Doping Adsl bayilik

Millenicom’un Türkiye’de sayılı yetkili iş ortaklarından olan firmamız Doping Adsl’in bayiliklerini vermektedir. Doping Adsl başvuruları alarak yüksek primler kazandırdığımız sistemimizde bayinin sorumlulukları (modem teslimatı, sözleşme vs.) en aza indirilip tüm işlemler online olarak yapılmakta ve takip edilebilmektedir.

Bayilik ile ilgili detaylar;
Bilişim veya iletişim sektörüyle ilgili firmalara bayilik verilir.
Bayinin sorumluluğu müşteri bilgilerini doğru bir şekilde sisteme aktarmaktır. Bundan sonraki işlemler olan sözleşme gönderimi, modem teslimatı ve aktivasyon tarafımız sorumluluğundadır. Başvurusu alınan müşterinin interneti 1 saat ile 2 gün arasında bir sürede açılır. Modemin kargo ile müşterinin eline ulaşması 2 iş günüdür.
Bayimizin görsel reklam materyalleri tarafımızdan ücretsiz olarak gönderilir.
Kazanılan hakediş bedelleri bir sonraki ayda ödenir. Ödemeler Millenicom güvencesi altındadır

Keskin Teknoloji

12 YORUMLAR

 1. Merhaba Aydında yaşıyorum telekominikasyon şirketinde çalışıyorum ve sahada şatış yapabilirim. Bu konuda Önerileri olanlar veya bayilik vermek isteyenler veya satış personeli isteyen kişiler benimle irtibata geçebilir mi 0506 787 79 89 Sertaç

 2. Merhabalar; bayilik şartları nedir? Yukarıda yazılmamış. Bir de bu işi yapabilmek için firma sahibi mi olmamız gerekli yoksa home office office çalışabilir miyiz?

  Verdiğiniz link açılmıyor. Bilgi verirseniz sevinirim.

 3. Çağrı merkezi hizmetlerimizin arasında doping adsl satışı da mevcuttur türkiyede en yüksek primleri biz veriyoruz ayrıntılı bilgi almak için e-mail yollayınız.. Sadece doping değil başka adsl ve telefon ve tv hizmetlerimiz de mevcuttur.
  e-mail adresi : es-webmaster@hotmail.com

 4. mrb gamzecim ben emine senin aldıgın para çok çok az bende bu işi yapıyorum senin gibi ben evrak başına 30 tl alıyorum artık aylık kazancını sen hesapla istersen iletişime geçelim detaylı konuşalım..

 5. merhabalar doping bayılıgı almak istiyorum sermayesı nedır bilgilendirirsenız sevınırım eskişehirde ikamet etmekteyım 0539 583 73 70 yada mail yoluyla detaylı bılgı vermenızı rıca eder ıyı gunler dılerım

 6. merhabalar gamze hanım bende koçnet satışı yapıyorum ben home agent larıma churn başına 10 tl sıfır satışlara 15 tl veriyorum artı başarı primleri var yani sizin aldığınıza göre çok daha yüksek bi rakam çıkıyor ortaya üstelik home office çalışılıyor ek gelir olarak düşünürseniz irtibata geçebilirsiniz ferhat_sirin75@hotmail.com irtibata bilgilerinizi ve bu yorumu hatırlatıcı bi mail atarsanız sizinle irtibata geçebiliriz

 7. Ben bir senedir telefonla doping adsl satışı yapıyorum.günlük 6 sıfır satış ve 15 churn onaylanmış satış yapıyorum 600 tl maaş alıyorum sizce satışıma göre azmı ücret????

 8. meral hanım size daha detaylı bilgi verebilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz 0352 232 32 60 – 0352 337 14 90 veya 0544 689 03 32 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz
  KESKİN TEKNOLOJİ

 9. doping bayiliği yaptığımda tek satışta alacağım prim nedir veya prim sistemi nasıldır bilgi verirseniz sevinirim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here