Dry Clean Express Kuru Temizleme Bayiliği

Dry Clean Express Kuru Temizleme Bayiliği
Dry Clean Express

Dry Clean Express Kuru Temizleme

1972 yılında kurulan “ AGS TEKSTİL” ilk aşamada Türkiye’de tekstil sektörünün önde gelen firmalarına partnerlik yapmış ve sonrasında kendi ihracat portföyünü oluşturarak dünyada toplam 56 ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir.

Tekstil ile ilgili diğer hizmet sektörlerinide zaman içerisinde hedefleri arasına ekleyen firma, tekstil ürünleri üzerindeki deneyim ve birikimlerini ürünlerin temizlenmesi yönünde kullanma ve ilk etapta kurumsal müşteriler ulaşma kararı almıştır.

Dry Clean Express Franchise Şartları
Dry Clean Express Franchise Şartları

Kurumsal firmaların tekstil temizleme işlemleri için ilk adımı 2003 yılında çamaşırhane kurulumu ile gerçekleştirmiştir. Bu sektördeki faaliyetlerini başarı ile devam ettiren firma ilk çamaşırhane kurulumundan 3 yıl sonra 2006 yılında ise bireysel müşterilere de en iyi hizmeti verebilme düşüncesi ile “ DRY CLEAN EXPRESS ” markasını ve konseptini oluşturmuştur.Kısa sürede sektördeki ihtiyacı karşılama yönündeki çalışmalar yeni şubelerin açılışı ile ivme kazanmıştır. Dry Clean Express’in marka değerinin kısa sürede ilk sıraya yerleşmesi ;Konseptin içerdiği son teknoloji ekipmanlar ve profesyonel kadro ile nitelikli ve kaliteli hizmet verilerek sağlanmıştır. Günümüzde bilinçli ve çağdaş insanımıza hizmet vermenin ne denli güç olduğunun bilincinde olarak faaliyetlerini aralıksız devam ettiren “ DRY CLEAN EXPRESS “ 2011 – 2012 – 2013 yıllarında üst üste ALTIN MARKA ödülünü kazanmıştır. “ DRY CLEAN EXPRESS ” markasının başarısı “ AGS TEKSTİL “ ‘in bundan sonraki aşamalarda bu başarıyı pekiştirme ve şubelerinin sayısını artırma yönünde kararlar almasını sağlamıştır.
Franchise adaylarımıza yer gösterimi, ücretsiz danışmanlık ve talep edilirse leasing kullandırma imkanları sunmaktayız.

Ürün / Hizmet Kapsamı: Kuru Temizleme Mağazası
Kuruluş Yılı : 2006
Toplam Çalışan Sayısı: 500
Merkez Ülke: TÜRKİYE
Toplam Şube Sayısı : 85 Yurt içi 2 Yurt Dışı
Merkeze Ait Şube Sayısı : 1
Franchise / Bayi Şube Sayısı : 86
Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 12
Hedeflenen Şube Sayısı : 300

Gerekli İş Yeri Özellikleri : İşlek cadde üzerinde veya Avm’de 50-60 m2 büyüklüğünde mağaza
Girişimcide Aranan Özellikler : : Girişimci ruha sahip, insan yönetimi ve finansal yönetimde deneyimli, yeterli kişisel finans olanaklarına sahip olmalıdır. Kuru temizleme sektörüne getirdiğimiz yeni soluk ve heycanı koruyabilecek, değerlerine saygılı, bilinçli, sorumlu ve sürekli geliştirilen hizmetlere uyum sağlayabilecek nitelikteki franchisee adaylarımız kurum kültürümüz gereği çok önemlidir.
Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Başvuru>Ön görüşme>Bölge tahsisi>Dükkan arama>Franchise sözleşmesi>Kurulum>Eğitim>Faaliyet

Ek hususlar : Karşılıklı olarak görüşülecektir.

Bayilik Franchise Şartları : Ön görüşme esnasında detaylı bilgilendirme Franchise Uzmanlarımız tarafından verilecektir.
Hedef Bölgeler :Tüm Türkiye ve Master Franchise ile Uluslararası düzey hedeflerimizdendir.
Gelirden Pay : %5 ( İlk 6 ay alınmaz. 6 .aydan sonra ciro üzerinden alınan bir Royalty Fee ‘dir )
Ortalama Kar Marjı : 2006 yılında 3 Amerikan şirketinin yaptığı anket sonucun göre kuru temizleme dünyanın en iyi para kazandıran 10 sektörü arasında 4.sırada yer almaktadır. %70 leri bulan bir kar marjı söz konusudur.
Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam
İlgili Kişi : Seda ÇÖKELEZ
Adres : Acarkent Mah ,Acarkent Çarşı Binası , A/5 Acarkent /Beykoz/ İSTANBUL
Telefon : +90 216 331 10 00 Faks: + 90 216 331 11 22
www.drycleanexpress.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here