran Döner Stop, Türkiye’nin dört bir yanına yayılarak bu lezzetini herkesle tanıştırma hedefinde. Özellikle franchise verilecek kişilerin özenle seçileceği ve kalitenin korunacağı belirtilerek, Türkiye genelinde 2016 yılında 40’a yakın restorana ulaşılması planlanıyor.

Döner Stop franchaise

Bu dönerler çok lezzetli ve farklı…

Döner Stop, lezzetin sırrını taze pişmiş doğal et olduğunu açıklıyor ve geleneksel damakları dahi lezzetiyle etkileyeceği konusunda bir hayli iddialı. Bu lezzetler arasında birçok çeşit bulunmakta ve her damak zevkine hitap edecek kalitede lezzetler sunulmakta. Stop Klasik, Cheese Klasik, Açık Klasik, Cefe de Paris, Cheddar Mantarlı ve Jalapeno Biberli et döneri seçenekleri ile her damak tadına uygun lezzetli seçenekler sunuyor. Döner Stop’un et dönerlerinde hiçbir katkı maddesi kullanılmaması en büyük avantajları olarak söylenebilir. Ayrıca bu lezzetli dönerler taze taze pişirilerek zeytinyağlı ciabatta ekmeği adı verilen muhteşem lezzetli ekmeğiyle veya dürüm olarak servis edilebiliyor. Ayrıca tavuk döner ve köfte de seçebileceğiniz menüler arasındaki yerini alıyor.

1441873968_D__nerStop___r__nler_1

Hijyen Ön Planda

Döner Stop, restoranlarında en önem verdiği şeylerin başında hijyen geldiğini açık açık vurguluyor. Farklı tarzdaki dönerleri ve soslarıyla karşı konulmaz bir lezzet haline gelen Döner Stop, müşterilerinin önerilerini dikkate alarak sürekli yenilenen menüleri, güler yüzlü, genç ve dinamik çalışanları ve hijyen konusunda oldukça titiz davranması şimdiden aranılan markalar arasındaki yerini almasını sağladı.

1441873502_D__nerStop

Siz de Döner Stop’un büyüyen dünyasındaki yerinizi almak istiyorsanız hemen Döner Stop ile iletişime geçebilirsiniz:

www.donerstop.com.tr

franchise@donerstop.com.tr

Telefon: 0216 413 07 37

1441873613_D__nerStop_Stop_Klasik

Döner Stop hakkında:

Döner Stop, CZK Lokantacılık İşletmeleri AŞ’nin tescilli bir markasıdır. Şevket Sabancı ailesinden Can Köseoğlu’nun yatırımlarıyla kurulan Döner Stop, %100 yerli sermaye olarak kuruldu. 2014 yılında faaliyete başlayan Döner Stop, aynı sene içerisinde Capitol AVM’de ve Mecidiyeköy’de 2 restoranını daha hizmete açarak gelişimini sürdürdü. Günümüzde İstanbul ve Çanakkale’de toplam 7 restoranı bulunan Döner Stop, bu sayıyı 2016 yılı sonuna kadar kalitesini ve hijyen kurallarını korumak amaçlı olarak özenle seçeceği franchaise müşterilerini bularak 40’a çıkarma hedefinde.

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here