Dubai’de Dünyanın İlk Akıllı Restoranı Açıldı

Dubai'de Dünyanın İlk Akıllı Restoranı Açıldı

Ebony Restoran sahip olduğu akıllı özelliklerle görenleri kendine hayran bırakıyor.

ebony

Dubai’de hizmet vermekte olan Ebony Restoran, müşterilerine dünyanın hiç bir yerinde tadamayacakları bir deneyim sunuyor.

Restoran, sahip olduğu akıllı masalar sayesinde yemek deneyimini apayrı bir boyuta taşıyor. Ebony restorana giderseniz, herhangi bir garson beklemeden menüleri akıllı masa üzerinden inceleyebiliyor, menü ürünlerinin fotoğraf galerisini gezebiliyor, siparişlerinizi yine bu ekrandan verebiliyorsunuz. Ancak akıllı masaların özellikleri bunlarla sınırlı değil. Masanız üzerinden verdiğiniz siparişin hazırlanma ve pişirilme sürecini izleyebiliyor, yemeğiniz geldikten sonra haberleri okuyabiliyor, videolar izleyebiliyor ya da sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulunabiliyorsunuz.

Yemeğiniz bittikten sonra ise yine akıllı masanız üzerinden taksi çağırabiliyorsunuz. Restoran, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Akdeniz mutfağının sentezlenmiş bir menüye sahip. Akıllı masaları sayesinde Dubai’de oldukça büyük bir ilgiyle karşılaşmış olan Ebony Restoran, müşterileri tarafından da tam not almış durumda.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here