Dumankaya’nın ‘mobil satış ofisi’ yola çıkıyor

Tuzla’da Adres zinciri, Ataşehir’de Flex ve Göztepe’de İkon olmak üzere yılın ilk yarısında 6 projeyi devreye sokan ve bu projelerde toplam bin 100 adet konutun satışını gerçekleştiren Dumankaya İnşaat, satış ofisini müşterilerin ayağına getirecek projesi ’Dumankaya Mobil’i bugünden itibaren devreye sokuyor. Almanya’da özel olarak tasarlanan, proje maliyeti 700 bin lirayı bulan ’tanıtım tırı’, 1 ay boyunca İstanbul’un en önemli meydanları ve merkezi alışveriş merkezlerinin bulunduğu yerlerde konut alıcılarıyla buluşmak için bugün yola çıkıyor.

Mobil tanıtım ofisini projelerini, müşterilerine daha yakından tanıtabilmek amacıyla kiraladıklarını söyleyen Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dumankaya, “Tanıtım tırı, Bağdat Caddesi’nden Taksim Meydanı’na, Kanyon’dan Cevahir Alışveriş Merkezi’ne İstanbul’u gezecek. İstanbul’a getirdiğimiz gün trafiği kilitledi. Yoğun bir ilgiyle karşılaşacağımızı düşünüyoruz” dedi. Dumankaya, mobil satış ofisinin CEBİT Fuarı’nda ve 29 Ekim kutlamalarında yerini alacağını söyledi.

Göztepe’de üçüz gökdelen konseptli ilk konut projesi Dumankaya İkon’un yüzde 65’ini sattıklarını da açıklayan Dumankaya, yıl bitmeden Tuzla Aydınlı’da Dumankaya Dizayn adında yeni bir projeyi satışa çıkaracaklarını belirtti. Dumankaya, “2010’da ise Bahçeşehir, Kurtköy ve Tuzla’da yeni projeler devreye girecek” diye konuştu.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here