Dünyanın En İnce Yedek Telefon Bataryası – ThinCharge

  Dünyanın en ince ve hafif şarj özelliğine sahip iPhone telefon kılıfı

  thin-charge-iphone-kilif

  Herkes bilir ki akıllı cihazların en büyük problemlerinden biri şarjlarının çabuk bitmesidir. Bu konuda geliştirilen çözümler ise, ağır ve kaba yedek bataryaların üretilmesi olmuştur. Ancak bir çok insan, taşıması zor bu ürünleri satın alıp kullanmak konusunda şüpheye düşmektedirler. ThinCharge adlı ürünün geliştiricileri ise bu konuyu da ortadan kaldırarak kullanıclara oldukça güzel bir çözüm sunuyor.

  Klasik bir iPhone kılıfı gibi görünen ThinCharge, koruyucu özelliğinin yanında telefonunuzu 1 kere tam doldurabilecek kadar enerji barındırıyor.

  Ürün yanında bulunan led ışık ile şarj durumunu belirtirken şarj etmeye b aşlaması ve gerektiğinde durdurması için bir düğme bulunduruyor.

  Sadece 1.5 santimetre kalınlığında ve telefonunuzla aynı ağırlıkta. iPhone’un da şu ana kadar üretilmiş en ince ve en hafif iPhone modeli olduğunu düşünürseniz oldukça makul bir ağırlıkta yedek şarj cihazına sahip olduğunuzu anlayacaksınızdır.

  Indiegogo üzerinden tanıtılan ürün yaklaşık 30 bin dolarlık fon kaynağı elde etmiş durumda ve 59 dolarlık bir fiyata sahip. Ürün Sayfası

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here