Dünyanın En Gelişmiş Akıllı Çadırı

Dünyanın En Gelişmiş Akıllı Çadırı

Cinch adlı güneş enerjili akıllı çadır ile tanışın.

6722e692c41dfd3b063c1ccece0a368b_large

Kampçılar için kampçılar tarafından sloganını kullanan cinch adlı akıllı çadır, kolay kurulumunun yanında sahip olduğu harika ve gelişmiş özellikleriyle göz kamaştırıyor. Sağladığı geniş alanın yanında şiddetli hava şartlarına dayanıklı ve aynı zamanda enerji üretip kullanıma sunabilen ilk çadır.

Üretilmiş olunan neredeyse her çadırın bir eksikliği ya da hatası bulunmaktadır ancak Cinch tam anlamıyla mükemmel ve tüm kampçıların hiç bir hata bulamayacağı nadide bir ürün.

2 Adet girişi bulunan çadır, depolama alanı ve koltuklara sahip olmasına rağmen hala büyük bir alanı boş olarak kullanıma sunabiliyor. 2, 3 ve 4 kişilik modelleri bulunan çadır 5 ila 9 kilo arasında değişen ağırlıklara sahip ve bir çantaya sığarak sırtta taşınabiliyor.

Çadır sahip olduğu güneş enerji sistemi ile, telefon, laptop gibi cihazları şarj edebilecek bir dönüşüm sistemine sahip.

Çift katlı kumaş kullanılmış olan Cinch, tamamen su ve rüzgar geçirmez olarak yapılmış. Ürünün 2 kişilik versiyonu 90 dolara Kickstarter üzerinden satılmakta. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here