Doubleshot Coffee Bayilik ve Franchise Bilgileri

Doubleshot Coffee Bayilik Bilgileri

Doubleshot Coffee Sekiz ülkede hizmet veren ve uluslararası marka olan bir kahve zinciridir. Doubleshot Coffee markasının master franchise haklarını alan şirket ilk mağazasını geçtiğimiz yıl açmıştır. İlk bayiliği veren firmanın toplamda 3 şubesi olmuştur. Çok kısa bir zaman sürecinde Antalya’da açılacak olan Doubleshot Coffee yatırımcılara kurulum maliyeti düşük ve işletmenin kolay olacağı bir konsept sunmaktadır.

Yüksek karlı bir iş olan Kahve dükkanı işletmeciliği konusunda TÜRKİYE’de ki bütün markalardan farklı olarak avantajlar sunan firma Take-away tarzında kahve satışı ve yan ürünlerin satışını yapmaktadır.

ÖnemliKahve Kiosk Bayiliği Doubleshot ile Ön Sipariştedir. 75.000 liralık Yatırımla da Kahve kiosku işletebilirsiniz.

Doubleshot Coffee 2018 sonuna kadar 15-20 adet bayilik vermeyi hedeflemektedir. Kahvelerimiz %100 Arabica çekirdekten üretilmektedir. Doubleshot Coffee girişimci adaylarında işine ilgisi yüksek, vizyonu geniş ve her türlü gelişime hızla uyum sağlayabilecek özellikler aramaktadır. Kahve bayiliği için cadde üzeri insan geçişi yoğun olan lokasyonlar tercih edilmektedir. Alışveriş merkezleri ve işlek caddelere öncelik tanınmaktadır. Öğrenci ve kurumsal çalışan trafiğinin yüksek olduğu yerlere de bayilikler verilecektir.

Doubleshot Coffee Yatırım Tutarları

Doubleshot Coffee 100 m2 civarı bir kahve konsepti için dekorasyon, kurulum, mutfak ekipmanları ve eğitim dahil olmak üzere komple kurulum yapmaktadır. Doubleshot Coffee açmanın toplam maliyeti 250.000 lira ile 280.000 Lira arasındadır. Bu miktar lokasyonun m2’sine göre değişebilmektedir. Avm veya işlek caddelerde açılacak olan yerlerde özel mimari çalışma yapılır ve ortalama 3-4 hafta içerisinde kahve dükkanınız size teslim edilir.

Doubleshot Coffee ilerleyen dönemde kiosk modelleri ile de bayilikler verecektir. Bayilik yatırım tutarlarından isim hakkı bedeli alınmamaktadır. Kurulan bayiliklerin toplam cirosundan pay alınmamaktadır. Sadece reklam ve tanıtım giderlerinden aylık 300 dolar alınmaktadır. (Bu bedel ilk 3 ay alınmayacaktır. )

Doubleshot Coffee ile ilgili bayilik almak isteyen girişimciler bizden aşağıda ki formu doldurarak sunum dosyası isteyebilirler. 
Doubleshot Coffee Franchise
Mail: franchise@doubleshotcoffee.com.tr

Doubleshot Coffee Yeni Açılan Kahve Dükkanının Görselleri

Doubleshot Coffee Bayilik Başvuru Formu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here