Dünyanın En Küçük Kablosuz Kulaklığı Dot

Indiegogo üzerinden tam 250 bin dolar kazanan minik kulaklık Dot ile tanışın.

dot-kablosuz-kulaklik

Geri ödeme garantisi vererek Indiegogo üzerinden tanıtılan Dot adlı ufak kablosuz kulaklık, sahip olduğu özellikler ile şaşırtıyor.

Kulaklık kullanıcılarının en büyük problemlerinden biri, birbirine dolaşan kablolardır. Cebinize koyduğunuz anda kendi kendine düğüm olan kulaklıklardan bıktıysanız, kablosuz bir kulaklık almanın zamanı gelmiştir. Ancak her kablosuz kulaklık, kablolu kulaklıklar kadar iyi bir performans gösteremeyebiliyor. Durumu ele alan Dot’un geliştiricileri, hem kablosuz hem de üstün özelliklerle donatılmış bir ürün yapmayı başarmış.

Bluetooth iletişim sistemi kullanan cihaz, akıllı cep telefonu ve bluetooh özelliğine sahip her türlü cihazla rahatlıkla iletişim kurabiliyor ve çalışabiliyor. Bunun yanında oldukça hafif ve küçük olan Dot, kullandığınızda fark edilmiyor bile. Sadece 3.5 gram ağırlığındaki ürün bu sayede hiçbir şekilde fark edilebilir ağırlığa neden olmuyor.

Skype, Facetime gibi görüntülü iletişim programları ile de çalışabilen cihaz, CVC ses geliştirme sistemine sahip. Bu sayede çevre sesleri karşıya iletmiyor.

Ürün Indiegogo üzerinden 60 dolara satılırken toplu alımlar için farklı fiyatları bulunuyor.

Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here