Dreameets Dünyanın ilk dönüştürülebilir yastığı

Dreameets iş fikri, bir ürüne nitelikler kazandırarak nasıl başarılı olunacağını anlatan güzel bir örnek. Yastıklar tüketicilerin sıklıkla kullandığı bir ürün olduğu için piyasası bir çok ürüne göre daha çok kazandırabiliyor.

Dreameets

Dreameets Doğadan kaynaklanan, boynunuzu rahatlatmak ve uykunuzu geliştirmek için devrim yaratan bir yastık. Dreameets ekibi 7 farklı ülkeden 200’den fazla katılımcıyla servikal sağlık sorunları ve uyku kalitesi üzerine bir araştırma yapmış. Ekip ayrıca piyasadaki konvansiyonel yastıkları incelemiş ve doğal bitkileri ürünün ham maddesi olarak kullanmış.

Dreameets yastıkları 69,79 ve 149 dolar gibi fiyatlandırmalara sahip. Girişimciler projeyi tamamlamak için 5.000 dolar fon talep ettiği halde iş fikri daha tanıtıldığı gibi 9.000 dolar kazanarak onay almayı başardı. 45 gün daha finans toplayacak olan bu nitelikli yastık yakın zamanda iyi bir başarı hikayesine dönüşecek gibi duruyor.

Dreameets iş fikri tanıtım videosu

6 çeşit malzemeden üretilen yastık kullanıcıya rahatlık hissi veriyor. Rahat materyalleri kullandıktan sonra servikal omurganın sorunlarını çözmek için harekete geçen ekip boyun sorunları konusunda yetkili bir ortopedi uzmanından yardım almış. Ürün içerisinde 20.000’den fazla parçacık, yastık içerisinde rahatça hareket edebilir ve uyum sağlayarak uyku pozisyonlarınıza uyacak şekilde farklı şekillerde oluşturulabilir. İster yüksek bir yastık isterse daha düşük bir yastık olarak kullanabileceğiniz Dreameets’te En önemli özellik odun parçacıklarının başınız için yeterli desteği vermesi ve servikal omurganızı en iyi şekilde rahatlatması.

Dreameets yastık

İç yastık kumaşı için Alman teknolojisini kullanan ekip yumuşak, rahat ve nefes alabilir ve akarların ve deri alerjilerinin üremesini önleyebilir şekilde ürünü geliştirmiş ve tesletini yapmış durumda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here