Dünyadaki ilk Ekmek ve Gazete Otomatı

Dünyadaki ilk Ekmek ve Gazete Otomatı
Ekmek Otomatı

Hakkın Otomat Dünyadaki ilk Ekmek ve Gazete Otomatıdır ve Türk Malıdır.
Ne yapıyor mu Otomat:
Ekmeği 7 gün 24 saat içinde hijyenik ve taze olarak bulunduruyor.
GSM, Kredi Kartı, DIT, bozuk/kağıt para ile ödeme yapılabiliyor.

Ekmek Otomatı
Ekmek Otomatı

Hakkın Otomat’ın Hedefi :
İçinde market ve bakkal bulunmayan ya da markete,bakkala uzak olan sitelerde, çok katlı binaların giriş lobilerinde,yazlık sitelerde,köylerde,insan topluluklarının bulunduğu meydanlarda(mecidiyeköy meydanı,kadıköy meydanı,beşiktaş meydanı,taksim meydanı),duraklarda kısacası tüm topluma ekmeğe 7/24 daha kolay ve hijyenik bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktır.

7/24 hijyenik 300g lık Ekmek Otomatının Teknik Özellikleri:
1: Hijyenik olması
2: 7/24 300 gr lık kepekli ve normal ekmeğe uluşılabilir olması
3: Kimsenin el süremeyecek olması
4: Bozuk ve kağıt parayla çalışıp para üstü verebilmesi
5: Kredi kartlarıyla (DIT) kartlarla ekmek alınabiliyor olması
6: Bu Projede Dünyada ilk defa bu makinede uygulanacak bir sistemle(GSM) telefon hatlarıyla ve kontürleriyle’de otomattandan ekmek alınabilecek olması.

2 YORUMLAR

  1. Öncelikle slm arkadaşlar eğer bu yazıyı sonuna kadar dikkatlice okursanız size nasıl bir iş fırsatı sunduğumu anlayacaksınız. Bir çevrenize dönüp bakın çevrenizde kaç kişi sigara içiyor. Sigaranın sağlığa zararlarını ve çevreye zararlarını bilmeyen yok bu meretten herkes kurtulmak ister ama kimse bir adım atmıyor gelin o adımı siz attırın çevrenizdekilere ve diğer insanlara… devlettin desteklediği sigaranın zamlandığı ve ateş pahası olduğu zamanlarda sağlık bakanlığının çalışmalar yapıp bangır bangır reklam yaptığı sıralarda sizde bizimle hem çevreye hem insanlığa faydalı bir iş yapıp bunun yadında hayal edemeyecek kadar para kazanmak istemez misiniz? Yılbaşından sonra sigaraya zam geliyor sigarayla birlikte gelen hastalıklar ve fiyatları uçuk sigaralar insanları sigara bırakmaya yönlendiriyor. Tvde çıkan reklamlarla birlikte büyük bir kitle hızla sigara bırakıyor gelin sizde hem sigarayı bıraktırın hem para kazanın dermojin sigaraya hayır ürünü ile sigaraya 7 günde son toptan olarak 1000 tl karşılığında aldığınız pakette 200 kişiye satabileceğiniz ürün çıkmaktadır ürün eczanelerde 30 tlden başlayıp aktarlarda 70 tlye kadar çıkmaktadır biz bunu size toptan fiyatına 200 adet verelim ve siz kendi portföyünüzü oluşturun ve 20 tlden satın 4000 TL gibi bir kar marjı olan bu işfırsatını denemek istermisiniz. İlaç %100 bitkisel olup tarım bakanlığından onaylıdır. Satış izni kullanım izni ve patentini kutu ile birlikte gönderilecektir . biz bu işi aydın merkezde yapmaktayız eğer bu işe inancınız yoksa gelin ofisimize çalışma sistemimizi ve kazancımızı kendi gözlerinizle görün ek gelirse iste size ekgelir fırsatı biz 200 adet ürün için gözümüze biçtiğimiz zaman 1 hafta… haftada 4000tl kazanılırımı demeyin biz kazanıyoruz ayrıntılı bilgi için 05300388045 arayın görüşelim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here